۱۵ خرداد نماد امتی ولایت مدار و انقلابی است

۱۵ خرداد نماد امتی ولایت مدار و انقلابی است

[ad_1]

آیت الله عبدالکریم فرحانی پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم ۱۵ خرداد را برای دفاع از اسلام و لبیک به ندای امام(ره) در تاریخ ماندگار کردند.

وی افزود: در ۱۵ خرداد این امام بود که مردم را به میدان آورد و امروز نیز رهبر معظم انقلاب این مسیر نورانی را ادامه می دهد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: قیام ۱۵ خرداد دارای سه عنصر رهبری، مردم و انگیزه مقدس دفاع بود و این قیام را هیچ جناح سیاسی به وجود نیاورده است.

وی تصریح کرد: مردم شریف ایران اسلامی با قیام ۱۵ خرداد نشان دادند با بصیرت ، بیدار و عدالت خواه هستند و با خون خود در مقابل ظلم بپا می خیزند و هیچ مانعی آنها را از مسیر خود باز نخواهد داشت.

آیت الله فرحانی با اشاره به اینکه مردم خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرده اند گفت: قیام ۱۵ خرداد بزرگداشت ارزش‌های انسانی در طول تاریخ است و مردم خوزستان در کنار دیگر آحاد ملت در برابر مستکبران ایستادگی کردند.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>