همه مشوق‌های تقویت کننده کووید کجا هستند؟

[ad_1]

متأسفانه، Omicron هنوز با ما به پایان نرسیده است. بیش از 700000 آمریکایی هر روز تست COVID-19 مثبت می‌شوند، بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در ایالات متحده در بالاترین حد خود قرار دارد، و نوع آن به حدی مسری است که می‌توان رویارویی با آن را فقط برای مدت طولانی به تعویق انداخت. بهترین کاری که مردم برای محافظت از خود می توانند انجام دهند این است که بله، واکسن زدن است. و این شامل شات های تقویت کننده نیز می شود.

تقویت ایمنی سومین شات چیزی شبیه به تغییر بازی است: داده های CDC نشان داده است که تزریقات تقویت کننده در مقایسه با دو دوز واکسن، به طور قابل توجهی از بستری شدن در بیمارستان Omicron محافظت می کند. در برخی از نمودارهای مرگ و میر ناشی از کووید و بستری شدن در بیمارستان، تعداد بیماران سه گانه بسیار کم است. برای پیدا کردن آنها در نمودارها باید چشمک بزنید. و اگرچه مشخص نیست که این محافظت اضافی تا چه زمانی دوام خواهد آورد، اما چیزی که باعث می‌شود در حال حاضر تقویت‌شدن بیش از پیش بی‌معنا باشد، این است که محافظت اضافی در عرض چند روز شروع به ساخت می‌کند – بسیار سریع‌تر از پس از اولین عکس – به این معنی که حتی با این مدت در موج Omicron، شلیک سوم می تواند به جلوگیری از بدترین پیامدهای کووید کمک کند، و همچنین از نظر ایمنی ما را برای هر نوع بعدی مسلح کند.

و با این حال، میزان آمریکایی‌هایی که واکسن تقویتی دریافت کرده‌اند بسیار پایین است. اگرچه 87 درصد از بزرگسالان یک دوز واکسن دریافت کرده‌اند، تنها 52 درصد از بزرگسالان واجد شرایط واکسینه شده تقویت می‌شوند – کمتر از یک سوم کل جمعیت بالغ. یکی از چیزهایی که می تواند کمک کند، دستورات تقویت کننده است – چوب روی هویج. دستورات ممکن است بحث برانگیز باشند، اما موثر هستند. با این حال، حداقل تا کنون، به طرز شگفت‌انگیزی تعداد کمی از شرکت‌ها یا دولت‌ها را دیده‌ایم که دستورات تقویت کننده را ارائه کرده‌اند. بیشتر از این انتظار نداشته باشید: هفته گذشته، دادگاه عالی تلاش دولت بایدن برای اجباری کردن واکسن برای کارفرمایان بزرگ را نادیده گرفت. برخی از شرکت‌ها، مانند استارباکس، با لغو وظایفی که داشتند، پاسخ داده‌اند به طور داوطلبانه اجرا شد.

پس هویج چطور؟ در طول واکسن اولیه، مشوق‌ها بسیار زیاد بود: دو ده ایالت با قرعه‌کشی‌های میلیون دلاری ظرف واکسیناسیون را شیرین می‌کردند، فرصتی برای رانندگی با ماشین خود در Talladega Superspeedway، مسابقات TikTok برای کارت‌های هدیه 250 دلاری، بلیط بازی‌های بیسبال، 100000 دلار بورسیه تحصیلی، مجوزهای شکار و ماهیگیری، یک قایق پانتون، یک آبجو رایگان در یک کارخانه آبجوسازی محلی، یا فقط 100 دلار برای خرج کردن هر طور که می خواهید. اما حتی از آنجایی که برنامه های تقویت کننده می تواند به کاهش بار Omicron و انواع آینده کمک کند، دولت ها تا حد زیادی این برنامه های انگیزشی جاه طلبانه را کنار گذاشته اند. من با 24 ایالتی تماس گرفتم که سال گذشته مشوق هایی را ارائه کردند، و از 15 ایالتی که پاسخ دادند، 13 ایالت مشوق های مالی برای تقویت کننده ها ارائه نمی کنند. آرکانزاس هنوز یک بلیط بخت آزمایی 20 دلاری را به هر کسی که یک شات دریافت می کند – از جمله یک تقویت کننده – اهدا می کند، در حالی که نیویورک به افرادی که تقویت نشده اند فرصتی برای بردن پاس اسکی رایگان ارائه می دهد.

این رضایت در مورد مشوق‌های تقویت‌کننده به‌ویژه گیج‌کننده است، زیرا پس از تابستانی پر از قرعه‌کشی و قرعه‌کشی، درک بهتری از این داریم که کدام برنامه‌ها نویدبخش هستند و کدام قطعاً کار نمی‌کنند. برنامه‌های تشویقی هرگز راهبرد ملی منسجمی نیستند که ما را از همه‌گیری نجات می‌دهند. اما احتمالاً هنوز نقشی برای ایفا کردن دارند: بر خلاف افرادی که سرسخت با واکسن‌ها مخالف هستند، بیشتر واکسن‌ها تقویت نشده‌اند. طبق تعریف مخالف واکسن نیست سوق دادن آنها به سمت شلیک سوم ممکن است یکی از کم ارزش ترین میوه ها در سیاست گذاری همه گیر باشد.


انداختن یک اسکناس 100 دلاری ممکن است راهی دوربرگردان برای یک کشور به نظر برسد تا ساکنانش را وادار به پذیرش واکسن نجات زندگی کند، اما سال گذشته مقامات ناامید بودند که به آغوششان شلیک کنند. سیاستمداران از همه اقشار به سمت برنامه های تشویقی هجوم آوردند زیرا آنها برای هر دو طرف طیف سیاسی جذاب هستند. در سمت راست، مشوق‌ها با ایدئولوژی‌های بازار آزاد همسو هستند که انتخاب را در دست افراد قرار می‌دهند. در سمت چپ، مشوق ها جذاب هستند زیرا ممکن است با از بین بردن موانع مالی برای جمعیت های کم درآمد، مسائل مربوط به سهام را کاهش دهند.

از لحاظ نظری، مشوق ها باید کارساز باشند. ارائه پول نقد به افراد برای تغییر رفتارهای بهداشتی – چه برای ترک سیگار یا ادامه دادن با ورزش – در مطالعات قبلی تفاوت ایجاد کرد. پول نقد ممکن است توجیهی برای واکسینه شدن باشد، یا ممکن است برای کسی که تمایل به واکسن مخالف هنجارهای اجتماعی محلی است، پوششی ارائه دهد. و اگرچه واکسن‌های کووید رایگان هستند، اما هزینه‌های غیرمستقیم دارند، مانند دستمزد از دست رفته هنگام مرخصی گرفتن از محل کار برای دریافت واکسن.

اما تئوری با عمل متفاوت است. کوین ولپ، مدیر مؤسس مرکز مشوق‌های سلامت و اقتصاد رفتاری در دانشگاه پنسیلوانیا، می‌گوید: «برای ۲۴ ایالت، کمابیش همزمان، اجرای این برنامه‌های تشویقی کاملاً بی‌سابقه بود. در واقع، این یک آزمایش بزرگ ملی بود که آیا مشوق‌های مالی مانند قرعه‌کشی و ضمانت‌های نقدی کار می‌کنند، بنابراین ولپ و همکارانش تصمیم گرفتند این اعداد را از بین ببرند. علیرغم میلیون‌ها دلاری که برای این تلاش‌های پرمخاطب سرازیر شد، آنها متوجه شدند فرقی نمی کنه در الگوهای واکسیناسیون بین 24 ایالت دارای مشوق و 26 ایالت بدون آنها.

مطالعه آنها یک ناهنجاری نبود. اگرچه قرعه‌کشی‌ها و هدایای نقدی سر و صدای زیادی به همراه داشت و فرمانداران به اثربخشی آن افتخار می‌کردند، تحقیقات آکادمیک متعدد اکنون نشان می‌دهد که اکثر برنامه‌های انگیزشی مالی در مقیاس بزرگ تأثیر کمتری داشته‌اند یا کاملاً بی‌معنی بوده‌اند. مشخص نیست که چرا برنامه های تشویقی شکست خوردند، اما میریل جاکوبسون و تام چانگ، دو اقتصاددان در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، مشکوک هستند.

در طول تابستان، آنها 2700 شرکت‌کننده را استخدام کردند و به‌طور تصادفی آنها را به چند گروه تقسیم کردند – به برخی از آنها تا 50 دلار نقدی برای واکسینه شدن پیشنهاد شد، در حالی که دیگران پیام‌های بهداشت عمومی را مشاهده کردند یا پیوندهای برنامه‌ریزی دریافت کردند که یافتن یک قرار را آسان‌تر می‌کرد. خود مطالعه دو ماه طول کشید، اما تجزیه و تحلیل اساساً در عرض چند ساعت آماده شد. چانگ به من گفت: «ما خیلی سریع می‌توانیم بگوییم که هیچ چیزی وجود ندارد. آنها دریافتند که برای رای دهندگان دونالد ترامپ، در واقع مشوق مالی 50 دلاری تضمین شده است کاهش یافته نرخ واکسیناسیون چانگ گفت: «عادی نیست که به کسی پول بدهید تا کاری را انجام دهید که برای او خوب است. اگر یک واکسن خیلی خوب است، فکر می‌کند، «پس چرا باید برای مصرف آن به مردم پول بدهید؟»


اما این بدان معنا نیست که ما باید به طور کلی از مشوق ها دست بکشیم – به ویژه اکنون که آینده مأموریت ها متزلزل تر از همیشه به نظر می رسد. حتی اگر قرعه‌کشی‌ها و هدایای آبجو در سراسر ایالت به‌عنوان حیله‌بازی برگزار می‌شوند، همچنان می‌تواند نقشی برای برنامه‌های تشویقی با طراحی بهتر، به‌ویژه برنامه‌هایی که جمعیت خاصی را هدف قرار می‌دهند، وجود داشته باشد. آمریکایی‌های تقویت‌نشده به‌طور نامتناسبی اقلیت‌های نژادی، اعضای خانواده‌های کم درآمد و مهاجران غیرقانونی هستند – همان جمعیت‌هایی که به احتمال زیاد در معرض ویروس و از دست دادن کار به دلیل کووید برای آنها، شانس برنده شدن میلیون‌ها نفر در قرعه‌کشی هیچ کمکی نمی‌کند، اگر نتوانند از نظر فیزیکی خود را به کلینیک واکسیناسیون برسانند یا از کار مرخصی بگیرند. مشوق‌های تقویت‌کننده ممکن است موفقیت‌آمیزتر باشند اگر به گونه‌ای به کار گرفته شوند که پیچیدگی روان‌شناسی انسانی، بافت اجتماعی محلی و موانع ساختاری را تأیید کند.

ساندرت پارکر، مادر 3 فرزند 47 ساله که در هندرسون، کارولینای شمالی زندگی می کند، به من گفت که با این موانع روبرو شده است. پس از چند ماه تردید، سرانجام به این نتیجه رسید که زمان آن رسیده است که اولین شات خود را بزند. اما یک مشکل وجود داشت: او نمی توانست به کلینیک برود. او پس از از دست دادن شغل خود گفت: “انتخاب من این بود که اجاره بها را پرداخت کنم یا پول ماشینم را پرداخت کنم.” زندگی بدون ماشین سخت بود. او گفت: «اینجا هیچ وسیله نقلیه عمومی، اتوبوس شهری وجود ندارد و فکر نمی‌کنم تاکسی در این شهر ندیده باشم. پارکر بالاخره کسی را پیدا کرد که خانواده‌اش را به نزدیک‌ترین محل واکسیناسیون باز، حدود 50 مایل دورتر، ببرد. پارکر گفت چند ماه بعد تست کووید او و خانواده اش مثبت شد. “خوشبختانه، همه ما قبل از ابتلا به کووید به طور کامل واکسینه شده بودیم، زیرا فکر می کنم بدتر می شد.”

برای رسیدگی به مسائل لجستیکی مانند پارکر، شارلین وانگ، افسر ارشد سیاست سلامت COVID-19 در وزارت بهداشت و خدمات انسانی کارولینای شمالی، یک برنامه تشویقی هوشمندانه در اواخر بهار طراحی کرد. تیم او به مردم در شهرستان‌هایی که واکسینه نشده بودند، کارت‌های نقدی 25 دلاری برای واکسینه شدن پیشنهاد کرد – اما این امر همچنین یک پیچیدگی را ایجاد کرد که وانگ آن را “انگیزه اجتماعی” می‌نامد. هر کسی که شخص دیگری را برای دریافت اولین دوز رانندگی کرده است همچنین یک کارت نقدی 25 دلاری دریافت کرد. وونگ می‌گوید: «انگیزه‌های اجتماعی واقعاً بر این واقعیت تأثیر می‌گذارد که ما شبکه‌هایی از افراد در اطراف خود داریم تا بر رفتارهای ما تأثیر بگذارند. این طرح جواب داد: نرخ واکسیناسیون تقریباً در همه جای کشور تا آن زمان کاهش می‌یابد، و این برنامه کاهش را در کلینیک‌های مشوق در مقایسه با کلینیک‌های مجاور بدون مشوق به نصف کاهش داد. وونگ گفت: با تقویت کننده ها، “همان موانع – حمل و نقل، دستمزدهای از دست رفته، مراقبت از کودک – به طور جادویی ناپدید نمی شوند.”

آنچه که مطالعه وانگ نشان می‌دهد این است که مشوق‌های مالی ساده ممکن است برای عادلانه کردن دسترسی به واکسن کافی نباشد. جولیا رایفمن، استاد بهداشت عمومی در دانشگاه بوستون، به من گفت که «دسترسی آسان به واکسن‌ها – به عنوان مثال، یک کلینیک متحرک، تبلیغاتی خوب و در نزدیکی – و ارتباطات گسترده در مورد افرادی که در معرض خطر هستند احتمالاً مهم‌تر از مسائل مالی هستند. مشوق ها. ” سازمان‌های اجتماعی در سراسر کشور در حال رقابت هستند تا بفهمند چه چیزی مؤثر است. La Colaborativa، یک سازمان اجتماعی در منطقه بوستون، نرخ واکسیناسیون را در حومه کم درآمد چلسی با ارائه ثبت نام واکسیناسیون در همان مکانی که مردم می توانستند یک جعبه غذای رایگان دریافت کنند یا به خدمات اجتماعی دسترسی داشته باشند، با موفقیت به 92 درصد افزایش داد. Healthy KC Eastside ما نرخ واکسیناسیون را در برخی از محله‌های کانزاس سیتی، میسوری که عمدتاً سیاه‌پوست هستند، در مقایسه با میانگین کل شهر، با قرار دادن کلینیک‌ها در مکان‌های مناسب و دادن 50 دلار برای اولین واکسن، 50 درصد افزایش داد.


هیچ ارزیابی سیستماتیکی مبنی بر اینکه این برنامه های هدفمندتر در سراسر کشور چقدر موثر بوده اند، انجام نشده است. اما حتی بدون شواهد با کیفیتی که ما می‌خواهیم، ​​یک بحث اخلاقی وجود دارد که هر کسی که می‌خواهد یک واکسن نجات بخش زندگی کند، باید بتواند به آن دسترسی داشته باشد – به ویژه آنهایی که از جوامعی هستند که می‌توانند بیشترین سود را از تزریق سوم ببرند. از منظر کاملاً اقتصادی، ریختن پول در مشوق‌های تقویت‌کننده یک شرط است، اما شاید ارزش آن را داشته باشد. مهم نیست که در آینده با وظایف محل کار چه اتفاقی می افتد، میلیون ها نفر از جمله بیکاران و بازنشستگان تحت پوشش آنها قرار نخواهند گرفت. هدف قرار دادن این افراد هزینه بر خواهد داشت، اما به همین ترتیب افراد کمتر در برابر کووید محافظت می شوند.

از چانگ و جاکوبسون پرسیدم اگر مثلاً فرماندار کالیفرنیا فردا با آنها تماس بگیرد تا در مورد یک برنامه تشویقی سراسری برای سال 2022 سؤال کند، چه خواهند گفت. چانگ گفت: «با این حال، من می گویم این کار را برای تقویت کننده ها انجام دهید. جیکوبسون موافق بود. فکر می کنم افراد زیادی در این اردوگاه حضور دارند بله، من یک تقویت کننده دریافت می کنم، اما عجله ندارم، “او گفت. «و من فکر می‌کنم که این افراد احتمالاً نسبت به مشوق‌های مالی واکنش نشان می‌دهند.

به هر حال، تمام هدف تلنگرها این است که شما فردی را هدف قرار می دهید که به نوعی بی تفاوت است و یک انگیزه کوچک برای او کمی بار زمان، تلاش یا هزینه مالی واقعی را کاهش می دهد. برای انگیزه‌های کار، به افراد زیادی روی حصار نیاز دارید – که دقیقاً همان جایی است که ما با تقویت‌کننده‌ها در آن هستیم. و با این حال، دیگر روحیه آزمایشی که در عرضه اولیه واکسن وجود داشت، یا واقعاً، به نظر می‌رسد، اصلاً برنامه‌ای نیست. اکنون می دانیم که ریختن پول به بخت آزمایی های بزرگ ممکن است بهترین ایده نباشد. و مطمئناً، شاید مشوق ها اصلاً راه حل نباشند. اما در مقایسه با هزینه‌های اقتصادی و انسانی ناشی از تقویت نشدن آمریکایی‌ها، آیا احتمال کمی برای دریافت یک پاس اسکی رایگان واقعاً بهترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم؟[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis