مری گان اسکنلان به دلیل قربانی سرقت ماشین

[ad_1]

ایروینگ کریستال به شوخی می گوید که نومحافظه کار، لیبرالی است که واقعیت را ربوده است. پس لیبرالی که توسط دزدها – یا بهتر است بگوییم دزدان اتومبیل – دزدیده شده باشد، چیست؟

سوال آکادمیک نیست. ماه گذشته، در رویدادهای جداگانه و غیرمرتبط، دو قانونگذار دموکرات به زور اسلحه ربوده شدند. در 21 دسامبر، رهبر اکثریت سنای ایلینویز، کیمبرلی لایتفورد، اتومبیل او را در حومه شیکاگو دزدید. روز بعد، خودروی نماینده ایالات متحده مری گی اسکنلان در فیلادلفیا تقویت شد.

هر جفت جنایتی که علیه نمایندگان مجلس صورت می‌گیرد سرفصل‌هایی خواهد داشت، اما این وضعیت به‌ویژه قابل توجه بود. لایتفورد و اسکنلان هر دو از مدافعان جدی قانون اصلاح عدالت کیفری بودند. در ژانویه 2021، لایتفورد به اجرای بسته ای از اصلاحات کمک کرد که شامل الزام دوربین های بدن برای همه افسران پلیس ایلینوی و پایان دادن به وثیقه بود. اسکانلون، یکی از اعضای کمیته قضایی مجلس نمایندگان، پیش از ورود به کنگره و حمایت مالی یا حمایت از تعدادی از لایحه های اصلاحی، بر تغییراتی در قوه قضاییه تاکید کرده است. در نتیجه، جنایات نه تنها نوع استاندارد گردن لاستیکی را که با هر حادثه ای که در آن یک شخصیت برجسته رخ می دهد، جذب می کند، بلکه برخی بازتاب های شرورانه و از خود راضی در سمت راست را نیز به خود جلب می کند.

«قبل از آن فقط مسئله زمان بود [nationwide grand theft auto] چارلز فین لمان در مقاله نوشت: این جهش – بخشی از افزایش عظیم در برخی از جرایم جدی – قانونگذارانی را تحت تأثیر قرار داده است که بر تضعیف یا حتی فلج کردن سیستم عدالت کیفری موظف به مقابله با آن اصرار دارند. نیویورک پست. اکنون سؤال این است که آیا همین قانونگذاران حمایت خود را از “اصلاح عدالت کیفری” کاهش خواهند داد یا تغییرات اساسی ایجاد خواهند کرد.”

توصیف لمان از این اصلاحات قابل بحث است – بسیاری از اصلاحات پیشنهادی در واقع کاملاً تدریجی هستند. با این حال، سوال او به ویژه در بحبوحه جنایات خشونت آمیز که هر حرکتی را برای انواع دقیق اصلاحاتی که این قانونگذاران از آن حمایت کرده اند را تهدید می کند، شایسته است. بنابراین من از Scanlon پرسیدم. (لایتفورد به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.)

او با ناراحتی گفت: “می دانید، دزدیده شدن ترسناک بود، اما واکنش سمت راست بدتر بود.” “من برای افرادی که در توییتر انگشتانشان خارش دارند، صبرم بیشتر از خارش انگشتان روی ماشه نیست. هر دو نوع آزار و اذیت هستند. این نوجوانان زنی نه چندان قد بلند را دیدند که کنار ماشینش ایستاده بود و از ماشینم مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند. حتی اگر یک سیستم سیاسی کامل وجود داشته باشد که درگیر شود و سعی کند مواضع من را اذیت کند و بگوید که آنها چیزی هستند در حالی که نیستند – این به سادگی اشتباه است.”

این جنایت در اواسط بعد از ظهر رخ داد، زمانی که اسکنلون و یک کارمند جلسه ای را در پارک FDR در جنوب فیلادلفیا، در منطقه آن ترک کردند.

او به من گفت: «متاسفانه هواپیماربایی کوتاه بود. “من و مدیر منطقه ام در پارکینگی در یک پارک عمومی بودیم… این ماشین پشت ماشین من ایستاد و در نهایت دو نوجوان اسلحه دار بیرون آمدند و به من نزدیک شدند و گفتند ماشین را به ما بدهید که من هم کردم.” سپس عقب رفتیم و پشت ماشین دیگری پنهان شدیم و آنها با ماشینی که در آن بودند و ماشین من رفتند.

زمانی که صحبتش با پلیس تمام شد، با بیمه‌گر خود تماس گرفت و به خانه بازگشت، این خبر پخش شد و اسکنلون پیام‌هایی را از دوستان و خانواده دریافت کرد که برای او آرزوی سلامتی می‌کردند – و همچنین از طرف پسر عمویی که از شنیدن این خبر که اسکانلون از او حمایت می‌کرد شگفت‌زده شد. آزادی پلیس اسکانلون نیز متعجب شد: او گفت که هرگز از عقب نشینی حمایت نکرده است و خاطرنشان کرد که از پلیس جامعه حمایت کرده است، از جمله در مشوق 1.9 تریلیون دلاری که سال گذشته تصویب شد.

اما اسکانلون همچنین از قانون عدالت سلامت روان در سال 2021 حمایت مالی می کند. این لایحه که توسط مجلس تصویب نشد، بودجه ای را در اختیار مقامات محلی قرار می دهد تا تیم های پاسخگویی جایگزین با آموزش ویژه برای مقابله با تماس های اضطراری که افراد مبتلا به مشکلات سلامت روان را تحت تاثیر قرار می دهند، تشکیل دهند. – بحران های بهداشتی. این ایده خیلی رادیکال نیست. بسیاری از شهرهای آمریکا برنامه‌هایی ترتیب داده‌اند که افراد غیرمسلح را به جای پلیس یا با پلیس می‌فرستند تا به آنها پاسخ دهند (اگرچه تأثیرات آنها به خوبی اندازه‌گیری نشده است). مقدمه پشت این پاسخ‌های جایگزین بسیار ساده است: از آنجایی که پلیس برای برخورد با اجرای قانون به جای سلامت رفتاری آموزش دیده است، به‌ویژه نیروهای پاسخ‌دهنده آموزش‌دیده بهتر می‌توانند به مردم در بحران کمک کرده و از مواردی که کارمندان به سمت شهروندان شلیک می‌کنند، جلوگیری کنند. واحدهای پاسخگویی سلامت روان فقط برای این تماس‌های رفتاری طراحی شده‌اند، نه برای پاسخگویی به جرایم خشونت‌آمیز مانند سرقت خودرو.

اسکنلون حمایت خود از این لایحه را شخصی توصیف کرد. در ماه اکتبر، اندکی پس از رسیدن به صحنه، پلیس فیلادلفیا به والتر والاس که چاقویی در دست داشت و با سلامت روانی مبارزه می کرد، شلیک کرد و او را کشت. این مرگ باعث اعتراضات در فیلادلفیا شد. شهر برنامه ای را برای نصب یک کمک سلامت روان در مرکز 911 اجرا کرده بود، اما هیچ بودجه ای برای پوشش تمام وقت وجود نداشت و زمانی که برادر والاس برای کمک با 911 تماس گرفت، هیچ کس در حال انجام وظیفه نبود.

حامیان میانه رو این برنامه ها معمولاً می گویند که از اخراج پلیس حمایت نمی کنند، اگرچه نتیجه نهایی ممکن است نقش کوچکتری برای کارمندان قسم خورده باشد – و در نتیجه بودجه کمتری داشته باشد. (بسیاری از مدافعان شناخته شده محرومیت پلیس نیز خواهان پاسخی جایگزین هستند.) بالاخره هدف این است که برخی از مواردی را که پلیس نمی‌خواهد با آنها برخورد کند یا در برخورد با آنها خوب نیست، و اختصاص بودجه برای یک واحد است. که در برخورد با این موقعیت های خاص بهتر است.

اسکانلون گفت: “این چیزی است که مجریان قانون می خواهند.” «این انصاف نیست که همه مشکلات جامعه را به دوش پلیس یا معلمان بیندازیم و مشکلات روحی و روانی یکی از بزرگ‌هایی است که در حالی که نباید در این دو سطل ریخته می‌شود. انتخاب این لایحه دیوانه وار بود و وقتی پلیس پول اضافی را به مراکز تماس می داد، به نوعی باعث محرومیت پلیس از پول می شد.»

بعداً در همان روز، پلیس دلاور پنج نوجوان 13 تا 19 ساله را که در اسکانلون آکورا رانندگی می کردند، دستگیر کرد. شرایط جنایت – هم مظنونان و هم اسلحه آنها – به دو مورد از علایق خاص او مرتبط است: او از قوانینی حمایت می کند تا از بدرفتاری با نوجوانان در زندان جلوگیری کند، جایی که مظنونان پرونده او می توانند محکوم شوند، و به عنوان اکثر منتخبان. دموکرات ها، از قوانین سختگیرانه تر اسلحه حمایت می کند.

“این وحشتناک بود. من دو فرزند داشتم که بدیهی است که لازم نبود اسلحه به سمت من و کارمندم نشانه رفته باشد و افرادی در اطراف بودند. او گفت: خدا را شکر به کسی آسیبی نرسید.

اما حتی در طول جلسه، ذهن او به صحبت‌هایی که با مقامات انتظامی درباره کیت‌های اسلحه داشت، اسلحه‌هایی که از قطعات قابل جمع‌آوری بود و به دلیل نداشتن شماره سریال قابل ردیابی نبود، معطوف شد. “من این دختر 19 ساله را تماشا می کنم که اسلحه ای به سمت سینه ام گرفته است و اسلحه را تماشا می کند و در پس ذهنش گمانه زنی می کند که کاملاً وحشتناک نیست. شبیه کیت تپانچه است. پلاستیکی به نظر می رسد. به نظر می رسد می توانم آن را با هم جمع کنم

اسکنلان به من گفت که از سرعت دو قطبی شدن بحث در مورد سرقت خودروی او در خطوط چریکی ناامید شده است، به ویژه به این دلیل که او معتقد بود امروزه در ایالات متحده مشکلات جرم و جنایت جدی وجود دارد، از جمله افزایش سرقت خودرو و سلاح، و این مشکلات مستلزم گفتگوی متفکرانه و غیرسیاسی اما در مورد امید لمان به اینکه این حادثه طرز تفکر او را در مورد سیاست جنایی تغییر دهد، او خوش شانس نیست.

او گفت: “می ترسم که نه.” من نمی دانم که آیا تغییر بزرگی در دیدگاه های من ایجاد شده است یا خیر. من همیشه از پلیس جامعه و اجرای خوب قانون حمایت کرده‌ام و این کار را ادامه خواهم داد.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis