چرا بایدن در مورد حق رای انتخاب دیگری نداشت؟

[ad_1]

اوهدر شب در شورش 6 ژانویه، پیروزی دوگانه انتخابات ویژه توسط رافائل وارنوک و جان اوسف از جورجیا، اکثریت سنا را به دموکرات‌ها داد که آن‌ها به شدت می‌خواستند، و همزمان رئیس‌جمهور آینده جو بایدن را با چیز بسیار بی‌ثبات‌تری سنگین کرد: امید و انتظارات.

امشب، فرصت‌هایی که در آن شب پیروز در جورجیا باز شد، با یک جفت رأی سنا بسته شد که آشکارتر از هر زمان دیگری در سال گذشته، نشان داد که قدرت دموکرات‌ها واقعاً چقدر محدود است. اول، پس از یک سال محدودیت‌های جدید رای‌گیری در ایالت‌های قرمز، جمهوری‌خواهان از رای‌گیری در مورد یک لایحه مهم انتخاباتی، قانون آزادی رای: قانون جان آر. لوئیس جلوگیری کردند. سپس دو تن از دموکرات‌ها، سناتورهای جو مانچین از ویرجینیای غربی و کیرستن سینما از آریزونا، تلاش حزب خود را برای تغییر رویه سنا به منظور دور زدن مخالفت جمهوری‌خواه ناکام گذاشتند.

مطابق با تشریفات ضد اوج سنا، آرای ناموفق همانطور که همه انتظار داشتند پیش رفت و اتهامات علیه بایدن خیلی قبل از اعلام نامزدی فرار کرده بود. چرا رئیس جمهور اینقدر به یک مبارزه محکوم شده بود؟ اگر تصویب یک لایحه حق رای برای آینده دموکراسی آمریکا بسیار حیاتی بود، چرا بایدن آن را زودتر، قبل از کاهش محبوبیتش و زمانی که ممکن بود به اندازه‌ای محبوب باشد که بتواند آن را تقویت کند، آن را در اولویت قرار نداد؟ چگونه رئیس‌جمهور می‌توانست تسلیم یک تحقیر عمومی دیگر شود، به‌ویژه پس از آن که مانچین دیگر اولویت اصلی قانون‌گذاری خود، یعنی قانون بازسازی بهتر را از بین برد؟ آیا جو بایدن نوعی مازوخیست است؟

پاسخ‌ها به 5 ژانویه 2021 برمی‌گردد. پیروزی‌های محدود اکثریتی که به دموکرات‌ها قدرت کافی برای تنظیم یک برنامه بلندپروازانه کنگره داده شد و همه بایدن را مجبور به پیگیری آن کرد. با این حال، آنها در واقع به حزب رای کافی برای قانونی کردن آن ندادند. سینما و مانچین در عرض چند هفته پس از تحلیف بایدن مواضع خود را در حمایت از آستانه 60 رای فیلیباستر اعلام کردند و علیرغم ماه‌ها بحث عمومی و فشار از سوی فعالان مترقی، هیچ یک از سناتورها به دموکرات‌ها پیشنهاد گشایش واقعی ندادند. ممکن است دموکرات ها اکثریت سنا را به دلیل 50 کرسی خود و رای تساوی از کامالا هریس، معاون رئیس جمهور داشته باشند، اما در سال گذشته حتی یک بار بیش از 48 رای برای تغییر فیلیباستر نداشتند.

پویایی مشابهی با صورتحساب Build Back Better آشکار شده است. استقبال بایدن از دیدگاه مترقی دگرگون کننده برای سیاست اجتماعی و اقلیمی این واقعیت را تضمین کرد که پیشنهاد 3.5 تریلیون دلاری او هرگز مورد تایید دو عضو میانه روترین اعضای گروه دموکرات سنا قرار نگرفت. حتی در شرایطی که به نظر می رسید حزب برای لایحه معتدل تری بر سینما پیروز شده بود و به نظر می رسید که در آستانه از بین بردن حمایت مانچین است، انتقاد عمومی مداوم سناتور ویرجینیای غربی از این قانون روشن کرد که دو طرف چقدر از هم فاصله دارند.

چند ساعت قبل از رای گیری سنا، بایدن در یک کنفرانس مطبوعاتی رسمی نادر به مناسبت اولین سال ریاست جمهوری خود، از بایدن پرسیده شد که آیا بیش از حد قول داده است.

رئیس جمهور در پاسخ گفت: «فکر نمی‌کنم بیش از حد قول داده باشم. «من تقاضای قلعه‌هایی در آسمان نمی‌کنم. من چیزهای عملی می خواهم که مردم آمریکا برای مدت طولانی و طولانی درخواست کرده اند. و من فکر می کنم ما می توانیم آن را انجام دهیم.”

به طور قابل پیش‌بینی، مبارزات بایدن در آستانه یک سال ریاست‌جمهوری‌اش، جریان بی‌پایانی از حدس‌های دوم درباره اولویت‌هایی را که او دنبال می‌کرد، ایجاد کرده است. با این حال، هیچ یک از مسیرهای جایگزین به احتمال زیاد آسان تر یا موفق تر نبود. چرا او در بهار، مدتها قبل از اینکه بخشی از سرمایه سیاسی خود را تخلیه کند، حق رای را تحت فشار قرار نداد؟ برای شروع، احتمالاً او را ملزم می کرد که حق رای را مقدم بر طرح نجات آمریکایی 1.9 تریلیون دلاری قرار دهد – تنها پیشنهاد مهم قانونی بایدن که دموکرات ها تقریباً به طور کامل آن را پذیرفتند و تعداد کمی از حزب پشیمان هستند. رئیس‌جمهور حمایت مانچین را از این قانون تضمین کرد، اما هزینه‌ای داشت: مانچین از دموکرات‌ها خواست به روندی در سنا که شامل جمهوری‌خواهان می‌شد، بازگردند، و اساساً یک حرکت حزبی فوری مانند حذف فیلیباستر برای تصویب حق رای را رد کرد.

موضع مانچین در بهار گذشته یکی دیگر از محبوب‌ترین وقایع ترقی‌خواهان را که معتقدند بایدن برای مذاکره درباره بسته زیرساختی 1 تریلیون دلاری با جمهوری‌خواهان وقت گران‌بهایی داشت، از بین برد. آنها از او می‌خواستند که حزب جمهوری‌خواه را کنار بگذارد و تمام انرژی خود را برای تصویب یک طرح حتی بزرگ‌تر «ساخت بازگشت بهتر» (که شامل یک جزء زیرساختی می‌شد) با استفاده از فرآیند آشتی سنا که دور از ذهن است، صرف کند. با این حال، این نیز فرض می‌کند که مانچین و سینما – هر دو مذاکره‌کننده لایحه دو حزبی – با این رویکرد همراهی می‌کردند. شاید یک نتیجه محتمل‌تر این باشد که بایدن به جای اینکه یکی از دو پیشنهاد اصلی را به دست آورد، هیچ نتیجه‌ای نگرفت. همین منطق در مورد این پیشنهاد که دموکرات ها باید تصویب یک لایحه صرفاً آب و هوا را در اولویت قرار می دادند، صدق می کند. این امکان وجود دارد که استراتژی موفقیت بیشتری را به همراه داشته باشد، اما تضمین شده نیست.

یک گزینه دیگر بایدن او را به مرکز می برد تا گزینه ای که از ابتدای ریاست جمهوری او باقی مانده بود. او می‌توانست در آغاز رویاهای مترقی را خنثی کند و توضیح دهد که اکثریت بسیار نازک دموکرات در مجلس و سنا به حزب هیچ اختیاری برای تغییر شبکه ایمنی اجتماعی نمی‌دهند و به همکاری دو حزبی نیاز دارند. پیشنهادات او متواضعانه تر بود. ارتباط او با جمهوری خواهان، قوی تر است. این رویکرد می‌توانست همان لایحه زیرساختی دوحزبی را که به هر حال تصویب کرده بود، و احتمالاً برخی دیگر از قانون‌های کوچکتر برنده شود. شاید جایگاه او در کنار رای دهندگان مستقل تا این حد چشمگیر نمی شد.

اما تعداد کمی از جمهوری‌خواهان سنا مشتاق شراکت با رئیس‌جمهور هستند و مایلند پیروزی‌هایی را به او بدهند که جایگاه او را تقویت کند. باراک اوباما این را از راه سخت آموخت. علاوه بر این، فریادهای لیبرال‌ها بلافاصله شروع می‌شد، و تا به حال، یک سال بعد، آن‌ها کر کننده بودند. آنها می‌پرسیدند چگونه بایدن فرصت یک‌ساله‌ای را که دموکرات‌ها باید در دهه آینده حکومت کنند، هدر دهد؟ چگونه می‌توانست حتی تلاشی برای مقابله با جمهوری‌خواهانی که قوانین ایالتی را تصویب می‌کنند که سرکوب رای‌گیری و براندازی انتخابات را آسان‌تر می‌کنند، نداشته باشد؟ اصلاً داشتن اکثریت چه فایده ای دارد؟

یک دستور کار قانون‌گذاری میانه‌روانه‌تر نیز نمی‌توانست گونه‌های دلتا و اومیکرون را از زیر پا گذاشتن وعده بایدن برای «درهم شکستن» همه‌گیری ویروس کرونا و بازگرداندن وضعیت عادی و رفاه به اقتصاد آمریکا – عواملی که احتمالاً بزرگ‌ترین عوامل در عدم محبوبیت آن هستند، متوقف کند. همچنین میانه‌روی الگوهای تاریخی را که معمولاً حزب رئیس‌جمهور را در اولین انتخابات میان‌دوره‌ای وی تلف می‌کرد، معکوس نمی‌کرد. تاریخ جایگزینی که به احتمال زیاد جایگاه بایدن را در این مرحله از ریاست جمهوری او بهبود بخشیده است، تاریخی است که هیچ دموکراتی از آن استقبال نمی کند – تاریخی که به جمهوری خواهان یک یا دو پیروزی در 5 ژانویه گذشته در جورجیا و همراه با آنها سهمی از قدرت و مسئولیت در واشنگتن داد. . با این حال، اگر بسته کمکی 1.9 تریلیون دلاری دموکرات‌ها برای کمک به کووید در بهار گذشته از بین نمی‌رفت، قطعاً این نتیجه ضعیف می‌شد و به طور بالقوه اقتصاد را در وضعیت بدتری قرار می‌داد. و به طور کامل هم قانون Build Back Better و هم اصلاحات اساسی در حق رای آنها را خنثی می کرد.

اگرچه برنامه اقتصادی بایدن در مجموع مرده به نظر می‌رسد، رئیس‌جمهور امروز نشان داد که فشار جدیدی برای تصویب «تکه‌های بزرگ» این بسته انجام خواهد داد. هر قانونی که بایدن بتواند بر اساس رای حزبی وضع کند، تنها به دلیل مزیت دموکرات ها امکان پذیر است. در نهایت، اتفاق نظر نسبی حزب در مورد نامزدها به بایدن اجازه داد تا تأییدیه ده‌ها قاضی فدرال را به دست آورد – که بیشترین مورد برای یک رئیس‌جمهور از زمان ریگان بوده است – که اکثریت جمهوری‌خواهان احتمال تایید آن‌ها بسیار کمتر بود.

جایگاه پست بایدن در حال حاضر – میزان محبوبیت او در دهه 40 میلادی در نوسان بوده است، اما نظرسنجی اخیر دانشگاه کوئینیپیاک آن را به حیرت آور 33 درصد نشان می دهد – باعث شده است که او قدرت زیادی برای چرخاندن دست ها نداشته باشد و در برابر شرمساری هایی که در آن متحمل شده است آسیب پذیر شود. ماه گذشته شکست عصر امروز به رئیس جمهور این امکان را می دهد که تعهد خود را به حقوق رای به افراد مترقی ثابت کند و آنها را در پاییز امسال با مشکل مواجه کند. اکثریت سنا که دموکرات ها در سال گذشته به دست آوردند، به بایدن کمک اساسی کرده است، اما نه از نظر سیاسی. ثابت کرده است که با مقیاس جاه طلبی های حزب همخوانی ندارد، و با رفتن به آراء امشب در مورد حق رای و فیلیباستر، شکست اجتناب ناپذیر بود. با این حال، با توجه به گزینه های جایگزین، بایدن چاره ای جز تلاش نداشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısıiçli köfte tarifigüvenilir takipçi satın almapornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornoxnxxgratis pornoxnxxmecidiyeköy escortşehirlerarası evden eve nakliyat