گوشی اپل لیست قیمت + آفرهای ویژه خرید آیفون امروز 23 آذر

این روزها آیفون ها در هر نسلی تنوع و تفاوت چشمگیری با نسل قبلی دارند و این مهم علاقه و میل کاربران به خرید این دستگاه های با کیفیت را افزایش داده گوشی آیفون بهتر است یا سامسونگ است. در این بین اپل موفق شده است با بهرهگیری از همان سختافزار پیشین و بهبود سیستم نرمافزاری پردازش تصویر در کنار تراشهی جدید A11 بایونیک، کیفیت تصاویر ثبتشده با دوربین آیفون ۸ پلاس را بیشازپیش بهبود دهد.

روند معرفی گوشی های جدید در هر سال و اضافه کردن امکانات خاص برای هر مدل باعث جذب هرچه بیشتر خریداران و طرفدارن به گوشی های آیفون شده و به این واسطه تعداد فروش بیشتر با حاشیه سود بیشتر برای شرکت اپل ممکن شده است. خرید گوشی آیفون با نوسانات قیمت ایفون کار بسیار چالشی است، از این رو ممکن است مشتریان نتوانند انتخاب گوشی اپل مناسب برای خود را به خوبی انجام دهند. اپل با سهم ۱۵ درصدی از بازار گوشی های هوشمند جهان، قسمت اعظمی از این بازار را در اختیار خود دارد و هرساله فروش خوبی را به این واسطه تجربه میکند.

آیفونهایی با این پسوند از نظر مشخصات فنی، دوربین، تراشه و باتری تغییرات قابل توجهی را با نسخه عادی خود دارند و عملکرد بهتری را در این زمینهها از خود نشان میدهند؛ البته تغییرات زیادی در ظاهر مدلهای اس ایجاد نمیشود تا هنوز هم عضوی از همان خانواده محسوب شوند.

باید خاطر نشان کنیم که بهتر است در شرایط نوری ایدئال برای گرفتن عکس سلفی از فلش دوربین استفاده نکنید، زیرا نور مصنوعی فلش سلفی معمولاً به گرفتن یک سلفی خوب کمکی نمیکند. گوشی POKR 1 اولین محصول مشترک اپل و موتورولا در سال 2005 بود که از این نرم افزار بهره میبرد. بعد از سالها و در سال ۲۰۲۰، نسخه دوم از آیفون SE هم تولید شد و جدیدترین تلاش اپل برای تسلط بر بازار میانردهها است. آیفون SE معرفی شده در آن زمان به نوعی نسخه باز تولید شده آیفون ۶ اس با طراحی آیفون ۵ اس محسوب میشد تا پاسخگوی نیاز بازار به آیفونهایی با اندازه صفحه کوچکتر باشد.

ایندکسر