چرا مل گیبسون هنوز استخدام می شود؟

[ad_1]

هر روز که انگشتان صورتی سحر از پنجره من می گذرد، بلند می شوم و وارد توییتر می شوم تا ببینم چه جهنمی جدید در انتظارم است. به طور کلی، حدود ساعت 6:30، من از عصبانیت du jour عصبانی شدم. اما اخیراً به جای عصبانیت احساس شرمندگی کردم ضرب الاجلعنوان: “مل گیبسون در گفتگوها برای هدف قرار دادن سلاح مرگبار 5.”

گیبسون یک است نفرت شناخته شده از یهودیان (یهود ستیز خیلی نرم است). تعصبات او به خوبی مستند شده است. سوال من این است که این روزها یک فرد برای قرار گرفتن در لیست پرواز ممنوع هالیوود چه باید بکند؟ من یک بازیگر معمولی هستم. من تمایل دارم مشاغلی را که برایم پیش می آید بپذیرم. اما – و نوشتن آن دردناک است – شما نتوانستید به اندازه کافی به من پول بدهید تا با مل گیبسون کار کنم.

الان دوستش دارم سلاح کشنده فیلم ها (حداقل چند مورد اول). و دنی گلاور یک جواهر است. اما گیبسون؟ بله، او مرد با استعدادی است. بسیاری از افراد وحشتناک هنر شگفت انگیزی خلق می کنند. مرا به عنوان یکی از طرفداران مشتاق رولد دال، پابلو پیکاسو و ادیت وارتون توصیف کنید. آنها نمی توانند از آنچه می فروشند سیر شوند. اما این سه نفر طعم مردن را به خوبی چشیده بودند. این کار لذت بردن از محصولات آنها را بسیار آسان تر می کند. گیبسون زنده است و Tinseltown نیازی به استخدام او ندارد.

اگر گیبسون از کارگردانی جدیدترین قسمت این فرنچایز محبوب استقبال می کند، ممکن است زمان آن رسیده باشد که انتشار افکار در مورد قدرت «فرهنگ لغو» را متوقف کنیم. زیرا اگر او بتواند همچنان در هالیوود پول و تایید زیادی پیدا کند، فرهنگ طرد شدن وجود ندارد.

اعتقادات سیاسی گیبسون – به قول پدرم – جایی در سمت راست رامسس است (برای دیدن تبریک گیبسون به دونالد ترامپ بابت مبارزه UFC به یوتیوب مراجعه کنید). او چیزهای جنسیتی می گفت و توهین های نژادپرستانه را فریاد می زد و این باید برای هالیوود لیبرال کافی باشد تا او را قطع کند. اما یهودی ستیزی گزارش شده او سازگارتر، بازتر و با تجربه تر است.

همانطور که دیوید بدیل کمدین در کتاب خود به همین نام اشاره می کند، این واقعیت که به نظر نمی رسد رهبران برادران وارنر را آزار دهد، مرا به این فکر می کند که آیا “یهودیان برای آنها حساب نمی شوند”. بدیل، یک یهودی بریتانیایی، استدلال می کند که جامعه «مودب» با یهودی ستیزی به عنوان شکلی نیمه قابل قبول از تعصب برخورد می کند. و دیوانه‌کننده‌ترین و گیج‌کننده‌ترین چیز این است که چپ ضد نژادپرست و مترقی اغلب به نظر می‌رسد آن را تحمل می‌کند و گاهی اوقات تولید می‌کند. این که فکر می کنم چند نفر از یهودیان باید بخشی از روندی بوده باشند که منجر به ساخت برادران وارنر شد، قلبم را می شکند. پیام

اگر زمانی رخ ندهد که اعضای قبیله من احساس کنند دیوارها دوباره بسته شده است، ممکن است این مسئله جزئی به نظر برسد. یهودیان سال گذشته قربانی بیش از 50 درصد جنایات ناشی از نفرت مذهبی شدند. ما در سال های اخیر شاهد این موضوع بوده ایم قتل عام در درخت زندگی در پیتسبورگ، قتل در Chabad کنیسه Poway در کالیفرنیا، دانشجویان یهودی مورد آزار و اذیت در باغ های دانشگاه، رشد یهودی ستیزی اروپایی – اینها سرفصل هایی هستند که باعث می شوند احساس ناامنی کنیم. آیا واقعاً زمان تجلیل از مردی مانند مل گیبسون فرا رسیده است؟

بله، او برخی از داستان‌های یهودستیزی خود را تکذیب کرد، مانند زمانی که وینونا رایدر گفت که از او پرسیده است که آیا در یک مهمانی “در فر کج شده است”. من را متقاعد نکرده رنگ کن این مردی است که کارگردان و نویسنده مشترک است احساسات مسیح، فیلمی که نه تنها برای یک فیلم آرامی (در زمان نگارش) بالاترین امتیاز را از بین تماشاگران Rotten Tomatoes به دست آورد، همچنین یک حمله شادی آور به مردم من است و یهودیان را به عنوان قاتلان بی حوصله مسیح به تصویر می کشد، تهمتی که به عنوان یک فیلم مورد استفاده قرار گرفت. عذرخواهی برای شکنجه و کشتن یهودیان برای دو هزار سال.

آیا با نگرش من به فیلم موافق نیستید؟ خوب، بیایید به گزارش دستگیری گیبسون نگاه کنیم.

در سال 2006 الف فرشنیکیت گیبسون در بزرگراهی در سواحل مالیبو اقیانوس آرام متوقف شد و به دلیل رانندگی در حالت مستی بازداشت شد. گزارش شده است که در عقب ماشین پلیس، گیبسون با یک جنجال یهودی ستیزانه برخورد کرد که به دلیل سوء ظن (صحیح) او مبنی بر یهودی بودن افسر دستگیر کننده اش جرقه زد. گیبسون گفت: “یهودیان لعنتی.” یهودیان مسئول تمام جنگ های جهان هستند. گیبسون بعداً ادعا کرد که تحت تأثیر الکل چیزهایی را گفته است که واقعاً به آنها اعتقاد ندارد، اما به طور جدی، در شراب واقعی«یک بار خودم بعد از کمی ساکی به نوبو رفتم و گفتم کاش قد بلندتر بودم!

اگر گزارش پلیس شما را تکان نمی دهد، بیایید به سراغ نوار برویم.

در سال 2010، ضبط شده از پیام های صوتی و مکالمات تلفنی بین گیبسون و دوست دختر آن زمان او (و مادر فرزندش) اوکسانا گریگوریوا علنی شد. اعتراف می کنم که استدلال من مبنی بر اینکه یهودی ستیزی به نحوی منحصر به فرد عذرخواهی است، با آنچه این سوابق نشان می دهد، تضعیف می شود، یعنی اینکه گیبسون علاوه بر اینکه یک یهودی ستیز سرسخت است، کینه ای عمیق نیز نسبت به زنان و رنگین پوستان در دل دارد. نورهای بد شامل سخنان گیبسون خطاب به گریگوریوا است: “اگر توسط یک دسته سیاهپوست تجاوز شد، تقصیر شما خواهد بود” و “خفه شو، لعنتی!” تو فقط باید به جهنم لبخند بزنی و مرا منفجر کنی! چون من لیاقتش را دارم!»

شما ایده را درک می کنید. اجازه دهید همچنین به شما یادآوری کنم که گیبسون در مورد شارژ باتری خانگی در سال 2011 علیه گریگوریوا ادعای “بدون چالش” کرد.

چگونه برادران وارنر می توانند (شرکتی که توسط یهودیان تأسیس شده است) به فکر استخدام مجدد این فرد باشید؟ من یک خط مشی “شامل” بسیار ستودنی را در وب سایت شرکت مادر پیدا کردم. در بخشی از آن آمده است: «وارنر مدیا متعهد به تنوع، عدالت و شمول به عنوان الزامات اخلاقی و تجاری است. ضروری است که نیروی کار، محتوا و شرکای خلاق ما منعکس کننده تنوع جامعه و دنیای اطراف ما باشند.

زیبا. واقعا اما آیا می توانم متواضعانه پیشنهاد کنم که علاوه بر یک خط مشی جامع شامل، برادران وارنر. به یک سیاست طرد به همان اندازه پایدار نیاز دارد؟ در مورد “زن ستیزان نژادپرست و یهودی ستیز استخدام نکنید” چطور؟ نکته رایگان: برادران وارنر از این چیزهای بی اهمیت اجتناب کنید. آیا تهدید سه گانه می خواهید؟ مل گیبسون را استخدام نکنید. به دنبال دونالد اوکانر بعدی باشید!

و نه فقط برادران وارنر. پرده اخلاقی می پوشد اوایل سال جاری اعلام شد که گیبسون در سریال John Wick برای Starz و Lionsgate TV بازی خواهد کرد. چطور شد که این یارو دوباره تبدیل به یک بلیط داغ شد؟ آیا خاطرات سخنان نفرت انگیز او به سادگی محو می شود، در حالی که خاطره هالیوود از جذب شدن به گیشه باقی مانده است؟

بدون شک درست است که هدف اصلی تعصب گیبسون یهودیان هستند، اما چیزی که من را شوکه می کند این است که هالیوود نیز زن ستیزی عمیق خود را نادیده می گیرد و به نژادپرستی ضد سیاه پوستان حمله می کند. فقط ای کاش نفرت ضد یهودی برای انداختن او به صحرا کافی بود، اما، هی، اگر باید به دلیل تعصبات دیگر او باشد، من با آن مشکلی ندارم. بگذارید صدها میلیونی را که قبلاً در هالیوود به دست آورده است بگیرد و در جایی خوب بازنشسته شود تا به انتخاب های زندگی خود فکر کند. شنیده ام که تپه های یهود در این زمان از سال زیبا هستند.

من این را می نویسم که بدانم احتمال بیشتری وجود دارد که به تحریم برادران وارنر منجر شود. به جاشوا مالینا تا مل گیبسون. اما اگر نتیجه این است، همینطور باشد. من شغل خوبی داشتم، باروخ هاشم. اگر مدیران ارشد، تهیه کنندگان و بازیگران نیز موضع گیری کنند، عالی خواهد بود. سپس می‌توانستم به این فرهنگ ابطال اعتقاد داشته باشم، که در مورد آن بسیار مطالعه می‌کنم. و همچنین می توانستم باور کنم که یهودیان واقعاً حساب می کنند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izle