پزشکان و پرستاران در TikTok دروغ های همه گیر را رد می کنند

[ad_1]

منn دوم هفته مارس 2020، عدم اطمینان TikTok را هدایت می کند. دانش‌آموزان ویدئوهایی را از سیستم‌های PA مدرسه به اشتراک گذاشتند که تعطیلی و لغو تعطیلی را اعلام کردند. مسافران قبل از اجرایی شدن محدودیت های مرزی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، از تلاش های دیوانه وار خود برای بازگشت به ایالات متحده فیلم گرفتند. با این حال، بسیاری از مصرف کنندگان حدس می زنند که هشدارهای مربوط به تنظیم مجدد بیماری همه گیر زندگی اغراق آمیز است. بخش‌های نظرات خشمگین به نظر می‌رسیدند، اما توطئه‌ها به وفور یافت می‌شد که به نسخه‌های متفاوت واقعیتی که در پیش بود اشاره می‌کرد.

هنگامی که اولین موج متوقف کردن ویروس کرونا آغاز شد، یک اپیدمیولوژیست به نام کاترین والاس به TikTok پیوست تا با کسالت و انزوای آن مبارزه کند. والاس، استاد دانشگاه ایلینویز در شیکاگو، شاهد رقص‌های ویروسی و طنز قرنطینه‌ای بود، اما او به من گفت که تا زمانی که الگوریتم برنامه شروع به نمایش آن کند، به ساخت هیچ ویدیویی فکر نکرده است. تئوری‌های توطئه ویروس کرونا.

“در آن زمان مثل یک توطئه بود، این که بیماری حتی واقعی هم نبود، انگار همه چیز برای دور انداختن انتخابات بود، همه چیز اشتباه بود، واقعا آنفولانزا بود، و ما وانمود کردیم که چیز دیگری است. او به من گفت. ساده لوحانه فکر کردم خوب، من فقط آن را در این برنامه رفع خواهم کرد

والاس با تمام 20 دنبال کننده، اولین ویدیوی خود را در 2 آگوست 2020 منتشر کرد: توضیحی یک دقیقه ای که بینندگان را با نحوه تکمیل گواهی فوت کووید-19 آشنا می کند. این ویدیو در چند روز نزدیک به 100000 بازدید به دست آورد. کمتر از دو سال بعد، «دکتر. کت، اپیدمیولوژیست “(همانطور که او به صورت آنلاین شناخته می شود) در حال حاضر 250000 دنبال کننده دارد. ویدئوهای جدیدتر او توضیح می‌دهد که کدام آزمایش‌های کووید را باید انجام داد و چه زمانی، چگونه از پورتال جدید تست خانگی فدرال استفاده کرد، و چرا فلورونا (آنفولانزا و کووید همزمان) نشانه‌ای برای روز داوری نیست. مجموعه‌ای را به پایان می‌رساند که تکنیک‌های رایجی را که توسط ضد اپیلاسیون‌ها و شکاکان COVID برای گمراه کردن مخاطبان استفاده می‌کنند، و اغلب با بسیاری دیگر از ارتباطات علمی که از زمان شروع همه‌گیری به TikTok پیوسته‌اند، شریک می‌شود.

سازندگانی مانند والاس شکاف دانش و تجربه را در پلتفرم پر می کنند. TikTok، مانند فیس بوک و یوتیوب، در تلاش است تا از انتشار اخبار جعلی و سایر دروغ ها جلوگیری کند. خوب یا بد، این چهره‌های تاثیرگذار پزشکی نقشی را بر عهده می‌گیرند که دولت‌ها و سازمان‌های بهداشت عمومی در طول این همه‌گیری تلاش می‌کنند تا ایفا کنند. کاربران رسانه های اجتماعی لزوما افرادی نیستند که شما انتظار دارید اطلاعات واضح و دقیقی در مورد نحوه ایمن ماندن در طول یک بیماری همه گیر ارائه کنند، اما این پزشکان، پرستاران و دانشمندان در حال کاهش خونریزی اعتمادی هستند که مؤسسات در سال های اخیر متحمل شده اند. اطلاع رسانی به نسل جدیدی از کاربران اخبار

دستیابی به مخاطبان جدید در TikTok با ارتباط با مخاطبان در سایر سیستم عامل ها متفاوت است. فید مرکزی «برای شما» اغلب ویدیوهای جدید را برای کاربرانی که از حساب‌هایی که دنبال نمی‌کنند هدف قرار می‌دهد. به ناچار برخی از این ویدیوهای با سواد علمی به نمایش های ضد واکس ختم می شوند و بالعکس. این کراس اوورها زمینه را برای درگیری فراهم می کنند.

آ چند هفته پیش، با یک ویدیوی نگران کننده در برنامه مواجه شدم. یک زن بلوند لاغر قبل از صحبت به دوربین نگاه کرد.

«شما باید مراقب این حساب‌های بزرگ TikTok باشید، که مثلاً ویروس‌شناسان، اپیدمیولوژیست‌ها، پزشکان، پرستاران، انواع افراد پزشکی – و افراد دیگر، دانشمندان هستند. آنها در واقع بازیگر هستند و واقعی نیستند.”

ویدیوی اصلی، توسط خالق TikTok برای تناسب اندام و درمان های خانگی، دیگر آنلاین نیست. اما شوخی های بسیاری از پزشکان و دانشمندان، که او ادعا می کند تقلب است، ثابت کرده است که حداقل یک چیزی که او گفته درست است: ارتباطات علمی و متخصصان پزشکی در TikTok. دارند از ابتدای همه گیری سازماندهی شده اند. TikTok برای جلوگیری از یک ویروس ایجاد نشده است، اما ابزارهای آن به حقیقت راهی برای رقابت با دروغ داده اند.

همکاری مکرر بین این TikTokers احساس یک جامعه مجزا از ارتباطات علمی را در برنامه ایجاد می کند. همه آنها به طور همزمان به TikTok نپیوستند، اما بسیاری از آنها مانند والاس شروع به انتشار در بهار و تابستان 2020 کردند. در آن زمان، این پلتفرم به اندازه اینستاگرام یا توییتر از محتوای علمی اشباع نشده بود، و این پزشکان و دانشمندان نیاز داشتند به مردم اطمینان دهند که در حالی که ویروس هشدار دهنده است، ماسک ها و فاصله گذاری اجتماعی کار می کنند. در ابتدا، این سازندگان مسیری متفاوت از همتایان خود از سایر پلتفرم ها در پیش گرفتند. به جای تمرکز بر سبک زندگی (مانند اینفلوئنسرهای یوتیوب) یا نتیجه گیری های تحریک آمیز (مانند دانشمندان و پزشکان توییتر)، تأثیرگذارانی که با آنها صحبت کردم به من گفتند که می خواهند گمانه زنی ها و حدس و گمان ها را بشکنند تا فقط آنچه را که می دانند توضیح دهند. برخی از آن‌ها به تیم Halo پیوستند، کمپین رسانه‌های اجتماعی تحت حمایت سازمان ملل که دانشمندان و متخصصان بهداشت را در اواخر سال 2020 گرد هم می‌آورد تا تردیدها در مورد واکسن‌ها و اطلاعات نادرست درباره ویروس کرونا را برطرف کنند. آنها یادداشت‌ها را در چت‌های گروهی مقایسه می‌کنند و روی پست‌های یکدیگر نظر می‌دهند، اما هر یک از حساب‌هایشان راه‌های مختلفی برای خواندن داده‌ها، مشاهده اخبار و رد دروغ‌ها ارائه می‌دهد. سبک های آنها متفاوت است – برخی به الگوهای رفتاری تکیه می کنند، برخی دیگر در پخش زنده در مورد ضد اپیلاسیون ها بحث می کنند، و برخی دیگر نسبت به تجربیات بیمار احساساتی هستند – اما در کل، آنچه برجسته می شود این است که چقدر تمیز است. سرگرم کننده محتوای آنها است.

مورگان ماکسوینی، ایمونولوژیست متخصص در درمان‌های مبتنی بر آنتی‌بادی‌های مونوکلونال در یک استارت‌آپ بیوتکنولوژی، «دکتر. در TikTok ضربه بزنید. او بیش از یک میلیون فالوور دارد و به من گفت که بخشی از موفقیت بسیاری از ارتباطات علمی را در دو جنبه اجتماعی پلتفرم دنبال می‌کند: روندهای آن و تمایل کاربران به اعتماد به حساب‌های شبه ناشناس.

“برای یک یا دو هفته، همه از یک صدا ضبط شده استفاده می کنند، همه از یک نوع میم یا همان نوع ویدئو استفاده می کنند، اما آن را با جایگاه خود تطبیق می دهند، که به نظر من یک تیم ایجاد می کند. مکسونی گفت: تقریباً شبیه یک شخص است. «روندها حس ارتباط را تشویق می‌کنند، حتی در میان افرادی که واقعاً تنها می‌نشینند و به‌طور مستقل در تلفن‌هایشان پیمایش می‌کنند».

این حس اجتماعی به توضیح اینکه چرا بسیاری از این حساب‌های پرطرفدار نیز نیمه ناشناس هستند کمک می‌کند: برخلاف اینستاگرام یا توییتر، محققان TikTok تمایل دارند نام کامل آنها را تبلیغ نکنند، به خصوص اگر مستقیماً اطلاعات نادرست همه‌گیر یک حساب غیرقابل اعتماد را رد کنند. ماکسوینی به من گفت که با استفاده از نام مستعار دکتر ناک، بین زندگی شخصی خود و شخصیت عمومی خود فاصله ایجاد می کند، و دیگر سازندگان گفتند که ناشناس بودن لایه دیگری از امنیت را اضافه می کند زیرا آنها اهداف مکرر آزار و اذیت و ترولینگ هستند. حتی یکی لنگر انداخته بود.

با این حال، با ورق زدن برنامه، از اینکه چگونه مخاطب می تواند به سازندگانی که تنها ادعاهای سخت آنها ادعاهای خودشان بود، اعتماد کنند شگفت زده شدم. ویدیوهای آنها معتبر است زیرا سازندگان در مورد منطق خود شفاف هستند و شواهدی برای ادعاهای خود ارائه می دهند، اما من شباهت هایی را بین نحوه مشارکت این مخاطبان در حساب های علمی ناشناس و نحوه مشارکت انکارکنندگان COVID در اطلاعات نادرست می بینم. وقتی از این سازندگان در مورد اعتبار سؤال کردم، آنها شباهت هایی را با این که چگونه برخی از کاربران کورکورانه از ارائه دهندگان اطلاعات نادرست پیروی می کنند را انکار نکردند و محدودیت های ترغیب شکاکان را برای اعتماد به آنها درک کردند. اما هر یک از آنها به دستاوردها و قول های حرفه ای خود برای اعتراف به همه اشتباهات اشاره کردند و به من یادآوری کردند که دو سال فرصت داشتند تا بین مخاطبان اعتماد ایجاد کنند – و اگر اشتباه کردند با آنها تماس بگیرند.

وقتی از این سازندگان پرسیدم که امیدوارند هنگام ساخت این ویدیوها به چه کسی برسند، صحبت‌های من لحن جدی‌تری به خود گرفت. همه اعتراف کردند که نگران این هستند که دیگر شکاکان را قانع نمی کنند و فقط مفروضات قبلی اکثریت آمریکایی ها را تأیید می کنند که قبلاً به تهدید ویروس و کارآمدی واکسن ها اعتقاد دارند. اما این ممکن است به همان اندازه که در زمان بیماری همه گیر بود مشکل بزرگی نباشد. اگرچه شکاکان واکسن همچنان از واکسیناسیون ناامید هستند، آنها یک اقلیت رو به زوال، هر چند پر سر و صدا هستند. رد کردن و تأیید مستقیم دروغ‌های ویروس کرونا در قلب بحران معنا بیشتری پیدا کرد و این اثر منجر به دنبال‌کنندگان و بینندگان بیشتر شده است، اما این سازندگان همچنین می‌بینند که آثارشان از طریق توانایی آن در متقاعد کردن مخاطبان سودمند است. حقیقت در دراز مدت

“پیروان من همفکر هستند. کریستینا کیم، یک پرستار شاغل در بیمارستان عمومی ماساچوست با 350000 دنبال کننده، گفت: آنها مرا دنبال نمی کنند مگر اینکه دیگر مانند من فکر نمی کنند. “شاید من فقط در یک اتاق پژواک صحبت می‌کنم، اما بسیاری از کارهایی که انجام می‌دهم این است که آنها را با مهمات مورد نیازشان مسلح می‌کنم تا بیرون بروند و با مردم در جوامع خود صحبت کنند.

بسیاری از ارتباطاتی که با آنها صحبت کردم به من گفتند که تمرکز آنها بر یادآوری نحوه تشخیص ویژگی های اطلاعات نادرست به بینندگان، یا اشاره به تبلیغات، یا آموزش دقیق نگاه کردن به تحقیقات و مجموعه داده ها است. با انجام این کار، آنها امیدوارند بتوانند تاکتیک‌های مصرف اخبار و اطلاعاتی را که می‌تواند در موضوعات دیگر، علمی یا غیر علمی و مهارت‌هایی که مدت‌ها پس از فروکش کردن همه‌گیری برای مخاطبانشان باقی می‌ماند، به اشتراک بگذارند. اما دو سال بعد، کمی ناامید کننده است که صدها هزار نفر برای انجام کارهایی که دولت فدرال از ابتدا باید انجام می داد، به یک برنامه همگام سازی و رقص لب تکیه می کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat