مورد غذاهای صنعتی

[ad_1]

برای خبرنامه Conor اینجا ثبت نام کنید.

سوال هفته: خوراکی برای تفکر

این هفته می خواهم بحث برانگیزترین نظر شما را در مورد غذا بدانم. آیا شما گوشت میخورید؟ آیا از پنیر متنفرید؟ آیا شما یک گیاهخوار هستید یا یک گیاهخوار؟ آیا ارزش تولید ارگانیک را دارد یا از دست دادن پول؟ آیا برایتان مهم است که محصولات از نظر ژنتیکی اصلاح شده باشند؟ آیا شما گوشت گوساله میخورید؟ اختاپوس؟ نهنگ؟ چقدر در رستوران ها انعام می دهید؟ این فرصت شما برای به اشتراک گذاشتن نظرات مربوط به غذا است، حتی آنهایی که در سوالات قبلی گنجانده نشده اند. فلسفه شخصی شما در مورد غذا چیست؟ چرا؟ دیگران چه غلطی می کنند؟

عامل لاتین

هفته گذشته، که در مجله ی وال استریت نظرسنجی‌های منتشر شده حاکی از آن است که «بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین گروه رای‌دهندگان اسپانیایی زبان که در انتخابات گذشته نامزدهای دموکرات را ترجیح می‌دادند» نشانه‌هایی از تقسیم حمایت بین دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان را نشان می‌دهد. اگر انتخابات میان دوره ای سال 2022 امروز برگزار می شد، «37 درصد از رای دهندگان اسپانیایی زبان گفتند که از نامزد جمهوری خواه حمایت خواهند کرد و 37 درصد گفتند که دموکرات ها را ترجیح می دهند، و 22 درصد تصمیم نگرفتند.

اریک کافمن، دانشمند علوم سیاسی می نویسد:

به نظر می رسد اسپانیایی ها از یک گروه جدید نامطمئن به بخش پافشاری تر جریان اصلی حرکت می کنند. به این ترتیب، مسیر حرکت آنها بیشتر شبیه به مسیر “قومیت های سفیدپوست” جاه طلب و رو به رشد است، مانند ایتالیایی-آمریکایی ها و کمتر شبیه مسیر سیاهپوستان آمریکایی است، که در طول تاریخ بیشتر پذیرای دموکرات ها به عنوان گروه های نیازمند به حاشیه رانده شده اند. حفاظت

برای “اکثریت دموکراتیک در حال ظهور” بسیار زیاد است. Rui Teixeira تحلیل خود را از آنچه اتفاق می افتد به اشتراک می گذارد:

اجتناب از این نتیجه‌گیری که دموکرات‌ها مرتکب اشتباهی جدی در اتحاد لاتین‌تبارها با «رنگین‌پوستان» شده‌اند و پیشنهاد می‌کنند که آنها در مورد موضوعات نژادی که در بسیاری از صحنه‌های سیاسی در سال 2020، به‌ویژه در تابستان، غالب بود، پذیرفته‌اند، سخت است. این یک تصور اشتباه بود. واقعیت جمعیت اسپانیا این است که آنها، به طور کلی، طبقه کارگر غالب هستند، از نظر اقتصادی پیشرو و از نظر اجتماعی رای دهندگانی معتدل که در درجه اول به شغل، اقتصاد و سلامت اهمیت می دهند.

که در سیاسیمارک کاپوتو و سابرینا رودریگز این سوال را مطرح می کنند که آیا دموکرات ها با نامیدن “لاتین” یک حوزه انتخابیه کلیدی را بیگانه می کنند – کاری که بسیاری از دموکرات های منتخب در واقع از انجام آن اجتناب می کنند، کریستین پاس گفت – علیرغم عدم محبوبیت نسبی این اصطلاح:

بر اساس مطالعه‌ای که توسط Bendixen & Amandi International. یک شرکت پیشرو دموکرات متخصص در زبان لاتین، تنها ۲ درصد از پاسخ‌دهندگان خود را لاتین تبار می‌خوانند، در حالی که ۶۸ درصد خود را «اسپانیایی» و ۲۱ درصد «لاتین‌ها» یا «لاتین‌ها» را برای توصیف قومیت خود ترجیح می‌دهند. تجارت آمریکایی

برای دموکرات‌ها مشکل‌سازتر است: 40 درصد می‌گویند لاتین آنها را تا حدودی نگران یا آزار می‌دهد، و 30 درصد می‌گویند که کمتر از سیاستمداری یا سازمانی حمایت می‌کنند که از این اصطلاح استفاده می‌کند. به گفته فرناند آماندی جامعه شناس و دیگر کارشناسان رای گیری دموکرات ها و آمریکای لاتین، در زمانی که به نظر می رسد جمهوری خواهان در میان رای دهندگان آمریکای لاتین حضور دارند، این نظرسنجی سوالاتی را در مورد چگونگی ارتباط موثر حزب با آنها ایجاد می کند.

مت ایگلسیاس استدلال می کند که تعداد قابل توجهی از رای دهندگان بعید است که انتخاب برگه های رای خود را بر اساس این قسمت از اصطلاحات تغییر دهند، اما پیشنهاد می کند که این اصطلاح نشانه یک مشکل بزرگتر است:

مترقی‌ها نسبت به افراد میانه‌رو یا محافظه‌کار نسبت به سیاست‌های زبانی اشتیاق بیشتری دارند و بیشتر بر پایبندی به انتساب گروه‌های اقلیت اصرار دارند. این ایده که ما باید برای افراد مسن، طبقه کارگر، از نظر سیاسی میانه رو با تبار آمریکای لاتین که از لغو کل ساختار دستوری زبان های رمانس حمایت نمی کنند استثنا قائل شویم، من را آزار می دهد. و من فکر می‌کنم که این نشان‌دهنده یک مشکل ایدئولوژیک بزرگ‌تر است، و آن این است که مترقی‌ها روی جمعیت رو به رشد آمریکای لاتین شرط می‌بندند تا اکثریت مورد انتظار خود را ایجاد کنند، اما به نظر می‌رسد که آنها علاقه‌ای به توجه به دیدگاه‌های واقعی آمریکایی‌های لاتین ندارند. واضح ترین و تکان دهنده ترین مثال این واقعیت اصلی است که مد از سال 2016 برای توصیف ایده های لیبرال نیو دیل به عنوان مدیکر برای همه به عنوان “سوسیالیسم” از نظر سیاسی در میان جوامع مهاجری که منشأ آنها کوبا و آمریکای جنوبی (و احتمالاً ویتنام) هستند بسیار مضر است. همچنین، اما این داستان دیگری است).

دو قاره آمریکای همه گیر

دیوید والاس ولز استدلال می کند که منطقی است که در مورد گسترش نوع Omicron نگران باشیم:

موج دلتا نشان می‌دهد که چگونه انتقال به تنهایی می‌تواند منجر به نتایج بسیار مخرب‌تری در سطح جمعیت شود، بدون اینکه گونه‌ای که نشان‌دهنده افزایش حدت یا فرار ایمنی باشد: اگر کل موارد را در سه یا پنج یا بیشتر ضرب کنید، یک سویه بدخیم به‌طور قابل‌توجهی می‌تواند منجر به افزایش بیماری شود. تعداد بیماری های جدی و مرگ و میر، که اساساً مسیری بسیار طولانی تر را تسریع می کند. این باید کسانی را که با دیدن نشانه‌های اولیه نرمی نسبی، حمایت از Omicron را برای جابجایی دلتا و گسترش کشور به کشور، آلوده و اساساً تلقیح بقیه جمعیت آسیب‌پذیر، که بسیاری از آنها هرگز واکسینه نمی‌شوند، متوقف کند. این ممکن است به بازی نهایی Omicron تبدیل شود. اما با توجه به تعداد افراد آسیب‌پذیر، چه در سطح جهان و چه در ایالات متحده، یک سویه سبک‌تر، که کشور به کشور غالب است، همچنان می‌تواند به معنای تلفات جانی زیادی در این راه باشد.

متیو والتر در آمریکا زندگی می کند، جایی که بیماری همه گیر تا حد زیادی به زندگی روزمره بی ربط است:

نمی دانم چگونه این را به گونه ای بیان کنم که به نظرم بیهوده نباشد: هیچ کس اهمیتی نمی دهد … خارج از جهان، پر از طبقات حرفه ای و مدیریتی در تعداد انگشت شماری از کلانشهرهای بزرگ، بسیاری، اگر نه بیشتر، آمریکایی ها هستند. زندگی اش به گونه ای است که انگار کووید تمام شده است و برای مدت طولانی. در بخش من از روستایی جنوب غربی میشیگان و در جوامع مشابه در سراسر کشور، این درست نیست، اما بدون توجه قابل توجه به موارد … یا گزارش های مرگ. من نمی خواهم ادامه حضور کووید را انکار کنم. منظور من این است که ویروس محاسبات من یا همسایگانم را که ماه‌ها – شاید حتی بیشتر از ماسک‌ها، آزمایش‌ها و دیگر نشانگرهای ملموس وجود کووید-19 را کنار گذاشته‌اند – در نظر نمی‌گیرد.

در همین حال، در کالیفرنیا، دستور ماسک داخلی در سراسر ایالت از امروز آغاز می شود. در کلرادو، جارد پولیس، فرماندار دموکرات، استدلال می‌کند که چون همه فرصت‌های زیادی برای واکسینه شدن داشته‌اند و واکسن‌ها در برابر بیماری‌های جدی مؤثر هستند، دیگر مناسب نیست ایالت به مردم بگوید برای سلامت عمومی چه بپوشند. او گفت: “اگر واکسینه نشده اید، این انتخاب با شماست.” “به آن احترام میگذارم. اما وقتی مبتلا به کووید در بیمارستان هستید، تقصیر شماست.»

تحریک هفته: مورد غذای صنعتی

انشا در ژاکوبن آلیس واترز، مارک بیتمن، مایکل پولن و دیگر حامیان جنبش اسلو فود را هدف قرار می دهد و استدلال می کند که در حالی که فعالان مواد غذایی تولید انبوه را “نجس، ناپاک و ناسالم” می دانند، پیشرفت و عدالت را متوقف خواهند کرد. وقتی مزارع «کوچک، کم سرمایه، غیرمولد، کار فشرده و فقیر از نظر فناوری» هستند، «فرصت نیروی کار» وجود ندارد و چون «آهنگ فود نسبتاً گران است و تهیه آن سخت است» و بنابراین به نفع کارگران نیست. کلاس

نویسندگان این مقاله، تد نوردهاوس و الکس اسمیت، همچنان به بحث می‌پردازند:

چیزی بسیار شوم در مورد گفتن به مردم وجود دارد که تغذیه سالم، اخلاقی و پایدار مستلزم کار بیشتر است – به خصوص زمانی که آهسته غذا خوردن واقعاً برای اطمینان از یک سیستم غذایی سالم، اخلاقی یا پایدار کمکی نمی کند، یا سیستمی که مزرعه و کار پردازش مواد غذایی را درمان می کند. بهتر است … بدتر از آن، تغذیه آهسته واقعاً دوستدار محیط زیست یا سازگار با آب و هوا نیست … مزارع کوچک و تولیدات ارگانیک معمولاً بازده کمتری دارند، نیاز به استفاده بیشتر در زمین دارند و انتشار گازهای گلخانه ای بیشتری را گزارش می کنند. واحد غذای تولید شده اگر سیستم غذایی جهانی زیبایی‌شناسی مایکل پولان را به خود بگیرد، پیامدهای فاجعه‌باری از نظر از دست دادن زمین‌های وحشی، کشاورزی در مناطق وسیع پرجمعیت و به احتمال زیاد پیامدهای زیست‌محیطی و زیست‌محیطی مشابه یا بدتر کشاورزی متعارف در پی خواهد داشت.

در واقع، جهان نمی تواند غذای کافی برای تغذیه 10 میلیارد نفر را با سیستم های کشاورزی در مقیاس کوچک، کم بهره وری و نیروی کار تولید کند… سیاست غذایی پرولتری برای چپ، غذای ارزان را برای توده ها جشن خواهد گرفت. این بی رحمی کار کشاورزی را تشخیص می دهد و سیستم غذایی را پوشش می دهد که از مبارزات کارگران در مرحله تولید حمایت می کند و از فناوری به گونه ای استفاده می کند که سرنوشت کارگران عادی را بهبود می بخشد.

این یک موقعیت جدید برای ژاکوبن نویسندگان در سال 2015، مجله جناح چپ مقاله “ندای مدرنیسم آشپزی” را توسط راشل لودان منتشر کرد که ادعا می کند شیدایی برای غذا خوردن به طور طبیعی و حرفه ای غیر تاریخی است. ما باید تقاضای غذای صنعتی باکیفیت بیشتری داشته باشیم.»

مانیفست اسلو فود اینجاست.

با ارسال یک ایمیل، موافقت می کنید که به ما اجازه استفاده از آن را – به طور جزئی یا کامل – در این خبرنامه و در وب سایت خود بدهید. بازخورد منتشر شده شامل نام کامل، شهر و ایالت نویسنده است، مگر اینکه در یادداشت اصلی شما خواسته شده باشد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal