نرم کننده موی سر رو هل بده

در حالی که بسیاری از جوانب مثبت زیبایی در مورد ریملهای ارزان قیمت و موهای دلپذیر مورد علاقه خود شعر می دهند ، آنها به دنیای شامپو های ارزان قیمت و تهویه مطبوع به میزان قابل توجهی کمتر عشق می بخشند. هر چند این محصولات را به آرامی مصرف نکنید – مخصوصاً اگر بودجه دارید. علاوه بر تمیز کردن و تهویه مطبوع ، این دوتایی می تواند رنگ شما ، پوست سر شما و همچنین مشکلات متفرقه شما (یخ زدگی ، انتهای شکاف و غیره) را سالم نگه دارد.
پیش از این ، اعضای تیم زیبایی ما و چند متخصص آرایشگر در لیست A ، محصولات موی داروخانه ای را که دوست دارند به اشتراک می گذارند – همه این ساعت ها با قیمت کمتر از 20 دلار است.
در Refinery29 ، ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم در این دنیای قریب به اتفاق حرکت کنید. همه انتخاب های بازار ما توسط تیم تحریریه بطور مستقل انتخاب و تنظیم می شود. اگر چیزی را که ما در سایت خود به آن پیوند داریم خریداری می کنید ، Reficult29 ممکن است کمیسیون کسب کند.
   انتخاب بهترین شامپو نرم کننده موی سر مجعد

ما از جیسون هالمن ، استایل مدرس ارشد سالن پرچمداران اویاداد نیویورک و عضو هیئت مدیره مشاوره Curl (ترجمه: از اساس او دارای مدرک دکترا در زمینه کار با فرها و بافت ها است) خواسته ایم تا ما را در مورد نحوه شستشوی هر نوع موی فرفری به بهترین شکل طی کند. مسیر.

از کدام پاک کننده ها باید استفاده کنم؟
هالمن می گوید: ”شامپو یا شستشو را بر اساس شرایطی که مو در آن قرار دارد انتخاب کنید. “اگر موهای شما خشک ، شکننده یا آسیب دیده است ، به سراغ یک فرمول مرطوب کننده فوق العاده مانند روغن تمیز کننده فوق العاده تغذیه ای بدون اکسید اویداد بروید.”

اگر موهای مجعد سالم دارید ، انتخاب بهترین شامپو بر اساس فواید مورد نظر شماست. آیا نیاز به شستن دور ساختن دارید؟ شامپو روشن کننده را امتحان کنید. آیا می خواهید frizz را کنترل کنید؟ از فرمول ضد یخ استفاده کنید.

یک پاک کننده با توجه به نیازهای نوع حلقوی شما همیشه شرط بندی خوبی است – به عنوان مثال ، موهای تند و زننده بهتر با یک شستشو تمیز می شوند ، در حالی که فرهای گشاد از شامپو تقویت کننده صدا و دسته کوچک دسته نرم کننده استفاده می کنند. برای فرهای کلاسیک ، بهترین شامپو موهای مجعد و تهویه مطبوع رطوبت را متعادل می کند؛ برای فرهای تنگ ، یک رژیم عمیق تر آبرسان ایده آل است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>