چگونه در بزرگسالی دوست پیدا کنیم

[ad_1]

تیسی و هفت دقیقه بعد از اینکه برای ناهار نشستیم، من و فرانچسکا همدیگر را در آغوش گرفتیم و در پارکینگ مرکز خرید خداحافظی کردیم. هر دو کاملا مطمئن بودیم، فکر نمی کنم دیگر همدیگر را ببینیم. او که دوست دبیرستانی شوهر دوست یکی از دوستانش بود، چشم‌انداز امیدوارکننده‌ای برای دوستی بود: او یک ویولونیست حرفه‌ای و همکار نیویورکی بود که پایان‌نامه‌اش را درباره گرده می‌نوشت. اما من خجالت کشیدم، بیش از حد لبخند زدم و به جای خنده واقعی جملاتی مانند “خیلی خنده دار است” گفتم، در حالی که فرانچسکا (نام واقعی او نیست) خیلی خسته بود و به نظر پر از تمسخر بوزمن، مونتانا، شهری بود که من به تازگی در آن رفته بودم. نقل مکان کرد و او و شوهرش مصمم به فرار از آن بودند.

همانطور که به خانه می‌رفتم، کوه‌های دوردست که به‌عنوان کارت‌پستالی به نمایش درآمده بود که ممکن بود به بروکلین برگردانم، با یک خلأ تیز و آشنا مواجه شدم: یک پژواک، ناگهان متوجه شدم که از سال‌ها دوستی آنلاینم، و ناامیدی که به وجود می‌آید. وقتی فردی که به آینده خود امید بسته اید، معلوم می شود که یک اختلاف کامل است. در واقع، فکر می‌کردم به خاطر بن، استاد ادبیات دانشگاه ایالتی مونتانا، بعد از جابجایی در سراسر کشور، بالاخره ملاقاتم تمام شده است. اما اکنون فهمیدم که باید این روند دردسرساز را دوباره شروع کنم، این بار نه در جستجوی عشق، بلکه در جستجوی دوستی – و در سن 40 سالگی، نه کمتر، قطعاً در اواخر زندگی برای جستجوی ارواح خویشاوندی جدید.

با توجه به The Friendship Report، یک مطالعه جهانی که توسط اسنپ چت در سال 2019 انجام شد، میانگین سنی که در آن بهترین دوستان خود را ملاقات می کنیم 21 سال است – مرحله ای که در آن نه تنها با تجربیات جدید به عنوان اولین عشق و اولین قلب همراه هستیم. ، بلکه بیشتر و بیشتر در مورد اینکه با چه کسی دوست هستیم مطالبه می کنیم. مهمتر از آن، سن جوانی زمانی است که بسیاری از ما دارند زمان. به طور متوسط ​​یک آمریکایی تنها 41 دقیقه در روز را صرف برقراری ارتباط می کند، اما جفری ای هال، استاد مطالعات ارتباطات در دانشگاه کانزاس، تخمین می زند که معمولاً بیش از 200 ساعت و در حالت ایده آل شش هفته طول می کشد تا یک غریبه بزرگ شود. با افزایش سن، فضایی که با خنده، شایعات و ایستادن تا زمانی که آسمان محو شود، پر می‌کنیم، می‌تواند با مراقبت‌های «قدیمی‌تر» مانند ازدواج، تولیدمثل و یک حرفه کاملاً توسعه‌یافته مصرف شود – و در نهایت تمایل داریم بیشتر ببخشیم. کمی از خودت

برای تقریباً دو دهه در نیویورک، افتخار می کردم که در برابر این جدایی از عشق افلاطونی مقاومت کردم. دوستانم مرا با مرگ پدرم، طلاق دردناک و یک تصادف رانندگی تقریباً کشنده همراه کردند و من به همان اندازه که به فرزندانم وقف آنها بودم (اکنون با سرعتی تقریباً تصاعدی در حال افزایش است). با این حال، حتی قبل از اینکه بن را ملاقات کنم، شروع به درک دشواری برنامه ریزی آینده ام بر اساس این روابط کردم. یادم می‌آید که در روزهای ابتدایی همه‌گیری به بخاری پروپان چسبیده بودم، کوکتل می‌نوشیدم تا با دو دوست اجتماعی‌ام بی‌رحمانه‌تر بروم، و برای آخرین زوج حلقه‌مان عزاداری می‌کردم تا خروجشان از بروکلین را اعلام کنند. “آیا آنها علاقه ندارند؟” دوستی؟” فریاد زدیم، مات و مبهوت که این زوج، با رفتن به سرزمین های دور، عملاً روابطی را که ما دوست داشتیم، رها می کنند.

اما فقط یک سال بعد، بن تماس گرفت و گفت که به او یک موقعیت حضانت پیشنهاد شده است، و من تصمیم گرفتم به او در بوزمن بپیوندم، یک شهر دانشگاهی در حدود 2000 مایل دورتر، جایی که به معنای واقعی کلمه هیچکس را نمی شناختم. از آنجایی که بسیاری از گروه من مدارس خوب و فلای فیشینگ را انتخاب کرده بودند، من عشق و کوهستان را انتخاب کردم و اکنون هیچ دوستی ندارم.

همانطور که لیدیا دنورث، روزنامه نگار علمی در کتابش اشاره می کند، اگر دهه 30 ما “دهه ای است که در آن دوستی می میرد” دوستی: تکامل، زیست شناسی و قدرت خارق العاده پیوند اساسی زندگیپس جای تعجب نیست که دوست‌یابی در 40 سالگی نزدیک‌تر از چیزی است که انتظار داشتم: این نه تنها به شیمی و علایق مشترک بستگی دارد، بلکه به دیدگاه مشترک درباره آنچه که رابطه جدید شما می‌تواند ارائه دهد نیز بستگی دارد. نیمی از تلاش این است که کسی را پیدا کنید که همان کاری را که شما انجام می دهید و در همان زمان بخواهد. اینجا بود که به میراندا فکر کردم جنسیت و شهراو می گوید: «مردها مانند تاکسی هستند. “آنها یک روز از خواب بیدار می شوند و تصمیم می گیرند که آماده هستند تا زندگی کنند، بچه دار شوند، هر چه باشد. و چراغ های خود را روشن می کنند.” به دلایلی هنوز می درخشند.

من وارد بوزمن شد با یک لیست طولانی از افرادی که دوستان و دوستانم از من برای ملاقات دعوت کرده بودند. علاوه بر آموزش گرده گل، او شامل یک جانباز جنگ عراق بود که استودیوی سرامیک را در گاراژ خود اداره می کرد، یک شفا دهنده اسب که بر توانمندسازی زنان تمرکز داشت، یک پدر ماجراجو که در زمینه انرژی های تجدیدپذیر کار می کرد، یک زوج بازنشسته که او همسایه آنها بود. دوستان مادرم در استرالیا، یک نویسنده مشهور که با نویسنده ای حتی مشهورتر ازدواج کرده بود و یک سیاستمدار محلی.

متأسفانه، این تماس ها به اندازه من در مورد چشم انداز یک دوستی جدید بی تاب نبود. یک بعدازظهر دلپذیر را با صحبت درباره تئوری‌های توطئه با جانباز و یک عصر دلپذیر را در مورد سوار بر برف با زوج بازنشسته گذراندم. اما پدر ماجراجویی هرگز ایمیل من را پس نداد و شفا دهنده اسب هفته ها بعد پیشنهاد ملاقاتی را داد. تا کنون، نویسندگان معروف را خیلی ترسناک می‌دانستم. وقتی از یک سیاستمدار پرسیدم که آیا می‌خواهد قهوه بنوشد، او یک پیام استاندارد ارسال کرد و از من خواست که با رئیس ستاد انتخاباتی‌اش تماس بگیرم.یک پروفسور فرانسوی با دره‌های بنفش که باعث شد من در چشمه‌های آب گرم دوردست شیرجه بزنم، اخیراً عاشق مربی اسنوبرد در جکسون، وایومینگ، و به زودی به تنهایی حرکت می کند.

در همین حال، بن دو زن بزرگ را به من معرفی کرد که از قبل دوستان قدیمی بودند، یکی کتابدار و دیگری نویسنده کمدی. زمانی که نویسنده کمدی ما را به انچیلادا و نوازندگی دعوت کرد، فکر کردم بالاخره تیمم را پیدا کردم. اما بعد از طریق تاک شنیدم که آنها بدون من به یک مهمانی هالووین رفتند و سپس آنها من را به طور تصادفی برای پیاده روی کریسمس در شهر دعوت کردند. کتابدار پیامی فرستاد و به دنبال آن ایموجی‌هایی فرستاد که به نظرم می‌خندیدند. تنها در آن زمان بود که متوجه شدم سختی امتحان کردن در یک گروه قدیمی را بسیار دست کم گرفته بودم. می‌فهمم: من همچنین فکر می‌کردم همه دوستانی را که نیاز دارم، دارم.

مدت کوتاهی پس از جشن هالووین یا نبود آن، کاری انجام دادم که هنوز برایم ناراحت کننده است: برای بار دوم Bumble را دانلود کردم، و حالتی را انتخاب کردم که با دوستانتان مناسب باشد، نه شرکای عاشقانه. این برنامه با خوشحالی به من قول داد: “در هر مرحله از زندگی خود دوستان جدیدی پیدا کنید.” سعی کردم هم خاطرات بد رابط کاربری زرد رنگ شاد او را نادیده بگیرم و هم این تصور ریاکارانه خود را مبنی بر اینکه هرکسی که برای دوست یابی آنلاین می شود، از ابتدا کسی نیست که بخواهم با او دوست باشم. اما وقتی در میان دریای زنانی قدم می زدم که مشکل اصلی من را به اشتراک می گذاشتند – “مبارزه برای پیدا کردن دوستان جدید در سی سالگی واقعی است”، یک سبزه با کت چرمی شکایت می کند – من بیشتر و بیشتر مجذوب این دنیای جدید جسورانه شدم. و سوالات بزرگتر که باعث دوستی شد. (چه عکس‌ها، واژه‌ها و «نشان‌های اطلاعات پایه». شما از جمله اگر سعی کردید یک جفت روحی را جذب کنید؟)

و در حالی که متوجه تفاوت‌های جالبی بین دوست‌یابی و دوستیابی دوستان شدم – سوء ظن جزئی که به مردان بامبل‌بی داشتم ناپدید شد و کمی ادب دیوانه‌وار جایگزین آن شد – اغلب از همه شباهت‌های آنها احساس وحشت می‌کردم. من متوجه شده ام که برای برخی از زنان به دلیل زیبا بودن، به سمت راست دست تکان می دهم، و برای برخی زنان فقط به خاطر بچه دار شدن به سمت چپ حرکت می کنم. (من بهترین دوست سه فرزند دارد!)

من فقط با یک نفر مطابقت داشتم که واقعاً مرا مجذوب خود کرد: استف، زنی بلوند با خالکوبی و لبخند زیبا، که اخیراً به بوزمن، شهر سالت لیک سیتی نقل مکان کرده است. او در پروفایل خود نوشت: «او عاشق مکالمه خوب، تفکر پیشرو، انعطاف‌پذیری و یک ارتباط واقعی است. چند روز بعد وقتی برای نوشیدنی همدیگر را دیدیم، از پدرها، طلاق و دوگانگی‌مان درباره مادر شدن، تبادل آسیب‌پذیری‌ها و خنده صحبت کردیم، انگار که ماه‌هاست همدیگر را می‌شناسیم. این – شوک شناخت و عشق، جذابیت سرگیجه‌آور، گسترش حس فرصت – چیزی بود که از دست دادم.

از آن زمان من فقط دو بار استف را دیده ام، اما فکر می کنم ما دوستان خوبی خواهیم بود، نه تنها به دلیل این رابطه غیرقابل بیان – به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از دوستی، اکنون متقاعد شده ام، و همچنین در مورد عشق – بلکه همچنین زیرا بر خلاف دهه 30 دیگر، افراد 40 ساله ای که در مونتانا ملاقات کردم، که به طور قابل درک درگیر زندگی خود هستند، هر دو پیوندی هستند که به عنوان یک امر ضروری قصد دارند دوستانی پیدا کنند، به همان اندازه که برای ما در این زمان خاص مهم است. یا مشاغل در آخرین شاممان، هر دو اعتراف کردیم که ترجیح می‌دهیم فقط با ما دو نفر وقت بگذاریم تا اینکه قرار ملاقاتی دو نفره داشته باشیم.

من تعطیلات را در نیویورک، بازدید از دوستان قدیمی و برقراری ارتباط مجدد با دنیایی که بدون من پیش رفته بود، به گونه ای که هم غمگین و هم آرامش بخش بود. در شب سال نو، در یک کتابفروشی دست دوم توقف کردیم، جایی که من حجم کمی از نقل قول های دوستی را خریدم که در نهایت در هواپیمای بازگشت به بوزمن آن را باز کردم. برخی احساساتی بودند، برخی دیگر شوخ طبع بودند – ساموئل جانسون احساس دوستی را با پر از رست بیف مقایسه کرد – اما تنها یک مورد وجود داشت، از نامه ای از امیلی دیکنسون که از احساس رضایتی صحبت می کرد که من گاهی اوقات گمان می کنم فقط دوستی های ما می توانند فراهم کنند. . دیکنسون می نویسد: «تنها طرح من، نمایه، آسمان، آسمان آبی بزرگ است، آبی تر و بزرگتر از بزرگترین من آن را در ماه ژوئن دیدم و دوستانم در آن حضور دارند – همه آنها.

با نگاه کردن از پنجره هواپیما به آسمان آبی بزرگ، به این فکر کردم که چگونه دوست یابی در میانسالی، در عین چالش برانگیز بودن، می تواند یک هدیه باشد، فرصتی برای گسترش جهان و خودمان. گاهی اوقات ما در 40 سالگی احساس می کنیم که انگار زندگی ما شکل نهایی خود را گرفته است، همانطور که اغلب در شغل، شهر و روابطمان ریشه دارد. اما ملاقات با افراد جدیدی مانند استف – که قبلاً به من در مورد غرب کوهستان و چگونگی بزرگ شدن در یک جامعه مورمونی آموخته است و من را همانطور که اکنون هستم، نه مانند قبل می بیند – به معنای اذعان به رشد روزافزون است. همه چیز باقی مانده برای انجام وقتی زندگی خود را بعد از 40 سال دیگر تصور می کنم – پر از دوستان قدیمی، بله، اما همچنین دوستانی که ملاقات خواهم کرد – واقعاً شبیه طرحی از بهشت ​​است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat