ژنرال Z با کووید به پایان رسید

[ad_1]

تیلور رابرتسون انتظار نداشت اولین سال تحصیلی خود در کالج را در خانه تمام کرد. ویلیام و مری جونیور 21 ساله، بیشتر سال 2020 را پس از اینکه کلاس ها در ماه مارس از دانشگاه خارج شدند، گذراندند و مانند بسیاری از دانشجویان دیگر متوجه شدند که فرمت مجازی برای او کار نمی کند. یک سال تحصیلی که قبلاً سخت بود، استرس‌زاتر بود زیرا او تلاش می‌کرد تا اطلاعات را از کلاس‌های زوم حفظ کند. وقتی فهمید که بیشتر کلاس هایش در پاییز 2020 نیز آنلاین خواهد بود، تصمیم گرفت یک ترم بگذراند. اگر درس های شخصی در سال جدید دوباره شروع نمی شد، او چه می کرد، سوال دلسرد کننده دیگری بود.

یک سال بعد، کلاس های رابرتسون کاملا شخصی بود. کالج او وظیفه دارد در داخل خانه واکسینه و ماسک بزند، و تقریباً هرکسی که او می‌شناسد زندگی «عادی» دارد. خانه پدر و مادرش برای روز شکرگزاری امسال پر بود و او در زمستان امسال با خانواده اش در یک پیست اسکی جمع می شود. او به من گفت: “مردم دیگر نمی خواهند در مورد کووید صحبت کنند.” «این واقعاً کاری نیست که مردم دوست داشته باشند انجام دهند. چه چیزی برای صحبت با او وجود دارد که فقط مانعی برای بقیه زندگی نیست که می خواهیم ادامه دهیم؟

رابرتسون منعکس کننده احساسی است که در ذهن و سبک زندگی بسیاری از جوانان رخنه کرده است که تجربه ها، دوستی ها و مراحل مهمی را در دو سال اخیر نابودی ویروس کرونا از دست داده اند. این احساس وجود دارد که باید زمان از دست رفته را جبران کنیم و به حالت عادی برگردیم، حتی با افزایش تعداد موارد و ریشه‌یابی گزینه‌های جدید. برای این گروه‌های ژنرال Zers و Z-lennials (کسانی که تقریباً بین سال‌های 1993-1998 متولد شده‌اند)، آنها دوباره در حال مطالعه و کار هستند. آنها در داخل خانه غذا می خورند، می نوشند و می رقصند. سفر کنید و تولدها و تعطیلات را جشن بگیرید. و آنها هیچ برنامه ای برای توقف به این زودی ندارند – لعنتی گزینه Omicron.

هنوز برای تعیین اینکه مرحله Omicron از همه گیری برای اکثر آمریکایی ها ویرانگر خواهد بود، خیلی زود است. نسخه دلتا بسیار قابل درمان‌تر از نوع اصلی بود و جشن‌های تابستانی کوتاه‌قد با پیشرفت‌ها و جهش‌ها در جوامع واکسینه نشده بود، اما بسیاری از جوانانی که درباره این داستان با آنها صحبت کردم به من گفتند که اکنون چندان نگران نیستند. بخشی از این پاسخ ناشی از خستگی همه گیر است، اما بیشتر این احساس نتیجه محاسبه ریسک جدیدی است که آنها برای نحوه زندگی خود ایجاد کرده اند. به عنوان عضوی از این نسل، می توانم بسیاری از آنچه را که در بین دوستان مشاهده کرده ام تأیید کنم.

راستش را بخواهید، اگر هیچ چیز دیگری نباشد، احساس می‌کنم که دارم به این ذهنیت می‌افتم: من واکسن زده ام، پس فقط می خواهم این کار را انجام دهمجیکوب، 23 ساله ای که در بالتیمور زندگی می کند، به من گفت. (او فقط به این دلیل که شغلش به او اجازه نمی داد با مطبوعات صحبت کند، درخواست کرد که با نام کوچکش شناسایی شود.) اگر محدودیت ها برداشته شود، برای تعطیلات برای دیدن خانواده اش به بریتانیا سفر خواهد کرد.

جوانان دیگری که با آنها صحبت کردم گفتند که از اخبار COVID به روز نیستند: آنها نگران امتحانات نهایی، درخواست های شغلی و دیدن دوستان خود قبل از تعطیلات بودند. آنها می خواهند بیشتر سفر کنند و به کنسرت بروند. آخرین خطی که شنیدم احساس خستگی از اخبار بدبینانه و انزجار از ایده انزوای بیشتر بود. محرومیت در سال 2020 و دستور ماندن در خانه به شدت به جوانان ضربه زد و موجی از استرس های جدید را ایجاد کرد که مواردی مانند ملاقات ها، دوستی ها و یادگیری را بسیار دشوار کرد. طبق مطالعه اخیر AP-NORC، نزدیک به نیمی از ژنرال Zers گزارش می‌دهند که این همه‌گیری دستیابی به اهداف آموزشی و حرفه‌ای آنها را سخت‌تر کرده است و تعداد مشابهی نیز می‌گویند که همه‌گیری توانایی آن‌ها را برای ایجاد و حفظ دوستی تحت فشار قرار داده است. جوانان آمریکایی بیش از هر گروه سنی دیگری گزارش می دهند که ملاقات و حفظ روابط عاشقانه در 20 ماه گذشته دشوارتر بوده است. این اختلالات شگرف در نوجوانی و اوایل بزرگسالی به مراحل مهمی در رشد انسانی آنها رسیده است، از جمله زمانی که یک جوان معمولی کنترل بر عملکرد اجرایی خود – توانایی ذهنی برای انجام فعالیت های روزانه بدون حواس پرتی – را تثبیت می کند.

با این حال، جوانان مقاومت نشان داده اند. برخی از آنها هرگز حضوری کار خود را متوقف نکرده اند و برخی دیگر از راه دور به کار خود ادامه می دهند، اما در سرتاسر کشور خود را با زندگی با ویروس کرونا وفق داده اند – انجام آزمایشات، پوشیدن ماسک و ورود به دنیای جدیدی با دانش بهتر در مورد چگونگی کاهش خطر. هیچ تجربه ای جهانی نیست. همانطور که تاریخ پس از تاریخ در دو سال گذشته گزارش شده است، اقدامات پیشگیرانه افراد در طول یک بیماری همه گیر به محل زندگی آنها، ترکیب سیاسی جامعه آنها و اینکه آیا آنها به دستورالعمل های بهداشت عمومی اعتماد دارند بستگی دارد. اما بسیاری از جوانان می دانند که به دلیل سن و سلامت نسبی خود، کمترین خطر عوارض جدی ناشی از COVID-19 را دارند. بر این اساس، آنها کندترین جذب واکسن را در سال جاری داشته اند – حدود دو سوم از جوانان آمریکایی حداقل تا حدی واکسینه شده اند – و آنها قویاً از دستورات ماسک و واکسن حمایت می کنند. در میان جوان‌ترین افراد این گروه، بین 5 تا 17 سال، ویروس کرونا ترس اصلی نیست و بیشتر آنها زندگی خانگی و اجتماعی خود را مثبت توصیف می‌کنند. در میان نوجوانان، مطالعه اخیر توسط FiveThirtyEight / Ipsos نشان داد که بیش از 70 درصد تقریباً هیچ ترسی از ابتلا به COVID-19 ندارند. یک مطالعه جداگانه نشان داد که تنها حدود یک سوم از آمریکایی‌های 13 تا 24 ساله به طور جدی نگران این هستند که بیمار نشوند یا نگران نحوه گسترش همه‌گیری در پاییز امسال هستند.

کلسی، متخصص منابع انسانی 24 ساله در تامپا، به من گفت: «این پایین بسیار متفاوت بود، زیرا احساس می‌کنم فلوریدا هرگز طوری رفتار نکرده است که ما دچار یک بیماری همه‌گیر شده‌ایم». (او خواست تنها با نام خودش معرفی شود، زیرا کارفرما او را از صحبت با مطبوعات منع کرده بود.) کلسی گفت که خود را محتاط‌تر در زندگی همه‌گیری می‌دانست، زیرا اکثر خانواده‌اش دچار نقص ایمنی بودند. اگرچه او قصد داشت پس از فارغ التحصیلی از کالج معلم شود، اما افشای کودکان را بسیار خطرناک می دانست و حرفه خود را تغییر داد. اما از زمانی که او در اوایل سال جاری واکسینه شد، زندگی به طور پیوسته در حال بهبود است: اولین ایستگاه او دنیای دیزنی بود و او در این ماه برای دیدن دوستانش به نیویورک سفر می کند. او گفت: “ما تا آنجا که می توانیم اقدامات احتیاطی را انجام می دهیم و اکنون که همه ما تقویت کننده خود را دریافت کرده ایم، احساس بهتری دارم.” من در حال حاضر خیلی پارانوئید نیستم. او و خانواده اش طرفداران بزرگ هاکی هستند، بنابراین او مشتاقانه منتظر دیدن بازی تامپا خلیج لایتنینگ در حوالی سال نو است، و او یک سفر فوریه به نشویل دارد که هنوز در کتاب هاست.

برای کاریسا پریش، روانشناس کودک در دانشگاه جانز هاپکینز، جای تعجب نیست که جوانانی را می بیند که می خواهند پس از یک دوره طولانی انزوا، ناامنی و از دست دادن شخصی به زندگی بازگردند، اما او همچنین توجه یا شناخت کافی را از سوی دیگران نمی بیند. – شادی های کوچکی که نوجوانان و نوجوانان در سال اول همه گیری از دست دادند. او و همکارانش نگران سطوح بالاتر افسردگی و اضطراب گزارش شده توسط کودکان، نوجوانان و بزرگسالان جوان در طول همه گیری هستند. او به من گفت: “باید تا حدودی غم و اندوه و از دست دادن را تصدیق کرد که برخی چیزها آنطور که ما می خواستیم پیش نرفتند، و من نمی دانم چگونه می توانید آن را جبران کنید.” “بعضی چیزها فقط غم انگیز هستند.” اما همان‌قدر که جوانان برای از دست دادن جشن‌های جشن، فارغ‌التحصیلی و سفرهای بزرگسالان سوگواری می‌کنند، همچنان خاطره‌سازی می‌کنند و مراحل جدیدی را ایجاد می‌کنند – برخی از آنها می‌توانند به سادگی روندهای شبکه‌های اجتماعی مشترک باشند، مانند آن دسته از نوجوانانی که اکنون TikTok را عاشقانه می‌دانند.

بخشی از گرسنگی ژنرال زرز برای بازگشت به حالت عادی را می توان در این واقعیت جستجو کرد که آنها نمی توانند بار بستری شدن در بیمارستان و مرگ را تحمل کنند. و امتیازات اقتصادی-اجتماعی می‌تواند برخی از آنها را از واقعیت‌های خشن‌تری که جوانان با پیشینه‌های حاشیه‌ای مجبور به تحمل آن هستند، جدا کند. مطالعه اخیر FiveThirtyEight / Ipsos که نگرش‌های همه‌گیر را در میان کودکان و نوجوانان ارزیابی می‌کند، نشان می‌دهد که کودکان سفیدپوست کمترین نگرانی را در مورد احتمال بیمار شدن دارند. نوجوانان و کودکان سیاه پوست، مختلط و اسپانیایی تبار نسبتاً بیشتر نگران بودند. همچنین احتمال بیشتری دارد که گزارش دهند فردی که می شناسند در اثر کووید-19 بیمار بوده، در بیمارستان بستری شده است یا در اثر ابتلا به کووید-19 فوت کرده است، و این افراد جوان نیز احتمالاً از عوارض شدیدتر بیماری رنج می برند. پریش به من گفت که این فاصله ممکن است توضیح دهد که چرا بسیاری از جوانان اکنون می توانند به طور انتزاعی تر با همه گیری مقابله کنند. آن‌ها به تهدید ویروس عادت کرده‌اند، زیرا بسیاری عواقب فوری رفتارهای پرخطر را نمی‌بینند و سپس این تجربه را در محاسبات ریسک آتی وارد می‌کنند.

او به من گفت: «این فرسودگی کلی و سوختن تمام اطلاعاتی که جوانان دریافت کرده‌اند وجود دارد» و بسیاری از مردم لزوماً به طور مستقیم یا غیرمستقیم تحت تأثیر خود ویروس نیستند. “آنها بیمار نشدند. والدین آنها بیمار نشدند. آنها کسی را نمی شناسند که مستقیماً با آنها درگذشته باشد… و این نوع کلی شکست ناپذیری نوجوانی است: «این چیزهای بدی که شما در مورد آنها صحبت می کنید افراد دیگری هستند. این من نیستم.'”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma