موهای ضخیم ، سالم و مجلل ، افتخار هر یک از صاحبان آنهاست!

مدت هاست که این آگهی ایجاد شده این عقیده را ایجاد می کند که درخشش و چگالی سالم مو فقط به لوازم آرایشی به درستی انتخاب شده بستگی دارد ، اما در واقع یک پزشک وجود دارد که زیبایی و سلامتی مو و پوست سر را حفظ کند!

بنابراین ، برای انجام یک تشخیص دقیق ، پیشگیری یا درمان ، توصیه می شود به طور دوره ای به یک متخصص آسیب شنا مراجعه کنید.

اکنون پیدا کردن یک متخصص بیماری زاید خوب در سن پترزبورگ آسان است – فقط به “کلینیک شما” بروید. در کنار جراحی پلاستیک ، زیبایی شناسی و ماساژ درمانی ، تریکولوژی یکی از زمینه های کار ما در مراقبت از سلامتی و زیبایی شماست. “اگر مو از بین برود چه باید کرد؟ یکی از متداول ترین سؤالات مربوط به متخصص بیماری است.

علل
در صورت بروز علائمی مانند:

لیفت با نخ

ریزش مو یا ریزش مو ،
نازک شدن ، شکنندگی ، تغییر رنگ ،
پوست سر ،
خارش ، شوره سر ، افزایش محتوای چربی و غیره
برای شناسایی علت و انتخاب درمان لازم ، بلافاصله با یک متخصص تماس بگیرید.

عدم تعادل هورمونی ، وراثت ، بیماریهای جسمی ، عوارض جانبی مصرف داروها ، کمبود مولتی ویتامین ها و مواد معدنی ، اثرات مکانیکی یا شیمیایی ، مراقبت نامناسب ، رژیم نامتعادل و سرانجام ، اضافه وزن عاطفی و استرس مزمن: عوامل خطر زیادی برای ریزش مو وجود دارد و مشکلات مربوط به پوست سر تقریباً همه در معرض آنها قرار دارند. نازک شدن ناگهانی یا تدریجی مو ، نواحی دایره ای یا کانونی طاسی – فرصتی برای تماس با یک متخصص!

با مراجعه به “کلینیک شما” همیشه به مزایا اطمینان دارید:

استفاده از تجهیزات مدرن
دانش فن آوری های نوین تشخیصی و درمانی
صلاحیت بی قید و شرط ، تجربه طولانی پزشک و بررسی های مثبت زیادی
دست زدن به موقع نه تنها به ترمیم مو کمک می کند بلکه کیفیت آن را نیز به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد. شما تشخیص داده می شوید ، علت بیماری ناسالم ، یک برنامه درمانی اختصاص داده شده است. شما می توانید در “کلینیک شما” کلیه مراحل لازم برای مو و پوست سر را طی کنید

نشانه هایی برای درمان پوست سر
بیشتر اوقات ، علت مشکلات پوست سر یک آسیب شناسی همزمان است. برای حل این مشکل ، شما به مشاوره حرفه ای یک متخصص آسیب شناسی نیاز دارید که نه تنها علت آن ، بلکه از شدت بیماری را نیز دریابید. این کلینیک مجهز به تجهیزات مدرن است. متخصصان با تجربه مرتباً دوره های آموزشی پیشرفته را می گذرانند و از آخرین دستاوردهای پزشکی در کار خود استفاده می کنند.

در “کلینیک شما” می توانید در مورد موارد زیر با یک متخصص متخصص مشاوره تماس بگیرید:

ریزش مو منتشر (آلوپسی منتشر)
ریزش مو آندروژنتیک (آلوپسی آندروژنتیک ، AHA)
ریزش مو (لانه ای ، آلوپسی کانونی)
سبوره (درماتیت سبورئیک)
شوره سر
ریزش مو بعد از آسیب دیدگی سر (آلوپسی بعد از سانحه)
trichotillomania
آلوپسی دیواره سلولی
درمان پوست سر
در طول درمان پوست سر با یک متخصص بیماری زا می توانید:

بازگرداندن رشد مو ،
فولیکول های خفته مو را فعال کنید ،
جلوگیری از ریزش مو ، بهبود کیفیت و رنگ آنها ،
و همچنین پوست سر را بهبود می بخشد.
اغلب پزشکان کلینیک ما از روشهای ترکیبی و یک رویکرد یکپارچه جدی استفاده می کنند:

پس از معاینه ، تشخیص ، آزمایش های قبولی ، معالجه پزشکی انتخاب می شود ، مجتمع های ویتامین خاصی برای جبران کمبود آنها از داخل تجویز می شود.
مراقبت از پوست سر از خارج نیز بسیار حائز اهمیت است ، بنابراین انتخاب بودجه برای استفاده خارجی ضروری است: شامپو تمیز کننده ویژه ، سرم های فعال کننده ، شامپوهای درمانی و آماده سازی.
مزوتراپی روشی برای معرفی دوزهای درمانی ویتامین ها و مواد معدنی در پوست سر با استفاده از ریز تزریق ها است. مدتهاست که این روش بسیار مؤثر است. تأکید اصلی باید روی ترکیب و فرمول دارویی که وارد پوست می شود ، باشد که پس از معاینه توسط پزشک انتخاب می شود. اثربخشی درمان به انتخاب دارو و تمایل بیمار برای حضور در یک روش ، بلکه تحت معالجه بستگی دارد.
درمان پلاسما یک روش تزریق است ، فعال سازی بسیار مؤثر ناحیه رشد در فولیکول مو را فراهم می کند ، دارای یک اثر ایمنی تحریک کننده است ، با چند روش نتیجه مثبت (قابل دستیابی) حاصل می شود (3-10).
آمارها نشان می دهد که پس از یک دوره درمان ، 50٪ از بیماران رشد چشمگیری دارند و 90٪ ریزش مو کاهش می یابد و کیفیت آنها به میزان قابل توجهی بهبود می یابد. به تعداد بیماران راضی بپیوندید!

قبل و بعد از عکس
عکس تریکولوژی قبل و بعد از عکس
بیشتر نشان بده، اطلاعات بیشتر
قیمت های ترولوژی

نام هزینه خدمات ، RUB
مشاوره اولیه پزشک تریکولوژیک
روش اول شامل معاینه اولیه ، تاریخچه پزشکی ، معاینه سر و موی پوست (ساقه و ریشه) با استفاده از تریکوسکوپ ، مراجعه به آزمایش خون ، تشخیص اولیه ، انتخاب ابزار درمانی خارجی و توصیه هایی برای درمان بیشتر و مراقبت از مو است. 2000
مشاوره مکرر با یک متخصص trichologist
انتصاب دوم شامل ارزیابی از آزمایش های قبلاً ارائه شده ، بررسی مجدد مو و پوست سر ، یک نکته مهم تر است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>