چراغ های کریسمس خود را در نیاورید

[ad_1]

در حال حاضر یک سوراخ در اتاق نشیمن من وجود دارد. او هفته گذشته رفته بود. ما سعی کردیم آن را بپوشانیم، اما به نظر می رسد هیچ چیز کار نمی کند. چیدمان مجدد مبلمان به نوعی باعث رشد سوراخ می شود. فضایی که روزگاری درخششی امیدبخش می‌تابید، اکنون خالی است. همانطور که به این سوراخ خیره می شوم، شروع به احساس می کنم که نور جهان خاموش شده است. در واقع، نه تنها یکی، زیاد. و این به این دلیل است که آنها دارند.

من البته در مورد درخت کریسمس خود (RIP) صحبت می کنم.

اگر در یکی از 94 میلیون خانه یا آپارتمانی زندگی می‌کنید که در این فصل تعطیلات چوب خریده یا به نمایش گذاشته‌اند، ممکن است همان مالیخولیایی را تجربه کنید که من اکنون دارم. بیرون تاریک است دو هفته پیش، خیابان من سرزمین عجایب گریسوولد بود با چراغ‌های پر زرق و برق که لبه‌های بام خانه‌های همسایه‌هایم را نشان می‌داد و درختان مخروطی سالمی که با افتخار در پنجره‌هایشان ایستاده بودند. اکنون خیابان من گورستانی همیشه سبز است با کاج های مرطوب و مریضی که در کنار جاده ریخته شده اند و نیمه در گل و لای مدفون شده اند.

این یک صحنه تلخ است که با این واقعیت که غیر ضروری است تشدید می شود. تصمیم برای حذف دکوراسیون تعطیلات ما پس از سال نو یک عمل خودسرانه پس انداز فصلی است. بله، تعطیلات تمام شده است، اما روزهای سرد و تاریک زمستان به پایان نرسیده است. به همین دلیل است که پیشنهاد می کنم به این عمل ظالمانه پایان داده شود. دلیلی برای استقبال از سال جدید در تاریکی وجود ندارد. زمان آن فرا رسیده است که روش جدیدی را برای نگهداری از درختان و چراغ های خود در هنگام رانندگی در ماه های زمستان معرفی کنیم. تعطیلات طولانی را عادی کنید!

گوش کن، من آدم عجیبی برای تعطیلات نیستم. من در ماه ژوئیه موسیقی کریسمس را پخش نمی کنم یا بابانوئل بادی غول پیکر در اطراف چمن من پراکنده است. من نمی خواهم شبکه انرژی شهرستان خود را با کیلووات ساعت بیش از حد سنگین کنم. من واقعاً مذهبی نیستم و تجاری سازی بیش از حد فصل تعطیلات مرا تحت فشار قرار می دهد. اما این در مورد کریسمس یا حنوکا یا تعطیلات خاصی نیست. این در مورد یافتن راه هایی برای زنده ماندن از بحران زمستان است.

در حال حاضر، این چالش‌برانگیزتر از همیشه است. پاییز تعطیلات قبل از استرس های ناشی از کووید، پریدن گزینه ها و تعطیلی مدارس به اندازه کافی سخت بود. و در حالی که بسیاری از مردم عادی بودن را می پذیرند، میلیون ها نفر دیگر با تحمل ریسک پایین تر به دنبال محافظت از خود یا عزیزانشان هستند یا از سیستم بیمارستان در برابر استرس محافظت می کنند. برای بسیاری، این یک زمان تنهایی است.

جیمی وارنر، مدیر اجرایی انجمن درخت کریسمس آمریکا، می‌گوید: «این چند سال برای همه سخت بوده است. او گفت که صنعت درخت کریسمس با وجود چالش‌های موجود در زنجیره تامین، در طول سال‌های همه‌گیری شاهد رشد فروش قابل توجهی بوده است. وارنر همچنین به من اطمینان داد که تنها نیستم و مردم درختان مصنوعی خود را طولانی تر و طولانی تر، گاهی اوقات در تمام طول سال ترک می کنند. او گفت: «این روزها ما به شدت به این نور در زندگی خود نیاز داریم. و مردم متوجه می شوند که داشتن آنها در کنارشان چیز شگفت انگیز و الهام بخش است. (وارنر همچنین تاکید کرد که درختان در تمام طول سال باید مصنوعی باشند و نگهداری از درختان قطع شده طبیعی برای بیش از یک ماه خطر آتش سوزی جدی دارد، حتی اگر دائما درخت خود را آبیاری کنید.)

درختان مصنوعی در سال های اخیر بسیار محبوب شده اند. وارنر که درختان گران قیمت مینیمالیسم را می خرد و آنها را به عنوان هنر مدرن به نمایش می گذارد، گفت: بازار رو به رشدی برای خریداران چوب نیز وجود دارد. دیگران درختانی را می خرند که می توانند با فصول تغییر کنند و درختان ولنتاین و هالووین به صورت آنلاین رشد می کنند. به گفته وارنر، دومین درخت محبوبی که توسط سازنده درخت مصنوعی Treetopia فروخته می‌شود، مخروطی شکل جسورانه‌ای است که به رنگ نارنجی روشن خورشید است. او به من گفت: “مردم دیوانه آنها هستند.”

من شروع به حفاری آنلاین برای شواهد بیشتر در مورد نگهبانان درخت کردم و به زودی متوجه شدم که ما یک لژیون هستیم. در صفوف ما حتی افراد مشهوری مانند جان پرین، خواننده و ترانه سرای افسانه ای، که درخت کریسمس را در طول سال خود در استودیو خود نگهداری می کرد، می شود (او گفت: “ما همه چراغ ها را خاموش می کنیم و فقط روی درخت کریسمس می خوانیم.” GQ در سال 2018). برخی در برابر فشارهای اجتماعی تسلیم شده اند و در غم از دست دادن نهال خود عزادارند. برخی این کار را به روش خود با خرید درختان کریسمس در گلدان انجام می دهند – جایگزینی سازگار با محیط زیست و خارج از فصل. دیگران روش منحصر به فردی را در پیش گرفته اند: یک مراقب درخت گفت: “ما یک گیاه رزماری بزرگ پرورش دادیم و به همین دلیل روی آن چراغ قرار دادیم.” او به من گفت در توییتر. همانطور که وارنر گفته بود، صدها مورد از مردم را یافتم که برای گسترش ارتعاشات دنج به چوب مصنوعی روی آورده اند. در 1 ژانویه، تزئینات کریسمس پایین می آید، اما چراغ ها و درخشش طلایی باقی می مانند.

با این حال، داستان مورد علاقه من از زنی به نام آلیسون است که برای من ایمیلی درباره ماجراجویی خود در مراقبت از درختان در زمستان ارسال کرد. مانند بسیاری از مردم امسال، خانواده آلیسون دلتنگ یکی از عزیزانشان شد و یک فصل تعطیلات سخت را تماشا کردند. با تشکر از چند همسایه مفید با ATV و کمی شانس، او درخت مناسبی را در فروش سالانه درخت در آتش نشانی خود پیدا کرد: یک درخت صنوبر بلند و گرد. خانواده نام او را ادنا گذاشتند.

آلیسون به من گفت: “این بهترین درختی بود که تا به حال داشتیم.” “آتش نشان فکر می کرد هیچکس او را نمی خواهد زیرا متراکم بود. بوی بسیار خوبی داشت و برای خشک شدن غیر قابل نفوذ به نظر می رسید.

او گفت که این درخت در ماه گذشته به عنوان یک خانواده رشد کرده است. او گفت: «کریسمس امسال برای ما کمی نامرتب بود. او احساس می‌کرد که بریده شده و کوچک است، بنابراین درخت بزرگ به نظر می‌رسید و آنچه درست و خوب بود را تجسم می‌داد.» خرگوش اهلی او بیشتر شاخه‌های پایینی آن را خورد.

مانند آلیسون، من معتقدم که مهمترین بخش تعطیلات هیچ ربطی به یک روز یا یک هدیه ندارد. این تغییر روحیه است – تغییری که ما را ترغیب می کند که در دوره تاریک و سرد سال مدتی را به فکر کردن بگذرانیم و رنگ و نورهای کوچکی به زندگی ما می بخشد. این زمانی از سال است که به ما یادآوری می‌کند که قابل اعتماد باشیم و در جایی که می‌توانیم آن را پیدا کنیم، روی شادی تمرکز کنیم. من مطمئن نیستم که چرا این نگرش باید در 1 ژانویه از بین برود.

به نظر من نباید درختانمان را در تمام طول سال رها کنیم. (اگرچه وارنر و انجمن درخت کریسمس به من گفتند که حرکت درخت دائمی در حال افزایش است.) آب و هوای درخت باید به همان اندازه تصادفی باشد که فردی است – به ویژه در طول یک زمستان همه گیر. زمان یک دایره صاف است. وقتی آماده شدید درختتان را پایین بیاورید. یا نکن! متاسفم برای هیچ چیز.

وقتی هفته گذشته زمان قطع درخت آلیسون فرا رسید، او و خانواده اش احساس غمگینی و غافلگیرکننده ای کردند. آلیسون به من گفت: “وقتی درخت می افتد، فصل می افتد و ژانویه سردی است.” دوستی که شما دعوت کردید اکنون باید برود و شما متوجه می شوید که می خواهید او بماند و عضوی از خانواده باشد. بیرون انداختن بی‌رحمانه و سپردن آن به عوامل، یا بدتر از آن، بیرون آوردن زباله، فکری بیش از حد بی‌رحمانه است.

بنابراین آلیسون تصمیم گرفت امسال کارها را متفاوت انجام دهد. او هنوز درخت خود را پایین آورد، اما دوباره آن را در آن قرار داد. در حال حاضر، ادنا در حیاط خلوت است، جایی که خانواده می توانند او را زیر نظر داشته باشند. و تا زمانی که به او نیاز داشته باشند در آنجا خواهد ماند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat