من می خواهم زندگیم را از ترس کووید برگردانم

[ad_1]

هفته گذشته در اولین روزی که واجد شرایط شدم، مجدداً علیه COVID-19 واکسینه شدم. سکته مغزی من کندتر شد زیرا در اوایل دسامبر به کووید مبتلا شدم، تجربه‌ای که کمی غم انگیز بود: دو روز عطسه با تفنگ، بی مزه یا بی بو به مدت یک هفته، و خستگی مداوم که تا تعطیلات از بین نرفت. من از مواجهه با ویروس کرونا با دو دوز فایزر که قبلاً در دستم بود بسیار خوشحال بودم و از اینکه پدر و مادرم و ۹۱ درصد بریتانیایی‌های گروه سنی‌شان سه برابر شده‌اند، بیشتر سپاسگزارم.

ایمنی تا دو هفته پس از واکسیناسیون به اوج خود می رسد، بنابراین هفته آینده من محافظت شده ترین فردی خواهم بود که واقعاً می توانم انتظار داشته باشم در برابر کووید باشم. این فکر ناگزیر به چیز دیگری منجر شد: من زندگی ام را می خواهم. ممنون، کرونا. مورد بعدی.

اجتناب از ویروس دیگر یک گزینه نیست. Omicron از آن مراقبت کرد. تقریباً همه احتمالاً در پایان این گزینه را دریافت خواهند کرد. در کریسمس، یک نفر از هر 10 لندنی من – یکی از هر 10! – کووید وجود داشت. به لطف سطوح پایدار واکسیناسیون در بریتانیا، به‌ویژه در میان گروه‌های آسیب‌پذیر، این سونامی عفونت‌ها تاکنون منجر به تلفات روزانه شده است که کمتر از یک پنجم آن چیزی است که در زمستان گذشته داشتیم. در ایالات متحده، با شلوغی بیمارستان ها و مرگ 1500 نفر در روز، تصویر تاریک به نظر می رسد. از آنجایی که افراد واکسینه شده هنوز هم می توانند بیماری را گسترش دهند، آمریکایی ها احتمالاً باید چند هفته دیگر آن را تحمل کنند تا جزر و مد فروکش کند. من شخصاً نیازی به مجوز فوری برای یک مهمانی ندارم، زیرا در فوریه 2020 است، اما از قانونگذاران و کارشناسان پزشکی راهنمایی می‌خواهم که محدودیت‌ها برای همیشه ادامه پیدا نکنند. برای هر کشوری که نظم و انضباط، جمع گرایی و فناوری نظارت بر چین را نداشته باشد، رویای صفر شدن کووید به پایان رسیده است. دو سال برای متوقف کردن زندگی ما کافی است.

و واقعاً این احساس اینجاست، در شهر بزرگی مانند لندن. دولت نخست‌وزیر بوریس جانسون می‌خواهد گسترش Omicron در انگلیس را کاهش دهد، اما به اندازه‌ای نیست که محاصره جدیدی را اعمال کند یا حمایت مالی همراه با آن را فراهم کند. (محدودیت های سخت گیرانه تری در ولز و اسکاتلند اعمال می شود که دولت های چپ بیشتری دارند.) از انگلیسی ها انتظار می رود در صورت امکان “فقط” از خانه کار کنند و در مغازه ها، رستوران ها و دیگر فضاهای بسته از ماسک استفاده کنند. با این حال، یک هفته گذشته در مرکز شهر سوهو به طرز وحشتناکی خلوت بود. بسیاری از اجراهای اصلی تئاتر به دلیل قوانین خود انزوا بسته شده اند. به محض اینکه اخبار Omicron به بریتانیا رسید، سفر مترو 38 درصد کاهش یافت. هیچ کس را که می شناسم جشن کریسمس در دفتر نداشته است.

در بریتانیا، دوران تعطیلی رسمی کسب‌وکارها با چیزی به همان اندازه استرس‌زا جایگزین شده است: احساس گناه ملی که برای اطمینان از تنظیم رفتار خود بدون اینکه دولت پول بیشتری بدهد، طراحی شده است. این من را به یاد توصیه های تند مداومی که به زنان باردار می شود می اندازد. البته شما میتوانست بنوشید، اما چرا ریسک کنید؟ شما میتوانست پنیر نرم بخورید، اما چرا ریسک کنید؟ چرا تا ابد در خانه نمی مانی تا زمانی که از پیری بمیری و هیچکس نتواند بگوید “به تو گفتم”؟ در یک بیماری همه گیر، قضاوت های اخلاقی نیز به عنوان پزشکی منتقل می شود. چرا خدمات بهداشت ملی را به نام زندگی اجتماعی خود به خطر می اندازید؟ (در آمریکا، احتمال گناه بسته به موقعیت جغرافیایی متفاوت است. ممکن است هنگام خرید بدون ماسک در فلوریدا کثیف نشوید، اما داستان در آبی ترین شهرها متفاوت است.)

وقتی در یک شام کاملا قانونی در یک رستوران مبتلا به کووید شدم، از شرمساری تعجب کردم. این احساس از کجا آمده است؟ به نظر می رسد که برخی از کارشناسان جناح چپ این را خواستار می دانند هر چه فراتر از ملزومات زندگی، غیراخلاقی است و هرگونه تمایل به تحمل هرگونه خطر (شخصی و عمومی) بی پروا است. به زودی a یک پزشک مشهور اهل سانفرانسیسکو یک موضوع طولانی در توییتر در مورد پسر 28 ساله سالم و سه واکسینه شده خود نوشت که مورد کووید او بدتر از سرماخوردگی نبود و ظاهراً در حال تماشای فیلم با یک دوست واکسینه شده گرفتار شده بود. از نظر من، بررسی ترسو او از درمان‌های بالقوه و هشدار او مبنی بر اینکه “حتی چیزهای کم خطر – چیزهایی که بی خطر بودند ماندگار هستند”. [month]او احساس می کرد که از یک جهان جایگزین فرستاده شده است: “اکنون ممکن است خطرناک باشد.” مردم چگونه می توانند با این سطح از ترس زندگی کنند؟

با این حال، زیر سوال بردن سطح کنونی محدودیت‌ها به معنای متهم کردن دوستان کمتر دوستدار کووید یا حتی غریبه‌های خود در رسانه‌های اجتماعی است که از پزشکان متنفرند، علم را رد می‌کنند و فعالانه می‌خواهند مردم بمیرند. من مخالف مسدود کردن نیستم. من بر خلاف اعضای ارشد دولت بریتانیا، از سه نفر از آنها بدون یک مهمانی غیرقانونی شراب و پنیر یا مسابقه کریسمس جان سالم به در بردم. من واکسن هایم را به محض اینکه اجازه گرفتم دریافت کردم. در مواقع اجباری ماسک می زنم. اما من تمام کردم، عمیقاً انجام شده است. یا حداقل من مثل همکارم هستم درک تامپسون به نام “واکسکس و محتاط تا زمانی که Omicron بسوزد و سپس آماده شود.”

و این به این دلیل است که من هستم مستاصل برای مهمانی. آنقدر ناامید بودم که در مراسم تقدیم کتاب به دشمن شرکت می کردم. آنقدر ناامید بودم که قرار بود در یک شب کمدی بداهه شرکت کنم. خیلی ناامید میبینم تولید آماتور شکسپیر. همه اینها از نظر فنی در بریتانیا قانونی و مقرون به صرفه است، اما دردسر ماسک ها و نگرانی از ترک تحصیل در آخرین لحظه به این معنی است که در واقع، اکثر دوستان من دفتر خاطرات خود را به طور نامحدود پاک کرده اند. بنابراین کار می‌کنم و پرخوری می‌کنم، کار می‌کنم و به سرنوشت روی می‌آورم، کار می‌کنم و هر از گاهی دوستی را برای قهوه یا شام می‌بینم، وقتی کاری که واقعاً می‌خواهم انجام دهم دوباره آزادانه در سراسر جهان حرکت می‌کنم – حتی اگر برای من معنی داشته باشد. من در حال برنامه ریزی برای فرار از مردی با بوی بد دهان خفیف هستم که به من در مورد برنامه خود برای احیای رمان بزرگ آمریکایی می گوید یا در صف اتاق خانم ها می ایستد و احساس عصبانیت می کند. من می خواهم افرادی را ببینم که فقط دو بار در سال در زمان های عادی می بینم. من می خواهم در مورد آشنایان غیبت کنم. من می خواهم چیزی با کمر واقعی بپوشم.

شاید فکر می کنید سطحی است. حق با شماست! زندگی گاهی باید سطحی باشد. من از اولین بلوک برای ایجاد یک ماکت متقاطع کامل هوکوسای استفاده کردم موجی بزرگ از کاناگاواو سومی که چندین نمایشنامه تاریخی شکسپیر را با همفکری در زوم با دوستان خواند و بحث کرد. نمی‌توانم صادقانه بگویم که آیا این فعالیت‌ها من را به فرد بهتری تبدیل کردند.

اگر سیستم مراقبت های بهداشتی برای مقابله با موج های زمستانی آینده کووید به سرمایه گذاری بیشتری نیاز دارد، مالیات های لازم را از من بخواهید. در این بین، ما باید قوانین بهداشت عمومی خود را ساده کنیم و خود را از تئاتر بهداشتی کنار بگذاریم. استتار در فضای باز که هنوز در برخی از کشورهای اروپایی مانند اسپانیا اجباری است، پوچ است. پایان. ممنوعیت های سفر اخیر عملاً آفریقای جنوبی را به دلیل نظارت مسئولانه گزینه های جدید مجازات کرده است و نباید تکرار شود. از آنجایی که کووید پس از موم یک بیماری جدید است، دوره‌های انزوا باید به پنج روز برای کسانی که واکسینه شده‌اند کاهش یابد، که به بیمارستان‌ها و مدارسی که با کمبود کارکنان دست و پنجه نرم می‌کنند، کمک می‌کند. سیاستمداران باید هدف برنامه ریزی شده خود را توضیح دهند: آیا ما برای همیشه آزمایش خواهیم کرد و ایزوله خواهیم کرد یا روزی با کووید مانند آنفولانزا درمان می شود؟ آه و مردم باید از ترساندن فرزندان خود دست بردارند. اگر فرزندان شما کووید را نداشته باشند، دریافت خواهند کرد. آنها از نظر آماری خوب خواهند بود. آنها هنگام رانندگی به مدرسه در معرض خطر بیشتری نسبت به ابتلا به کووید هستند که به محض رسیدن به آنجا.

در مورد مرددها در مورد واکسن ها، من با کسانی که از سوزن می ترسند و زنان باردار و شیرده، که توصیه ها برای آنها متناقض است، همدردی می کنم، اما کمتر برای کسانی که فکر می کنند واکسن ها آزمایش نشده یا “تجربی” هستند – اضطراب قابل قبول در سال گذشته، اما نه اکنون – و آنهایی که مخالف “قرار دادن مواد شیمیایی در بدن خود” هستند، مگر اینکه فقط غذای خانگی بخورند و موهای خود را با آجیل صابون بشویند. خط مشی عمومی باید زندگی را برای افراد گستاخ – یا بهتر بگوییم دائمی – آزاردهنده تر کند کمتر تحریک کننده برای واکسینه شده (ده سال نوشتن در مورد فن آوری و حریم خصوصی به من نشان داده است که اکثر مردم برای راحتی بیشتر از اصول ارزش قائل هستند، گرچه آنها آن را قبول ندارند.) وقتی صحبت از واکسن برای متخصصان بهداشت به میان می آید، من بی امان هستم: شما این موضوع را ندارید. شغل پزشکی اگر به علم اعتقاد ندارید. واکسن‌های آمریکایی و اروپایی علیه کووید قبل از استفاده بر روی صدها میلیون نفر آزمایش‌های بالینی دقیقی را پشت سر گذاشته‌اند. اگه نمیتونی قبول کنی که شواهد، هیچ مدرک دیگری بر شما تأثیر نخواهد گذاشت.

دو سال گذشته سخت بوده است، اما جهان با زرادخانه پزشکی عظیم و همچنین این دانش که بشریت باید با کووید زندگی کند، از آن بیرون آمده است. قرار دادن زندگی عادی در یک انیمیشن معلق در بهار 2020 تصمیم درستی بود، اما اکنون می‌خواهم بیشتر در مورد ذوب شدن بشنوم. سازش ها و فداکاری ها وجود خواهد داشت، اما شما نمی توانید تمام خطرات وجودی انسان را از بین ببرید. من هم مثل خیلی از ما قوانین را رعایت کردم. من به این کار ادامه خواهم داد. اما من واقعاً زندگی ام را می خواهم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis