چاپ مولتی استایل طلایی و نقره ای – چاپ کهن

کاربرد دارد. این متریال در قسمتهایی که به عنوان شیشه استفاده شده، یک نوع عایق حرارتی و صوتی به شمار میرود. این متریال انعطافپذیر در دنیای مد، استایل و دکوراسیون داخلی به کار میرود و در برابر حرارت زیاد و نور خورشید دوام زیادی ندارد. در مقابل پلکسی گلاس نه میسوزد، نه میشکند و در برابر نور خورشید نیز هیچ آسیبی نمیبیند.

ورق مولتی استایل چه فرقی با ورق پلکسی گلاس دارد؟ یکی از پرطرفدارترین ورق های مولتی استایل، مولتی استایل براق است. این دو متریال از محبوبترین و پرطرفدارترین متریالهایی هستند که امروزه در صنایع مختلف کاربرد زیادی دارند. ورقهای براق و جذاب مولتی استایل بیشتر در دکوراسیونهای کلاستیک و سلطنتی کاربرد دارند.

ورقهای ارائه شده در سایت آریا پلکسی با استفاده از مواد اولیه باکیفیت ایرانی، اروپایی و ژاپنی، زیر نظر متخصصین ماهر و باتجربه این مجموعه، طراحی و ساخته میشود. یکی از انواع پرطرفدار ورقهای مولتی استایل نوع براق آن است که در رنگهای مسی، طلایی و نقرهای به فروش میرسد. ورق مولتی استایل یکی از انواع ورق های پلاستیکی به نام (Acrylonitrile Butadiene Styrene) است ، که با لایه ای طرح دار روکش شده است و جنسی شبیه به فلز دارد، یکی از کاربرد های ورق مولتی استایل پوشش دهی سطح میباشد که به دلیل مقاومت بالا از آن استفاده می شود.

زیرا نصب آن از لولهها و اتصالات پلاستیکی و فلزی راحتتر است و در مقابل ضربه، شکستگی، پوسیدگی و کپکزدگی مقاومت بیشتری از خود نشان میدهند. برش و نصب ورق های مولتی استایل به سهولت انجام می گیرد. همانطور که عنوان شد با توجه به اینکه ورق های مولتی استایل به طور عمده در رنگهای نقرهای و طلایی تولید میشوند. همان گونه که بیان شد ورق های مولتی استایل بازار مصرف بسیاری نزد لیزرکارها دارند و این امر تنها به دلیل خاصیت انعطاف پذیری فوق العاده این ورق مولتی استایل کرج ها می باشد. محصولات مولتی استایل بسیار انعطاف پذیر هستند و در کاربردهای مختلفی دارند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مولتی استایل ایرانی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر