چگونه به دنبال دادستان های متقلب برویم

[ad_1]

وقتی در سال 1991 جهان شاهد ضرب و شتم رادنی کینگ در مقابل دوربین توسط پلیس لس آنجلس بود، صحبت از درگیری پلیس با جوامع رنگین پوست محکوم به تغییر بود. کنگره فریادهای عموم مردم را برای مسئولیت پذیرفت. اگرچه قانون کنترل جرایم خشونت آمیز و اجرای قانون در سال 1994 باعث افزایش احکام زندان و افزایش بودجه برای استخدام افسران پلیس شد، اما همچنین حاوی مقرراتی است در مورد آنچه که از آن زمان یک استاد حقوق “تنها راه قابل اعتماد برای احیای روابط” بین پلیس و پلیس می گوید. جامعه ”: مدل فدرال یا مطالعه عملی.

تعداد کمی از عموم مردم می توانند این تحقیقات را به این نام بخوانند، اما نتیجه معمول آنها – یک فرمان فدرال که بین وزارت دادگستری و شهر برای تحمیل اصلاحات پلیس موافقت می کند – به طور گسترده ای شناخته شده است، به ویژه از آنجا که جنبش زندگی سیاهان اهمیت دارد. پس از کشته شدن یک نوجوان سیاه‌پوست، مایکل براون، توسط یک افسر پلیس سفیدپوست در فرگوسن، میسوری، وزارت دادگستری تحقیقات مدل یا عملی را آغاز کرد و حکمی را دریافت کرد که در آن با هدایت اقدامات پلیس “به سمت کاهش تنش و اجتناب از زور” موافقت شد.

این تحقیقات هم در معرض سر و صدا و هم تمسخر هستند، اما از نظر تئوری خیلی پیچیده نیستند. هنگامی که وزارت دادگستری دلایلی برای مشکوک بودن دارد که یک اداره پلیس محلی، به جای یک افسر فردی، عمداً و به طور سیستماتیک حقوق افرادی را که در قانون اساسی به آنها خدمت می کند، نقض می کند، وزارت دادگستری ممکن است چنین تحقیقی را با آنچه که وجود دارد آغاز کند. به عنوان پرس و جو از قبل شناخته می شود. اگر بازرسان وزارت دادگستری شواهد کافی بیابند، با اداره پلیس تماس خواهند گرفت و “نامه ای از یافته ها” را تهیه می کنند، سندی که قانون را توضیح می دهد و راه های نقض آن توسط آژانس هدف را شرح می دهد. سپس وزارت دادگستری می تواند آموزش هایی را برای حفظ سوابق پلیس این اداره ارائه دهد یا درباره یک سند قانونی الزام آور مذاکره کند که اداره پلیس را موظف می کند تا نحوه انجام کار خود را تغییر دهد.

این یک ابزار قدرتمند است. در سینسیناتی، وزارت دادگستری یک یادداشت تفاهم با پلیس و دولت شهری در سال 2002 مذاکره کرد. از سال 1999 تا 2014، استفاده پلیس از زور در شهر 69 درصد کاهش یافت، در حالی که شکایت شهروندان از کارمندان 42 درصد کاهش یافت. در نیوآرک، نیوجرسی، بازرسان وزارت دادگستری «تفاوت‌های نژادی بزرگ» را در دستگیری‌ها و مشکلات دیگر یافتند که منجر به مذاکرات برای صدور حکم رضایت در سال 2016 شد. در سال 2020، نیوآرک حتی یک مورد تیراندازی پلیس را متحمل نشد. به استثنای دونالد ترامپ، همه رؤسای جمهور هر دو حزب از سال 1994 از تحقیقات مدل یا عملی برای پاسخگویی در مورد اقدامات غیرقانونی پلیس استفاده کرده اند. اما یک کاری که آنها انجام نداده اند، به جز یک مورد در سال های اوباما، استفاده از این ابزار برای بهبود رویه دیگر سکه اجرای قانون ما است: تعقیب قضایی.

این یک حذف است. تحقیقات مدل یا عملی می‌تواند روشی بسیار قدرتمند برای اطمینان از اینکه وکلای ناحیه حقوق قانونی مردم را تضعیف نمی‌کنند.

اگرچه مردم معمولاً قانون یا عملکرد فدرال مدل فدرال را با پلیس مرتبط می‌دانند، زبان قانون، که صراحتاً کاربرد آن را هم به «افسران مجری قانون» و هم «مقامات یا کارمندان هر سازمان دولتی که مسئول اجرای یا سلب عدالت نوجوانان است. آزادی» گسترش می‌دهد. خردسالان “- نوع اجرای قانون را در صلاحیت خود محدود نمی کند. از آنجایی که دادستان ها مجری قانون هستند، این قانون در مورد آنها نیز اعمال می شود. وزارت دادگستری اوباما زمانی که در سال 2016 یک تحقیق مدل یا عملی را علیه دفتر دادستانی ناحیه اورنج کانتی آغاز کرد، این موضوع را تأیید کرد.

دادستان ها همیشه موظف بوده اند که حقوق اساسی را نقض نکنند، اما تنها در چند دهه اخیر است که دیوان عالی دستورالعمل های مشخصی برای پیروی ارائه کرده است. در سال 1963، دیوان عالی کشور رای داد بردی علیه مریلند که دادستان باید به تیم حقوقی متهم اجازه دسترسی به تمام شواهدی را بدهند که حاکی از بی گناهی موکل است. در سال 1983 بتسون علیه کنتاکی، دادگاه عالی مجدداً تأکید کرد که دادستان ها نمی توانند اعضای هیئت منصفه آینده را بر اساس نژاد مورد ضرب و شتم قرار دهند و یک آزمون سه بخشی ایجاد کرد که توسط آن قضات می توانند تخلفات را تعیین کنند. دیوان عالی همچنین در سال 1980 و بار دیگر در سال 1986 به رسمیت شناخت که استفاده از مخبرین در زندان برای اخاذی اعترافات از مظنونین بدون حضور وکلای آنها، به طور غیرقانونی، حق آنها را برای حضور در متمم ششم متمم ششم برای حضور در یک وکیل در بازجویی های دولتی تضعیف کرد.

از ابتدا تا انتها، تحقیقات مدل یا عملی علیه دادستان های ناحیه از همان روندی که در زمینه پلیس ایجاد شده است، پیروی خواهد کرد. هنگامی که بازرسان وزارت دادگستری دلایلی برای این باور داشته باشند که سازمان مجری قانون در یک الگوی رفتاری خلاف قانون اساسی شرکت کرده است، ممکن است تحقیقات مقدماتی را برای تعیین اینکه آیا دلیل کافی برای تحقیقات کامل وجود دارد یا خیر، آغاز کنند. در صورت رسیدن به این آستانه، وزارت دادگستری می تواند به دادسرا اطلاع دهد و تحقیقات رسمی را ادامه دهد.

نامه زیر با یافته ها است. اگر وزارت دادگستری مدلی از نقض قانون اساسی ایجاد کند و دفتر DA قابل تغییر باشد، می‌تواند تفاهم‌نامه‌ای را به‌عنوان یک برنامه اقدام برای دستیابی به انطباق قانونی تهیه کند. اگر دفتر DA خصمانه باشد، DOJ می تواند در دادگاه فدرال شکایت کند و دفتر DA را با دو گزینه باقی می گذارد: مبارزه یا تسویه حساب. (خدمات پلیس در عمل همیشه تصمیم به حل و فصل می گیرند.)

بخشی از دلیل اینکه دخالت وزارت دادگستری بسیار ضروری است این است که صدور محکومیت و احکام سنگین در کلاهبرداری آسان تر از اجرای قوانین است، بنابراین دادستان های محلی تشویق به تقلب می شوند. انتخاب ده ها دادستان مترقی در نواحی لیبرال شهری منجر به پاسخگویی برخی از شرکت کنندگان بد شده است، اما در نواحی محافظه کارتر هیچ چیزی وجود ندارد که دادستان ها را مجبور به رعایت قانون اساسی کند. به نظر می رسد اکثر حوزه های انتخابیه در بسیاری یا حتی اکثر ولسوالی ها در مورد عملکرد نادرست تعقیب قضایی، به ویژه زمانی که جرم و جنایت در حال حاضر افزایش یافته است، دوگانگی دارند.

خطراتی برای این استراتژی وجود دارد. دولتی با هدف مجازات شهرهای آبی ممکن است از مدل یا تحقیقات بد سوء استفاده کند. به عنوان مثال، یک دادستان کل جمهوری خواه ممکن است به طور فرضی استدلال کند که دادستان های مترقی با اعطای توافق نامه های توهین آمیز به مهاجران غیرقانونی برای جلوگیری از عوارض جانبی نامتناسب، مانند اخراج، بند حمایت برابر متمم چهاردهم را نقض می کنند. به طور مشابه، یک دادستان کل جمهوری خواه می تواند از این تحقیقات برای منع استفاده از سلاح گرم استفاده کند، اما حداقل در تئوری نباید خیلی دور برود. که در ناحیه کلمبیا علیه هلرقاضی آنتونین اسکالیا می نویسد: «به عقیده ما، هیچ چیزی نباید در نظر گرفته شود تا ممنوعیت های طولانی مدت داشتن سلاح گرم توسط مجرمان و بیماران روانی، یا قوانین ممنوعیت حمل سلاح گرم در مکان های حساس مانند مدارس و ساختمان های دولتی را زیر سؤال ببرد. یا قوانینی که شرایط و صلاحیت‌هایی را بر تجارت اسلحه تحمیل می‌کنند.» با این حال، دادستان‌های کل بی‌وجدان مطمئناً می‌توانند سعی کنند قانون را تضعیف کنند تا به سیاستمداران و مقاماتی که دوست ندارند، آسیب سیاسی وارد کنند.

اما اینها دلیلی برای یک دولت دموکراتیک برای اجتناب از استفاده از این ابزار برای همیشه نیست. زمانی که دادستان ها حقوق شهروندی افراد را نقض می کنند، به افراد واقعی آسیب می رسانند و تعهدات اخلاقی آنها را زیر پا می گذارند و به ندرت با عواقب قانونی یا حرفه ای مواجه می شوند. افرادی که مستقیماً تحت تأثیر اعمال نادرست خود قرار می گیرند، مظنون به یک جنایت یا در برخی موارد مجرمین محکوم هستند. آنها به اندازه کافی برای اجرای قانون اساسی در سطح سیستم مجهز نیستند. این نوع تغییر سیستمی مستلزم فشار برای اصلاحات از سوی خود دولت فدرال است – و در حال حاضر ابزار بسیار خوبی برای انجام این کار دارد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaredfoxbetmobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma ümraniye escort