همه چیز در مورد جریمه های گوگل

[ad_1]

مجازات گوگل است که تاثیر منفی بر روی رتبه بندی سایت خود ، مجازات می تواند یا به دلیل به روز رسانی الگوریتم های گوگل و یا دستی بررسی کنید. یک نشانه بارز است که سایت شما شده است penalised ناگهانی رو به کاهش خود را رتبه بندی و ترافیک.

چگونه برای شناسایی یک پنالتی گوگل

این غیر ممکن است بدانید که سایت شما شده است تنبیه کنید به سادگی با نگاه کردن به آن شما را مجبور به استفاده از راه های دیگر. یکی از راه هایی است که با استفاده از گوگل ابزار وب مستر. این ابزارها رایگان هستند و در مفید آمده است هنگامی که آن را به نظارت و بهینه سازی سایت خود ، شما باید برای ورود به سایت خود را و اگر مجازات اعمال شده در خود سایت به شما اطلاع رسانی را مشاهده کنید.

راه دیگر این است که با استفاده از گوگل آنالیز. درست مثل مدیران سایت ابزار رایگان است و کمک می کند تا شما را به می دانم که سلامت سایت خود ، همچنین کمک می کند تا شما به راحتی پیگیری تغییرات در ترافیک آلی. شما باید ثبت نام خود را به حساب تجزیه و تحلیل ترافیک و شناسایی تاریخ هنگامی که مقدار زیادی از ترافیک وب سایت شما از دست داده بود. شما باید پیدا کردن اگر گوگل به روز رسانی راه اندازی شد در همان روز. اگر آن را در مورد سایت خود را تحت تاثیر قرار شد با به روز رسانی و شما باید به اقدامات لازم برای خارج شدن از آن.

شما همچنین می توانید شناسایی اگر سایت شما شده است penalised با جستجو نام دامنه خود را و ببینید که اگر آن را در رتبه اول است. اگر آن را نمی کند, شما قطعا تنبیه کنید. در علاوه بر این به استفاده از این روش ها وجود دارد مقدار زیادی از ابزار شخص ثالث است که شما می توانید استفاده کنید. برخی از این ابزارها رایگان هستند در حالی که دیگران به شما نیاز به پرداخت. پیدا کردن یکی که مناسب است برای نرم افزار خود را.

در نظر گرفتن یک نگاهی به مجازات های مختلف و اثرات آنها

گوگل پاندا: این رایج ترین مجازات و اهداف آن را در سایت با کیفیت پایین محتوای. اگر سایت شما شده است penalised توسط پاندا را تجربه کنند و تیز اما کاهش تدریجی در ترافیک وب سایت است. صفحات خود را نیز باید مشکلات رتبه بندی صرف نظر از تعداد لینک های که شما به آنها اضافه کنید.

گوگل پنگوئن: این یکی دیگر از شایع پنالتی که اهداف سایت با لینک های غیر طبیعی. هنگامی که سایت خود را تحت تاثیر قرار است توسط پنگوئن شما را پیدا خواهد کرد که شما کلمه یا گروهی از کلمات کلیدی را تا حد زیادی کاهش یافته است و در رتبه بندی. در اکثر موارد صفحه و یا صفحات حاوی کلمات کلیدی ممکن است د-نمایه.

نتيجه گيری

این است آنچه شما نیاز به دانستن در مورد جریمه های گوگل. به محافظت از سایت شما از گرفتن تنبیه کنید شما باید به شدت به دنبال قوانین داده شده توسط موتور جستجو.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>