نصب درب کرکره ای اتوماتیک

لازم به ذکر است، شیشهضدگلوله که مناسب طلافروشی و صرافی و یا کارهایی که دارای حساسیت امنیتی زیادی هستند با هیچ یک از ترفند های غیر اصولی و غیر فنی که در مقاله بالا ذکر کردیم فراوری نمیشوند و خریداران و مصرف کنندگان محترم در پایان با خریدی غیر فنی و غیر استاندارد مواجه میشوند که متوجه ضرر سنگین جانی و مالی خواهد شد. استفادهی مجدد از یک بطری نوشیدنی غیر الکلی نیازمند استریلیزه کردن آن پیش از مصرف دوباره است و این به معنی شسـتشوی بطری در دماهای واقعاً بالا است؛ دماهایی که برای PET، بسـیار بالا محسوب میشود. Uninterruptible power supply یا به اختصار UPS منبع تغذیه دائمی یا بدون وقفه است. لذا شما با شرکتی بدون واسطه همکاری می کنید. با توجه به تنوع در طرح و رنگ نورگیر های حبابی می توان متناسب با نما و دکوراسیون ساختمان و فضای مورد نظر از نورگیر با رنگ مناسب بهره برد. سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی یا سقف حبابی، تنها گزینه پوشش سقف حیاط خلوت طبقه هم کف میباشد و برای پو شش از پشت بام می توان از ورق پلی کربنات نیز استفاده نمود . قیمت در سقف حبابی و پلی کربنات به متراژ سقف پاسیو نیز بستگی دارد البته لازم به ذکر است که تعدا نورگیری که به کار برده میشود و جنس آن نیز در قیمت پوشش سقف تاثیر دارد چون هر چه تعداد نورگیر مورد استفاده بیشتر شود مصالح مصرفی نیز افزایش پیدا میکند و قیمت بالا میرود.

پلی کربنات رنگی
ورق پلی کربنات در بیشتر جاهایی که شیشه کاربرد دارد به عنوان یک جایگزین بهتر و ایمن تر استفاده می شود. سقف پلی کربنات با انعطاف و قوس پذیری و همچنین نشکن بودن این محصول باعث شده تا در پوشش بناهای مختلف یک انتخاب ایده آل ، مورد توجه قرار گیرد. بعد از تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان فنی ایمن صنعت از نمونه های موجود در بازار مشخص شد که ضخامت کم ورق در این نوع تولیدات باعث بروز بسیاری از مشکلات شده که کار را برای همکاران نصاب و مصرف کننده نهایی مشکل می سازد از جمله این مشکلات حالت شکلاتی شدن رول کرکره بعد از جمع شدن کامل رول می باشد که این مشکل با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت ۱mm و سختی st12 در شرکت ایمن صنعت رفع شده است . یکی از ویژگی هایی که باعث شد پلی کربنات بیشتر مورد توجه قرار بگیرد لایه UV این محصول هست این لایه باعث میشود در برابر نور خورشید محافظت شود و همچنین دو ویژگی دیگر که باعث همه گیر شدن این محصول میشود مورد اول سبک بودن پلی کربنات هست که براحتی قابل جابجایی هست و مورد دوم تنوع رنگ آن (آبی ، قهوه ای ، سبز ، قرمز و …)و همچنین این محصول رو میتوانید شفاف (پلی کربنات شفاف) هم سفارش دهید.

انواع این ورق ها به صورت دوجداره و یا چند جداره بر حسب کاربری هر کدام و مواردی که بیشتر مطرح شد توسط شرکت های سازنده آن قیمت گذاری می شوند. هر چه اندازه این سقف ها بیشتر و بزرگ تر باشد، قیمت آن نیز به مراتب بالاتر خواهد رفت. و پیشنهاد بعدی نورگیر حبابی که تنوع رنگی نسبتا زیادی دارد ولی برای کارهای بزرگ گران است. آسیا نورگیر تولید، مشاوره، طراحی و اجرای انواع نورگیر های حبابی و پوشش سقف کاذب. انواع مختلفی از پلی کربنات در صنعت وجود دارد که با مقداری فیبر شیشه ای با واریانس جریان مذاب متفاوت تقویت می شود. انواع ورق های سقف پلی کربنات ساخته شده نیز در سال ۱۹۶۸ تولید و روانه بازار شد. رزین پلی کربنات در سال ۱۹۵۳ میلادی توسط دکتر دانیال فاکس در کمپانی جنرال الکتریک پلاستیک ساخته شده است و در سال ۱۹۵۸ بهطور انبوه برای اولین بار به بازار عرضه گشت. باوجود تمامی مزایای ذکر شده از ورقهای پلی کربنات، یکی از بارزترین معایب سقف پلی کربنات میتوان به گرمایش بیش از حد فضای زیرین این ورقها خصوصاً در ماههای گرم سال اشاره نمود. معایب سقف پلی کربنات را به این صورت میتوان بررسی کرد که سقف پلی کربنات نیز مانند هر ساخته دست بشر دارای معایبی هستند.

کرکره های آهنی علاوه بر امنیت و محاسن دیگری که داشتند، معایب و مشکلاتی نیز داشتند. یکی از این فضاها حیات خلوت میباشد.پوشش سقف حیات خلوت برای ساکنین ساختمان از اهمیت بالای برخوردار است چرا که این فضا اکثرا بلا استفاده میباشد با پوشاندن سقف حیات خلوت علاوه بر گرفتن گرد و غبار باد و باران به منزل یک فضای تقریبا 12متر مربع در اختیار ساکنین قرار میگیرد. مشتریان می توانند متناسب با فضایی که برای پاسیو در نظر گرفتند، طرح های گوناگون برای سقف پلی کربنات حیات خلوت خود را اعلام کنند. سقف پلی کربنات تخـت محصولاتـی منحصـر بفـرد بـا ضریـب ایمنـی فـوق العـاده زیادی در مقابـل اصابـت هـای فیزیکـی هستند و کالایـی ایـده آل بـرای مصـارف جایگزیـن شیشـه خواهد بود. سقف نورگیر پلی کربنات با ورود نور طبیعی به فضای داخلی ساختمان یک اولویت برای بسیاری از ساختمان ها است که در صرفه جویی برق و انرژی می تواند کمک به زیادی نماید سقف پلی کربنات قدیمی شفاف اکثرا از شیشه و آهن ساخته شده اند که خطر بالقوه شکستن شیشه ها همیشه وجود دارد. اگر بخواهیم کرکره های قدیمی را برقی کنیم معمولا از این موتور برای آن ها استفاده می شود که نصب راحت و آسانی هم به نسبت دارد.

پلی کربنات برای درب حیاط
اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پلی کربنات 6 میل لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر