ترجنه مقاله انگلیسی به فارسی

قبل از ثبت نام
قبل از ثبت نام در دوره ها و گواهینامه ، لطفاً فرم دانشجویی جدید (پرونده PDF) را بارگیری کنید ، تا آنجا که ممکن است آن را پر کنید و برای Cristiano Mazzei ( cmazzei@umass.edu ) ارسال کنید یا از فرم آنلاین دانشجویی جدید استفاده کنید . اطلاعاتی که در قالب ارائه می دهید به مدیر مترجم و آموزش مترجم کمک می کند تا در مورد پیش نیازها و الزامات و موفقیت آمیز خود در دوره ها و گواهینامه بهتر راهنمایی کند.

UWW (دانشگاه بدون دیوار)
اگر می خواهید لیسانس خود را با تمرکز در ترجمه و تفسیر دنبال کنید ، لطفاً با کلیک روی اینجا به صفحه وب UWW مراجعه کنید . دانشگاه بدون دیوار بیش از چهل و پنج سال است که به دانشجویان بزرگسال کمک می کند دوره های کارشناسی را تکمیل کنند ، و آنها برای رسیدن به آن هدف با شما همکاری خواهند کرد.

ارائه دهنده آموزش واجد شرایط (ETPL)
اگر شما دو زبانه هستید ، الزامات مهارت زبان ما را برآورده کنید ، و می خواهید دوباره به عنوان مترجم و مترجم مجدداً به عنوان نیروی مجربی مجدداً معرفی شود ، گواهینامه آنلاین ما در ترجمه و ترجمه تخصصی در حال حاضر در لیست ارائه دهندگان آموزش واجد شرایط (ETPL) ایالت ماساچوست قرار دارد. براساس ارزیابی فردی و وجوه موجود ، ممکن است یک ITA (حساب آموزش فردی) به بزرگسالان واجد شرایط ، کارگران جابجایی و خارج از سنین 18 تا 24 سال به مدرسه اعطا شود. با واحد کارگر جابجایی شده در محل محلی خود بررسی کنید .
http://tinyurl.com/ryyl3jm
https://rebrand.ly/fy6k4sd
https://bit.ly/2JQG7ZN
https://xip.li/eU5ry4
https://is.gd/IjodEe
https://v.gd/iQZMXo
https://v.ht/ZSK9
https://plink.ir/AYpOq
https://u.nu/chhk3
https://clck.ru/MtVLm
http://ulvis.net/6VfX
https://cutt.ly/JtL682V
https://shrtco.de/kZBHM
http://tny.im/zGgM6

منبع : https://u.nu/zwnlo

ایندکسر