چرا بحران کرایه ماشین همه گیر شخصی است؟

[ad_1]

وقتی وارد یک دفتر کرایه ماشین می شوید، انتظار دارید چه اتفاقی بیفتد؟ آیا فکر می‌کنید کارت اعتباری و گواهینامه رانندگی خود را انتقال می‌دهید و حداقل برای نوع ماشینی که رزرو کرده‌اید، پس از توافق حداقل با هزینه‌ای که به شما گفته شده است، کلیدهای آن را به دست می‌آورید؟ یا چیز دیگری را تصور می کنید؟

کالب هرون کمدین می گوید: “من انتظار هرج و مرج را دارم.” مسافرت رفتن نیمه وقت برای کار در تمام مدتی که این کار را انجام می‌دادم، وحشیانه و عجیب بود.» حالا به نوعی وضعیت بدتر شده است. داستان های ترسناک فراوان است: 300 دلار در روز اجاره ماشین حتی در شهرهای متوسط. از خطوط جلوی در گرفته تا خودروهایی که در دسترس نیستند، وجود ندارند یا حتی ممکن است وجود نداشته باشند. شرکت‌های کرایه خودرو بخش‌های عظیمی از ناوگان خود را فروختند و هزاران کارمند خود را در ماه‌های اول کووید-19، زمانی که تقاضا بسیار کم بود و متحمل خسارات مالی سنگینی شدند، اخراج کردند. با گذشت بیش از یک سال، آنها هنوز هم به دلیل مشکلات زنجیره تامین در صنعت خودرو – عمدتاً به دلیل کمبود طولانی مدت نیمه هادی ها، در جایگزینی خودروها با مشکل مواجه هستند. تقاضا زیاد است عرضه کم است بقیه اش را خودتان می دانید!

ولف ریشتر، وبلاگ نویس مالی، زمانی که شرکت در ماه مه 2020 ورشکست شد، نوشت: «همه‌گیری چیزی بود که هرتز را از صخره پایین آورد. اما سال‌هاست که این شرکت با بدهی‌های هنگفت و عملیات‌های بد، در اطراف صخره حرکت می‌کند.» همین را می توان در مورد توانایی ما در تحمل کل صنعت گفت. اگر کرایه ماشین در حال حاضر تقاضای زیادی دارد، به خاطر چیزی است که هست: یک روش فرار. از تابستان – یا بعد از واکسن – ما به ویژه تمایل داریم که از شر تمام مشکلات خود خلاص شویم. البته، ما آن وانتی را می بریم که بوی سیگار می دهد. دارای چهار چرخ اما همچنان هرج و مرج ما را آزار می دهد. او به من گفت که سناریوی رویایی هرون برای اجاره ماشین این است که حداقل یک کارمند حاضر را پیدا کند که در تماس تلفنی بسیار طولانی نباشد. اگر کسی پشت میز نشسته باشد و به چشمان من نگاه کند، اینطور است که خدایا شاید این بدترین اتفاقی نباشد که برای من افتاده است«به همین دلیل است.

کریس براون، سردبیر دیجیتال نشریه تجارت صنعتی، می‌گوید: «وضعیت کنونی چالش‌برانگیزترین وضعیت در تاریخ اجاره خودرو است. اخبار اجاره ماشین. “سال گذشته … یک فاجعه بود.” او به من گفت که هیچ کس نمی توانست چنین از دست دادن درآمد فاجعه بار را برنامه ریزی کند، و تا زمانی که ایرلاین کمک های نجات را از دولت دریافت نکرد، صنعت کرایه اتومبیل این کار را نکرد. وی افزود: “هرتز 3000 خودرو را به دلیل اینکه کسی کبریت روشن کرده بود و آنها فقط در مزرعه سوختند، آتش زد.” (چیزی مشابه در فلوریدا اتفاق افتاد، اگرچه تنها حدود 1000 خودرو از 4500 خودروی تخریب شده در آتش متعلق به هرتز بود، و بازرسان علت این قسمت را لوله اگزوز داغ و چمن خشک عنوان کردند.) با توجه به زمینه، برخی از تجربیات منفی مشتری باید انتظار می رفت. براون استدلال می کند. “اما من فکر می‌کنم واقعاً قابل توجه است که تعداد ماشین‌های اجاره‌ای [companies have] آنها توانستند با عملکرد خوب خود از این لحظه بسیار دشوار خارج شوند.”

خوب، من سعی نمی کنم نسبت به هیچ شرکتی بی انصافی کنم، اما بسیاری از شرکت های اجاره خودرو در واقع از برنامه حقوق و دستمزد بودجه دریافت کرده اند. و بسیاری از تجربیات منفی مشتریان آنها هیچ ارتباطی با کمبود خودرو یا بیماری همه گیر ندارد. چرا این کارمند کرایه ماشین است نوشتن برای بنابراین طولانی؟ ما هیچوقت نخواهیم فهمید. چرا پرینترها اینطوری هستند پیر و قوی و شکسته شده? چه کسی می توانست بگوید! آیا هرگز پاسخ روشنی در مورد اینکه چقدر بیمه باید بخرید، پیش پرداخت برای بنزین، یا اینکه چرا مجاز به اجاره این ماشین در خارج از فلوریدا نیستید، دریافت خواهید کرد؟ همه گیری چه ربطی به Avis دارد؟ قبلا، پیش از این در یکی از عجیب‌ترین داستان‌هایی که تا به حال خوانده‌ام، در نیمه‌های شب در تینک، نیوجرسی، یک ماشین کرایه‌ای از خیابان شخصی در تینک، نیوجرسی دریافت کنم، و بعد ادعا کنم که مطلقاً چیزی در مورد آن نمی‌دانم؟ و این همه گیری چه ربطی به جریان شکایات در مورد شرکت های کرایه اتومبیل در وب سایت Better Business Bureau دارد که تعداد شگفت انگیزی از آن از سوی افرادی است که اصرار دارند انجام ندهید دود می کنند، اما آنها همچنان تا 450 دلار به اتهام سیگار کشیدن در ماشین دریافت می کنند؟

من مسائلی از این دست را با سه شرکت بزرگ کرایه اتومبیل که اکثر تجارت کرایه اتومبیل در ایالات متحده را کنترل می کنند، در میان گذاشتم. Enterprise Holdings پاسخی نداد. Avis Budget از اظهار نظر در مورد وضعیت صنعت یا حادثه ادعایی Teaneck خودداری کرد. یکی از سخنگویان هرتز در بخشی از سخنان خود گفت: «هرتز در حال همکاری نزدیک با شرکای خودروسازی ما برای افزودن وسایل نقلیه جدید به ناوگان خود در اسرع وقت در بحبوحه کمبود میکروتراشه است که همچنان بر صنعت اجاره خودرو تأثیر می گذارد. ما همچنین خودروهای کارکرده و کم مسافت پیموده شده را می خریم و وسایل نقلیه را به مناطقی با بیشترین تقاضا منتقل می کنیم.

ساختار مالی این شرکت ها به اندازه قراردادی که روی چاپگر ماتریس نقطه چاپ شده و در یک گاراژ زیرزمینی نیمه تاریک امضا شده است نامفهوم است. برخی از آنها ورشکست شده اند. حداقل یکی چندین بار این کار را انجام داده است. به عنوان مثال، هرتز را در نظر بگیرید: شرکت‌های سهام خصوصی شرکت را در سال 2005 از فورد خریداری کردند، سپس 1 میلیارد دلار در عرضه اولیه سهام به دست آوردند، در حالی که خود شرکت عمیقاً بدهکار بود. این شرکت همچنین ششمین مدیرعامل از سال 2014 است و توسط “فرانکنشتاین مهندسی مالی” انتخاب شده است. Axios. اکثر خودروهایی که هرتز اجاره می‌دهد متعلق به شرکت‌های تابعه هرتز هستند که هرتز آنها را اجاره می‌دهد. هنگامی که هرتز در بهار 2020 ورشکست شد، به این دلیل بود که این شرکت پرداخت های لیزینگ را – به طور کلی – برای خودش از دست داد. من به سختی می توانم این را بفهمم، اما همچنان به یک دفتر کرایه ماشین می روم و برای آن زجر می کشم.

سردرگمی میز کرایه ماشین ابدی است. علاوه بر این، دائماً در حال تکامل است. وب‌سایت‌های مسافرتی اکنون فرصت گیج‌کننده‌ای را برای رزرو خودرو با «آژانس غافلگیرکننده» در فرودگاه ارائه می‌کنند – گویی این کشف لذت بخش خواهد بود. هزینه‌های عوارض در بسیاری از مکان‌ها به صورت خودکار است، اما برخی از مکان‌ها همچنان از شما می‌خواهند که کارت عوارض فیزیکی را استخدام کنید، که می‌تواند با هزینه‌های گاه به گاه همراه باشد. (در کالیفرنیا، هرتز و یک شرکت شریک شکایتی را به مبلغ 3.65 میلیون دلار حل و فصل کرده اند، به این ادعا که این شرکت “تقلب و فریبکاری” توسط مشتریانی را که حتی یک بار از پل گلدن گیت عبور کرده اند برای خرید یک PlatePass اضافی که 24.75 دلار هزینه دارد، تحریک کرده است. به آنها حق هیچ تخفیفی در عوارض واقعی روی پل که 9.05 دلار برای یک خودروی دو محور است، نمی دهید.)

قوانین نیز همیشه تغییر می کنند. برای مثال نمی توانید با کارت نقدی پرداخت کنید، جز اینکه در برخی موارد می توانید، از جمله گاهی اوقات که در فرودگاه هستید و می توانید ثابت کنید که بلیط رفت و برگشت در روزهای آینده دارید. براون گفت: «من می‌توانم دقیقاً به شما بگویم که چرا کارت نقدی برای شرکت‌های کرایه خودرو وضعیت بسیار مشکل‌ساز است. «درصد مستاجرینی که کارت اعتباری ندارند و از کارت‌های نقدی استفاده می‌کنند و سعی می‌کنند ماشین را بدزدند – یا به طور کلی ماشین را تا زمانی که با آن گیر می‌افتند کار می‌کنند، یا فقط ماشین را ترک می‌کنند، می‌دانید کجاست. [to] هرگز از آن خبری نشنیدم – با کارت بدهی به میزان قابل توجهی بالاتر است.” به هر حال، هرتز در گذشته اخیر موضوع شکایات مشتریانی بوده است که می‌گویند به دلیل سرقت خودروهای اجاره‌ای که ظاهراً آنها را سرقت نکرده‌اند، دستگیر و بازداشت شده‌اند. (هرتز این داستان ها را رد کرد و در یک ایمیل به من نوشت: “موقعیت هایی که در آن وسایل نقلیه به مقامات گزارش می شود بسیار نادر است و تنها پس از تلاش های کامل برای رسیدن به مشتری رخ می دهد.”)

پس از دو سال اخبار فوری روزانه در مورد یک بیماری همه گیر جهانی و اقتصاد و زنجیره تامین، شاید درک پوچ بودن شرکت به همان اندازه دشوار باشد. افرادی که اتومبیل کرایه می کنند تحت تأثیر نیروهایی هستند که خارج از کنترل آنها و عمدتاً از دید آنها خارج است. هنگامی که در صف قرار می گیرند، آنها معمولاً چاره ای جز رفتن با نوعی ماشین ندارند یا راهی ندارند. برایان کلی، دات معروف و محبوب، که در مورد یافتن انواع معاملات مشاوره می دهد، با من موافق است که این وضعیت – صادقانه بگویم – دیوانه کننده است. او به من گفت: “پس از همه گیری به شدت بدتر شد.” منظورم این است که کرایه ماشین هرگز اینقدر استرس زا نبوده است.

کلی توصیه های مفید کمی داشت. او گفت، بررسی کنید تا مطمئن شوید اجاره شما محدودیت مسافت پیموده شده روزانه ندارد. سعی نکنید ماشین را به مکانی غیر از جایی که آن را اجاره کرده اید برگردانید. در یک برنامه پاداش ثبت نام کنید. او گفت: «در مورد اینکه چه کسی ماشین می گیرد و چه کسی ماشین نمی گیرد، خطی وجود دارد. «اعضای وفادار اتومبیل‌ها را به جای یک فرد تصادفی که از طریق یک آژانس مسافرتی آنلاین عجیب رزرو کرده است، دریافت می‌کنند.» خب، شاید، اما من ایده ابراز «وفاداری» به یک شرکت را در ازای خدماتی که داشتم دوست ندارم. با پول من بخر و به طور حکایتی، به نظر نمی رسد عضویت هرتز گلد به وکیل بروکلینی که اخیرا منتشر کرده است کمکی نکرده باشد. نخ ویروسی هرتز را به “روش های تجاری متقلبانه” متهم می کند، پس از هدایت او به چهار مکان مختلف اجاره ای در جستجوی تنها یک ماشین که می توانست صدها دلار برای روز شکرگزاری به خانه برود. در هر صورت، هرتز به وفاداری من نیازی ندارد. هرتز در این وضعیت پیشرفت کرد، تا جایی که سناتور الیزابت وارن نامه ای به مدیر عامل موقت خود نوشت و از آنها خواست که آن را تفسیر کنند، اما به سختیچطور اینطوری پیشرفت میکنی؟ و آیا فکر نمی‌کنید که درست در مقابل مشتریان ناراضی خود رشد کنید، مانند هول است؟ آنچه او در واقع گفت این بود: «شرکت پس از خروج از ورشکستگی، سودهای بی سابقه ای به دست آورد و در عین حال قیمت اجاره خودرو را برای مصرف کنندگان به شدت افزایش داد. (سخنگوی هرتز در ایمیلی گفت: “ما نامه سناتور را دریافت کرده ایم و قصد داریم به این درخواست پاسخ دهیم.”

درام تجربه کرایه ماشین از درام دنیای اطراف آن می آید. این بیماری همه گیر بیهودگی بسیاری از نهادهایی را که زندگی ما را اداره می کنند و ویران می کنند، آشکار کرده است. هرگز واضح تر از زمانی نیست که ما در آستانه رفتن به جای دیگری هستیم – زمانی که می توانیم بارقه ای از امید را احساس کنیم. تا اینجا آمده ایم، ما فکر می کنیم. ما در یک دفتر کرایه ماشین قرار داریم. ما راهی برای خروج از پنجره می بینیم. به نظر می رسد فرار بسیار نزدیک است. اما همچنان به چنگ زدن خود ادامه می دهد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaredfoxbetmobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma ümraniye escort