چگونه آمریکایی ها اوقات فراغت خود را بهینه می کنند


وقتی جان اشنایدر تماشا می کند شنبه شب زنده، فقط ساعت 11:30 بعد از ظهر شنبه از NBC پخش نمی شود. او همچنین روی لپ‌تاپ‌اش یادداشت‌برداری می‌کند و به محض پایان یافتن قسمت، حوالی یک بامداد، به صورت زنده به حساب YouTube خود می‌رود تا درباره طرح‌هایی برای یک دنبال‌کننده کوچک اما اختصاصی صحبت کند. در طول هفته، او هر طرحی را مرور می‌کند و داده‌های مربوط به نمایش را در یک صفحه گسترده، از جمله تعداد حضور هر یک از اعضای بازیگران، دنبال می‌کند.

تماشا کردن SNL انجام دادن بیش از تماشا کردن SNL اشنایدر به من گفت که به عنوان یک پروژه شخصی برای ارزیابی سریال در سطحی عمیق تر شروع شد. کاری که او انجام می دهد – شرکت در یک تحلیل وسواس گونه و ورزشی از یک برنامه تلویزیونی – ممکن است به شدت شدید به نظر برسد، اما او تنها نیست. از اواخر سال 2018، او یک انجمن از افراد همفکر SNL طرفداران فوق العاده، از جمله مایک موری، که حدود 85 صفحه گسترده دارد و هر هفته نمودارهایی را برای زمان نمایش هر هنرمند ایجاد می کند. این یک رفتار معمولی طرفداران یا حتی رفتار فوق العاده طرفداران نیست، مانند رفتن به کنوانسیون ها یا بازی به عنوان شخصیت های مورد علاقه. همچنین این رفتاری نیست که برای لذت‌بخش‌تر کردن تجربه تماشا طراحی شده است – مانند بازی‌های مشروب‌خوری یا نحوه تماشای فیلم کالت توسط مخاطب. اتاق به طور سنتی این کار را با پرتاب قاشق روی صفحه انجام می دهد. این یک شغل است، نوعی تحلیل سخت که فراتر از دانش عمیق است. اشنایدر و موری می‌توانند به شما بگویند که پیت دیویدسون برای شانزدهمین بار گفت: «زنده از نیویورک!» و زمانی که مایک دی در صدمین طرح او ظاهر شد. و برای یک بیننده معمولی تلویزیون، چنین فعالیت هایی ممکن است کار بیش از حد به نظر برسد.

با این حال، این بینندگان پرشور تلویزیون آنچنان گروه خاصی نیستند. تولید اوقات فراغت برای بسیاری به یک عادت تبدیل شده است. برنامه‌ها و سایت‌هایی مانند Goodreads و Letterboxd کاربران را تشویق می‌کنند تا کتاب‌هایی را که می‌خوانند، فیلم‌هایی که تماشا می‌کنند، و موسیقی و پادکست‌هایی که گوش می‌دهند، ردیابی و رتبه‌بندی کنند، در حالی که همان اشکال سرگرمی را می‌توان سریع‌تر پخش کرد. افزایش اقتصاد توجه، که تشویق به بهینه‌سازی هر کاری که فرد برای بهره‌وری انجام می‌دهد، تمایل ما را برای درگیر شدن در سرگرمی‌هایمان به شیوه‌ای کارآمد و مبتنی بر داده‌ها تسریع کرده است.

همه‌گیری کرونا فقط افراد بیشتری را به این انگیزه برای سردرگمی سوق داد. موری یک نوازنده است، اما با کم شدن کنسرت‌ها، او انرژی خود را روی انرژی خودش ریخت SNL هواداری، تبدیل سرگرمی به یک کار – و عملا یک شغل. تکامل آن در حال تغییر است. سلست هدلی، نویسنده کتاب، گفت: «ما در طول همه‌گیری دو برابر شدیم… به جای کار از خانه، همه در محل کار زندگی می‌کردند. هیچ کاری نکناو به من گفت که روشی را که فرهنگ آمریکایی حول کارایی می چرخد ​​را بررسی می کند. او توضیح داد: «به آمریکایی ها، چه به طور صریح و چه غیرمستقیم گفته شده است که ما نباید زمان را تلف کنیم. “هر بار که فقط بهت خوش میگذره، [like if] شما فقط یک فیلم تماشا می کنید، ضرر می کنید. شاید بدون توجه، بینندگان بیشتر و بیشتری یاد می گیرند که به طور فعال در چیزی که تماشا می کنند درگیر شوند. نتا الکساندر، استادیار تحقیقات فیلم و رسانه در دانشگاه کلگیت، که تحقیقاتش بر روی عادات تماشا متمرکز است، گفت: «این نسلی است که به دنبال توانایی کنترل تنظیمات، تغییر آنها، بازی با آنها خواهد بود.

به عنوان مثال، چاد کالتگن و لیزی پیس هرگز فکر نمی کردند که هر قسمت از سریال را “هیپرباین” کنند. لیسانس با سرعت 2 برابر در حین یادداشت برداری اما در میان همه گیری همه گیر، کولتگن و پیس، هر دو نویسندگان تلویزیونی که مجری برنامه مشترک بودند عزب-پادکست متصل در طول اقامت خود، آنها دیدند که فرصت های شغلی آنها با توقف تولیدات رو به اتمام است، بنابراین زمان بسیار بیشتری از حد معمول را صرف شرکت در نمایش کردند. پیس به من گفت: «نمی‌دانم اگر شرایطی غیر از زمانی بود که این کار را انجام دادیم، که عمیقاً کووید بود، می‌توانستیم این کار را انجام دهیم یا نه». تماشا کردن لیسانس، سرگرمی، به فرصتی برای بهره وری تبدیل شده است. آنها ایده ای برای کتابی که نمایش را به صورت آماری تجزیه و تحلیل کند، ارائه کردند و در نوشیدن بیش از حد خود اطلاعات لازم را جمع آوری کردند. اکنون لیسانسکولتگن به من گفت: “این به معنای واقعی کلمه کار ماست.”

حتی وقتی عمل وسیله ای برای امرار معاش نیست، بهینه سازی اوقات فراغت دیگر کار معدود وسواسی نیست. موری گفت: «ما در جهان‌هایی زندگی می‌کنیم که به طور فزاینده‌ای مبتنی بر داده‌ها هستند. SNL. “استفاده از داده های پیش بینی [cast-member trajectories] این بهتر از این است که فقط از کسی بپرسید که محبوبش کیست. “در همین حال، پیس تلاش می کند تا از اوقات فراغت خود لذت ببرد بدون اینکه به این فکر کند که چگونه از آن بهترین استفاده را ببرد. یک بار مجبور شد به خود یادآوری کند که هنگام تماشای یک قسمت سرعت بازی را تغییر ندهد. از میزبانان واقعی. “من اینطور بودم، میدونی چیه، من واقعا به خودم اجازه میدم ازش لذت ببرم“او به من گفت.” این تصمیم عجیبی بود، زیرا از نظر تئوری همه چیز وقت آزاد است … اما من با خودم گفتم: من خواهم واقعا به خودم اجازه دادم استراحت کنم


به گفته الکساندر، یکی از اولین بارهایی که مردم سرعت پخش فایل های ضبط شده را تغییر دادند، این کار را از روی ناچاری انجام دادند. او توضیح می دهد که در دهه 1940، کودکان یک مدرسه نابینایان یک گرامافون را هک کردند تا کتاب های صوتی خود را سریعتر پخش کنند. آن‌ها باید تکالیف خود را انجام می‌دادند و کتاب‌های صوتی آن زمان شامل کرک‌های زیادی بود.

اما تغییر سرعت یا تبدیل سرگرمی به چیزی شبیه کار دیگر واقعاً مربوط به انجام وظایف نیست – مردم به پادکست گوش نمی دهند یا تماشا نمی کنند. لیسانس الکساندر گفت: برای تکالیف – اگرچه کارایی “توضیح” باقی می ماند. در عوض، این عادت به مصرف‌کننده مدرن حس نظم و انضباط می‌دهد، احساسی که برای بسیاری از مردم ذاتاً رضایت‌بخش است – و در مورد کسانی که از آن درآمد کسب می‌کنند، ارزشمند است. او توضیح داد: “سرعت نظارت به مردم این توهم را می دهد که می توانند موقتی بودن را کنترل کنند.” “این ایده وجود دارد که من مغزم را تغییر جهت می دهم – مهارت های شناختی خود را بهبود می بخشم و ارتقا می دهم تا بتوانم زمان اضافه کنم تا بتوانم بیشتر در روزم سرمایه گذاری کنم.” این افزایش چنین استراتژی‌هایی را به شیوه‌ای که ورزشکاران در نهایت بر یک مهارت تسلط پیدا می‌کنند مرتبط می‌کند. هرچه یک فرد رویکرد خاصی را برای هر کاری که انجام می دهد بیشتر تمرین کند، بهتر آن را به کار می گیرد – شاید حتی آن را به یک رفلکس تبدیل می کند. الکساندر، قیاسی که توسط کالتگن تکرار شده و نوشیدن بیش از حد خود و پیس را توصیف می‌کند، گفت: «فقط لذت‌بخش است که بتوانی بدن خود را تمرین بدهی». لیسانس او گفت: “من هرگز در ماراتن دویده‌ام، اما حدس می‌زنم چیزی شبیه به آن باشد.”

برخی از اشکال برنامه نویسی این احساس را بیش از سایرین تقویت می کنند. تلویزیون زنده، مانند نمایش‌های برنده جایزه و سریال‌های واقعیت که شامل مکانیزم‌های مسابقه است، بیننده را دعوت می‌کند تا داده‌ها را استخراج کند – چند بار یک شرکت کننده در مسابقه که در عزب به عنوان مثال، برای جلسات گروهی یک گل رز دریافت کرده است، یا یک فیلم چند جایزه در شب جمع آوری کرده است – و برای پیش بینی برندگان و بازندگان. این روش “مشاهده الگوریتمی”، همانطور که الکساندر بیان می کند، باعث می شود بیننده احساس کند که یک شرکت کننده سازنده است – اگر بخواهید یک بهینه ساز تلویزیون، و نه فقط یک ناظر تلویزیونی. اشنایدر قطعا چنین احساسی دارد SNL، و همچنین سریال هایی مانند بازمانده و برادر بزرگتر. او گفت: «نمایش‌های تلویزیونی که من بیشتر از همه دوست دارم، آنهایی هستند که دارای یک سطح اضافی و تقریباً متا برای نمایش هستند. ما می توانیم از آن خارج شویم و سپس قضاوت کنیم که آیا کار می کند یا نه.

Headlee نگاه خیرخواهانه تری به این دستگاه برای بهینه سازی تماشای تلویزیون دارد. او به من گفت که وقتی مردم سرگرم سرگرمی می‌شوند، انگار کار می‌کنند یا جلوتر می‌روند و آن را به منبع درآمد تبدیل می‌کنند، راه جدیدی برای پردازش اطلاعات پیدا نمی‌کنند. آنها فقط راهی برای مقابله با فشار دائمی عمومی برای مولد بودن، که با یک انگیزه طبیعی اشتباه گرفته اند، پیدا می کنند. هدلی آنها را متهم نمی کند که می خواهند احساس موثرتر کنند. بی حوصلگی می تواند ناراحت کننده باشد. او گفت: برای کسانی که کار را از راه دور شروع کردند، فقط به آنچه در پی همه‌گیری رخ داد نگاه کنید، مرز بین کار و بازی حتی بیشتر محو شد و غریزه استفاده سازنده از زمان را حتی در مواقعی که دور از میز کارتان نیست، تشدید کرد.

به عبارت دیگر، اوقات فراغت شروع به اتلاف وقت می کند. هدلی با اشاره به نحوه نفوذ مه مغزی و خستگی به خانه‌های مردم در طول محاصره توضیح می‌دهد: «وقتی در حال سوختن هستید، اساساً همیشه در حالت جنگ یا پرواز هستید. «مردم آماده نبودند [for such a shift]و جای تعجب نیست که آنها شروع به احساس اضطراب فوق العاده کردند. و بعد شروع کردند به فکر کردن، خوب، چگونه می توانم از هر دقیقه از وقتم استفاده کنم؟

هدلی گفت، با توجه به بهره وری به عنوان هدف نهایی، ممکن است آنچه را که به آن نگاه می کنیم اشتباه تفسیر کنیم. هنرمندان قصد ندارند پروژه‌هایشان تمرین‌های اجرایی باشد، به همین دلیل است که کارگردانانی مانند جاد آپاتو و برد برد به تصمیم نتفلیکس برای آزمایش ویژگی تغییر سرعت پخش در سال 2019 اعتراض کردند. او گفت: «به تاریخ شیرجه نزنید». “شما سعی می کنید هر چه سریعتر از آن عبور کنید.” هدلی زمانی این را تجربه کرد که عادت او به توییت کردن زنده در برنامه های تلویزیونی مورد علاقه اش، به جای ایجاد لذت، او را تحت فشار قرار داد. او گفت: “من داشتم چیزی را که واقعاً دوست دارم، به چیزی تبدیل می کردم که دیگر دوست ندارم.”

با این حال، بهینه‌سازهایی که من با آنها صحبت کرده‌ام می‌گویند که وقتی آنچه را که تماشا می‌کنند تجزیه و تحلیل و سرعت می‌بخشند، حواسشان به پخش واقعی پرت نمی‌شود. در واقع، همه آنها گفتند که وقتی نمایشی را که دوست دارند به صورت واقعی تجزیه و تحلیل می کنند، احساس می کنند که بیش از بسیاری از مردم به آن توجه می کنند. «به همین دلیل است [you’re having] موری که تماشا می کرد، گفت: تجربه ای صمیمی تر SNL آنقدر طرح می کند که فکر می کند می تواند متن کامل را بازگو کند. الکساندر اشاره کرد که دستیابی به این حس نزدیکی و درک در برابر بسیاری از حواس‌پرتی‌ها دشوارتر شده است – و نشان می‌دهد که چرا افراد بیشتری سعی می‌کنند آنچه را که منفعلانه از آن لذت می‌بردند تحلیل کنند. او گفت: «ما در فرهنگ تماشای صفحه دوم زندگی می کنیم. «معمولاً وقتی نتفلیکس را تماشا می‌کنیم، با تلفن‌هایمان نیز کار می‌کنیم، به ایمیل‌ها نیز برمی‌گردیم، آب‌وهوا را نیز بررسی می‌کنیم، همچنین یک بازی ویدیویی بازی می‌کنیم.» تبدیل اوقات فراغت به کار ممکن است بهای سنگینی به نظر برسد، اما در جهانی با کمی کنترل، غوطه ور شدن در چیزی بسیار عمیق، شاید ابزاری برای بازگرداندن آن کنترل فراهم کند.

برای بسیاری از طرفداران فوق العاده، این برای جلوگیری از سوختگی کافی است – در حال حاضر. اشنایدر اعتراف کرد: «زمانی که می خواهید کاری را که دوست دارید انجام دهید، می توانید خیلی نزدیک به خورشید پرواز کنید. «اما فکر می‌کنم تا اینجا، تا کنون… عشقم را از دست نداده‌ام SNLیا برای این صفحات گسترده.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر