چرا من از تغییرات آب و هوایی عصبانی هستم

[ad_1]

معمولاً داستانی مانند این با مرور سریع آمارهای هشدار دهنده و یادآوری آخرین بلایای آب و هوایی آغاز می شود: گنبدهای گرما، سیل، طوفان و غیره. دلم برای این قسمت تنگ خواهد شد بسیاری از ما قبلاً آن را درک کرده ایم. ما با عقل منطقی خود می فهمیم که آب و هوا در حال تغییر است و ما نیز همینطور من آنرا حس میکنم که به عمیق ترین گودال روده ما تبدیل می شود، جایی که ترس و خشم در آن زندگی می کنند.

یک نظرسنجی که توسط محققان دانشگاه ییل و جورج میسون در ماه سپتامبر انجام شد نشان داد که 70 درصد آمریکایی‌ها نگران تغییرات آب و هوایی هستند و 47 درصد خود را «عصبانی» از این موضوع توصیف می‌کنند. من در هر دو گروه هستم. در 15 سالی که به عنوان یک روزنامه نگار محیط زیست بودم، همیشه توانسته ام این خوش بینی اساسی را ایجاد کنم که بشریت گرد هم خواهد آمد. با این حال، اخیراً، در حالی که بیماری همه گیر برای سومین سال خود ادامه دارد، غرب همچنان می سوزد، خشکسالی بخش من از جهان را خشک کرده است، و اقدامات آب و هوایی در سطح فدرال متوقف شده است، و حتی زمانی که دموکرات ها آن را کنترل کردند، تغییر کرده است. . من سوخته ام برای برخی افراد، این ممکن است به صورت خستگی یا عدم تعهد ظاهر شود. برای من این خشم است. تقریبا هر روز احساس می کنم خونم در رگ هایم می جوشد.

زندگی در عصر تغییرات آب و هوایی باعث می شود چیزهای زیادی را احساس کنیم: احساس گناه در مورد نقش خود در گرم کردن کره زمین، غم و اندوه به خاطر چیزهایی که از دست داده ایم و از دست خواهیم داد، ترس از آینده – و عصبانیت از تصمیمات خودخواهانه افراد قوی. ما را به این نقطه رساند. چگونه کسانی که هر روز به تغییرات آب و هوایی فکر می کنند، هر روز صبح از خواب بیدار می شوند؟ مراقبت از ذهن و بدن آنها برای همه افرادی که در مورد این داستان با آنها صحبت کرده ام یک اولویت است، اما چیز دیگری هم بود: استفاده از عصبانیت آنها.

مری هگلار، مقاله‌نویس و مجری پادکست، می‌گوید: «همیشه یا یک خشم آهسته و آتش خشمگین غم وجود دارد، یا برعکس. نگاهی داغ، او به من گفت. “وقتی عمیقاً در ناامیدی هستم، از خودم مراقبت می کنم … اما وقتی عمیقاً در خشم هستم، وقت آن است که فعال باشم.”

هنگامی که او غمگین است، مانند بسیاری از متفکران باتجربه آب و هوا، سعی می کند نسبت به خود دلسوزی نشان دهد. اما وقتی عصبانی است، آن آتش را به سمت نوشته‌ها و پادکست‌هایش هدایت می‌کند که اطلاعات حیاتی در مورد آنچه واقعاً مسئول این آشفتگی‌هایی است که در آن قرار داریم به اشتراک می‌گذارد. (نکته: این رفت و آمد روزانه شما به محل کار یا حتی مرخصی سالانه شما نیست. این یک شرکت سوخت فسیلی و سیاستمدارانی است که به آنها خدمت می کردند.) “شما باید کوچک باشید!” او گفت، حتی اگر به معنای ملاقات احمقانه باشد، توییت سبز از شرکت های سوخت فسیلی

«چیزی به نام خشم عادلانه وجود دارد، زیرا برای شما و منیت شخصی شما نیست. دکیلا چونگیالپا، مدیر ابتکار لوکا در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون، گفت: این واقعاً خشمی است که شما از طرف افراد آسیب پذیر احساس می کنید. این ابتکار خانه رهبران مذهبی است که می خواهند متعهد به تغییرات آب و هوایی باشند. خود چونگیالپا در مورد تبدیل خشم به عشق از طریق تربیت او به عنوان یک بودایی تبتی و همچنین از رهبران زنان سیاه پوست مانند زنگ های متأخر آموخت. او گفت: «این نوع خشم می تواند باعث تحریک و ایجاد تغییر شود. و ترفند این است که بفهمیم چگونه می توان آن را به روشی مولد هدف قرار داد. اگر در مورد خشم خود بدون انجام کاری مراقبه کنید، می تواند شما را با کسانی که دوستشان دارید عصبانی و عصبانی کند. می تواند درون شما بجوشد به دریچه نیاز دارید و چه چیزی بهتر از کنشگری و حمایت؟

این به معنای ورود و انجام کار است: پیوستن به یک سازمان متمرکز بر آب و هوا. اگر می توانید از آنها صرفه جویی کنید، زمان و پول خود را اهدا کنید. یا اصرار بر اقدامات اقلیمی در محل کار، کلیسا یا مدرسه فرزندتان. انجام کار گروهی همچنین می تواند به احساس گناه کمک کند – زیرا شما در واقع کاری در مورد آن انجام می دهید. لزلی داونپورت، روانشناس و نویسنده تاب آوری عاطفی در عصر تغییرات اقلیمی، این را در رده “راهبردهای بیرونی” برای حفظ سلامت روان قرار می دهد. به خاطر داشته باشید که اینها همه اقدامات جمعی هستند که نه تنها در متوقف کردن تغییرات آب و هوایی موثرتر از کاهش انتشار گازهای گلخانه ای خودمان هستند، بلکه ما را در جامعه ای با دیگران قرار می دهند که در این احساسات پیچیده مشترک هستند. داونپورت به من گفت که لازم نیست به عمق فعالیت‌های سخت و اعتراضات بپری. مهم نیست که مهارت های فعلی شما چیست، راهی برای استفاده از آنها برای حمایت از عدالت آب و هوا وجود دارد. هگلار پذیرفت: «کاری را انجام بده که در آن مهارت داری. “اگر نمی توانید کار را انجام دهید، مراقب افرادی باشید که می توانند.” و کار گروهی در واقع می تواند اوضاع را تغییر دهد. این واقعیت که بدترین سناریوی فعلی فقط “دمی آرماگدون” است، کاملاً به دلیل جنبش های اجتماعی گسترده ای است که خواستار اقدام علیه تغییرات آب و هوایی هستند.

خشم می تواند به شکل کنش به بیرون هدایت شود، اما همچنان می تواند منبع را بخواند. افراد درگیر در کار آب و هوا نیز به «راهبردهای درونی» برای مقابله با خشم و سایر احساسات شدید نیاز دارند – چیزی که داونپورت به عنوان «اشکال پیچیده تر مراقبت از خود» توصیف می کند که می تواند سیستم عصبی ما را آرام کند. اینها شامل حفظ سلامت جسمانی و استراحت خوب و گذراندن وقت با ابزارهایی مانند مدیتیشن، ورزش و فعالیت های خارج از منزل است. برای چونگیالپا، که امسال در حال تدریس دوره‌ای در زمینه مقابله با اضطراب محیطی و غم و اندوه آب و هوایی است، گذراندن وقت در فضای باز در اکوسیستم‌هایی که بیشتر نگران آن‌ها است نیز زمینه ساز و شفابخش است. او گفت: “منبع بزرگترین رنج ها منبع بزرگترین قدرت شماست.” برای سارا میهره، دیرین اقلیم شناس که دانشمندانی را در مراحل اولیه شغلی تربیت می کند تا رهبران اقلیمی باشند، تأثیرگذاری بر تغییرات اقلیمی عمیقاً درمانی به اثبات رسیده است – به او فضایی برای تفکر برای احساس احساساتش اجازه می دهد، اما همچنین فرصتی برای ایجاد یک شی فیزیکی است که این احساسات را بیرونی می کند. احساسات او به من گفت: “دیگر احساس نمی کنم که در داخل هستم.” “این احساس سبک تر است.” برخی (از جمله من) ممکن است برای مقابله با خشم خود به درمان یا دارو نیاز داشته باشند – حتی اگر عصبانیت منطقی و موجه باشد.

استفاده از چنین استراتژی های داخلی منطقی است، اما این واقعیت که ما به آنها نیاز داریم دوباره من را عصبانی می کند. همه ما نباید زمان خود را روی تکنیک های مقابله ای پیچیده بگذاریم تا از خشم یا بی حسی ناشی از ناامیدی منفجر نشویم. نکات سوزاندن اغلب تأکید می کنند که نمی توانید با مراقبت از خود آن را تعمیر کنید – که باید شرایط کار را اصلاح کنید. اما اگر شرایطی که باعث احتراق می شود یک مدل جهانی سرمایه داری مبتنی بر سوخت های فسیلی باشد چه؟

داونپورت گفت که تغییرات آب و هوایی، یک بحران همیشه حاضر، باعث “ناآرامی های زیست محیطی” می شود که سطوح پس زمینه تنش و ناآرامی را افزایش می دهد. اما این بیماری همه گیر باعث نگرانی زیست محیطی نیز می شود. برای رنگین پوستان، نژادپرستی هر روز همین کار را می کند. برای جمعیت بومی، استعمار نیز امروزه به عنوان یک استرس دائمی وجود دارد. فقر بار بزرگی از اضطراب محیطی ایجاد می کند. به این ترتیب، بسیاری از فعالان در سطوح “محیطی” استرس کار می کنند که هیچ تکنیک مقابله ای نمی تواند آن را خنثی کند. پارادوکس کار برای یک جامعه عادلانه و واقعاً پایدار این است که شما باید این کار را در یک جامعه ناعادلانه و سمی انجام دهید که هم مبارزه و هم عدالت دارد. زنده غیر ضروری دشوار است

خشم می تواند به عمل دامن بزند، اما ما نمی توانیم تنها با خشم زندگی کنیم. از همه کسانی که در مورد این داستان با آنها مصاحبه کردم خواستم که در مورد لحظه ای از شادی یا شادی که اخیراً تجربه کرده اند برایم بگویند. میهره از لذت جسمانی اسکی می گوید. برای چونگیالپا، تماشای چند سگ بود که «فقط در برف بازی می‌کردند». برای داونپورت، وقت گذرانی با نوه هایش بود. برای هگلار، اندکی پس از اینکه امسال به آنجا نقل مکان کرد، قدم زدن در خیابان های نیواورلئان بود. او گفت: «از حضور در اینجا خیلی سرگیجه و سرخوش بودم. در همه این موارد، شادی به عنوان احساس رضایت از وضعیت کلی امور احساس نمی شد، زیرا وضعیت کلی امور به هم ریخته است. اما حتی در یک بحران، شادی به عنوان لحظات درخشانی ارائه می شود که داونپورت آن را “کیفیت زندگی احشایی” می نامد. مهم است که به خود اجازه دهیم از این لحظات بدون احساس گناه انرژی بگیریم. هیچ کس نمی تواند تغییرات آب و هوایی را با عصبانیت 24 ساعته در مورد آن اصلاح کند. اینطوری نمی شود.

ما باید شادی را که آمد بپذیریم و بدون ذره ای احساس گناه از آن لذت ببریم. اما اگر در حال حاضر به طور کلی امید زیادی نداشته باشیم، خوب است. ما برای ادامه حضور برای کارهای آب و هوایی نیازی به خوش بینی یا امید نداریم. در صورت لزوم می توانیم از روی بدخواهی محض این کار را انجام دهیم تا زمانی که خوش بینی مان برگردد. حتی وقتی روی فرسودگی شغلی خودم کار می کنم، قصد دارم دیوانه شوم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat