کمیسیون دیوان عالی می تواند اصلاحات را احیا کند

[ad_1]

کمیسیون جو بایدن در دیوان عالی هفته گذشته به نسخه نهایی گزارش خود رای داد. او در پنج فصل محکم، جوانب مثبت و منفی اصلاحات را فهرست می‌کند، مانند اضافه کردن قضات، محدود کردن اختیارات آنها، کاهش قدرت دادگاه و بهبود کار داخلی آن. از چند استثناء جزئی که بگذریم، کمیسیون وظیفه ای را که رئیس جمهور به آن محول کرده بود، یعنی تصویب چیزی جز سنجش «محقیت و مشروعیت» گزینه های مختلف، انجام داد. بسیاری از منتقدان دیوان بر این باورند که چنین فقدان حرکتی از همان ابتدا هدف بوده است: خفه کردن سیاست اصلاحات پس از تأخیر طولانی و رها کردن اوضاع همانطور که هست.

اما اگر مقدر بود که کمیسیون مکانی باشد که اصلاحات قضایی از بین رفت، تأثیر آن در درازمدت می توانست معکوس شود. با توجه به اینکه درخواست ها برای تغییر دادگاه هنوز بسیار زنده است، ایده هایی که زمانی پیرامونی بودند، اکنون به مرکز گفتمان قضایی منتقل شده اند. و با اقدامات رادیکال دیوان عالی که در سالهای آینده ادامه خواهد یافت – احتمالاً با لغو آن رو در مقابل وید اما بدون توقف در اینجا – می‌توانیم به کمیسیون به‌عنوان کمک‌کننده به پیشبرد اصلاحات نگاه کنیم، به‌جای اینکه جلوی پیشرفت آن را بگیریم.

بایدن قول داد که این نهاد را در روزهای منتهی به انتخابات 2020 تشکیل دهد. این اقدام باعث تشدید درخواست‌ها برای بایدن و سایر دموکرات‌ها برای جمع کردن وسایل پس از تحلیف شده است، اصلاحاتی که قبلاً کاملاً غیرمعمول دیده می‌شد. بایدن با احترام به سوابق و سنت ها از سنگینی این پیشنهاد سیاسی انفجاری اجتناب کند. کمیسیون تلاش او برای جلوگیری از این بود.

به محض اعلام آن در ماه آوریل، کمیسیون بایدن مورد انتقاد مفسران مترقی قرار گرفت. این کمیسیون شامل بسیاری از محافظه کاران بود و ظاهراً ترقی خواهانی را که بیش از همه در تلاش برای اصلاحات بودند کنار گذاشت. با اذعان به اینکه بعید است این طیف مرکزگرا از قضات سابق و اساتید حقوق نیاز به تغییر اساسی داشته باشد، سنگ لوحمارک جوزف استرن نوشت که “کمیسیون از قبل به ما نشان می دهد که بایدن در مورد موضوع سیاسی اصلاحات قضایی کجاست – به ویژه اینکه او نمی خواهد این کار را انجام دهد.”

هنگامی که پیش نویس گزارش کمیسیون در ماه اکتبر کنار گذاشته شد، نتایج به منزله فراخوانی بود که به سختی فکر کنید و کاری انجام ندهید. این گزارش در پیچیدگی و طول آن (سند بیش از یک چهارم پاورقی است) بوی چراغ می دهد. همچنین کمیسیون هیچ تلاشی برای برقراری ارتباط و دفاع از یافته‌های خود به‌منظور نمایش بخش‌های مهم برای هموطنان خود انجام نداده است. در یک لحظه شوم، سناتور شلدون وایت هاوس از رود آیلند نتایج را رد کرد و آن را “سالن دانشکده” خواند.

اما در هفته‌های اخیر کار کمیسیونی – در حالی که دادگاه عالی دست خود را در مورد سقط جنین نشان داده است – این توطئه چرخشی شگفت‌انگیز داشته است. با اکثر اصلاحات، این گزارش ویژگی‌های امیدوارکننده و مشکل‌ساز را فهرست می‌کند و این تصور را به جای می‌گذارد که هیچ کدام به‌ویژه قابل دوام نیستند. اما یک اثر غیرمنتظره نیز دارد: جدی گرفتن اصلاحاتی که زمانی به تمسخر گرفته می‌شدند.

این بیشتر در موضوع بسته بندی دادگاه مشهود است. تقریباً هیچ کس فکر نمی کند که قانون اساسی اضافه شدن قضات را ممنوع کرده است، اما این لایحه همچنان محتاطانه به نظر می رسد. او گفت: «خطرات گسترش دادگاه قابل توجه است. اندرو کرسپو، استاد دانشگاه هاروارد، یکی از کمیسیون‌ها، نگران بود که استدلال‌ها به نفع گسترش دادگاه “برای لغو آماده شده باشند”. در واقع، او خاطرنشان کرد، این گزارش “پیامی را ارسال می کند که مشکل اصلی нито نه فوری است و نه جدی، اگر اصلا وجود داشته باشد.” شورش کوچک کرسپو با پیوستن یک کمیسیونر دیگر، شریلین ییفیل، وکیل NAACP، تنها بخشی از جلسه اکتبر بود که پوشش جدی به خود جلب کرد و کمیسیون را وادار به بازگشت به تابلوی قرعه کشی کرد.

این اولین باری نبود که کمیسیون به طور تصادفی انرژی اصلاحات مورد نیاز خود را تولید می کرد. در اوایل ماه ژوئن، این گروه به صورت علنی برای اولین بار در مورد شایستگی پیشنهادات اصلاحی مختلف صحبت کردند. و در حالی که به نظر می رسید این نشست بی پایان قصد تضعیف اراده اصلاح طلبان را داشته است، شهادتی که بیش از همه مورد توجه قرار گرفت شهادت نیکلاس بووی، استاد دانشگاه هاروارد بود که در توییتر در فضای مجازی منتشر شد و در گزارش های ملی و گزارش های ملی به خود افتخار کرد. – نویسندگانی که خواستار یک قانون دموکراتیک تر هستند. بر اساس درخواست‌های قبلی برای «عدم قدرت» دیوان عالی، شهادت بووی به بسیاری از مترقی‌ها کمک کرد تا متوجه شوند که تهدید ناشی از این نهاد فراتر از نگرش‌های ارتجاعی قضات فردی است و شامل قدرت غیردموکراتیک قضات، بدون توجه به سوگیری‌های ایدئولوژیک می‌شود.

از آنجایی که کمیسیون کار خود را با نیاز بایدن به پیش‌بینی درخواست‌ها برای جلسه دادگاه آغاز کرد، اگر گزارش نهایی از آنها یا سایر اصلاحات تهاجمی مشابه حمایت می‌کرد، تعجب‌آور بود. در نهایت، با انطباق با فشار ترقی‌خواهان و در عین حال حفظ بقیه محافظه‌کاران (دو نفر استعفا دادند)، گزارش به سادگی خنثی است. نسخه نهایی می‌گوید: «در مورد اینکه آیا اضافه شدن قضات به دیوان عالی در این مرحله معقول است یا خیر، اختلاف نظر عمیقی بین کمیسیون‌ها وجود دارد.» با این حال، تجدید نظر اصلی انجام شده در نهایی کردن گزارش، نگرش کمی گرمتر نسبت به محدود کردن دوره قوه قضائیه است – با کمی عشق به این راه حل، و جزییات اعتبار قانونی آن به عنوان جبران تأثیر انباشته بیانیه، که هیچ اصلاحی چنین نیست. به یک اجماع گسترده رسیده است.

البته هیچ کس دقیقاً نمی داند که اکنون بایدن چه خواهد کرد، اگرچه او هم به عنوان نامزد ریاست جمهوری و هم به عنوان رئیس جمهور در فهرست قرار گرفته است و حتی با محدودیت های دوره ریاست جمهوری خود مخالفت می کند، نه اینکه به جمع آوری دادگاه یا محدود کردن اختیارات دیوان اشاره کنیم. رسیدگی به پرونده های قانون اساسی خوشبختانه، اصلاحات قضایی به کجا خواهد رفت، به کمیشنرها یا حتی رئیس جمهور بستگی ندارد.

بستگی به کنگره دارد. هر یک از اصلاحات بررسی شده توسط کمیسیون باید از طریق قانون جدید معرفی شود. و در حالی که هر قانونی از این نوع با مشکلات شناخته شده ای در سنا مواجه می شود، دلایلی وجود دارد که باور کنیم این پویایی ممکن است در نهایت تغییر کند. به نظر می رسد بلافاصله دادگاه عالی آماده تضعیف جدی حقوق سقط جنین در پرونده معلق است دابز علیه سازمان بهداشت زنان جکسون. چنین تصمیمی فشار بیشتری را بر قانونگذاران دموکرات وارد می‌کند تا گامی ضروری برای «مدنوسازی» محدود کنند. آهو«علاوه بر این، قانون فدرال سقط جنین هدف آشکار مقاومت قضایی خواهد بود. این واقعیت سیاسی به نوبه خود، دموکرات ها را وادار می کند تا راه هایی را برای دفع دستگاه قضایی متخاصم در نظر بگیرند.

در حالی که حقوق سقط جنین دید سیاسی منحصر به فردی دارد، مشکلات دموکرات ها فراتر از آن است. همانطور که با تصمیماتی که دولت بایدن را از برخورد با کووید-19 منع می کند، نشان می دهد، به نظر می رسد قضات شجاع محافظه کار آماده عمل به وعده خود برای محدود کردن شدید ایالت فدرال هستند. در مورد مسائلی مانند سلامت و تغییرات آب و هوایی، دموکرات ها می توانند از دادگاه عالی انتظار داشته باشند که همچنان برنامه سیاسی آنها را به روش های جاه طلبانه خنثی کند. فشار بر نمایندگان دموکرات برای ایجاد تغییرات در قوه قضاییه بیش از حد قدرتمند تنها در طول زمان افزایش خواهد یافت. اما همراه با کنایه‌های مک‌کانل و ادامه انحراف دیوان عالی به سمت راست، تلاش‌ها برای محدود کردن اصلاحات قضایی ممکن است به آزادسازی آن کمک کرده باشد.

به عبارت دیگر، با عذرخواهی از وینستون چرچیل، گزارش کمیته پایان ماجرا یا حتی آغاز پایان نیست. بلکه فقط پایان آغاز است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma