چرا مانچین و سینما آخرین طرفداران دموکرات خواهند بود

[ad_1]

هدموکرات ها و حقوق مدنی وقتی جو مانچین و کرستن سینما شب گذشته از تغییر قوانین سنا جلوگیری کردند و به یک نماینده جمهوریخواه اجازه دادند قانون مهم حقوق رای را از بین ببرد، مدافعان ویران شدند.

اما برای فعالان، نبرد طولانی برای حمایت از رأی دهندگان کاملاً بیهوده نبوده است: این امر اساساً مرکز ثقل حزب دموکرات را به جایی تغییر داده است که این دو حامی احتمالاً آخرین دموکرات های سنا هستند که تا به حال از فیلیباستر حمایت می کنند. حداقل برای حق رای

رقبای اصلی حزب دموکرات در سنا برای سال 2022، حتی در ایالت های دشوار مانند ویسکانسین و پنسیلوانیا، قبلاً از تغییر قوانین حمایت کرده اند. آنها تنها نیستند: رأی دهندگان کلیدی حزب متعهد هستند که از دموکرات هایی که از اصلاحات حمایت نمی کنند، حمایت کنند. این جنبش در میان بازیگران، از جمله بازیگران کشورهای دشوار، به همان اندازه چشمگیر بود. به هر حال، همه سناتورهای دموکرات به جز مانچین و سینما به تغییر قوانین فیلیباستر در تلاش برای تصویب لوایح مضاعف در مورد حق رای حزب دیشب رای دادند. این سطح از توافق یک سال پیش به نظر می رسید که بسیار بالا رفته است.

اگر دموکرات‌ها کنترل مشترک کنگره را در ماه نوامبر از دست بدهند، مشخص نیست که چه زمانی دوباره آن را به دست خواهند آورد و دولت اجماع جدید خود را برای کاهش تنش‌ها اجرا خواهد کرد. اما واضح است که مانچین و سینما موضعی دارند که تقریباً آنها را کاملاً در حزب منزوی می کند. الی زوپنیک، سخنگوی Fix Our Senate، گروهی که از اصلاحات فیلیباستر حمایت می‌کند، گفت: «من فکر می‌کنم به احتمال زیاد آنها دو دموکرات منتخب آخر هستند که از فیلی‌باستر حمایت می‌کنند. دفاع از وضع موجود دیگر یک موضع پایدار نیست.»

همه این‌ها می‌تواند تسلی خوبی برای حامیانی باشد که با شکست شب گذشته دست و پنجه نرم می‌کنند – و با چشم‌اندازی مواجه می‌شوند که ایالت‌های سرخ آزادی تقریباً نامحدودی برای محدود کردن رأی‌دهی در چند سال آینده دارند، اگر جمهوری‌خواهان یک یا هر دو مجلس کنگره را در پاییز امسال به دست آورند.

اما مجموعه‌ای از رویدادهای هفته گذشته نشان داد که چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، با وادار کردن مبارزه برای حق رای به یک رای اوج، اگر محکوم به شکست باشد، توسعه یک موضع اجماع جدید در حزب را تسریع کرده است. این تحولات آتش سوزی سریع عبارتند از:

  • پنج‌شنبه گذشته، ائتلافی از گروه‌های اصلی ذینفع حزبی، از جمله اتحادیه رای‌دهندگان برای حفاظت از طبیعت، صندوق رأی‌دهندگان سیاه پوست، صندوق پیروزی لاتین و پایان شهروندان متحد/اجازه دهید آمریکا رأی دهد، اعلام کردند که از تصویب سناتورهایی که با این تغییرات مخالف بودند، خودداری می‌کنند. برنامه آمریکای لاتین این نامه خطاب به سناتورهای فعلی دموکرات بود، اما ژن کارپینسکی، رئیس اتحادیه برای حمایت از رأی دهندگان، به من گفت که این گروه احتمالاً همان استاندارد را در مورد رقبای دموکرات در سال 2022 و انتخابات آینده اعمال خواهد کرد. او می‌گوید: «فکر می‌کنم در آینده، به‌ویژه وقتی صحبت از موضوعاتی مانند حق رأی به میان می‌آید، سناتورها و افرادی که می‌خواهند سناتور شوند باید درک کنند که تنها یک مکان برای قرار گرفتن در سمت راست تاریخ وجود دارد.» گفت.
  • روز دوشنبه، لیست امیلی، غول جمع آوری کمک های مالی که از نامزدهای دموکرات حمایت می کند، در بیانیه ای هدفمند غیرمعمول گفت که اگر به مخالفت با تغییر فیلیباستر ادامه دهد، دیگر از سینما حمایت نخواهد کرد. “سن. این گروه گفت: “تصمیم سینما برای رد آرای متحدان، شرکا و رای دهندگانی که معتقدند اهمیت حق رای بر دادگاه مخفی غلبه دارد به این معنی است که در انتخابات بعدی خود را تنها خواهد دید.”
  • روز سه‌شنبه، NARAL Pro-Choice America، یکی دیگر از گروه‌های پیشرو دموکرات که از نامزدهایی حمایت می‌کند که از حقوق سقط جنین حمایت می‌کنند، به طور گسترده‌تر گفت: “ما هیچ سناتوری را که از یافتن راهی برای پیشرفت امتناع کند” در مورد قوانین حقوق با صدای بلند تایید یا حمایت نخواهیم کرد.
  • همچنین روز سه شنبه، گروهی متشکل از 10 سناتور دموکرات سابق میانه رو و راست میانه با صدور بیانیه ای از تغییر قوانین فیلیباستر برای حق رای حمایت کردند. این گروه که شامل تام داشل، رهبر سابق اکثریت سنا و داگ جونز است، گفت: «اگر سنا حتی نتواند درباره چیزی به‌عنوان اساسی حق رأی شروع به بحث و رأی‌گیری کند، باید قوانین سنا را اصلاح کنیم». کنت کنراد و مری لندریو که هر کدام در سمت راست منتهی الیه حزب کار می کنند
  • صبح دیروز، سناتور مارک کلی، همتای آریزونا سینما، گفت که از تغییر قوانین سنا در مورد حق رای “برای تصویب آنها با اکثریت” حمایت خواهد کرد. اعلامیه او حرکت ثابت سایر سناتورهای دموکرات را در رقابت های بالقوه سخت در سال 2022، از جمله مگی حسن از نیوهمپشایر و کاترین کورتز ماستو از نوادا، به این سمت تکمیل کرد.

به راحتی می توان دید که این تغییر چقدر برای دموکرات ها بزرگ است. زوپنیک گفت که زمانی که حزب در ژانویه گذشته اکثریت را در سنا به دست آورد، “ما فهرستی از 10 سناتور دموکرات داشتیم که تمایلی به تغییر این طرح ندارند یا به شدت مخالف هستند.” در آن زمان، یکی دیگر از سناتورهای برجسته سابق، جو بایدن، رئیس جمهور منتخب، نیز آشکارا با تغییر قوانین مخالف بود.

شناسایی یک نامزد معتبر دموکرات در سنا در سال جاری که دارای یک نامزد معتبر باشد، دشوار است. نه از لغو فیلیباستر، حداقل برای حق رای، و بسیاری برای مسائل دیگر حمایت کرد. کریستین فورد، معاون ارتباطات و تحقیقات NARAL می گوید: «این احساس وجود دارد که جهان آنقدر در حال تغییر است که موقعیت مانچین برای هیچ کس و هیچ کجا معنا نخواهد داشت.

این اجماع از رقبای سنا در سال 2022 که خود را با جناح چپ می شناسند، مانند ماندلا بارنز، معاون فرماندار ویسکانسین و جان فترمن، معاون فرماندار پنسیلوانیا، تا کسانی که بسیار بیشتر با مرکز شناسایی می شوند، مانند کانر لمب و وال دمینگز که به دنبال نامزدی سنا در پنسیلوانیا هستند، گسترش می یابد. و فلوریدا به ترتیب. همچنین از مدعیانی که در ایالت‌های بنفش مانند ویسکانسین و پنسیلوانیا می‌جنگند تا نامزدهای جمهوری‌خواه، از جمله دمینگز فلوریدا، رئیس سابق دادگاه عالی چری بیزلی در کارولینای شمالی، تیم رایان از اوهایو و اوهایو فینکناور، آیووا، متغیر است. زوپنیک گفت: “این دیگر فقط یک موضوع مترقی نیست – این یک موضع دموکراتیک توافقی است.”

اکثر این رقبای دموکرات به دنبال این هستند که این موضع را کوچک نکنند، بلکه در عوض بر تعهد خود برای تغییر دولت ها، حداقل در زمینه حق رای تاکید می کنند. فینکناور، در رقابت با سناتور جمهوریخواه چارلز گراسلی، هفته گذشته یک ویدیو منتشر کرد محکوم کردن نام سینما به‌عنوان یک «زن فروشنده» به‌خاطر محافظت از این فیلم. فینکناور در ادامه توئیت خود تاکید کرد: “من به اصلاح فیلیبوستی رای خواهم داد تا قانونی در مورد حق رای تصویب شود.”

