10 آلبوم برتر بقای مشهور برای سال 2021

[ad_1]

سال عجیبیه سالی پر از شروع و توقف، احساس بهتر اما همچنان بد، بحران های خاموش و آینده ای مبهم. وقتی ویروس ها همراه با سیستم ارزی جهش پیدا می کنند چه کسی می تواند تمرکز خود را حفظ کند؟ چگونه کسی با تعطیلات و آلبوم جملاتی که بر گفتمان موسیقی پاپ مسلط بود صبر کرد؟ من به آهنگ‌هایی نیاز داشتم که برای جلب توجه، از کارهای روتینی که می‌توانند لطیفه بگویند اجتناب کنند و بگویند زنده ماندن هر روز خوب است. بسیاری از انتخاب‌های من را می‌توان با کلمه‌ای توصیف کرد که یک هنرمند درخشان جدید برای توصیف اضافه‌پرداخت قارچ استفاده می‌کند: احمق. آیا راه بهتری برای علامت گذاری سال 2021 وجود داشت؟

در Spotify دنبال کنید.


1. تمیز کردن خشک، پای بلند جدید

تصور کنید که شما و یک غریبه تمام افکار خود را در یک روز یادداشت کرده اید – هر آرزوی عجیب و غریب، هر فلاش بک ناخوشایند – یادداشت ها را مقایسه می کنید و متوجه می شوید که 80 درصد از آنچه نوشته شده است یکسان است. نتایج ممکن است به همان اندازه گیج کننده باشد که اولین آلبوم گروه پست پانک لندن Dry Cleaning. در حالی که فلورانس شاو، شاعره، مونولوگ‌های سرگرم‌کننده، برش و تنظیم به اشتراک می‌گذارد، شخصیت‌های راک دقیق همکارانش احساس آشکار شدن یک داستان باورنکردنی را ایجاد می‌کنند. همانطور که شاخ شیطان را پرت می کنید و از “پیتزاهای گندیده و دیوانه” و “نوشیدن با دوستان نزدیک” یاد می کنید، پیش پا افتاده بودن زندگی مانند یک ماجراجویی مشترک به نظر می رسد، که واقعاً هم همینطور است.

من گوش میکنم به: اتصال کارت خراش


2. قوس، KickK iii

سه آلبوم در توهم زا، والدو کجاست؟– الاغ کشیده در پنج آلبوم او لگد زدن در سری، آزمایشگر الکترونیکی Arca این هشدار را ارائه می دهد: “اوه، لعنت!” انبوهی از ضربات و صداهای انفجاری متعاقب آن KickK iii غرور وحشی از خود ساطع می‌کند – آرچ “خز کرکی، پنجه‌های نوک تیز” خود را بیان می‌کند – در حالی که نشان می‌دهد چگونه ماشین‌ها می‌توانند به مردم کمک کنند تا از واقعیت خود خارج شوند. هر چه سر و صدا گیج کننده تر باشد، می توانید از آدرنالین بیشتری لذت ببرید.

من گوش میکنم به: “ریپل”


3. آلیسون راسل، کودک بیرونی

اولین حضور انفرادی این نویسنده ترانه های محلی مانند یک رویای شگفت انگیز و غم انگیز آغاز می شود، اما یک کابوس در راه است. راسل برای درک خشونت دوران کودکی خود، اسطوره‌های موسیقی بومی را لمس کرد و از افسانه‌های موجود (سرود عرفانی «های برزیل») و تاریخ (مرثیه فمینیستی «همه زنان») استفاده کرد. با این حال، اشعه های خورشید به گروه های کر هیجان انگیز استقامت و لطف می ریزند. به خصوص هنگامی که او وارد زبان فرانسوی زادگاهش مونترال می شود، صدای صاف فولادی او همان کار را انجام می دهد که اشعار او: “من از پوست تخم مرغ قوی تر هستم / من از شانس سخت تر هستم.”

گوش کنید: “دونده”


4. تایلر، خالق، اگر گم شدی به من زنگ بزن

درست زمانی که توده‌های واکسینه شده شروع به بازدید مجدد از Travelocity، تایلر خواننده رپ رویایی کردند، Creator یک شخصیت جت‌ستتر به نام تایلر بودلر را اختراع کرد. او ریک استیو با دهان کثیف است که مرد هیاهو به خود می بالد که در ژنو بستنی وانیلی فرانسوی نوشیده است. و با این حال گردباد اگر گم شدی به من زنگ بزن فرار کمتر از پذیرش اضطراب است. همانطور که دی جی درام بر سر ضربات پاره شده و همیشه در حال تغییر فریاد می زند، غر زدن تایلر در مورد پول، روابط و پیری نشان از یک معمای بسیار رایج دارد: چرا من همیشه بیشتر می خواهم؟

گوش کنید: “MASSA”


5. تاکید، ماهی فروش

اولیویا رودریگو، لیل ناس ایکس، ویلو اسمیت: همه جوانانی که وقاحت خدادادی خود را با روی آوردن به سازهای معتبر پاپ پانک ابراز می کنند. اما هنرمند جدیدی که باعث می‌شود ریتم‌های تند و آواز بینی تازه‌ترین به نظر برسند، بچه هایپرپاپ کالیفرنیایی دوون کارپف است که اولین آلبومش سوگوار یک ماهی نادر و محکوم است. با تولیدات اشتباه و ساختارهای آهنگ غیرقابل پیش بینی که توسط قلاب های قلاب بافی و قلب های ایمو تثبیت شده اند، Underscores همان ترفندی را انجام می دهد که Violent Femmes، Blink-182 و 100 Gecs انجام دادند: آهنگ هایی را ایجاد می کند که در ابتدا شبیه یک شوخی به نظر می رسند اما پیر نمی شوند.

من گوش میکنم به: “شرم از دست دوم”


6. پروردگارا، انرژی خورشیدی

چقدر بی ادبانه است که طرفداران از لحظه ای که باحال ترین دختر روی زمین شروع به ساختن موسیقی آرام ساحلی کرد، شروع به تمسخر کنند. چقدر قابل پیش بینی برای من، که مدت ها بود نسبت به خداوند بدبین بودم، در نهایت وقتی که این کار را کردم وارد آن شدم. انرژی خورشیدی آهسته و شوخی های احمقانه کم ندارد، اما گرمای فوران کننده لهجه هایی مانند “مسیر” و “احساس اقیانوسی” مانند سیلوسایبین است که محیط معمولی را درخشان می کند. خوشبختانه، لرد گوشی خود را در آب انداخت تا کسی را متقاعد نکند که اینگونه موسیقی های بیشتری بسازد.

گوش کنید: “رازهای دختری (که همه چیز را دید)”


7. موج جنس، SoulFly

در عصری که غم و اندوه بخشی از زیبایی شناسی هیپ هاپ لغزنده شده است – سبک مقاومت ناپذیر لزوماً به معنای ماده ناراحت کننده نیست – راد ویو، هیت ساز فلوریدا، درد را با وفاداری از مد افتاده منتقل می کند. داستان‌های خسته‌کننده خواننده و خواننده رپ با تریل‌های کلیسا، ناله‌های فلزی جدید، طوفان‌های آرام و بی‌توجهی به آرامش همراه است. قوی‌ترین مرد اشک‌آلود، نامه عاشقانه استریت رانر، نشان می‌دهد که چگونه جدیت می‌تواند قله‌هایی را ایجاد کند که – همانطور که راد ویو با لطافت پدربزرگ می‌خواند – “قد بلندتر و بلندتر می‌شوند.” (نه آهنگ جایزه نسخه لوکس آلبوم را باز می کند، اما با اولین آهنگ اصلی، “SoulFly” شروع می شود.)

من گوش میکنم به: “OMDB”


8. بانک های نیناجیراچی و کوتا، شمال واقعی (دولوکس)

اگر دیواهای رقص فوق ستاره ما با لباس زیر زنانه یا (آنطور که باید) رهایی قانونی مشغول باشند، تازه واردان با استعداد با لپ تاپ هنوز می توانند مهمانی های ما را شاداب نگه دارند. بهترین مجموعه از کاناپه جامپینگ سودا پاپ سال یک EP توسعه یافته 2020 از استرالیا بود که برخی از الگوریتم های استریم آن را در گوش من کاشتند. ترکیبی از بافت‌های الکتریکی درخشان و فم امینم تحریف‌شده‌ای که می‌تواند به آن ببالد، به یکباره آشنا و آینده‌نگر، گنگ و باهوش است. کوتا بنکس خواننده رپ با اعتماد به نفس ملموس هشدار می دهد که “من برای تو خیلی کوچک هستم.”

من گوش میکنم به: “راز!”


9. یاسمین سالیوان، داستان های هیوکس

وحشی های R&B مدت هاست که همان کاری را می کنند که جاسمین سالیوان انجام می دهد داستان های هیوکس: در مورد تجربیات خود به گونه‌ای صحبت کنید که کلیشه‌های مربوط به زنانی که به دنبال خواسته‌های خود در اتاق خواب و بانک هستند را پیچیده‌تر کند. اما ارائه سالیوان در آلبوم در مورد شیوه‌ای که پول و تبعیض جنسی به میدان جنگ عاشقانه شکل می‌دهند، وزن تحلیلی یک پایان‌نامه را دارد، هرچند سرگرم‌کننده، هیجان‌انگیز و جذاب. در حالی که او و ستاره‌های مهمان متعددش بین رپ هیجان‌انگیز، تصنیف‌های حسرت‌انگیز و میان‌آهنگ‌های گپ می‌پرند، به موفقیت می‌رسند. ماتریکسبه عنوان یک معجزه، تغییر شکل بازی آنها.

من گوش میکنم به: “طرف مقابل”


10. iLoveMakonnen، رژه من

اگر با همکاری موفق دریک در روز سه‌شنبه ۲۰۱۴ آشنا نیستید، با تصور ترکیبی از پرنس و وینسنت پرایس در گاز خنده، برای صدای مکونن کمالی شران آماده شوید. در اولین آلبوم تکنیکی خواننده رپ، iLoveMakonnen مازاد عظیمی از جواهرات شبیه جینگل را در ژانرهای مختلف به ارمغان می آورد: هیپ هاپ، کانتری، اندرو لوید وبر-کور و میدان ادای احترام عجیب و غریب “I’m Too Sexy”. در بهار گذشته، به خوش بینی محتاطانه روی آوردم رژه من بارها و بارها به خاطر روشی که ماکنن یک جزر و مد جیغ و گیج کننده را به قدری خالص منتقل می کند که ادامه پیدا کند یا نه.

من گوش میکنم به: “2 سکسی”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma