مورد علاقه اولیه برای سمت دیوان عالی بریر

[ad_1]

مثل انفجار بوق هوا در کمپ تابستانی، خبر بازنشستگی قریب الوقوع استفان برایر، قاضی 83 ساله دیوان عالی ایالات متحده، توجه دموکرات ها را به خود جلب کرده است. برای اولین بار از سال 2016، زمانی که باراک اوباما، رئیس جمهور وقت آمریکا تلاش کرد و نتوانست مریک گارلند را به سمت نیمکت منصوب کند، رئیس جمهور دموکرات این شانس را دارد که جای خالی دادگاه عالی را پر کند و این بار احتمالاً موفق خواهد بود. اما رئیس جمهور جو بایدن چه کسی را انتخاب خواهد کرد؟

می دانیم که نامزدی او تقریباً یک زن خواهد بود. در سال 2020، بایدن، نامزد آن زمان، قول داد که با معرفی یک زن سیاه پوست به افتتاح دادگاه عالی پاسخ دهد. ده ها نامزد وجود دارد، اما تقریباً همه ناظران دادگاهی که من با آنها مصاحبه کردم این پول را برای یکی خاص دارند: کتانجی براون جکسون.

جکسون، 51 ساله، بسیاری از شرایط را برای رستوران برآورده می کند. او پس از دریافت مدرک لیسانس و حقوق از هاروارد و ویرایش برای داوران فعلی، همان اعتبارنامه لیگ آیوی را دارد. بررسی حقوق هاروارد. او از سال 1999 تا 2000 در سه قاضی فدرال، از جمله بریر، خدمت کرد. در صورت نامزدی و تایید، جکسون همان مسیر برت کاوانا را دنبال خواهد کرد که او نیز یک افسر دادگستری است که در نهایت جایگزین او شد. جکسون مانند کاوانا – و هفت قاضی فعلی و سابق دیگر – مستقیماً از دادگاه استیناف ناحیه کلمبیا، دومین دادگاه مهم کشور پس از دادگاه عالی، خواهد آمد.

اما جکسون اولین زن سیاه‌پوستی خواهد بود که در دادگاه عالی خدمت می‌کند و چشم‌اندازی را به بدن ارائه می‌کند که به‌ویژه مترقی‌ها مدت‌هاست که می‌خواستند ارائه شود. (از 115 قاضی که خدمت کرده اند، به جز هفت قاضی، همه مرد سفیدپوست هستند.) جکسون همچنین از مسیر معمول نامزد دادگاه منحرف شده است، که برای دموکرات هایی که تمایل دارند تجربه را بر ایدئولوژی اولویت دهند، مهم است. پس از چندین سال تمرین خصوصی، او به عنوان یک مدافع عمومی فدرال کار کرد. او بعداً به مدت چهار سال به عنوان معاون اوباما در کمیسیون احکام ایالات متحده خدمت کرد، در این مدت این کمیسیون مجازات بسیاری از افرادی را که به خاطر جرایم مواد مخدر محکوم شده بودند کاهش داد. برایان فالون، مدیر اجرایی Demand Justice، یک گروه مترقی که از اصلاحات قضایی دفاع می کند، به من گفت که انتصاب فردی با تجربه جکسون به دادگاه عالی “کاملاً بیانیه ای است”. “این سیگنالی از یک دوره جدید و تغییر از چندین دهه نکول به دادستان ها و وکلای شرکت های بزرگ خواهد بود.

جکسون سابقه تصمیم گیری متناقض ندارد. اما در سمت قبلی خود به عنوان قاضی منطقه فدرال، وی خاطرنشان کرد که چندین بار علیه دولت ترامپ حکم داده است. مهمتر از همه، جکسون در سال 2019 حکم داد که دان مک گان، مشاور سابق کاخ سفید، به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت، باید از احضار کنگره پیروی کند و در مقابل کنگره شهادت دهد. دموکرات‌ها تحت تأثیر ترتیب خاص این تصمیم قرار گرفتند: جکسون نوشت: «نتیجه‌گیری اصلی از 250 سال گذشته تاریخ ثبت شده آمریکا این است که روسای جمهور پادشاه نیستند. همین خط برای بسیاری از جمهوری خواهان بیش از حد متضاد به نظر می رسید. کری سورینو، رئیس شبکه بحران قضایی محافظه‌کار، گفت: این نگرانی‌ها را در مورد خلق و خوی او و اینکه آیا او از نقش خود استفاده سیاسی کرده است، افزایش داده است.

اگر او نامزد شود، دموکرات ها احتمالاً 51 رای برای تایید جکسون دارند. چاک، رهبر اکثریت سنا، گفت: «نامزد پرزیدنت بایدن بلافاصله در کمیته قضایی سنا مورد بررسی قرار گیرد و توسط کل سنای ایالات متحده با سرعت کامل بررسی و تأیید شود.» سومر در بیانیه ای امروز. علاوه بر این، سه سناتور جمهوری خواه – لیزا مارکوفسکی، سوزان کالینز و لیندسی گراهام – ژوئن گذشته به تایید او در دادگاه استیناف منطقه کلمبیا رأی دادند و این بار ممکن است مخالفت با نامزدی او برای آنها دشوار باشد. اما می توان انتظار داشت که برخی از جمهوری خواهان ادعا کنند که جکسون تجربه ای ندارد، با توجه به اینکه او کمتر از یک سال است که در دادگاه استیناف ناحیه دی سی حضور داشته است.

اگرچه به نظر می رسد که جکسون مدعی اصلی جایگاه بریر است، سایر نامزدها به طور جدی مورد توجه قرار خواهند گرفت. لئوندرا کروگر، قاضی وابسته در دادگاه عالی کالیفرنیا، بهترین گزینه برای دموکرات‌هایی است که دوست دارند بایدن فردی خارج از جاده کمربندی را انتخاب کند. کروگر، کارمند قاضی جان پل استیونز فقید، 12 شکایت را به عنوان دستیار دادستان کل ایالات متحده به دادگاه عالی ایالات متحده ارائه کرده است. او در هفت سالی که در دادگاه عالی کالیفرنیا حضور داشت، رای غیرمنتظره‌ای داشت و از قضات محافظه‌کارتر در مورد چندین تصمیم کلیدی حمایت کرد. او تنها 45 سال دارد که نشان می دهد می تواند برای چندین دهه روی نیمکت باشد. اما ممکن است انتصاب او برای بایدن کمتر فوری به نظر برسد. دیوید لات، بنیانگذار وب سایت Above the Law می گوید: «تاریخ انقضای جکسون به عنوان نامزد SCOTUS بسیار نزدیکتر است. بایدن “همیشه می تواند کروگر را برای پست خالی دیگری نامزد کند.”

سطح دوم نامزدها شامل اسامی مختلفی است که برخی از آنها بیشتر از سایرین مورد توجه جدی قرار می گیرند. این لیست شامل وکلایی مانند جی. میشل چایلدز، قاضی فدرال کارولینای جنوبی با وکالت جیمز کلیبرن، و قاضی دادگاه منطقه ای مینه سوتا، ویلهلمینا رایت، مورد علاقه سناتور مینه سوتا، امی کلوبوچار. سومین نامزد بالقوه قاضی لزلی آبرامز گاردنر است که در دادگاه منطقه جورجیا حضور دارد و خواهر استیسی آبرامز، فعال حقوق رای است. از دموکرات هایی مانند وال دمینگ از فلوریدا و کارن باس از کالیفرنیا نیز به عنوان گزینه های احتمالی برای این کرسی نام برده شد، اما هیچ رئیس جمهوری نامزدی را با بیش از 50 سال تجربه در کنگره انتخاب نکرده است.

دولت‌ها اغلب ادعا می‌کنند که طیف وسیعی از نامزدهای دیوان، حتی نامزدهای بلندمدت را راهی برای چاپلوسی متحدان سیاسی و تقویت وجهه ملی می‌دانند. به عنوان مثال، تیم بایدن احتمالاً قبل از اعلام انتخابات نهایی رئیس جمهور، نام برخی از اسامی فوق را از دست خواهد داد. توجه رسانه ها می تواند برای شخصی مانند دمینگز مفید باشد، کسی که مارکو روبیو را برای کرسی خود در سنا امسال به چالش می کشد.

انتشار فهرست کوتاه نیز راهی برای روسای جمهور برای نشان دادن وفاداری سیاسی خود است. پنج سال پیش، زمانی که ترامپ برای ریاست جمهوری نامزد می شد، فهرستی از نامزدهای احتمالی دیوان عالی را منتشر کرد که به کاهش ترس جمهوری خواهان مبنی بر اینکه او به اندازه کافی محافظه کار نیست برای این شغل کمک کرد. افشای مجموعه نام‌های خود نشان‌دهنده قصد بایدن برای تغییر دادگاه عالی است – و همچنین به تقویت حمایت او در میان رای‌دهندگان سیاه‌پوست و به‌ویژه زنان سیاه‌پوست، که حوزه‌ای کلیدی برای دموکرات‌ها هستند، کمک خواهد کرد.

طرفداران اصلاحات در دادگاه استدلال می کنند که لیست رئیس جمهور باید شامل افراد با پیشینه های مختلف باشد. «ما به این دیدگاه بسیار نخبه نسبت به کاری که او انجام می دهد، رفته ایم [someone] فالون به من گفت: نامزد واجد شرایط. اگر او واقعاً به افرادی که قاضی موقت نیستند نگاه کند، سیگنال خوبی خواهد بود.» بی گناهی این پیام را به جناح مترقی حزب دموکرات می رساند که بایدن نگرانی های آنها را تصدیق می کند.

قاضی بریر که نزدیک به سه دهه را در دادگاه سپری کرده است، قصد دارد تابستان امسال استعفا دهد، به این معنی که او همچنان برخی از جدی ترین پرونده های پیش روی کمیسیون را در سال جاری بررسی خواهد کرد، از جمله تصمیم مهم متمم دوم متمم و یک پرونده سقط جنین در می سی سی پی که مطرح است. یک چالش مستقیم برای رو در مقابل وید.

نامزدی جکسون یا یکی از نامزدهای فوق بعید است که تعادل دادگاه را تغییر دهد. این دادگاه همچنان شامل شش قاضی نامزد جمهوری خواهان و تنها سه قاضی نامزد دموکرات ها خواهد بود. اما جکسون، در صورت انتصاب و تایید، به دادگاهی می‌پیوندد که غیرقابل پیش‌بینی‌تر از بسیاری از خاطرات اخیر بوده است: قضات در دو دوره قبلی اتحادهای باورنکردنی ایجاد کرده‌اند و تصمیم‌های شگفت‌انگیزی گرفته‌اند. برای مدتی، آمریکایی‌ها نمی‌دانند اضافه شدن جکسون چگونه می‌تواند بر پویایی دادگاه تأثیر بگذارد، اما در این مرحله لیبرال‌ها می‌توانند از این واقعیت که معاون بریر توسط ترامپ انتخاب نشده است، راحت باشند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaredfoxbetmobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma ümraniye escort