بحث دیروز در مورد حق رای احتمالاً اجماع حزب دموکرات را در مورد تغییر فیلیباستر تقویت کرد و نشان داد که حزب جمهوری خواه در کنگره تا چه حد به طور کامل علیه تقریباً هر نقش فدرال در حمایت از رأی دهندگان مخالفت کرده است. در طول این مناظره، چندین سناتور جمهوری خواه، از جمله سوزان کالینز، راب پورتمن و رهبر جمهوری خواه میچ مک کانل، حمایت خود را از قانون حق رای اعلام کردند، بدون اینکه اشاره کنند که لایحه دموکرات ها برای بازگرداندن آن پس از تصمیمات حزب در سال های 2013 و 2021 توسط جمهوری خواهان جعل شده است. قضات منصوب دیوان عالی کشور دو ماده اساسی اجرای قانون را لغو کردند. مخالفان جمهوری‌خواه، حتی علیه لایحه‌ای که VRA را به قوت خود احیا می‌کرد، زمانی که آنها، همراه با هر سناتور دیگری، به مجوز مجدد آن در سال 2006 رای دادند، بر غیرعملی بودن تکیه بر اقلیت‌های دو حزبی، همانطور که فیلیباستر نیاز دارد، تأکید کرد. رای گیری فدرال – حمایت از حقوق.

گروه‌های حزب دموکرات، که اکنون در حمایت‌های آتی خود برای کاهش انحرافات مشارکت می‌کنند، نفوذ قابل‌توجهی در حزب اعمال می‌کنند. اتحادیه حفاظت از طبیعت به تنهایی حدود 52 میلیون دلار برای حمایت از نامزدهای دموکرات سنا در سه انتخابات گذشته هزینه کرده است، از جمله نزدیک به 4 میلیون دلار برای سینما در سال 2018. فهرست EMILY نزدیک به 46 میلیون دلار را در کمک های مستقیم و هزینه های خارجی برای دموکرات ها در سال ثبت کرده است. بر اساس گزارش گروه نظارت بر کمپین OpenSecrets، چرخه انتخابات 2020 و دو سال قبل از آن، یکی از بزرگترین اهداکنندگان سینما بود.

این اظهارات گروه ها و کاندیداها این احتمال را بسیار محتمل و تقریباً قطعی می کند که این موضوع حداقل از نظر حق رای سقوط خواهد کرد، دفعه بعدی که دموکرات ها دادگاه مجلس، سنا و کاخ سفید را مستقیما برگزار نکنند. به صدای منچین و سینما بستگی دارد. البته سوال این است که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد.

جمهوری خواهان برای به دست آوردن اکثریت مجلس نمایندگان در انتخابات نوامبر به کسب تنها پنج کرسی نیاز دارند و حزب غیر کاخ سفید حداقل در همه انتخابات به جز چهار انتخابات میانی پس از جنگ داخلی، به همین تعداد دست یافت. حزب خارج از کاخ سفید به طور مداوم در رقابت میان دوره ای سنا دستاوردهای قابل توجهی کسب نکرده است، اما در آنجا، البته، جمهوری خواهان تنها به یک انتخاب خالص در یک مکان نیاز دارند. جمهوری خواهان می توانند در هر دو مجلس به دستاوردهای قابل توجهی دست یابند مگر اینکه میزان محبوبیت بایدن قبل از نوامبر به طور قابل توجهی افزایش یابد. و حتی اگر محبوبیت بایدن تا سال 2024 بهبود یابد، نقشه سنا امسال برای دموکرات ها چالش برانگیزتر است.

طنز ماجرا اینجاست که در حالی که جمهوری خواهان در سنا اکنون به فیلی باستر وفادار هستند، دموکرات ها و بسیاری از دانشگاهیان که در کنگره مطالعه می کنند معتقدند اگر حزب جمهوری خواه در دفعه بعدی که کنترل یکپارچه را در دست دارند، دستور کار آنها را مسدود کند، احتمالاً آنها را قطع یا کنار می کشند. مجلس نمایندگان. ، سنا و کاخ سفید. این دیدگاه نشان می دهد که هر حزبی که در چند سال آینده به برتری انتخاباتی دست یابد، مانچین و سینما فقط امر اجتناب ناپذیر را به تعویق می اندازند. در واقع، با جلوگیری از هرگونه واکنش فدرال به قوانین سرکوب رأی دهندگان که در بسیاری از ایالت های سرخ پیش می رود، این دو دموکرات شانس جمهوری خواهان را برای کنترل واشنگتن افزایش می دهند. و وقتی جمهوری‌خواهان این قدرت را در دست دارند، تعداد کمی از مک‌کانل تعجب می‌کنند که مک‌کانل، که بارها «قوانین» جدید سنا را که به نفع حزب جمهوری‌خواه است، کشف کرده است، بهانه‌ای به موقع پیدا کند تا دفاع تزلزل‌ناپذیر خود را در این هفته معطوف کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis