پیدا کردن کتاب هنگامی که عنوان آن را فراموش کردید
توسط گوئن گلازر ، ارتباطات
22 نوامبر 2017
2020 را بهترین سال مطالعه خود قرار دهید. برای نامه الکترونیکی کتاب روز ثبت نام کنید و هر روز صبح یک نامه الکترونیکی توصیه ای به صندوق پستی خود دریافت خواهید کرد. توصیه های کتاب را در اینجا بیابید.

کتاب های کتابخانه روی قفسه انداخته شده اندنتایج انتخاب شده از NYPL عنوان Quest 2019 ، که در تاریخ 2 اوت 2019 و همچنین عنوان Quest 2018 برگزار شد ، را بررسی کنید .

این به روزرسانی پست قبلی توسط شارون ریکسون است .

یادآوری عنوان و نویسنده کتابی که مدتها قبل خوانده بودید می تواند دشوار باشد – حتی اگر این کتابی بود که برای شما بسیار مهم بود. داستان توسط نویسنده و عنوان فهرست می شود ، نه توسط موضوع یا خط طرح ، که باعث می شود شناسایی کتاب ها فقط با داستان آنها دشوار شود.

خوانندگان اغلب از کتابداران برای یافتن این نوع کتابها می خواهند. و ما نمی توانیم رمز و راز را هر بار کشف کنیم ، اما چندین ترفند برای کمک به یافتن جواب داریم.

ابتدا ، هر آنچه را که می توانید در مورد کتاب ، نقشه ، نام شخصیت ها ، دوره زمانی که ممکن است در آن کتاب چاپ شده باشد ، ژانر و غیره به یاد داشته باشید. همه این جزئیات سرنخ هایی در شناسایی عنوان و نویسنده کتاب هستند.

منابع آنلاین می توانند به جستجوی شما برای یک کتاب نیمه خاطره کمک کنند ، حتی اگر همه چیز شما یک خط اصلی طرح باشد. جستجوی خود مکان خوبی برای شروع است. سپس ، می توانید به یک لیست بحث یا بحث و گفتگو ارسال کنید ، جایی که ممکن است شخصی آن را تشخیص دهد. یا ، آخرین و نه نکته مهم ، نظر خود را در مورد این پست بگذارید!

قبل از اینکه تو شروع کنی
Google را امتحان کنید! هر آنچه را که می توانید در مورد این کتاب به خاطر بیاورید تایپ کنید – مانند آنچه در “کتاب مشاوره حیوانات خاخام ییدیشیدی” – و نتایج را مرور کنید. (این نمونه ای از زندگی واقعی از کتابی است که یک حامی از آن خواسته بود: این ممکن است همیشه توسط مارگوت زماخ بدتر شود.)

همچنین می توانید یک جزئیات کلیدی را که از یک کتاب به خاطر دارید ، در googling امتحان کنید. یکی از کتابداران ما با جستجوی “USS You-Know-Who” – اسم یک قایق در داستانی که حامی آن را به خاطر می آورد ، رمز و راز کتاب را حل کرد. (مثال دیگری از زندگی واقعی: او هیچ پرچمی از جوآن مانلی پرواز نکرد.)

جمعیت کلاغ

http://tinyurl.com/sqj6hhd
https://rebrand.ly/hot1xjj
https://bit.ly/3azKZ0V
https://xip.li/DNnTk1
https://is.gd/BdyA3o
https://v.gd/DFJJNO
https://v.ht/2N3g
https://plink.ir/8PY92
https://u.nu/p6zvj
https://clck.ru/MkbXG
http://ulvis.net/U1fu
https://cutt.ly/ttYowdi
https://shrtco.de/EroTn
http://tny.im/gFcjt

منبع: http://rlu.ru/2D7yk