چگونه به کارگران راه دور راهنمایی کنیم

[ad_1]

تعداد کمی روزهایی که در یکی از اولین شغل‌های روابط عمومی‌ام بودم، به یاد می‌آورم که مدیرم صفحه‌گسترده‌ای به من داد و به من گفت که “شروع به ارسال ایمیل برای مردم کنید.” رئیس من حدود 10 فوت دورتر از من نشسته بود و یک روز من با ترس راهنمایی بیشتری خواستم. یادم می‌آید که به من می‌گفتند «فقط خودم این کار را انجام بده».

من در آن زمان کتاب های زیادی در مورد ماهیت روابط عمومی خوانده بودم، اما هیچ کدام کمک زیادی به من نکرد. سال اول من در این صنعت وحشتناک بود، عمدتاً به این دلیل که مرتب به من گفته می شد چی برای انجام، تقریباً هرگز واقعاً نشان داده نشدم چگونه برای انجام این. “آموزشی” که دریافت کردم چیزی جز سخنرانی در هنگام اشتباهاتم نبود. من در یک چرخه دائمی فرسودگی شغلی و افسردگی گیر کرده بودم. این احساس رها شدن حرفه ای در سال های اول کارم چیزی است که هنوز هم تا به امروز بر من تأثیر می گذارد.

توجه به این نکته ضروری است که همه اینها در دفتر اتفاق می افتد. «جادوی» بودن در همان فضایی که خیلی از آن می شنویم هرگز برای من اتفاق نیفتاده است. در عوض، اتفاقی که برای جوانان در حین کار از راه دور در طول یک بیماری همه گیر رخ می دهد، برای من اتفاق افتاد: حتی با وجود اینکه در یک زمان فقط چند متر با چند همکار فاصله داشتم، احساس گم شدن می کردم. هیچ اتاق استراحت یا میخانه ای که توسط مشاور مدیریت اداره می شود نمی تواند این واقعیت را جبران کند که من هرگز حق با من نبوده است. اداره می شود.

این در ایالات متحده بسیار رایج است. در سال 2018، اداره آمار کار دریافت که شرکت‌هایی که کمتر از 100 کارمند دارند، هر 6 ماه یکبار تنها 12 دقیقه از مدیر خود به کارکنان خود آموزش می‌دهند و در سازمان‌هایی با 100 تا 500 کارمند، این میزان به نصف تا شش دقیقه کاهش می‌یابد. یک مطالعه Accenture در سال 2011 گزارش شده توسط واشنگتن پست دریافتند که تنها حدود یک پنجم کارمندان می گویند که آموزش های حین کار را از کارفرمای خود دریافت کرده اند. بعد از پنج سال. طبق یک مطالعه در سال 2019، 37٪ از متخصصان یک مربی دارند و 61٪ از این روابط به طور طبیعی و نه با کمک شرکت کارگر ایجاد شده است.

این آمار باید چشمان کسانی را که ادعا می کنند کار از راه دور جوانان را ناامید می کند به دلیل فقدان رفاقت، راهنمایی و آموزش باز کند. حقیقت این است که آمریکای شرکتی کارگران جوان را ناامید می کند سال هااما همیشه اینطور نبوده است. یک نظرسنجی در سال 1995 توسط اداره آمار کار، تعداد بسیار بیشتری از ساعات سرمایه گذاری در آموزش را گزارش کرد، به طوری که کارکنان به طور متوسط ​​13.4 ساعت دریافت کردند. رسما آموزش به مدت شش ماه – که هنوز هم به طرز افسرده کننده ای کم است.

من معتقدم که شکست آمریکا در آموزش صحیح – و در نتیجه مدیریت – نیروی کار خود بخش بزرگی از آنچه استعفای بزرگ را به پیش می‌برد. شرکت‌ها برای نشان دادن وفاداری یا سرمایه‌گذاری روی کارمندان خود اقدامی نکرده‌اند، پس چرا کارمندان باید پاسخ دهند؟ یک مطالعه IBM در سال 2014 نشان داد که کارکنانی که احساس می‌کنند نمی‌توانند به اهداف شغلی خود برسند (در مقایسه با کسانی که فکر می‌کردند) 12 برابر بیشتر احتمال دارد شرکت خود را ترک کنند و برای کارمندان جدید 30 برابر بیشتر است. . (توجه داشته باشید که این مطالعه قبل از همه‌گیری انجام شده است.) تجزیه و تحلیل کار از راه دور مایکروسافت، که به نظر من بسیار مشکوک است، حتی اشاره می‌کند که «طبق تحقیقات قبل از همه‌گیری، کارمندان جدیدی که با آنها مصاحبه شده است، زمانی که به صورت رسمی رسمی، سازگار و پایدار باشند، احساس مثبت‌تری داشتند. : 1 تعامل با دوستان، مربیان و مدیران آنها.

کار از راه دور قطعاً چالش ها و کاستی های خود را دارد، اما من از گوش دادن به افرادی که تصور می کنند تماس انسانی این نوش داروی جادویی و دگرگون کننده در محل کار است خسته شده ام. روابط انسانی صرفاً با قرار گرفتن در فضای فیزیکی مشابه با شخص دیگری ایجاد نمی شود، و همچنین تضمین نمی شود زیرا اتفاقاً توسط همان شرکت حقوق می گیرید. راهنمایی و یادگیری چیزهایی نیستند که منفعلانه اتفاق بیفتند. آنها اقداماتی هستند که باید آگاهانه، متفکرانه و پیوسته و با هدف تشویق و حفظ استعداد انجام شوند.

این ناامیدی اصلی من در نوشته‌هایم درباره مدیریت بود – اینکه بسیاری از مردم آن را به عنوان چیزی که به‌طور طبیعی اتفاق می‌افتد نادیده می‌گیرند، بدون اینکه رسمیت داده و از آن به عنوان ارتباطی که جدا از مسئولیت‌های کاری واقعی ناشی می‌شود، حمایت کنند. به عنوان یک رئیس، نمی توانید فقط به کسی بگویید که چه کاری انجام دهد. شما باید سخت کار کنید تا مطمئن شوید که آنها هستند پر رونق.

از آنجایی که گزینه Omicron بسیاری از برنامه‌ها را برای بازگشت به دفتر در سال 2022 به تعویق می‌اندازد، مدیران عاقلانه خواهند بود که بپرسند چگونه کارکنان جوان‌ترشان می‌توانند آموزش و راهنمایی مناسب را با ورود به سال سوم همه‌گیری بیابند. شخصی که امروز مدیریت می کنید ممکن است در شهر، ایالت یا کشور دیگری باشد و برای انجام کار باید از هر تعداد ابزار نرم افزاری استفاده کنید. اما مهم نیست که چه ابزارها، روش‌شناسی یا ایده‌های بزرگی ممکن است داشته باشید، واقعاً به سرمایه‌گذاری مداوم و متفکرانه انرژی برای موفقیت افراد دیگر بازمی‌گردد.

در اینجا سه ​​چیز وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید زیرا بسیاری از ما همچنان از خانه کار می کنیم.

تسلط بر ناهمزمان

یکی از بزرگترین چالش های دورکاری این است که افراد را وادار به انجام کارها به طور همزمان کنیم. این موضوع با افزایش اندازه تیم شما پیچیده تر و پیچیده تر می شود. یکی از راه‌های حل این مشکل این است که از تلاش برای گول زدن مناطق زمانی دست بردارید و متعهد به سرمایه‌گذاری در آن باشید نامتقارن مشاوره و همچنین ارتباط در زمان واقعی. به عبارت دیگر شما باید به همان اولویت بدهید صفحه به جای صحبت همزمان زمان. مقاله عالی در مورد کار از راه دور ناهمزمان توسط استیو گلاوسکی در بررسی کسب و کار هاروارد، توصیه های زیادی برای ابزارهای خاص و همچنین یک ایده بسیار مهم ارائه می دهد: شما و مربیتان به یک منبع حقیقت نیاز دارید. این می‌تواند یک سند مشترک Notion (که در آن می‌توانید تقویم‌ها، خطوط لوله کاری، صفحات گسترده، و غیره را شامل شود)، Google Doc یا یک سند مبتنی بر ابری که دائماً همگام‌سازی می‌شود، باشد که در آن هر چیزی که روی آن کار می‌کنید زندگی می‌کند.

و صادقانه بگویم، در داشتن شغلی که هر دو با هم ساخته اید، چیز بسیار خاصی وجود دارد. به جای اینکه فقط هر هفته در مورد کارهایی که انجام داده اید و کارهایی که می خواهید انجام دهید صحبت کنید، یک حلقه بازخورد منظم و مستند دارید – مهم نیست چقدر از نظر فیزیکی فاصله دارید.

سازگار باشید، انسان باشید

تعاملات ناهمزمان تنها یک ابزار است. هر تیم موفق از راه دور هنوز باید در جلسات همزمان نیمه منظم برای مبارزه با اثر “جزیره” تسلط داشته باشد. مهم نیست که یک کارمند چقدر خجالتی یا درونگرا باشد، شما به عنوان یک رهبر باید صدای آنها را اغلب بشنوید و به پیام های آنها در نحوه بحث در مورد کار خود توجه کنید.

فقط در اوایل کار یکی یک بار مردی سعی کرد مرا راهنمایی کند و او مدیر من نبود، اما ممکن است به من رحم کرده باشد. به او زمان یا منابعی داده نشد تا به من کمک کند، اما او ثانیه هایی را که باید به من می داد، ذخیره می کرد تا به من خوش بگذرد، یا صدای گریه ام را بشنود، زیرا روحیه من توسط یک مدیر دیگر تسخیر شده بود. زیبایی این رابطه ثبات آن بود. اگر می گفت سرم شلوغ است و بعداً با من تماس می گیرد، این کار را کرد. اگر به من می گفت در مورد چیزی به من بازخورد می دهد، متوجه شدم. دلیل اینکه من او را خیلی دوست داشتم لزوماً کاری نبود که انجام می داد، بلکه قابل اعتماد بودن و صحبت های مداوم در مورد چیزی بود که هر دو روی آن کار می کردیم.

یک مدیر عالی بودن مستلزم این است که یک نفر را از آن خود کند. این ترکیبی است از کمک به آنها در پایان کار و ارزیابی وضعیت عاطفی خود در حالی که با استرس کار کنار می آیند. انجام این کار از راه دور ممکن است به این معنی باشد که گهگاه یک تماس تلفنی دیرهنگام از یک مربی دریافت کنید یا بهتر از آن، ابتکار عمل را در دست بگیرید و از یک کارگر جوان قبل از اینکه به نقطه استراحت یا فرسودگی شغلی برسد، بپرسید که چقدر خوب است.

فضای ملموس را برای موفقیت ذخیره کنید

وقتی من و تیمم در نقطه پایینی قرار می گیریم، یکی از کانال های Slack خود را تماشا می کنیم، جایی که هر بخش از پوششی را که تا به حال به عنوان مشتری دریافت کرده ایم ذخیره می کنیم. این یک دفتر خاطرات مداوم از موفقیت است – کانالی کاملاً برای جشن و پیروزی، که به عنوان وسیله ای برای دانستن آنچه انجام داده ایم و درک اینکه کجا بوده ایم ساخته شده است. همانطور که از همه کارهایی که با هم انجام داده اید یادداشت می کنید، سود شما تاریخی تر می شود – می توانید آنها را ببینید، به آنها برگردید و از آنها لذت ببرید. و هنگامی که شکست ناگزیر رخ می دهد، می توانید دریابید که او در کجای تصویر بزرگ کار شما قرار دارد.

من کاملاً معتقدم که کار از راه دور متحول کننده است و مزایای آن بیشتر از معایب آن است. سال جدید فرصتی واقعی برای کارگران است تا پس از یک دوره طولانی استرس و انزوا، تجربه کاری بهتر و سالم‌تری داشته باشند. مدیریتی که بر روی شانه های شما آویزان است و در مورد وظایف نگران است، منجر به شکوفایی نیروی کار از راه دور نمی شود – اما یک مدیر دقیق و تمرکز بر رشد شغلی باعث الهام و تشویق کارگران می شود، حتی اگر هزاران مایل از هم فاصله داشته باشند.

کسانی که امیدوارند سازمان های موفقی را اداره کنند باید آگاهانه فرهنگ را تقویت کنند مدیریت فعال و راهنمایی، جبران خسارت مربیان و دادن زمان لازم برای انجام کارهای اضافی پرورش استعدادهای جوان. تهدید واقعی برای مشاغل جوانان آیا شرکت ها به طور کامل دور نمی شوند; اینها شرکت هایی هستند که روی آینده جوانان سرمایه گذاری نمی کنند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis