کارخانه آینده: چگونه فناوری در حال تغییر و تولید است

از روباتیک پیشرفته در آزمایشگاه های تحقیق و توسعه گرفته تا دید رایانه ای در انبارها ، فناوری روی هر مرحله از فرآیند تولید تأثیر می گذارد.

این داده ها از کجا می آید؟
دوره آزمایشی رایگان خود را امروز شروع کنید

پست الکترونیک
“ساخت چراغهای بیرون” به کارخانه هایی گفته می شود که بصورت خودمختار فعالیت می کنند و نیازی به حضور انسان ندارند. از آنجا که آنها به نظارت انسانی احتیاج ندارند ، نیازی به روشنایی ندارند و می توانند شامل چندین دستگاه باشند که در تاریکی کار می کنند.

اگرچه ممکن است این مانند داستانهای علمی به نظر برسد ، این نوع کارخانه ها بیش از 15 سال واقعیت داشته اند.

گزارش ترندهای تولید پیشرفته را بدست آورید
در مورد روندها و فناوریهای مختل تولید پیشرفته و اینکه در سال 2019 باید تماشا کنید ، بیاموزید.

شرکت پژوهشی سیستم های پیشرو

FANUC سازنده رباتیک ژاپنی از سال 2001 فعالیت کارخانه “چراغ روشن” را آغاز کرده است ، جایی که روبات ها تقریباً یک ماه در هر زمان روبات های دیگری را ساخته می شوند که کاملاً تحت نظارت نیستند.

Gary Zywiol گفت: “نه تنها چراغ روشن نیست بلکه ما تهویه هوا و گرما را نیز خاموش می کنیم.”

برای تصور دنیایی که روبات ها تمام کارهای بدنی را انجام می دهند ، باید به دنبال جاه طلبانه ترین و پرتحرک ترین کارخانه های امروزی باشیم.

در ژوئن سال 2018 ، غول تجارت الکترونیکی چینی JD.com از یک مرکز ذخیره سازی و حمل و نقل کاملاً خودکار در شانگهای رونمایی کرد.

این کارخانه مجهز به بیست ربات صنعتی است که می توانند بسته های مختلف را بدون حضور و نظارت انسانی انتخاب و بسته بندی و انتقال دهند.

بدون ربات ، 500 کارگر لازم است که به طور کامل از این انبار 40 کیلومتر مربع کار کنند – درعوض ، این کارخانه فقط به 5 تکنسین برای سرویس دهی به ماشین آلات و کارکرد آنها نیاز دارد.

هرچه فناوری صنعتی به طور فزاینده ای گسترش می یابد ، این موج اتوماسیون و دیجیتالی شدن همانند انقلاب چهارم صنعتی با عنوان “صنعت 4.0” شناخته می شود.

بنابراین ، آینده کارخانه ها چه چیزی را حفظ می کند؟

برای پاسخ به این موضوع ، ما در 8 مرحله مختلف فرایند تولید ، به شیرجه رفتن عمیق پرداختیم تا ببینیم که چطور آنها شروع به تغییر کرده اند:

R&D Product: نگاهی به چگونگی دموکراتیک کردن سیستم عامل ها در استعداد تحقیق و توسعه ، راهکارهایی که AI به علم مواد کمک می کند ، و اینکه چگونه صفحه پیش نویس فردا می تواند یک هدست AR یا VR باشد.
برنامه ریزی منابع و منابع: پروژه های تولید غیرمتمرکز و blockchain در صورت تقاضا روی پیچیدگی های یکپارچه سازی تأمین کنندگان کار می کنند.
نظارت بر فناوری عملیات و داده های دستگاه: نگاهی به پشته IT و سیستم عامل های کارخانه های آینده. اول ، کارخانه ها دیجیتالیزاسیون اولیه را دریافت می کنند ، و در ادامه قدرت پیش بینی کننده بیشتری را نیز شاهد خواهیم بود.
افزایش کار و مدیریت نیروی کار: AR ، پوشیدنی ها و اسکلت های بیرونی در حال افزایش توانایی های انسانی در طبقه کارخانه هستند.
ماشینکاری ، تولید و مونتاژ: تجهیزات ماژولار و ماشینهای سفارشی مانند چاپگرهای سه بعدی تولید کنندگان را قادر می سازند تا تقاضای بیشتری برای انواع مختلف را برطرف کنند.
تضمین کیفیت (QA): نگاهی به چگونگی مشاهده رایانه نواقص ، و اینکه چگونه نرم افزار و فناوری blockchain با سرعت بیشتری قادر به شناسایی مشکلات خواهند بود (و اجرای فراخوان ها).
انبارداری: تقاضای انبار جدید می تواند با کمک روباتیک و ردیابی بینایی انبارهای “روشنایی” را حتی سریعتر از یک کارخانه بدون سرنشین بیاورد.
مدیریت زنجیره حمل و نقل و تأمین: Telematics ، IoT و وسایل نقلیه خودمختار برای تولید کنندگان محصولات خود محصولات و کارآیی بیشتری دارند.

علیرغم نمایندگی 11.6٪ از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده ، تولید همچنان منطقه ای از دیجیتالیزی شدن نسبتاً کم است – به این معنی که صندلی زیادی برای پیشرفت و اتوماسیون وجود دارد. در حقیقت ، در سال 2017 ، 76 درصد از تولید کنندگان گزارش داده اند که ابتکار کارخانه هوشمند را در کارها دارند.

تولید با فناوری جدید عمیقاً در حال تغییر است و تقریباً در هر عمودی تولید – از اتومبیل ، الکترونیک ، گرفته تا مواد دارویی – دخیل است. جدول زمانی و فن آوری ها بر حسب بخش متفاوت خواهد بود ، اما اکثر مراحل تقریباً در هر عمودی شاهد پیشرفت خواهند بود.

در ادامه بخوانید تا چگونگی تبدیل فن آوری در هر مرحله از فرآیند تولید ، فناوری را مطالعه کنید.

1. R&D محصول
از تولید دارو تا طراحی صنعتی ، مرحله برنامه ریزی برای تولید انبوه بسیار مهم است. در سراسر صنایع ، طراحان ، شیمی دانان و مهندسان دائماً آزمایش فرضیه هستند.

آیا این طراحی درست به نظر می رسد؟ آیا این ترکیب متناسب با نیازهای ما است؟ آزمایش و تکرار جوهر تحقیق و توسعه است. و ماهیت تولید انبوه ، طراحی مجدد آخرین لحظه را پرهزینه می کند.

شرکت های بزرگ در سراسر دارو ، فن آوری ، هوافضا و موارد دیگر هر ساله میلیاردها دلار در تحقیق و توسعه می ریزند.

در دنیای بسیار علمی تحقیق و توسعه ، استعدادهای با کیفیت بالا در سراسر جهان توزیع می شود. در حال حاضر ، نرم افزار به شرکت ها کمک می کند تا وارد آن استخر شوند.

هنگامی که نوبت به شبکه سازی استعدادهای دست نخورده در علوم داده و امور مالی می رسد ، سیستم عامل هایی مانند Kaggle ، Quantopian و Numerai در حال دموکراتیک کردن کار “کمیت” و جبران همکاران خود هستند. این مفهوم قبلاً با تحقیق و توسعه دارویی نیز از بین رفته است ، اگرچه در جاهای دیگر نیز در حال رشد است. سیستم عامل های علمی روی تقاضا مانند Science Exchange در حال حاضر در عمودی های تحقیق و توسعه و موارد دیگر کار می کنند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>