مربیان سیاهپوست NFL در شرایط غیرممکنی قرار دارند

[ad_1]

مربیانی مانند دیوید کالی که به تازگی از هیوستون تگزاس اخراج شده است و برایان فلورس از دلفین میامی تا همین اواخر با مشکل بزرگی در NFL روبرو هستند. این شجره نامه آنها نیست. این تجربه آنها نیست. این توانایی آنها برای ارتباط با بازیکنان نیست. اینها نقشه های تهاجمی یا دفاعی آنها نیست.

یعنی سیاه هستند.

این نتیجه گیری ممکن است خشن به نظر برسد، اما تقریباً 20 سال از تصویب قانون رونی توسط NFL می گذرد که هدف آن این بود که نامزدهای رنگین پوست شانس بهتری برای کار به عنوان سرمربی داشته باشند و در نهایت گسترش یافت و شامل افتتاحیه در دفتر اصلی نیز شد. آنچه لیگ برای تلاش های خود در سال 2022 باید نشان دهد، مایک تاملین از پیتسبورگ استیلرز به عنوان تنها سرمربی سیاه پوست در لیگ است. دلیل آن به طرز دردناکی واضح است: در لیگی که تقریباً 70 درصد بازیکنان آن سیاه پوست هستند، مالکان علاقه واقعی به دیدن مربیان سیاهپوست ندارند.

در حال حاضر 8 پست سرمربی در لیگ وجود دارد و نام گروهی از مربیان سیاهپوست به عنوان مصاحبه شوندگان احتمالی و یا حتی نامزدهای پیشرو مطرح شده است. با این حال، بیشتر آنها نادیده گرفته خواهند شد، و تعداد معدودی که استخدام می شوند احتمالاً موقعیت های دشواری را به ارث می برند – که در آن به همان صبری که همتایان سفیدپوست خود از آن لذت می برند، ادامه نمی دهند.

NFL دقیقاً اینگونه کار می کند. اخراج کولی و فلورس بر استانداردهای دوگانه و انتظارات غیرواقعی که مربیان سیاهپوست مرتباً با آن روبرو هستند، تأکید می کند.

سال گذشته، کالی 66 ساله تنها سرمربی سیاه پوستی بود که به خدمت گرفته شد و اکنون تنها پس از یک فصل از این تیم رفته است. رکورد 4-13 تگزاس مطمئناً بد به نظر می رسد، اما به خاطر داشته باشید که این تیم چند هفته پس از دوره مربیگری کالی، سه مدافع سال خود، جی جی وات را آزاد کرد. دشون واتسون، مدافع ستاره، در تمام فصل روی نیمکت نشست زیرا تگزاسی ها امیدوار بودند که او را معاوضه کنند. واتسون در حال حاضر با 22 پرونده مدنی روبرو است که در آنها ظاهراً در رفتارهای جنسی نامناسب با تعدادی از ارائه دهندگان ماساژ شرکت کرده است.

علی‌رغم این تحولات، تگزاسی‌ها همان تعداد بازی را تحت هدایت کالی در این فصل بردند که در فصل گذشته با بیل اوبراین سلف او بردند – و اوبراین واتسون را در زمین داشت. اگر هیچ چیز دیگری، کالی بر اساس آنچه که باید با آن کار می کرد از همه انتظارات معقول فراتر رفت. هفته گذشته، زمانی که خبرنگاران، نیک کاسریو، مدیر کل تگزاس را در مورد دلیل اخراج کالی تحت فشار قرار دادند، کازریو چیزی برای ارائه نداشت: “این لزوماً یک چیز خاص نیست.” در پایان، در مورد گام‌های بعدی یا نحوه حرکت به جلو، تفاوت‌هایی وجود داشت، نه لزوماً آینه دید عقب در مورد آنچه اتفاق افتاد.»

دلیل اینکه کاسریو نمی تواند بینش زیادی ارائه دهد این است که تگزاسی ها کالی را در موقعیتی قرار دادند که او هیچ شانسی برای موفقیت نداشت. کالی با 27 سال سابقه مربیگری در NFL آمد، اما هرگز فرصت واقعی برای سرمربیگری نداشت. تگزاسی ها لیست باریکی به او دادند که فاقد بازیکنان قوی بود.

قبل از استخدام کالی برای شغل مربیگری برتر، تیم همچنین با جاش مک‌کاون، یک کهنه سرباز NFL مصاحبه کرد که هرگز به صورت حرفه‌ای مربیگری نکرده و از سال 2019 در لیگ بازی نکرده است. در واقع، تنها تجربه مربیگری مک‌کاون در دبیرستان شارلوت، شمال بود. کارولینا تگزاسی‌ها اکنون در حال بررسی مجدد آن هستند و سوخت‌گیری می‌کنند گمانه زنی ها مبنی بر اینکه مک کاون اولین انتخاب آنهاست و اینکه آنها سال گذشته کالی را استخدام کردند فقط به این دلیل که می ترسیدند یک مربی باتجربه تر چگونه ظاهر شود.

فقط این واقعیت که مک‌کاون، سفیدپوست، توانست دو بار برای سرمربیگری با رزومه‌ای که تقریباً وجود نداشت، مصاحبه کند، گویای مشکلاتی است که مربیان سیاهپوست در NFL با آن روبرو هستند. شاید کالی در درازمدت برای تگزاسی‌ها مناسب نبود، اما اگر تگزاسی‌ها از او به عنوان سپری برای استخدام مربی مورد نظرشان استفاده می‌کردند، بیش از توهین بود.

متأسفانه، در NFL، از مربیان سیاه پوست انتظار می رود که به سرعت معجزه کنند، و اگر این کار را انجام ندهند، معمولاً به قیمت کارشان تمام می شود. در سال 2018، آریزونا کاردینالز استیو ویلکس را پس از یک فصل اخراج کرد. مانند کالی، ویلکس تیمی را انتخاب کرد که چشم‌انداز ضعیفی داشت، مخصوصاً به این دلیل که مدیر کل کاردینالز، استیو کیم، یک سری درفت‌های مشکوک را انتخاب کرده بود. اما این ویلکس بود که بهای آن را پرداخت.

کالی بسیار سخت‌تر از دن کمپبل، سرمربی شیرهای دیترویت، که سفیدپوست است، محاکمه می‌شود. Lions برای چندین دهه یک فرنچایز غم انگیز بوده است. در این فصل، این تیم برای دومین بار در تاریخ فرنچایز با باخت معاشقه می کند. کمپبل یک بازی کمتر از کالی برد، اما با وجود رکورد 3-13-1 شیرها، حال و هوای اطراف کمبل خوش بینانه و دلگرم کننده است. Sports Illustrated اخیراً فهرستی با عنوان “4 نشانه که دن کمپبل مربی مناسب شیرها است” منتشر کرده است. او در اوایل فصل که دیترویت به مینه سوتا باخت و 0-5 شکست خورد، او را به خاطر گریه او تحسین کرد. نویسنده می نویسد: دیدن احساساتی شدن سرمربی تیم بسیار شاداب است.

خوش‌بینی‌های زیادی موجه است: در کمپبل، شیرها که بازی‌های نزدیک زیادی را باختند، رقابتی‌تر از رکوردهایشان بودند. کمپبل مطمئناً سزاوار زمان بیشتری است تا ببیند آیا می تواند شیرها را بچرخاند یا خیر. اما بسیاری از مربیان سیاهپوست در چنین پست هایی زمانی که نتوانند پیشرفت فوری نشان دهند، از شک و تردید بهره مند نمی شوند. و گاهی اوقات، حتی زمانی که نتایج چشمگیر هستند، باز هم به اندازه کافی خوب نیستند.

شیرها همان فرنچایزی هستند که جیم کالدول را در سال 2017 پس از هدایت شیرها به دو بازی پلی آف در چهار فصل سرمربیگری خود، اخراج کردند. کالدول که سیاه پوست است و در سال 2010 به عنوان سرمربی ایندیاناپولیس کلتز به سوپر باول رفت، سه فصل پیروز شد، از جمله آخرین فصلش که دیترویت 9-7 بود. شیرها فکر می کردند می توانند بهتر از کالدول کار کنند. اما نتوانستند. مت پاتریشیا، مربی بعدی شیرها، نتوانست فصلی برنده داشته باشد، هرگز به پلی آف نرفت و با رکورد 13-29 دوره خود را با شیرها به پایان رساند. کالدول 36-28 بود.

سرنوشتی مشابه سرنوشت کالدول فلورس بود که علیرغم هدایت دلفین ها به اولین فصل های پیروز پیاپی خود در 2002-2003، اخراج شد. برخی گزارش ها روند تکان دهنده فلورس را به درگیری با مدیر کل کریس گریر و کوارتربک فعلی توآ تاگووایلوا نسبت می دهند. رابطه آزمون در تیم فوتبال چیز جدیدی نیست. اما بسیاری از مربیان دیگر با شخصیت های قوی به کار خود ادامه می دهند، به خصوص پس از نشان دادن نوع قولی که فلورس نشان داده است.

حتی اگر فلورس به تیم دیگری بپیوندد – شایعه شده که نامزد اصلی افتتاحیه نیویورک جاینتز است – یا مربیان سیاهپوست دیگری در چرخه استخدام فعلی به عنوان سرمربی معرفی شوند، اخراج او و کالی اثری منحصر به فرد در استخدام گذاشته است. یک فرآیند NFL برای سرمربیان

از زمان آغاز به کار، NFL دو بار دامنه قانون رونی را در تلاش برای وادار کردن مالکان NFL به جدی‌تر گرفتن نامزدهای اقلیت گسترش داده است. این قانون با نیت خوب بود، و گاهی اوقات در طول سالها به نظر می رسید که تا حدودی تأثیر داشته باشد. اما تا زمانی که مالکان NFL به مربیان سیاهپوست به عنوان هزینه نگاه کنند، تغییر قابل توجهی وجود نخواهد داشت. شکست این مالکان در قدردانی از رهبری مردان سیاه پوست در این زمان هر فصل آشکار می شد – درست مانند سال گذشته. متأسفانه، این یک مشکل جدی است که به نظر می رسد NFL انگیزه یا اراده ای برای حل آن ندارد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis