1 هریس کانتی در مورد به ارمغان می آورد هوستون-منطقه coronavirus موارد شمارش به 12

شهرستان هریس مقامات یکشنبه شب اعلام کرد یک presumptive مثبت مورد جدید coronavirus آوردن منطقه در مجموع به 12.

این کاری است که بین 60 تا 70 سال است از unincorporated منطقه از شمال غربی, شهرستان هریس, با توجه به, شهرستان هریس, بهداشت عمومی. او در ارتباط با همان شناخته شده گروهی از مردم که سفر در یک سفر دریایی در مصر است.

او قرنطینه شده و تست خواهد شد و فرستاده شده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تایید رسمی مقامات بهداشت و درمان گفت.

جدید مورد آخرین به تایید در منطقه هوستون. در اوایل یکشنبه, Fort Bend County مقامات بهداشتی اعلام کرد سه بیشتر ساکنان که تست مثبت است.

مقامات گفت: بیماران همه در سلامت خوب نگه داشته و در انزوا در خانه های خود. دو قلعه خم بيماران در میان 17 هوستون-ساکنان منطقه که بازگشت در اواخر ماه فوریه از همان رودخانه نیل کروز در مصر در حالی که یک بیمار در زمان همان کروز در تاریخ بعد.

مقامات شهرستان به زیر توصیف از بیماران آلوده: یک مرد در 70s که در بیمارستان بستری شد و مرخص شد; یک مرد در 70s که تا به حال یک روز تب و یک زن در دهه 60 بود که “علائم خفیف که باید حل و فصل شود.”

پزشکان در یادبود هرمان نظام سلامت گفت: 11 سلامت-مراقبت از کارگران خواسته شد به خود قرنطینه به دلیل تماس با آنها تا به حال حدود یک هفته پیش با آلوده بیمار از کروز.

به تاریخ پزشکان از شناسایی شش بیماران آلوده در Fort Bend County و شش در شهرستان هریس. تمام 12 مسافران در همان خط کروز در مصر است. هیچ یک فوت کرده اند.

قلعه خم و هریس کانتی ادارات بهداشت و همچنین شهر هوستون وزارت بهداشت خواسته یکشنبه برای تمام ساکنان که سفر در خط کروز M. S. A’sara بین Feb. 12 و 5 مارس به خود قرنطینه به مدت دو هفته و با یکی از ادارات. خط کروز سفر به و از اسوان, Eygpt.

شهرستان مقامات بهداشتی توصیه به شهروندان برای نظارت بر تب و سرفه و مشکل در تنفس به مدت حداقل 14 روز پس از بازگشت از مناطق با COVID-19 شیوع. مناطق با گسترده ترین عفونت شامل چین هوبئی شمال ایتالیا و بخش هایی از ایران و کره جنوبی.

حدود 500 مورد از COVID-19 و 21 و میر ناشی از این ویروس تایید شده است در ایالات متحده از بعد از ظهر یکشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط محققان در دانشگاه جانز هاپکینز.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>