چگونه به بازار خود را آنلاین با استفاده از ویدئوها بدون مو خود را پاره (در نا امیدی)

[ad_1]

چالش برای بسیاری از صاحبان کسب و کار است که به مردم اجازه می دانم که آنها یک کسب و کار بدون صرف تمام بودجه بازاریابی خود را در یک بروید.

بیشتر و بیشتر مردم در حال شنیدن است که تصویری بازاریابی “چیز بزرگ بعدی” و آنها حق اگر چه به جای اینکه “آینده” — آن را در حال حاضر در اینجا.

اگر شما استفاده از تکنیک های ذکر شده در زیر شما نمی خواهد پاره شدن موهای خود را و یا داشتن سردرد – این خیلی ساده است من مطمئن هستم که شما شگفت زده خواهید شد.

این روش نیاز نیست یک دوربین, یک دوربین دیجیتال با استفاده از فیلم و یا یک تلفن هوشمند و یا دستگاه (مانند آی فون, آندروید یا آی پد) اگر چه همه از این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در آینده است. این روش به عنوان ساده به عنوان آن می شود – با استفاده از برخی از نرم افزار بر روی کامپیوتر شما (من لیست نرم افزار به خرید و دیگران بدون هیچ هزینه با توجه به همه) شما ایجاد یک ساده, تصاویر به صورت خودکار و یا ارائه و در نهایت آن را در یوتیوب.

من قصد دارم به شما راه رفتن را از طریق 5 مرحله ساده به شما آغاز شده است که عبارتند از:

1. راه اندازی خود را ارائه و یا نمایش به صورت اسلاید نرم افزار

2. ایجاد 3-5 اسلاید

3. صادرات به عنوان تصویری

4. انتشار در کانال یوتیوب خود را

5. انتشار در وب سایت شما

در حال حاضر اجازه می دهد تا نگاهی به هر یک از کسانی که در جزئیات بیشتر

مرحله 1 — راه اندازی نرم افزار

مطمئن شوید که شما یکی از این نوع از نرم افزار برای ایجاد ارائه و نمایش اسلاید:

• پاورپوینت (برای مک و ویندوز)

• یا Keynote (20 دلار برای Mac)

• و یا آفیس اپن سورس (برای مک و ویندوز – بدون هیچ هزینه!)

تصمیم گیری در یک موضوع – ساده ترین راه برای گرفتن آغاز شده است به فکر می کنم یک سوال کسی خواسته است در مورد کسب و کار شما. نام فایل را با نام سوال و جواب این سوال در این ویدئو.

مرحله 2 – ایجاد ارائه / نمایش به صورت اسلاید

راه اندازی نرم افزار. بر روی یک ورق کاغذ و یا آنلاین اگر شما ترجیح می دهید شما نیاز به لیست زیر همه چیز و سپس به نوبه خود هر یک به یک اسلاید (با استفاده از بیش از 5 اگر شما نیاز به):

1. خود را باز اسلاید – عکس, لوگو, نام تجاری, معرفی, چه تصویری را در مورد خود به نام (اطمینان حاصل کنید که لوگو و نام وب سایت به نظر می رسد بر روی هر اسلاید)

2. اسلاید بعدی از نوع آنچه شما در حال رفتن به آنها بگویید در مورد و چگونه آن را کمک خواهد کرد که بیننده

3. اسلاید بعدی از نوع آنچه که شما آنها را می خواهید به می دانم که روشن و مختصر به دریافت پیام خود را در سراسر

4. اسلاید بعدی – نوع خلاصه ای از آنچه که شما به آنها گفت: از جمله مزایای

5. بسته شدن اسلاید – قرار دادن یک تماس به عمل — آنچه شما می خواهم آنها را به انجام در حال حاضر ؟ ثبت نام برای خبرنامه خود را? بازدید از سایت خود و دریافت یک رایگان PDF دانلود کرد ؟ هر آنچه در آن است را پیام بزرگ و روشن است. ذخیره فایل با یک نام و با استفاده از کلمات کلیدی مربوط به محتوای ارائه شده است.

هر کدام از نرم افزار شما انتخاب می کنید شما قادر خواهید بود به “ضبط” خودتان صحبت کردن در حالی که شما حرکت را از طریق هر اسلاید (به طور کلی با فشار دادن کلید فلش سمت راست بر روی صفحه کلید).

شما می توانید از طریق به عنوان بسیاری از فیلم های ضبط شده به عنوان دوست دارید تا زمانی که شما خوشحال هستید اما واقعا آن را فقط باید ساده (و سریع) – شما در حال تلاش برای ایجاد چند میلیون دلار از فیلم های پرفروش.

مرحله 3 – صادرات به عنوان تصویری

هنگامی که شما شاد با مرحله ضبط را انتخاب کنید File / Export از منوی.

فایل صادر خواهد شد در یک فیلم با فرمت است که ممکن است.mov و یا.mp4 بسته به هر کدام از سیستم شما استفاده کنید.

گام 4 – ارسال و انتشار در یوتیوب

اگر شما ایجاد یک حساب YouTube برای کسب و کار خود و انجام این کار در حال حاضر. هنگامی که شما آماده آپلود تصویری و انتشار است.

براوو!

کپی کردن لینک به صورت “زنده” ویدئو, شما نیاز دارید که بعدی.

مرحله 5 – انتشار در وب سایت شما

برای بهترین منافع از جستجوگرها ایجاد یک صفحه جدید در وب سایت خود را برای هر تصویری را منتشر در یوتیوب. مراحل شما در حال حاضر نیاز به عبارتند از:

• ایجاد یک صفحه جدید با استفاده از همان عنوان به شما استفاده می شود برای صادر تصویری

• اضافه کردن یک مقدمه کوتاه در صفحه

• قرار دادن لینک از یوتیوب بر روی صفحه خود را با استفاده از کدام روش باید استفاده توسط وب سایت نرم افزار (وجود دارد راه های بسیاری برای رسیدن به این هدف – بررسی خود را با وب سایت شرکت اگر شما مطمئن نیستید)

• اگر شما می توانید نوع چند جمله در مورد محتوای جدید خود را به تصویری و یا حتی بهتر از نوع متن (شما همچنین می توانید استخراج متن از ارائه خود را که بسیار آسان برای انجام این کار)

• هنگامی که صفحه خود را آماده است, نشر آن است.

تبریک – شما فقط در چاپ اول خود را برای کسب و کار شما!

اگر شما یک لیست از 7-10 سوال شما معمولا دریافت هر یک می تواند تبدیل به یک پرسش و پاسخ ویدئو که در یوتیوب منتشر شده و وب سایت خود را.

جایزه گام

ها جدید خود تصویری به تصویری دیگر توزیع پورتال های آنلاین انجام یک جستجو به آنها را پیدا کنید. در حال حاضر خودتان را در پشت پت برای یک کار خوب انجام می شود! فراموش نکنید که برای شستشو و تکرار همین کار را دوباره با استفاده از یک سوال متفاوت ها و انتشار است. و سپس شستشو و تکرار. نگه دارید انجام این کار و شما باید مقدار زیادی از اطلاعات در اینترنت اشاره به وب سایت خود را و نشان دادن دانش و تخصص در زمینه خود را.

اگر شما می خواهم به دانستن بیشتر در مورد من نکات و تکنیک های برای وب سایت و صاحبان کسب و کار و یا به دنبال آموزش و هر یک از دیگر درس های آنلاین شما ممکن است علاقه مند در یک سری از فیلم های من ایجاد شده برای کمک به صاحبان وب سایت برای شروع به بازاریابی کسب و کار خود و یا وب سایت آنلاین. اگر دوست دارید شما می توانید با ثبت نام و گرفتن خود را نسخه هایی از این فیلم در این لینک در وب سایت من:

http://bizmarketinginabox.com/7.html

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>