نابغه خرابکارانه ایمیل بسیار کند

[ad_1]

هر روز نامه هنوز می آید. حامل پست من ون مغرور خود را به خیابان می برد و سپس هر پله از راه را بالا می رود. این سرویس ضروری است، اما نه به عنوان یک کانال ارتباطی. آگهی‌ها و صورت‌حساب‌ها را بیشتر و هر از گاهی از مادرم بریده‌های روزنامه دریافت می‌کنم. برای صحبت با مردم، از ایمیل و پیامک و شبکه های اجتماعی استفاده می کنم. پست یک آیین است، بلکه یک یادگار است.

این یادگار همچنین الگوی یک اپلیکیشن ارتباط شخصی جدید به نام پیام رسان پونی است. اگر ایمیل به ایمیل رسید، آن را به عنوان یک ایمیل در نظر بگیرید: شما یک پیام می‌نویسید و آن را در صندوق ارسال می‌گذارید. یک بار در روز (شما می توانید صبح، بعدازظهر یا عصر “رسید” را انتخاب کنید)، پونی محموله های خروجی شما را تحویل می گیرد و محموله های دریافتی شما را تحویل می دهد. تمام است. این یک مجموعه خدمات پستی است. این یک ایمیل کند است.

دیمیتری مینکوفسکی در سه سال گذشته روی Pony کار کرده است تا بخشی از جادویی را که زندگی آنلاین برای او از دست داده است، بازگرداند. این اثر در یک سنت طولانی، بخشی از هنر مفهومی و تا حدی هوس، که در پاسخ به لحظه ظالمانه اینترنت ظاهر شد، قرار می گیرد. در سال 2007، آزمایشگاه آینده نزدیک، Slow Messenger را ساخت، یک دستگاه IM که فقط در صورتی پیام‌ها را آشکار می‌کند که آن را در دست بگیرید. سال گذشته، هنرمند Ben Grosser شبکه اجتماعی Minus را ایجاد کرد که در آن فقط 100 بار می توانید پست بگذارید. سایر فناوری‌های سرعت عبارتند از Dialup، Slowly و Mail Goggles.

من چنین پروژه‌هایی را با ماهیت خرابکارانه‌شان جذاب می‌دانستم: به‌عنوان اشیایی هنری که به جای ارائه راه‌حل‌های مناسب، مشکلات را قابل مشاهده می‌کنند. اما اکنون مشخص شده است که اینترنت برای کاهش اثرات مضر خود به نوآوری‌های طراحی و مکانیسم‌های ترمز نیاز دارد. رنج ما تا حدی از سرعت و حجم تعاملات اجتماعی آنلاین ما ناشی می شود. شاید بتوانیم به تعداد کمتری از آنها راه پیدا کنیم.

فیس بوک و یوتیوب، توییتر و تیک تاک و امثال آن بعید است که تعامل عمدی را کاهش دهند، زیرا کسب و کار آنها بر حداکثر کردن آن متکی است. اما تازه واردها مجبور نیستند با همان قوانین بازی کنند. پونی یک جایگزین ساده اما واقع بینانه ارائه می دهد: یک روش کمی جدید برای انجام یک کار خاص به صورت آنلاین کمی بیشتر از قبل. اگر هزاران چنین گلی شکوفا شوند، شاید چشم انداز اینترنت انسانی تر شود.


“اینترنت کند” در سال 2010 به عنوان یک ایده مطرح شد، درست زمانی که ترکیب تلفن های هوشمند و پهنای باند به اندازه ای جهانی شد که سبک زندگی “بسیار آنلاین” را به طور پیش فرض تبدیل کرد. این جنبش عمدتاً در وبلاگ‌ها پدیدار شد – اکنون روشی کندتر برای نوشتن و خواندن نسبت به شبکه‌های اجتماعی که به زودی جای آنها را می‌گیرد – و در میان موجی از علاقه به “سینمای کند” و “آهسته غذا” شکل گرفته است. جیم امرسون منتقد فیلم در آن زمان نوشت: «فقط این نیست که اول، سریع و سطحی باشید. این فرصتی است برای بررسی طیف وسیعی از استدلال ها و شواهد.»

دو سال بعد و یک ماه پس از انتشار عمومی فیس بوک، نویسنده جک چنگ در وبلاگ خود پستی را در مورد “وب آهسته” ستایش کرد، یک فلسفه طراحی بلندپروازانه که به طور کلی به یک مدار کوتاه از فرضیات در مورد زندگی همیشه آنلاین منجر می شود. او همچنین با آهسته غذا و انحراف آن از مصرف بی معنی قرینه کرد. اینترنت ناپایدار شده است. همه چیز مدام اتفاق می افتاد. چنگ می خواست که اطلاعات در صورت نیاز ارائه شود، به جای اینکه در یک پخش مداوم در زمان واقعی ارائه شود. چنگ نوشت: «وب سریع حول صفحات اصلی، صندوق ورودی و داشبورد ساخته شده است. “شبکه کند بر اساس اعلان های به موقع ساخته شده است.”

اما اعلان های به موقع نیز به زودی ثابت خواهند بود. از آنجایی که برنامه‌ها با دعوت‌نامه‌های نامزدی مجدد ما را آزار می‌دهند، «به‌موقع بودن» به نسخه دیگری از «زمان واقعی» تبدیل شده است. در سال 2016، زمانی که وبلاگ‌ها تقریباً مرده بودند، چنگ کل این ایده را رد کرد: او در به‌روزرسانی پست خود نوشت: «برخی از سرویس‌هایی که در زیر به عنوان نمونه‌هایی از «شبکه کند» فهرست شده است، دیگر کار نمی‌کنند، و «وب سریع». “امروز حتی سریع تر، دیوانه تر، اعتیاد آور تر به نظر می رسد.” اینترنت کند تمام شد.

شاید واقعا سرعت مشکل نبود. مثال‌های چنگ از برنامه‌های کاربردی اجتماعی از نظر عملکرد بیشتر از ریتم متفاوت هستند: یک برنامه یادآوری که اعلان‌های کارهای روزانه را ارسال می‌کند (Budge) یا خلاصه‌ای از آنچه در آن تاریخ یک سال پیش اتفاق افتاده است (Timehop). پونی از اینجا شروع می‌کند و نه تنها شکل کندتر ارتباط رایانه‌ای را تصور می‌کند، بلکه یک ناهمسان یکی

وقتی مینکوفسکی پونی را در سال 2019 ایجاد کرد، این هنوز برای مینکوفسکی روشن نبود. اولین تکرار مربوط به حساب‌های ایمیل موجود بود. این یک اشتباه بود. او به من گفت: «من قانون اساسی را زیر پا گذاشتم، ایمیل‌ها را اصلاح نکن». تلاش برای انجام این کار – چه بر اساس فیلتر رباتیک، چت زنده یا خواندن خودکار – همیشه شکست خورده است. ایمیل یک سوسک نرم افزار اینترنتی است، شکست ناپذیر. و به گفته مینکوفسکی، برای همیشه با کار گره خورده است: به زمان حساس است. رابطه دارد (او به من گفت ایمیل ها مضامین دارند.) چه این ویژگی ها خوب باشند یا بد، تلاش برای حذف آنها کار احمقانه ای است.

بنابراین مینکوفسکی به تابلوی نقاشی بازگشت و پونی را به یک سرویس مستقل تبدیل کرد. پیام‌ها اکنون فقط در برنامه پیام‌رسان پونی نمایش داده می‌شوند، به این معنی که تماس‌گیرندگان شما باید یک پونی نیز داشته باشند. در نتیجه، مینکوفسکی با همان چالشی مواجه است که سازندگان هر فناوری ارتباطی جدید دارند: یک سرویس تنها پس از به دست آوردن تعداد زیادی مشتری می تواند پیشرفت کند. این امر باعث شد که ایمیل، تلفن، ایمیل و بعداً فیس بوک و اینستاگرام بسیار مؤثر (و ارزشمند) باشند: همه جا در دسترس باشند. اما قدرت اثرات شبکه وسوسه خطرناکی برای استارت آپ ها نیز ایجاد می کند. در یک بازار شلوغ با بازیکنان ثروتمند، بازیکنان جدید باید اینترنت را برای کاربران جدید بمباران کنند و سپس کسانی را که ثبت نام کرده‌اند و در تشنگی تعامل گرفتار شده‌اند به دام بیاندازند. یا حداقل این چیزی است که مدتها پیش به نظر می رسید.

مینکوفسکی کشیش به سبک آهسته خوری نیست، بلکه یک سرمایه دار است. او شیمی را در دانشگاه شیکاگو خواند و سپس در امور مالی کار کرد – “کاری که مردم شیکاگو اگر ندانند می‌خواهند انجام دهند، انجام می‌دهند.” سود شغلی او به او این امکان را داده است که برای ساختن یک پونی با دستان خود وقت بگذارد – به اصطلاح توسعه نرم افزار کند – و او اکنون در تلاش است تا با پشتیبانی از سرمایه گذاری خطرپذیر، آن را به یک محصول تجاری قابل دوام تبدیل کند. او گفت: «بدیهی است که من نمی‌توانم این را به اینستاگرام تبدیل کنم، زیرا نظارت بر سرمایه‌داری زمانی که به افراد وظیفه دائمی یا فهرستی از چیزهایی را که باید به آنها پاسخ ندهید، کمی دشوار است.» اما مینکوفسکی راه های دیگری برای کسب درآمد از جمله تبلیغات را می بیند. او در مورد بازگشت احتمالی بخشنامه چاپی هفتگی، برای مثال از طریق پیام‌هایی از پونی، نظریه‌پردازی می‌کند.

به عبارت دیگر، عصر مقیاس های بزرگ ممکن است دوباره جایی برای مقیاس صرف باقی بگذارد. مینکوفسکی به من گفت: «من می‌خواهم پونی بزرگ باشد.» و اینترنت کند هنوز هم می‌تواند به عنوان یک تجارت بادوام احیا شود.


در نوامبر، پونی را دانلود کردم و یکی از دوستانم، طراح آینده پژوه و خالق اسلو مسنجر، جولیان بلیکر، را متقاعد کردم که همین کار را انجام دهد. من برنامه را برای ارسال و بازیابی پیام‌ها در ساعت 5:30 صبح راه‌اندازی کردم و هر چند روز یک بار با یک پیام جدید از یکی از دوستان پونی‌ام که قبل از بیدار شدن یا نوشیدن قهوه می‌خوانم از خواب بیدار می‌شوم. این جذاب است، اما ما همچنین واقعاً نمی دانیم چه بگوییم یا چگونه بگوییم. دوباره حروف چگونه کار می کنند؟

جولیان برای غلبه بر اضطراب خود، شیوه نامه نگاری قرن نوزدهمی را با یقه ای سخت اتخاذ کرد: “من معتقدم که شما و شما خوب کار می کنید و تا کنون از سرایت وحشتناکی که به آرامش زندگی اجتماعی نفوذ می کند، اجتناب کرده اید.” من به همین ترتیب پاسخ دادم، و حالا به نظر نمی‌رسد که نمی‌توانیم محبت را از خود دور کنیم، حتی اگر هر دوی ما آن را ناراحت کنیم. (زمانی که ما سعی کردیم این مقاله را با استفاده از پونی ویرایش کنیم، ویرایشگر من در دام مشابه افتاد، که نشان می دهد این تأثیری است که همه کاربران باید برای مدتی آن را بپذیرند.)

شاید به این دلیل است که شکل و محتوای ارتباطات ارتباط نزدیکی با هم دارند. آنچه که شخص فکر می کند، چه رسد به بیان آن، از محدودیت ها و امکانات فناوری ناشی می شود. مختصر بودن توییتر، همراه با پشتکار آن در خط لوله آتش، دور انداختن ایده های تصادفی را بدون فکر کردن آسان می کند – چه خوب و چه بد. تحمیل یک موضوع ایمیل، طول عمر آن به عنوان یک ابزار، و محبوبیت آن در محل کار و روابط تجاری، آن را به جای شخصی تبدیل می کند.

اینترنت باعث می‌شود که تمام اطلاعات مانند جریانی از همان نوع مواد احساس شود. به یک معنا، این وعده و پیامد دیجیتالی شدن است – همه چیز تکه تکه است، نرم افزار دنیا را می خورد و غیره. اما همه داده ها از نظر ماهیت یا هدف یکسان نیستند. رسید خرده فروشی یک نامه عاشقانه نیست. وظیفه کاری یک الگوی رفتاری برای سرگرمی نیست. تصویر پورنوگرافی یک عکس خانوادگی نیست. محدوده “اینترنت کند” باعث می شود که سرعت را با یک هدف خاص اشتباه بگیرید. پونی با مجبور کردن من به دریافت پیام‌ها بیش از یک بار در روز، از من دعوت می‌کند تا به این فکر کنم که در این شرایط چه نوع مبادلاتی می‌توانند رشد کنند. من و جولیان شروع به طراحی یادداشت‌هایی برای پروژه‌های خلاقانه کردیم که به نظر می‌رسد نمی‌توانیم با ابزارهای دیگر جلو برویم. من و ویراستارم متوجه شده‌ایم که یک دسته کامل از یادداشت‌های سرمقاله می‌توانند از یک دسته کامل نظرات در Google Doc یا گلوله‌های Slack قابل تحمل‌تر باشند.

این لزوماً به این معنی نیست که پونی همکاری را بهبود می بخشد – این در مورد ایجاد ایمیل بهتر یا بهبود Slack یا Gdocs نیست، بلکه در مورد یافتن موارد رضایت بخش بین اهداف انسانی و ابزارهای فنی است. مینکوفسکی به من گفت که پونی را نه برای برقراری ارتباط با افرادی که قبلاً ایمیل یا پیامک برای آنها ارسال کرده است، بلکه برای مکاتبه مؤثرتر با تعدادی از دوستانی که به ندرت با آنها ارتباط برقرار می کند مفید می داند. همانطور که او آن را منطقی می‌داند، “مردمی که من رها کردم” – کسانی که فقط می‌توانند سالانه دریافت کنند تولدت مبارک با درود.

اگر پونی نه یک ایمیل است و نه جانشین جاه طلب او، چیست؟ مینکوفسکی این اپلیکیشن را به عنوان «پیام‌های دقیق» تبلیغ می‌کند، ایده‌ای که باعث می‌شود من خشمگین شوم. زمانی که من او را روی بسته به چالش کشیدم، اعتراف کرد: “مراقبت شخصاً برای من اهمیت زیادی ندارد.” خانواده مینکوفسکی زمانی که او کودک بود به منطقه بالتیمور اتحاد جماهیر شوروی مهاجرت کردند و او یک جمله از مادربزرگش پس از بلشویک ها را به عنوان توضیح احتمالی تکرار کرد: “اگر غذا می خورید، روی رژیم غذایی خود تمرکز کنید.” این امید او برای پونی است که بتواند به مردم کمک کند وقتی مکاتبه می کنند کاری را که انجام می دهند انجام دهند.

اما تجربه من با داستان‌های پونی و مینکوفسکی نشان می‌دهد که ما واقعاً نمی‌دانیم وقتی مکاتبه می‌کنیم چه می‌کنیم، و وقتی رویای راه‌هایی برای کاهش سرعت کارها به صورت آنلاین را در سر می‌بینیم، نمی‌دانیم چه می‌خواهیم. ما هیچ حالت خیالی و اولیه توجه و قصد کامل را بازیابی نمی‌کنیم، و شرارت‌های ادعایی ایمیل یا فیس‌بوک را رها نمی‌کنیم. در مواجهه با اینترنت بسیار بزرگ و بسیار سریع، هرگز راه حل بزرگ و سریعی پیدا نخواهیم کرد. هر پیشرفتی روز به روز برنده خواهد شد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis