معنای “نه” جو منچین برای دستور کار بایدن چیست؟

[ad_1]

Build Back Better Act مرده است. زنده باد قانون که بهتر است؟

در چند جمله کوتاه امروز در فاکس نیوز، سناتور جو مانچین با سخنرانی علیه پیشنهاد قانونی امضا شده جو بایدن، رویاهای دموکرات ها را در هم شکست. من تمام تلاشم را برای مردم کردم. من نمی توانم به آنجا برسم، “مانچین درباره لایحه 1.75 تریلیون دلاری که ماه گذشته توسط مجلس نمایندگان تصویب شد، گفت.

مخالفت او پس از ماه‌ها مذاکره به زمستان جهنمی که پس از سقوط بی‌رحمانه بایدن منجر شد، اضافه کرد، کسی که منجر به تجدید حیات دوباره همه‌گیری، تورم بالا و دائماً بالا و رأی‌دهندگانی شد که او را فرسایش داد. اکنون مانچین ظاهراً بخش مرکزی برنامه اقتصادی رئیس جمهور در کنگره را در هم شکسته است و هشدارهای مترقیانی را که برای ماه ها تصویب لایحه زیرساخت های دو حزبی را به دلیل ترس از یک مرکزگرای ویرجینیای غربی که در مجلس 50-50 سنا این موجود دارای حق وتو است به تعویق انداخته اند، تأیید می کند. قلم در میان دموکرات‌ها – او دقیقاً همان کاری را که کرد انجام می‌داد.

با این حال، اگر امروز ناقوس مرگ قانون عقب مانده بهتر به عنوان یک پیشنهاد قانونی واحد و جامع را نشان دهد، می توان به برخی از سیاست های اصلی آن حیات دوم داد. مدت‌هاست که مشخص شده است که انتقادات خاصی که مانچین اعمال کرده است – که «ساخت بهتر از سال‌ها درآمد مالیاتی جدید برای تأمین بودجه چند سال برنامه» استفاده می‌کند – با کل لایحه تصویب شده توسط مجلس نمایندگان ناسازگار است. هفته‌ها در اوایل سال جاری، دموکرات‌ها در مورد اینکه آیا برای چند سال بودجه یکسری برنامه‌های جدید – تمدید اعتبار مالیاتی کودکان، مرخصی با حقوق خانواده، پیش‌پرداخت جهانی K، مسکن مقرون‌به‌صرفه، گسترش مدیکر، مدیکر و قانون مراقبت مقرون‌به‌صرفه – را برای چند سال مورد بحث قرار می‌دهند یا خیر. فقط یک یا دو اولویت را تامین کنید و آنها را برای مدت طولانی تری تامین کنید. در نهایت طرف گزینه اول را انتخاب کرد اما مانچین با تأخیر روی گزینه دوم اصرار کرد. او خواستار بازنگری‌های جامع برای محدود کردن دامنه این لایحه شد و تا زمانی که از آن عقب نشینی نکند، دموکرات‌ها نگرانی‌های عمومی او را با چند تغییر یا کاهش برآورده نمی‌کنند.

آنچه اکنون به دموکرات‌ها نور امیدی می‌دهد این است که مانچین بحث درباره قیمت این لایحه را متوقف کرده است. او با بالاترین قیمت 1.75 تریلیون دلار موافقت کرده بود و اخیراً در روز سه‌شنبه، به گفته کاخ سفید، شرح مکتوب لایحه Build Back Better را به بایدن ارائه کرد که به اندازه و محدوده رئیس جمهور است و بسیاری را پوشش می‌دهد. با همان اولویت‌ها.» آیا بایدن به این پیشنهاد بازگردد؟ آیا منچین؟

بهترین سناریو برای بایدن این است که مانچین اظهارات امروز خود را نه به عنوان پایان نهایی مذاکرات، بلکه به عنوان یک تاکتیک محکم با هدف وادار کردن دموکرات‌ها به جدی گرفتن موضع او، توقف تلاش برای وادار کردن او به سمت خم شدن و توقف تلاش در نظر گرفت. فقط با سرهم کردن لبه های Build Back Better از او حمایت کند. دموکرات ها به امید اینکه این لایحه تا پایان سال اجرایی شود، نمی خواستند از نو شروع کنند. اکنون این امر ضروری به نظر می رسد و این امکان در آن نهفته است.

اگرچه تقریباً همه دموکرات‌های کنگره موافق قانون ساختمان بهتر بودند، گروه کوچک اما پر سر و صدایی از کارشناسان خارجی و سیاسی با نظر مانچین موافق بودند که لایحه تصویب شده توسط مجلس نمایندگان بسیار ضعیف گسترش یافته و لایحه خود را تضعیف می‌کند. اهداف مقررات والدین می تواند هزینه طبقه متوسط ​​را افزایش دهد. ایالت های قرمز از بودجه برای گسترش برنامه های قبل از K غفلت می کنند. اعتبار مالیاتی کودکان، که مسلماً ثابت‌شده‌ترین اقدام ضد فقر در لایحه بود، در کوتاه‌ترین زمان تأمین شد. این منتقدان دموکرات‌ها را وادار کردند تا مواردی را از فهرست آرزوهای بلند خود حذف کنند که به راحتی نمی‌توان آن را در حسابی که قبلاً از 3.5 تریلیون دلار اولیه به نصف کاهش یافته بود، قرار دهند. آنها گفتند که حزب باید در عوض روی پیشنهادهایی تمرکز کند – اعتبار مالیاتی برای کودکان، تلاش برای کاهش هزینه داروهای تجویزی و سرمایه گذاری عمده در تغییرات آب و هوایی – که بهترین نتیجه را دارند و احتمالاً نتیجه خواهند داد. دموکرات ها این پیشنهادها را رد کردند، اما موضع مانچین می تواند آنها را مجبور به تجدید نظر کند.

گسترش سریع نوع Omicron از ویروس کرونا می تواند به دموکرات ها دلیل دیگری برای تجدید نظر در لایحه خود بدهد و احساس فوریت جدیدی در تلاش های آنها برای تصویب آن ایجاد کند. (در اینجا مجدداً از توصیه های رئیس ستاد سابق کاخ سفید که سنا او را به عنوان سفیر بایدن در ژاپن تأیید کرده است، در مورد بحران عمل می کنند.) برخی از دموکرات های مجلس نمایندگان از قبل درخواست برای دور جدیدی از کمک به بیماری همه گیر را آغاز کرده اند. اعتبار مالیاتی تمدید شده برای کودکان، که در پایان ماه منقضی می‌شود، در اصل بخشی از بسته امدادی COVID-19 بود. مانچین از کاخ سفید خواست تا با تورم مبارزه کند و به کاهش هزینه محصولات روزمره مانند غذا و گاز کمک کند. این همان هدف کاهش قیمت پیشنهاد دموکرات‌ها برای داروهای تجویزی است، یکی از بخش‌های قانون بهبودی بهتر که مانچین قبلاً از آن حمایت کرده بود.

بخشی از صورتحساب 1.75 تریلیون دلاری که اکنون بیش از همه در معرض خطر است، ظاهراً هزینه 550 میلیارد دلاری آن برای تغییرات آب و هوایی است که مانچین هرگز به طور کامل از آن استقبال نکرده است. موضوع آب و هوا اولویتی است که توسط مترقی ها قابل بحث نیست، اما فروش آن به مانچین – که هرگز طرفدار محیط زیست نبوده است – در لایحه ای که مستقیماً مشکلات فوری پول جیبی را هدف قرار می دهد، دشوارتر است.

اگر کاخ سفید قصد دارد از Build Back Better فاصله بگیرد و دوباره چیز جدیدی را امتحان کند، او اشاره ای به این استراتژی در روز یکشنبه ارائه نکرد. جن ساکی، سخنگوی مطبوعاتی، بیانیه‌ای طولانی و تند صادر کرد که در آن استدلال‌های مانچین را رد کرد و سناتور را به تغییر کامل موضع متهم کرد. او تلاش کوچکی برای یک چرخش مثبت انجام داد و جزئیاتی در مورد گام های بعدی بایدن ارائه نکرد. ساکی گفت: «همانطور که سناتور مانچین امروز صبح موضع خود را در مورد «بهتر برگرد» تغییر داد، ما به او فشار می آوریم تا ببینیم آیا او می تواند دوباره موضع خود را تغییر دهد تا به تعهدات قبلی خود عمل کند و به قول خود وفادار باشد.

از زمان روی کار آمدن، به نظر می رسد که جاه طلبی های بایدن برای یک سیاست داخلی متحول کننده از اکثریت کوچک حزبش در کنگره فراتر رفته است. چیزی که حزب را کنار هم نگه می‌دارد – و آن رویاها را زنده نگه می‌دارد – یک فوریت مشترک است که گاهی اوقات با ناامیدی هم مرز می‌شود، برای عمل به این وعده‌ها. تا همین اواخر، تقریباً همه دموکرات‌ها با این اعتقاد عمل می‌کردند که برای اینکه حزب فرصتی برای ماندن در قدرت داشته باشد، باید از دستور کار بایدن حمایت کند. مانچین در ماه فوریه در تفسیر رای خود به طرح نجات 1.9 تریلیون دلاری برای رئیس جمهور گفت: “ما جو بایدن را موفق خواهیم کرد.” مانچین همچنان یک دموکرات است، اما امروز قاطعانه از این اصل مشترک جدا شده است. اگر بایدن این روحیه را در میان سناتورهای ارشد ویرجینیای غربی احیا نکند، قانون ارزشمند او واقعاً مرده خواهد بود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaredfoxbetmobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma ümraniye escort