پنج تا از بهترین کتاب های سال 2021

[ad_1]

بیشتر سال 2021 مملو از حس کسل کننده ای از دژاوو بود، زیرا همه گیری ویروس کرونا به کوچک شدن جهان های اجتماعی و بدتر شدن روحیه ادامه داد. بسیاری از کتاب‌هایی که نویسندگان و ویراستاران ما جذب شکست، غم و اندوه، آخرالزمان شدند – مضامین پرطنین در زمان گسست و قهقرایی مداوم. دیگران به خوانندگان کمک کردند تا از روال عادی خارج شوند و تخیل خود را تحریک کنند. آثار زیر داستان، شعر، خاطرات و گزارش‌ها را پوشش می‌دهند، اما حس عمیقی از جهان آن‌گونه که هست و می‌تواند باشد به اشتراک می‌گذارند.

منتخب کامل تیم فرهنگ را می توانید اینجا بخوانید.

هر جمعه در Books Briefing با هم ارتباط برقرار می کنیم اقیانوس اطلس داستان هایی درباره کتاب هایی که ایده های مشابهی دارند. آیا دوستداران کتاب دیگری را می شناسید که ممکن است این راهنما را دوست داشته باشند؟ این ایمیل را برایشان ارسال کنید.

وقتی کتابی را از طریق لینک موجود در این خبرنامه خریداری می کنید، کمیسیون دریافت می کنیم. با تشکر از شما برای حمایت اقیانوس اطلس.


آنچه می خوانیم

که در "مونتاژ" جلد کتاب

کمی، براون

مونتاژ، توسط ناتاشا براون

راوی می گوید: «در ظرف ذوب حل کن مونتاژ. «و سپس آبکش کنید، داخل قالب بریزید. استخوان های خود را خم کنید تا ترک بخورند و ترک بخورند و شما جا بیفتید. خودت را به شکل آنها مجبور کن.» اولین رمان ناتاشا براون با خطوط ظریف، بیضوی و خشونت آمیز مانند این ها هدایت می شود. داستان او، در نگاه اول، نادر است. راوی، زنی سیاه‌پوست ساکن لندن است که نامش هرگز فاش نمی‌شود، سر کار می‌رود (این شغل از لحاظ مالی درآمدزا و نقش خون‌آشام در بانکداری است). او به یک مهمانی می رود (که توسط والدین دوست ثروتمند و سفیدپوستش در عمارت باستانی آنها ساخته شده است). او به دکتر می رود. یک پیچش داستانی تیز وجود دارد که من آن را خراب نمی کنم، اما چه کار می کند مونتاژ به هر حال تنها چیزی که داستان او کمتر از نحوه بیانش است. ارزیابی‌های راوی از زندگی او، که عمدتاً به صورت اول شخص انجام می‌شود، مطالعاتی درباره تضادهای چالش برانگیز است. او فاش می کند، و او خودداری می کند. او تماشا می کند و خودش را تماشا می کند. او قساوت های تصادفی را که زندگی روزمره او را شکل می دهد مستند می کند – و با آنها مخالفت می کند. “مگان گاربر.”


که در "او همیشه در همان ماشین تصادف می کند" جلد کتاب

کتاب هایی در مورد یک خانه حلبی

من همیشه در یک ماشین تصادف می کنم: در مورد هنر، بحران و لس آنجلس، کالیفرنیا، توسط متیو اسپکتور

او می نویسد که کتاب غم انگیز و قانع کننده متیو اسپکتور شکست را به عنوان «الگویی از ذهن» به عنوان موضوع خود در نظر گرفته است، که همچنین به معنای «وقتی به آن نزدیک هستیم، خوشمزه است». کودکی از هالیوود – مادرش فیلمنامه نویس بدبختی بود، پدرش – یک مامور قدرتمند – او توجه خود را بر ساکنان آن متمرکز کرد و هنرمندان مهمی را کشف کرد، “که در حرفه آنها هاله ای از آنچه ممکن است … بوده باشد.” اسپکتر یک منتقد فرهنگی تیزبین است، اما او همچنین با اعتقاد شیرین شخصی که هنوز شخصیت دارد، می نویسد و تصمیم می گیرد به فکر تأسیس یک فضیلت باشد. با این لنز، او زندگی مردم را مانند نویسنده با استعدادی باحال، النور پری می‌بیند، که هرگز برای کاری که با همسرش فرانک انجام داد، به رسمیت شناخته نشد، اما سپس رمانی با چشمان درشت درباره ازدواج او نوشت. یا بازیگر پر جنب و جوش اما دور، سه شنبه ولد، که مدام در آستانه تبدیل شدن به یک ستاره است، اما شاید با دوگانگی خود در مورد شهرت نیز نجات یافته است. اسپکتر پرتره ای از وفاداری پر فراز و نشیب خود به این شهر خیالات از هم پاشیده را در این فصل های مقاله مانند وارد می کند. او پیشنهاد می کند که رویاها از شما محافظت نمی کنند. اما او مانند من شروع به تعجب می کند که آیا این شکست، هرچند وحشیانه، “شاید آزار و شکنجه واقعی در تمام مدت نبوده است.” “جین یونگ کیم.”


"حق رابطه جنسی" جلد کتاب

فارار، شترمرغ و ژیرو

حق رابطه جنسی، توسط آمیا سرینیواسان

در سال 2018، فیلسوف آمیا سرینیواسان یک مقاله ویروسی در مورد بررسی کتاب لندن که شکل گیری تمایلات جنسی ما را زیر سوال برد. انگیزه اندیشیدن به فمینیسم مدرن sex او می‌نویسد، در سطح فردگرایانه، نمی‌توان تشخیص داد که چگونه نیروهای سیاسی گسترده‌تر به آنچه ما می‌خواهیم شکل می‌دهند. کتاب روشنگر او مقاله اصلی را گسترش می دهد و شامل تجاوز جنسی، اتهامات نادرست تجاوز جنسی، porn، #MeToo و sex کار Srinivasan در تجزیه و تحلیل دقیق عالی است و سپس حقایق زندگی جنسی ما را که می توانیم بدیهی فرض کنیم زیر سوال می برد. در مقاله “صحبت کردن با دانش آموزانم درباره پورن”، او هم از محافظه کاری دانشجویانش و هم از محافظه کاری خود شگفت زده شده است و در مورد قدرت تعریف پورن احتیاط می کند. sex برای کودکانی که در عصر اینترنت رشد می کنند. به هدف والای خود یعنی بازاندیشی کامل نمی رسد sex، اما همین جاه طلبی است که باعث موفقیت این کتاب شده است. حق رابطه جنسی بشقاب را پاک می کند تا دیگران بتوانند آینده ای را تصور کنند که در آن صمیمیت فیزیکی برابر، شاد و آزاد باشد. “کیت کری.”


که در "بعد از مهمانی" جلد کتاب

خوش آمدی

بعد از مهمانی، توسط آنتونی ویزنا تاکا

بعد از مهمانی اغلب مانند یک بومرنگ حرکت می کند – زیپ ها بین شخصیت های خود به جلو و عقب حرکت می کنند تا یک افکت کمانه ایجاد کنند. نه داستان در مجموعه اول آنتونی ویزنا سو شامل گروهی از جوانان آمریکایی کامبوجیایی است که پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگشان از وحشت رژیم خمرهای سرخ فرار کرده اند. با این حال، این نسل بیشتر با خیابان‌ها و ویترین فروشگاه‌های استاکتون، کالیفرنیا آشنا هستند. اینگونه است که او درباره این جامعه – و در مورد خانواده، جنسیت و میراث فرهنگی – با دندان های تیز و تمایلات کمیک تاریک می نویسد. یکی از قهرمانان فکر کرد: «هر مادری بعد از نسل کشی یک روان پریش بود. یکی دیگر در حالی که با یک سه نفری عذاب می کشد، به وضوح روشنی در مورد برنامه “فضای امن” دوست پسرش با بودجه VC دست می یابد. این گروه آوای خمر هیجان زده، تحت تعقیب، بی احترامی و شتابزده است. داستان ها بین دونات فروشی ها و معابد بودایی و چهره های تولد دوباره معنوی در چندین خط داستانی حرکت می کنند. راویان این امر گاه با دینداری والدین خود مخالفت می کنند، اما هنوز نمی توانند به طور کامل از این باور که اجدادشان در میان آنها نقل مکان می کنند، دست بکشند. نویسنده سال گذشته، ماه‌ها قبل از انتشار کتاب، به‌طور غیرمنتظره‌ای درگذشت. نمی توان از این احساس خلاص شد که او هم اکنون در این داستان ها سرگردان است. “نیکول آچمپونگ.”


که در "یک کودک نامرئی" جلد کتاب

خانه تصادفی

کودک نامرئی: فقر، بقا و امید در یک شهر آمریکایی، توسط آندریا الیوت

آندره الیوت گزارشگر تحقیقی در سال 2012 با داسانی، دختر 11 ساله سیاه پوستی که در یک پناهگاه بی خانمان ها در بروکلین زندگی می کرد، ملاقات کرد. خانواده 10 نفره او در اتاقی جمع شده بودند که در آن سوسک ها دیوارها را تکان می دادند و گهواره کودک را که یک سشوار گرم می کرد. تنها بلوک های آنها خانه های شهری لوکس بودند. یکی از 22000 کودک بی خانمان در یکی از نابرابرترین شهرهای آمریکا، داسانی، که نامش را به خاطر آب بسته بندی شده ای که مادرش هرگز قادر به خرید آن نبود، گرفته بود، با بینش و ایده آل گرایی خود از الیوت متمایز بود. هر روز صبح، قبل از اینکه خواهر و برادرش را برای مدرسه آماده کند، به ساختمان امپایر استیت خیره می‌شد، که به الیوت گفت که باعث می‌شد «احساس کند چیزی در آنجا در حال وقوع است». به مدت هشت سال، الیوت خانواده را تقریباً در همه جا – در مدرسه، دادگاه، خدمات اجتماعی و جلسات درمانی – ردیابی کرد و در مورد اجداد آنها تحقیق کرد. (الیوت متوجه شد که پدربزرگ داسانی یک جانباز جنگ جهانی دوم بود که – بدون کمک لایحه GI که ​​میلیون‌ها کهنه سرباز طبقه متوسط ​​سفیدپوست را پرورش داد – نتوانست وام مسکنی را در بروکلین با خطوط قرمز تضمین کند.) کتاب بلافاصله منتشر شده است. . پرتره ای لطیف از یک خانواده و توری در سیستم های اجتماعی متلاشی شده آمریکا و سیاست های نژادپرستانه. “استفانی هیز.”


درباره ما: خبرنامه این هفته توسط دفتر فرهنگ آتلانتیک نوشته شده است.

نظرات، سوالات، اشتباهات املایی؟ برای تماس با تیم Books Briefing به این ایمیل پاسخ دهید.

آیا این خبرنامه را از یکی از دوستانتان دریافت کرده اید؟ خودت ثبت نام کن.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izle