مدل مانتو؛ 100 مدل جدید خرید مانتو دخترانه مجلسی و شیک + عکس

 

رنگهایی مثل سرمهای، مشکی، زغالی، طوسی، بژ، کرم و قهوهای و خاکستری رنگهای پرمصرف در طراحی مانتو مشاغل میباشد چراکه هم دیرتر کثیفی را نشان میدهند و هم با سایر رنگها و اکسسوریهای پوشیدنی یا محیط قابل هماهنگی هستند و هم رسمی تر بهنظر میرسند. مثلا به جای استفاده از مانتو مدلهای کُتی، راسته یا مدلهای مانتو که همه به تن میکنند به سراغ برشهایی نو و خلاقانه بروید. هم افزایش پیدا کرد و قیمت تمام شده کفش یا کیف در حال حاضر حداقل صددرصد بیشتر از قبل شده است من هم مسیری را که تا چند روز قبل با ۴۰ هزار تومان میرفتم دیروز 60 هزار تومان پرداخت کردم و این گرانیها زنجیروار به هم متصل است، اما در مجموع تولیدکنندهها در وضعیت بدی قرار دارند و از طرفی پولی هم نداریم که بخواهیم مواد اولیهمان را از قبل بخریم و انبار کنیم.» از او میپرسم چرا همه کشورها در آستانه شب عید اجناس ارزان میشود تا همه مردم در همه اقشار خرید کنند اما در ایران قیمتها چند برابر میشود؟ پوشیدن مدل مانتو جدید، مانتوهای دانشجویی، مانتوهای اداری یا مانتوهایی که شبیه مدل مانتو بازیگران هرکدام میتواند نشاندهنده روحیات و سلایق متفاوت در یک خانم باشد. شرکت بن بیگی, تولید کننده انواع مانتو اداری است و شما از این طریق بدون واسطه با تولید کننده اصلی در ارتباط خواهید بود.

 

اگر مانتوی انتخابی شما از رنگ خنثی است، خیالتان از بابت ست کردن مانتو و استایل آن راحت باشد زیرا رنگ های خنثی با هر رنگ دیگری به راحتی ست میشوند. این الگوها واقعا نشاط و شادابی و حس گل های بهاری را در جامعه تسری می دهد و باعث می شود چهره کوچه و خیایان های دود گرفته شهر هم بیشتر شکوفه ای و یاسی تر شود ما به شما این مدل مانتو جدید و گلدار را پیشنهاد می کنیم البته اگر عاشق و گل و عطر های آن هستید و از متفاوت و خاص بودن هراسی ندارید . در ایران به بسیاری از استایلهای کژوال (روزمره) در اصطلاح اسپرت میگویند که سوای معنی لغوی آن ما نیز در این مقاله از کلمه اسپرت استفاده میکنیم. راحتی بالای این پارچه در اثر ترکیب مواد اولیه آن که شامل 75 درصد نخ میباشد, تاثیر پذیرفته است. انتخاب پارچه روی کیفت محصول نهایی و همچنین قیمت تمام شده محصول تاثیر مستقیم دارد. به یاد داشته باشید که حتما قرار نیست مبلغ زیادی بابت خرید مانتو پرداخت کنید، تا چیزی که می خرید چشمگیر و با نمایی فوق العاده باشد؛ بلکه این انتخاب صحیح شماست که حتی ارزان قیمت ترین مانتو را به چیزی لوکس و عالی تبدیل می سازد.

 

آیتم مورد نظر بسیار راحت است و شما را به یاد پیراهنهای ماکسی میاندازد. جدا از شوخی اگر شما صاحب یک تولیدی پوشاک کوچک یا بزرگ هستید باید به صورت حرفهای در مورد الیاف طبیعی و مصنوعی، انواع آن، روش تشخیص، کاربرد و حکمت مصرف هر کدام در پارچههای مختلف آشنایی کامل پیدا کنید. • اگر سینههای شما کوچک و پایین تنه شما از بالا تنه تان درشتتر است از مدل مانتوهایی استفاده کنید که در قسمت بالا تنه گلدوزی یا گیپور دوزی شده باشند تا توجه را از قسمت پایین تنه شما به بالا تنه کوچکتان جلب کند. در این میان رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران سهشنبه از اجرای “طرح ویژه برخورد با تولید و عرضه مانتوهای جلوباز، شیشهای، حریر و توری در تهران با مشارکت پلیس اماکن و دادستانی پایتخت” خبر داده و دلیل این اقدام را “صیانت از عفاف و حجاب” عنوان کرده بود. ابوالقاسم شیرازی در سخنان امروز نیز از “رصد میدانی” در سطح فروشگاهها و تولیدکنندهها با همکاری اداره نظارت بر اماکن پلیس تهران خبر داده است. توضیحات شیرازی ما را به حلقه مفقوده دیگری راهنمایی می کند و آن کم کاری همه سازمان های مرتبط در عدم ساماندهی طراحان لباس است.

 

حلقه مفقوده همینجاست. ساماندهی نشدن طراحان لباس و فقدان ساز و کار درست برای فعالیت آنها باعث شد تا شبکه های سازماندهی شده این طراحان را با چند واسطه به کار بگیرند. ویژگی چروک نشدن مانتو مجلسی میتواند به دلیل استفاده بیشتر پلی استر نسبت به نخ در آن باشد. خصوصیت اصلی این مانتوها راحتی، مناسب برای محیط بیرون و کار، ست شدن راحت با بیشتر شالها، شلوارها و همچنین کفشها و البته تا حدودی قابل استفاده در بعضی میهمانیها در حد ضرورت، این مانتوها به دلیل استفاده زیاد باید از جنس پارچه خوبی برخوردار باشند برای مثال جهت طراحی مانتوهای تابستانی بهتر است از پارچههای نخی یا پارچه کتان و یا پارچه پنبه استفاده کرد چون هوا از آن عبور کرده و باعث کاهش تعریق میشود. در مهمانیها و موقعیتهایی مانند حضور در محضر برای مراسم عقد و ازدواج یا هر شرایطی که فضا و جو، لباسهایی مجلسی نیاز داشته باشد هم کُتها به کمکتان میآیند.

 

زیرا در سال جاری تمام پارچهها یا لباسهایی که با رنگ مشکی بر روی صحنههای مد و فشن ظاهر شدند مدلهایی بودند که در آنها یا از پارچههای مشکی طرحدار و شلوغ استفاده شده بود یا پارچههای ساده مشکی را با پارچهها یا اکسسوریهای مدعی در دنیای مد ترکیب کرده بودند. انواع مانتوهایی که در قسمت بالاتنه تنگ بوده یا دارای دکمه در طرفین باشند،سینههای شما را بزرگتر نشان میدهند. مانتوهای اداری متحدالشکل بوده و دارای یک شلوار یک مانتو و مقنعه هستند. قیمت مانتو اداری 80 درصد وابسته به جنس پارچه انتخابی شما و بیست درصد به مدل انتخابی و سایز مورد نظرتان بستگی دارد. اگر به پانچ علاقه ندارید و در عین حال با محدودیت بودجه مواجه هستید، بهتر است بدانید که قیمت دوخت مانتو کیمونو نیز در اکثر خیاطی ها پایین است. مانتوها غالبا گشاد و بسته دوخته می شدند تا فرد با پوشیدن آن ها برای انجام امور روزانه و فعالیت های حرکتی دچار محدودیت نشود. همیشه برای انتخاب و خرید مانتو خانم ها دچار دردسر می شوند چرا که نمی دانند کدام سبک مانتو مناسب آن هاست و کدام مدل مانتو را می توانند در چه مکان و موقعیتی استفاده کنند.

 

جذابیت رنگ و خاص بودن لباس مشکی مخصوصا لباس هایی که سنگ دوزی شده و از گیپور و نوار های مختلف روی آن کار شده است باعث شده که بیشترین خریداران را داشته باشد. به تازگی رنگ مرجانی زنده به عنوان رنگ سال 2019 انتخاب شدهاست، به احتمال خیلی زیاد زمانی که برای خرید مانتو عید به مغازه بروید، ویترینهایی پر از مانتوهای مرجانی رنگ خواهید دید. اما به عنوان یک خانم جوان یا دختر نوجوان در لباسهای خود از رنگهای شاد استفاده کنید تا خود را با انرژی و شوری که در وجودتان دارید، هماهنگ سازید. جنس پارچه مانتوها بستگی به فصل دارند یعنی پارچههای تابستانی سبک و خنک مانند پارچههای نخی و حریر بوده پارچههای بهاره و پاییزه به دلیل خنکی هوا پارچههای ضخیمتر مانند کرپ هستند و مانتوهای زمستانی از پارچههای پشمی، بافتنی و یا کتان دوخته میشوند. این مدل مانتوها به گونهای دوخته میشوند که نواقص موجود در اندام بانوان را به خوبی بپوشانند و ظاهری موقرتر از آنها را نمایش دهند.

 

مغازه دارها برای تبلیغ مانتوهایشان مانکن استخدام می کنند، دختران قدبلندی که ظاهر زیبایی دارند و حاضرند برای کسب درآمد، مانتوهای مغازه دارها را بپوشند و با ظاهری که توجه همه را جلب کند، برای جذب مشتری در پاساژ گشت بزنند. به ازای دریافت پول قابل توجه، با ظاهری زننده و آرایش های آنچنانی این مانتوها را تنشان می کنند و در خیابان ها و مراکز خرید و پرازدحام، تردد می کنند، با دو هدف تبلیغ مد جدید و ترویج بدحجابی که به نظرم هدف دومی برای این مانکن های خیابانی و کسانی که آنها را به کار می گیرند مهم تر است. خرید مانتو مجلسی شیک نیز می بایست زیر نظر استایلیست انجام شود تا پول شما هدر نرود. در صورتی که طرحها به شکل عمودی باشند، شما را لاغر و کشیده نشان میدهند. موضوع برخورد با تولید و عرضه مانتوهای “نامتعارف” به شبکههای اجتماعی نیز کشیده شده و واکنشهای متفاوتی را برانگیخته است. این موضوع بسیار وابسته به نوع دانشگا هتان است ولی در کل رنگ های جیغ خط قرمز بسیاری از دانشگاه هاست . مانتوهای شیک مجلسی به طور معمول از پارچههای بسیار با کیفیتی دوخته میشوند که این امر خود علاوه بر افزایش زیبایی مانتو برراحتی آن نیز تاثیر گذار است.

 

مولفههای اصلی برای طراحی یک مانتو طرح و جزئیات آن و تعریف آن (سنتی، مدرن، تلفیقی، الهام گرفته از لباس اقوام مختلف و …) پارچه، برشها و رنگ است. در عوض انتخاب مانتوهای مجلسی از جنس ابریشم، نخ و پنبه که از تجمع عرق بدن در یک نقطه جلوگیری می کنند و عموما به ندرت بوی بد عرق میگیرند انتخاب مناسبی برای مناطقی با آب و هوای گرم محسوب می شوند. این متریال میتواند از شما در برابر هوای سرد پاییز محافظت کند . از آنجاییکه هر دو رنگ روشن و تیره میتواند با اینگونه رنگ پوست مغایرت داشته باشد، بنابراین از هر دو رنگ میتوان استفاده نمود. برای این مورد، ما کلا خانم های ایرانی را به ۳ گروه تیره پوست، روشن پوست و همچنین پوست معمولی تفکیک کرده ایم. در انتخاب مدل مانتو باید ابتدا به ویژگی های اندام، رنگ پوست، رنگ مو و حتی رنگ چشم های خود دقت داشته باشید. خرید مانتو معمولا با توجه به سخت پسند بودن اغلب خانم ها، کاره بسیار راحتی نیست و بایستی در هنگام خرید یک مانتوی زنانه به مواردی همچون: جنس مانتو، اندازه متناسب با فیزیک بدنی خانم ها، تناسب آن با استفاده در محیط های مجلسی و یا اداری، رنگ پوست، قیمت مانتو و موارد دیگری از این دست نیز توجه نمایید.

 

اما اگر دارای اضافه وزن هستید و یا به هر دلیلی مایل هستید که اندام شما باریک تر به نظر بیاید، بهتر است به سراغ مانتوهایی به شکل راسته بروید که برش خورده بوده و اندام را کشیده تر جلوه دهند. این مانتو در عین سادگی دارای آستینهای کلوش و پلیسهدار میباشد. این آیتم آستینهای آن کمی حالت پفی دارد. در ادامه این برچسپ از سایت نمناک شاهد تمامی مطالب مرتبط با مدل مانتو و مانتوهای جدید و انواع آن ها خواهید بود. ارسال پیامکهایی حاوی هشدار به رانندگان یا جریمه خودرو به خاطر “بیحجابی” و همچنین اعلام حکم یک تا ۱۰ سال زندان برای کسانی که فیلمی درباره “کشف حجاب” برای مسیح علینژاد بفرستند نیز از دیگر اقدامات نهادهای قضایی و انتظامی ایران در روزها و هفتههای گذشته بود. مانتوهایی را بپوشید که خطوط و راههای عمودی دارند یا اصلا راه و خطی ندارند. اصلا تعریف درست و صحیح از مانتو یعنی چه؟ است در تابستان به علت گرمی هوا از رنگ های روشن تر استفاده میشود همینطور رنگ شال ها نیز روشن تر انتخاب میشوند. از آنجایی که هوا رو به گرمی میرود، مانتوهای جلو باز و مانتوهای نخی بهترین انتخاب برای این فصل هستند.

 

اگر بخواهیم برای شما چند نمونه از مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم یا مجالس را مثال بزنیم میتوانیم به مانتوهای مشکی خالدار یا چهارخانه و مانتوهایی که از پارچههای چرمی بودند و یا با تکههایی از چرم و پارچههای جالب توجه دیگر ترکیب میشوند، اشاره کرد. اگر به دنبال مانتو در فروشگاهها هستید، یک راهکار جالب برایتان وجود دارد. با توجه به نزدیک شدن مهر ماه و ورود به سال تحصیلی جدید این مطلب را راجع به نوع پوشش دانشجویان آقا و خانم برایتان آماده کرده ایم. با توجه به اینکه بخش بزرگی از مشتریان ما؛ سازمانها, ارگانها, شرکت های خصوصی معتبر, آژانسهای مسافرتی و فروشگاههای زنجیرهای بزرگ هستند, به منظور تسهیل در فرایند خرید این عزیزان تسهیلات ویژهای را در نظر گرفته ایم. به عنوان خریدار وارد یکی از فروشگاه ها می شویم. نوعی از مرجانهای دریایی در طبیعت به این رنگ هستند و به همین دلیل پانتون برای اینکه توجه مردم و افکار عمومی را به حفظ جزایر مرجانی رو به تخریب و اتقراض جلب کند، این رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب کرده است. یک مانتو اسپورت باید طرحی ساده داشته باشد تا در استایلهای متعدد کاربردی باشد، رنگ آن از خانواده رنگهای خنثی و کمرنگ و در نهایت از متریال مرغوب تهیه شده باشد.

 

در طراحی مانتو اسپرت انتخاب جنس پارچه به دلیل استفاده نسبتا زیاد از آن بسیار مهم است. پس از پوشیدن لگ مشکی یا چرم، شلوار گشاد مخمل یا هر نوع شلوار دیگری با اسنیکر سفید نترسید. مدل بالاتنههای چپ و راستی یا Wrap هم باعث میشود شکمتان کوچکتر دیده شود. اندام، سلیقه، رنگی که با پوستتان در تناسب است و موقعیت و مراسمی که به آن میروید هم در نظر داشته باشید تا در انتخاب انواع مدل مانتو دچار مشکل نشوید. شاید به خاطر بارش فراوان در این فصل، بهتر باشد، جنسی را انتخاب نمایید که سریع آب باران را به خود جذب نکند، زیرا در صورت جذب آب باران احساس سرما خواهید کرد و حتی شاید دچار سرماخوردگی شوید. مشکل عمده پارچههای کشی در بعد شستشو است که امکان دارد دچار ابرفت شود و باعث تنگی مانتو شود. مانتو یک پوشش لباس خانمهای ایرانی است که مدلها و رنگهای متنوعی دارد. یک نوع دیگر از مانتوهای پر طرفدار مانتو مجلسی است مانتو مجلسی برای خانمهای شیکپوش بخش بسیار مهمی از پوشششان است.

 

برای افراد بلند قد توصیه می شود که از مدل مانتو مجلسی بلند با کمر باریک و کفش های با پاشنه کوتاه تر استفاده کنند. اگر قد شما کوتاه است، توصیه میکنیم که حتما از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید. تاریخچه دقیقی از این پوشش در دست نیست اما اسناد و مدارک تاریخی اینطور نشان می دهد که زنان طبقه پایین جامعه که در مشاغل کارگری و خدمتکاری مشغول به فعالیت بودند برای جلوگیری از کثیف شدن لباس هایشان از مانتو استفاده می کردند. اگر اینطور است باید بگوییم که شما از شاگرد اولهای دنیای استایل و مُد هستید. به عنوان یک خانم قد بلند در هنگام خرید مانتو به این نکته دقت داشته باشید که مدل مانتوکوتاه پاهای شما را کشیدهتر از حد واقعی نشان میدهد و باعث بلندتر دیده شدن شما میشود. اولین نکته ای که باید بدانید این است که شما مثل قدبلندها این آزادی را ندارید که لباس های گشاد انتخاب کنید و باید در انتخاب سایز مانتوی خود دقت کنید. 2. گول پارچههای کشی را نخورید: اگر دلتان میخواهید از خرید مانتو خود به مدت طولانی احساس رضایت داشته باشید؛ سراغ مانتوهایی که با پارچه کشی دوخته شدهاند نروید. پس بهتر است در هنگام خرید مانتو نخی گول قیمت پایین مدلهای ارزان قیمت را نخورید و مانتویی را انتخاب کنید که عمر مفید بیشتری داشته باشد.

 

اگر تمایل دارید تصاویر بیشتری از محصولات را ببینید روی عکس ها کلیک کنید . همه این مانتو ها از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار هستند. مانتوهای مجلسی به علت دوخت خوش فرم، پارچههای مرغوب و طرحهای ظریف و هنرمندانهای که دارند قیمت بسیار بالایی دارند، پس بهتر است در هنگام انتخاب مدل مانتوی مجلسی بسیار دقت کنید. اولین نکتهای که باید هنگام خرید مانتو پاییزی دقت کنید، جنس مانتو پاییزی است. اگر شما قد کوتاهی دارید، این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را انتخاب کنید، زیرا علاوه بر اینکه بلندی مانتو تا روی زانو و مناسب شماست، به خاطر پترن راهراه باریکی که دارد شما را قد بلندتر نشان میدهد. در واقع مانتو نه تنها از اصلیترین لباسها برای خانمها محسوب میشود بلکه پوشش جامعه ما نیز هست زیرا رنگ و طرح و حس پوشش نیمی از جامعه را تشکیل میدهد. مانتوهای کتی که از مدلهای محبوب بهار سال 1400 است، میتواند با کتانی سفید استایل جذاب، به روز و راحتی را برای شما رقم بزند.

 

مانتو حریر و کار شده: اگر قرار است در بهار 99 بهترین اتفاق زندگیتان رقم بخورد ما به شما مانتو حریر و کار شده را پیشنهاد می دهیم. اگر علاقه مند به ساخت یک کمد لباس کامل هستید، پیشنهاد میکنیم سعی کنید دو رنگ مانتو مجلسی با دو قد متفاوت تهیه کنید. ست خود را با دامن یا شلوار ساده و یک شال با طرحهای کم و ظریف کامل کنید. بهتر است در محیطهای اداری از رنگهای مشکی یا قهوهای برای رنگ کفش استفاده کنید. طراحی مانتو اداری نیز میتواند یک بازار خیلی خوب و دائمی برای طراحان لباس باشد چرا که صاحبان مشاغل امروزه به لباس متحدالشکل و یک فرم کارکنان توجه ویژهای دارند چرا که هماهنگی و نظم و ترتیب در شرکت را بیشتر نشان می دهد. همان قدر که یک مانتو خوش دوخت میتواند هیکل شما را خوش فرم و خیره کننده نشان دهد، به همان اندازه در یک مانتو با تن خور نامناسب بد قواره دیده خواهید شد. نکته ای که در انتخاب این مدل مانتو ها باید به آن توجه نمایید بلندی یا کوتاهی انها بوده که با توجه به اندازه قد خود می توانید مدل های بلند تر یا کوتاهتر را در نظر گرفته و با توجه به سلیقه رنگهای سفید یا صورتی را برای بهار بپوشید.

 

با توجه به اعلام رنگ زرد روشن و طوسی روشن به عنوان رنگ سال ۲۰۲۱ و رنگ سال ۱۴۰۰ ، توسط موسسه پنتون تمامی مانتوجدید ۱۴۰۰ و خصوصاً مانتو جدید دخترانه ۱۴۰۰ ، مانتو زرد روشن و مانتو طوسی روشن و یا مانتو طوسی زرد خواهد بود . مدل مانتو عید ۱۴۰۰ ،دو تکه می تواند برای همه فصول و آب و هوایی طراحی شود و در عید و بهار اغلب آنها را از پارجه های حریر و نخی و خنک دوخته و سعی می کنند تمی از بهار و جذابیت شکوفه های نوروزی هم در آن مشهود باشد . فرم ایستایی مانتو مجلسی در تن به صورت اندامی میباشد و طرح آن بنا به سلیقه مشتریان متفاوت میباشد. مثل خانم های درشت اندام آن ها هم نباید سراغ مانتوهای تنگ یا گشاد بروند زیرا اندامشان را از فرم زیبای خود دور خواهد کرد. برای انتخاب مدل مانتو به سایز دور سینهتان توجه کنید. در این مطلب برخی مدل های خاص و زیبا را به شما معرفی می کنیم تا برای عید ۱۴۰۰ انتخاب بهتر و راحتتری داشته باشید . سارافون زیرین این مدل مانتو عید ۱۴۰۰ را می توان هم از جنس حریر کاملا ساده گرفت و یا اینکه از همان پارچه گیپور اما با رنگ دیگر استفاده کرد استفاده از سارافون گیپور در زیر و مانتو گیپور در رو واقعا خاص و زیبا است البته این ترکیب رنگی می تواند برعکس هم بشود و بلندی و کوتاهی سارافون و عبای روی آن فقط به سلیقه و خواست شما بستگی خواهد داشت و شما هم باید در انتخاب اندام و فرم و قدتان را حتما در نظر بگیرید تا جذابیت شما چند برابر شود .

 

هنگامی که قصد خرید مانتو مجلسی را دارید، گزینههای بسیار زیادی را در مقابل خود خواهید داشت و به همین علت، میتوانید با آزادی عمل کامل و با توجه به فرم بدنی خود بهترین مدل ممکن را انتخاب کنید. کار در هر محیط کاری و شرایط کاری همیشه همراه با فعالیت است حتی اگر پشت میز نشین باشید یا حتی اگر فعالیت بدنی اصلا نداشته باشید. در فصل گرم تابستان، پوشیدن مانتوهایی که دارای پارچه زیادی هستند یا از جنس گرم و داغ تهیه شده اند، چندان جالب نخواهد بود. استفاده از دوختهای ویژه و خاص ایرانی که در سیستان و بلوچستان یا قشم و استانهای دیگر رایج است هم در طراحی و دوخت مانتوها بسیار جالب از کار درمیآید. در انتخاب مدل مانتو در این دسته بندی، مانتوهای چین دار یا پیلی دار مناسب به نظر می رسند. این دسته از افراد معمولا با بهترین مزونهای لباس در ارتباط هستند و طراحانی حرفهای برای شیکتر شدن به آنها راهنمایی میدهند. همینطور میتونید در فستیوال حراج مانتو بهترین مدلها رو با قیمتی بسیار مناسب تر از مغازه ها و مزونها تهیه کنید . اگر چه هر سال از سوی شرکت پانتون (Pantone)، رنگ سال اعلام میشود اما دربهای خلاقیت به روی طراحان لباس کاملا باز است و میتوانند با الگو قرار دادن رنگهای رایج در کنار انواع و اقسام رنگهای شاد، خنثی و تیره به مدلها و طرحهایی برسند که هر یک طرفداران خود را دارد.

 

سپس باید متناسب با حالت اندام های خود اقدام به خرید مانتویی مناسب نمایید؛ مثلا چنانچه از قدی بلند برخوردار هستید حتما از مانتوهای کمردار استفاده نمایید و یا اینکه چنانچه از قدی کوتاه برخوردار هستید، از مانتوهایی با طرح خطوط عمودی بر روی آنان استفاده نمایید تا کمی بلندتر نشانتان دهد. ابتدا باید مشخص کنید به دنبال چه دسته ای از مانتو هستید و سپس از بین انواع مدل مانتو ۲۰۱۹ موجود در بازار سعی کنید آن مدلی که بیشتر به سلیقه شما نزدیک است را انتخاب کنید. آذر سال قبل شنیدیم که عده ای دارند روی مانتوهای شیشه ای مانور می دهند و آن را به بازار القاء می کنند. آنها را مانند لباس رزم در نظر داشته باشید، هر چقدر قوی باشید ولی قدرت مانور نداشته باشید شما ضعیف هستید. بسیاری انجام ندادهایم و احساس میکنم میتوانیم با توجه به منابعی که داریم مانور بدهیم. نمونه هایی که دارای حریر و تور و مروارید دوزی شده هستند نیز در مزون های لوکس تهران با قیمت های میلیونی خرید و فروش می شود. این مدل در قسمت پایینتنه دارای پلیسههای باریک و زیبایی است که دورتادور مانتو را پوشاندهاند و جذابیت آن را بیشتر کردهاند.

 

برای اینکه خز مانتوی زمستانی مورد علاقهتان خراب نشود دقت کنید که هیچوقت آن را مچاله نکنید. علاوه بر مانتوهای پلیسه به آستینها هم دقت داشته باشید. کسی نگفته باید در دانشگاه مشکی و سرمهای پوشید، اما کمتر کسی هم با مانتوی قرمز به دانشگاه میرود (و اجازه ورود پیدا میکند!) این طور چیزها خیلی بستگی به دانشگاهتان دارد. رشتهتان هم این طور چیزها را میتواند تغییر دهد. فصل بهار و عید نوروز فصل آدم های عاشق هیجان و تازگی است و این افراد سعی می کنند این هیجان و تغییر و تازگی را در همه ابعاد زندگیشان ایجاد نماید ، انتخاب مانتو هم برای آنها در مناسبت عید یک رویداد هیجان انگیز است نگاه اینگونه به زندگی داشتن باعث می شود همه چیز ها و انتخاب ها به سمت شکوفه ای شدن و لطافت و زیبایی پیش برود . پارچه های حریر خودشان به خودی خود هیجان انگیز و متفاوت هستند و زیبایی بیشتر این نمونه ها در طراحی و جنس لطیف و زیبا و در عین حال رنگهای شاد و هیجان انگیز آن است.این مدل مانتو برای عید ۱۴۰۰ برای فصل بهار و فضای شیرین آن بسیار مناسب بوده و شما را خاص و منحصر به فرد خواهند کرد .

 

این رنگ بسیار ملایم تر از رنگ زرد است و ست کردن آن آسان است به شرطی که فقط در یک آیتم استفاده شود؛ یعنی اگر مانتو را خردلی انتخاب میکنید رنگ مشابه خردلی را در استایل استفاده نکنید. همچنین هنر در یک ارتباط دو سویه با فرهنگ، از آن تاثیر می پذیرد و بر آن اثر می گذارد . البته یک روش دیگر هم برای تبلیغ مد جدید مانتوها وجود دارد و آن هم استفاده از سلبریتی هاست. ما به پیج هایی در اینستاگرام رسیدیم که مانتوهای شیشه ای را از طریق مدلینگ ها تبلیغ می کردند. ما بازرسان را مامور کردیم که به دکه های روزنامه فروشی شمال شهر سر بزنند و تعدادی مجله پر تیراژ و پر خواننده را خریداری کنند و بروشور تبلیغ مزون را پیدا کنند. در پاساژ میتوانید انواع مختلف مانتو را با قیمتهای بسیار مناسب خریداری نمائید. ترند مانتو سال 98 شامل مانتوهای مخمل کبریتی، جیر، مخمل و چرم است و در فروشگاه اینترنتی مدیسه میتوانید انواع مانتو و پانچوهای زمستانه را تهیه کنید.

 

همچنین کیف چرم زنانه و کفش کتانی سفید، از دیگر مواردی است که باعث زیبا و چشمگیرتر شدن استایل شما با مانتو چهارخانه میشود. اگر هنوز شک دارید که شاید شلوارهایتان به کتانی سفیدی نیاید، بهتر است یک دقیقه وقت بگذارید تا تمام روش های مختلفی را که در عکس پایین پوشیده شده است را نگاه کنید. پارچههای کشی مانتویی نیز در دو نوع (در عرض کش یا کش در یک جهت – تمام کش و یا کشی در دو جهت ) هستند. مانتوهای مجلسی که پایینتنه آنها کلوش یا چیندار است برای شما پیشنهاد نمیشوند. اگر میخواهید که مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را بلند و کمی مجلسی انتخاب کنید، این مانتو را به شما پیشنهاد میکنیم. برای مثال اگر برای محل کار قرار است مانتویی زمستانه تهیه کنید، مدلی را انتخاب کنید که بیش از اندازه ضخیم و گرم نباشد تا تحمل گرمای محیط را برای شما سخت نکند. چند وقت قبل، فروشنده هایی که مانتوهای جلوباز داشتند و توسط بازرسان اتحادیه جریمه شده بودند گفتند شما که اینقدر به ما سخت می گیرید، یک سری به دکه های روزنامه فروشی شمال شهر بزنید. اگر اهل پوشیدن دامن های تقریبا بلند هستید می توانید این کتانی های سفید را بپوشید و یک تیپ اسپرت و در عین حال راحت بزنید.

 

اما روشهای زیادی برای ست کردن اسنیکر یا کتانی سفید وجود دارد در ادامه با ما همراه شوید و با نحوه استایل کردن کتانی سفید برای خانم ها آشنا شوید. اما اگر به دنبال مدلی هستید که برای محیط بیرون استفاده کنید، مانتو باید به اندازه کافی گرم باشد که از شما در برابر سرما محافظت کند و نباید زیادی از حد تنگ و چسبان باشد تا بتوانید برای زیر آن از یک پلیور و یا شومیز گرم استفاده کنید. همچنین رنگی را انتخاب کنید که بتوانید آن را با کیف و کفش های خود ست کنید. برخی از افراد با توجه به جنس مانتو آن را انتخاب می کنند ، مثلا برای عده ای خرید مانتویی که چروک نمی شود و نیازی به اتو کردن ندارد مهم است و برای برخی دیگر اینکه مانتویشان پرز نگیرد. همانطور که میدانید در بسیاری از شرکت ها و اداره ها برای هماهنگی بیشتر لباس کارمندان از یک لباس اداری و ست برای آقایان و خانم های آنجا استفاده میشود که این امر به لباس فرم معروف شده است. مانتو اداری بن بیگی؛ با بیش از 200 مدل مانتو شلوار اداری, به عنوان معتبرترین تولید کننده انواع لباس فرم اداری در ایران, با اطمینان تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را به شما ارائه میدهیم.

 

وقتی از مدل مانتو اداری به عنوان پوشش کاری خود استفاده میکنید هر روز صبح نگران اینکه چه بپوشید نخواهید بود و مانتوهای اسپرت و روزانه شما به دلیل استفاده شدن در محل کار زود خراب نخواهند شد. این مدل مانتو زنانه یکی از پرفروشترین مدلها در بهار و تابستان است که علاوه بر جنس خنک که مانع گرم شدنتان میشود، مدل جذاب و مجلسی نیز دارد. در زمستان و دمای پایین، پوشیدن این کت ها شما را گرم نگه می دارد و باعث می شود بسیار شیک به نظر برسید. برند مانتو ولی عصر بیش از ۳۰ سال است که در امر تولید بهترین و جدیدترین مانتو و شلوارهای روز فعالیت دارد این برند با مدیریت مهندس عباس زمانی جهرودی فعالیت مینماید و افتخار دارد از نظر کیفیت کالا، قیمت کالاهای مورد عرضه توان رقابت با برندهای معروف پوشاک را دارد و علاوه بر فروش عمده در سر تا سر ایران پهناور دارای چندین فروشگاه عرضه مستقیم کالا در سطح شهر تهران است . اگر دارای رنگ پوست و چشم روشن هستید، بهتر است مانتوهایی به رنگهای آبی روشن، قهوهای، بژ و آبی سیر انتخاب کنید و از پوشیدن مانتوهای به رنگ قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، ارغوانی و سفید خودداری کنید.

 

حتی در انتخاب رنگ مانتوی خود، به رنگ پوست و رنگ موهایتان نیز دقت داشته باشید. اما این به معنی این نیست که نتوانیم لباس خوب بپوشیم فقط بهتر است در این زمینه به چند نکته زیر دقت کنید ، این نکات هم شامل مسائل مالی و هم نکات وریزه کاری های دیگری برای خرید یک مانتو مناسب برای دانشگاه میشود. جنسهایی که پرز و کرک به خود میگیرند و یا پرز میدهند نیز جنس مناسبی برای مانتو نیست. کمدا یک اپلیکیشن کاملا دخترانه هست که با کمک آن علاوه بر خرید اینترنتی آسان شما آیتمهای متنوع، جذاب و باکیفیت در حد نو یا کاملا نو را میبینید که دارای تخفیفهای عالی هستند که همین ویژگی کمدا را به بهترین جا برای خرید اینترنتی عالی و قیمت مناسب تبدیل کرده است. البته هر دو نوع مانتو دارای مدل های متنوعی همچون اسپرت، سنتی و… با اعلام رنگ سال ۲۰۲۱ هر ساله لباس ها با توجه به رنگ آن سال دوخته می شوند و در ویترین مغازه ها دیزاین می شوند. اگر به بخش طراحی مانتو و فروش آن در بازار طراحی لباس زنانه فکر کردهاید لازم است بدانید کار درستی انجام دادهاید.

 

کافی است که انتخاب درخور داشته و هماهنگی های لازم بین مانتو و موقعیت فیزیکی خود ایجاد کنید. ۲- آنها برای خود مجموعهای قابل تعویض دارند. تداعی کننده روز های عاشقانه پاییزی که ترند قابل ملاحظه ای برای شیک پوشان به شمار می رود. مانتو اسپرت در وهلهی اول راحتی و آزادی عمل را تداعی میکند. زمانی که کلمهی اسپرت به گوش ما میخورد، اولین تداعی و برداشت ما از مانتو اسپرت زنانه استایلهای ورزشی است. او میگوید از آغاز طرح مقابله با کشف حجاب در خودرو تا کنون برای ۳۰۰ هزار نفر پیامک ارسال شده و از ۱۵۰ هزار نفر نیز تعهد کتبی گرفته شده است. در ایران مانتو به عنوان نوعی حجاب اسلامی برای زنان استفاده میشود. مدل مانتویی که شما به عنوان یک خانم انتخاب میکنید روی برداشتی که دوستان و آشنایانتان در نگاه اول از شما خواهند داشت؛ تأثیر میگذارد. مانتوها در عجیب بودن و نامتعارف بودن چند سر و گردن بالاتر از مانتوهای فروشگاه های هفت تیر است. این را هم بگویم همه مزون های غیرمجاز و بدون مجوز درگیر سناریوی طراحی و ورود مانتوهای نامتعارف نمی شوند.

 

اما چاره کاربرای برهم زدن این سناریوی از پیش تعیین شده چیست؟ فروشنده با سابقه میدان هفت تیر از یک شگرد دیگر هم خبر می دهد و می گوید:« اگر دقت کنید در این پاساژهای لاکچری، چشمتان به جمال مانکن های سیار هم می افتد. البته طراح مانتو در زمان طراحی به فرم اندام و ویژگیهای ظاهری دقت کافی میکند. در بسیاری از پروژههای خرید لباس فرم اداری, مخصوصاٌ لباس فرم بانوان شامل؛ مانتو اداری, سارافون به همراه شومیز و شلوار و همچنین مانتو شلوار اداری, نیاز به مشاوره حضوری قبل از خرید به شدت احساس میشود. از سوی دیگر همان طور که میدانید این روزها مزون های مختلفی در سراسر کشور افتتاح شده اند. شلوار فاق بلند کمر کشی با رنگهای روشن، یکی از شلوارهایی که کت زنانه را جذابتر میکند و این روزها این مدل شلوار زنانه مورد توجه بسیاری قرار دارد. مهمترین پارچه های مورد استفاده در تولید مانتو اداری عبارتند از : فیونا, کرپ, بزیاق و انواع پارچه های ترک.

 

مدل مانتو اداری فقط مخصوص بانوانی که در شرکتهای دولتی یا سازمانهای خصوصی بزرگ کار میکنند نیست. برای اینکه یک مانتو تابستانی مناسب داشته باشید به سراغ تونیکها یا پیراهنهای پوشیده و آزادی بروید که مدل کلوش یا گشاد دارند. البته به منظور اینکه اطمینان حاصل کنید که سازمان شما شرایط اجرای پروژه پروو در محل را دارد, لطفا با کارشناسان فروش شرکت بن بیگی تماس حاصل نمایید. برای خرید مانتو اداری میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا ارتباط از طریق اپلیکیشن واتساپ با ما در تماس باشید. شما مشتری عزیز به منظور اطلاع از قیمت مانتو شلوار اداری میتوانید با همکاران فروش ما در واتساپ و سایر پلتفرم ها در تماس باشید. رنگ مهم است، هم رعایت رنگ سازمانی در طراحی مانتو اداری اهمیت دارد و هم اینکه رنگها باید متناسب با فضای محل کار باشند، برای طراحی مانتو مشاغل بیشتر رنگهای خنثی استفاده میشود چون اگر مکرر پوشیده شوند در درازمدت نه بد بهنظر میرسند و نه تکراری. این مدل از مانتوها هم کاربردهای فراوانی دارند. در ادامه برنامه از پیش تعیین شده، مانکن های خیابانی وارد عمل می شوند. در بخش طراحی مانتو کلاس طراحی لباس مباحث اندازهگیری، شناخت انواع اندام، ترسیم الگو برای انواع مانتو، ایدهپردازی و خلاقیت، پارچهسناسی و جنسیتشناسی، محاسبه مقدار و متراژ پارچه بر اساس مدل طراحی شده، انواع برشها، تزئینات و …

 

نسبت به سایز و قد خود شناخت کافی داشته باشید و ویژگیهای اندامی خود را کامل در نظر بگیرید. در این استایل فقط از دو رنگ مرجانی و طوسی استفاده شده است.چون آستین های مانتو برش دار و طرحدار است شال ساده همرنگ استایل را کامل می کند. خانم دیگری که دو ماسک روی هم به صورتش زده و به ویترین مغازهها نگاه میکند، میگوید: «قیمتها خیلی بالاتر از سالهای قبل شده، امسال توان خرید من هم خیلی کمتر از سالهای گذشته است. این مدل مانتو که از کتهای مردانه الهام گرفته شده، تبدیل به مانتو پرطرفداری میان خانمهای شیکپوش شده است. خیلی از خانم های دانشجو به دنبال خرید مانتو دانشجویی هستند که گاهی انتخاب آن سخت میشود. از جمله مانتو های پرطرفدار عبارتند از مدل مانتو مجلسی، اسپرت، جلوباز، کوتاه، بلند و دانشجویی. مانتو مهمترین آیتم لباس همه خانمها است و از این رو انتخاب آن برای خانمها سخت و زمان بر است. نگویید، چون به اندازه کافی سخت نگرفتیم، مهار حجاب از دستمان در رفت و آمار بیحجابها و شلحجابهایمان بالا رفت. رسانههای داخلی ایران در روزهای گذشته گزارشهای متفاوتی از تشدید محدودیتها در زمینههای گوناگون در رابطه با مسئله حجاب منتشر کردند. برای محیطهایی داخلی در مهمانیهای دوستانه و خانوادگی نیز، کتانی سفید را با دامنهای کوتاهتر و حتی با شلوارک کوتاه ست کنید.

 

کتانی سفید می تواند استایل شما را با این مدل کت ها، از رسمی به اسپرت تبدیل کنند. مدل مانتو های تابستان از نظر طرح و رنگ با سایر مدل ها خیلی فرق دارند. مانتو جلوباز آستینپفی، ترند جدید تابستان امسال است. حالا بشنوید از موارد تخلف به گفته رییس اتحادیه پوشاک؛«فروش مانتوهای جلوباز در فروشگاه ها ممنوع است. برای خرید از شرکت بن بیگی لازم است ابتدا اقدام به انتخاب مدل از سایت بنمایید و بعد از نهایی کردن مدل مد نظرتان و واریز پیش پرداخت مرحله سایز گیری شروع میشود. به واقع همان قدر که در انتخاب لباس مجلسی یا مدل موهای خود وسواس و حساسیت دارید، در انتخاب سبک پوشش و فاکتورهای آن نیز لازم است که دقیق باشید و تمامی جوانب را در نظر بگیرید تا بیشتر حد زیبایی شما به این شکل خلق شود. آیتمهایی مانند شلوار جین یا یک پیراهن مدل ماکسی برای استفاده در زیر مانتو عالی به نظر میرسند. یکی از آیتمهایی که میتوانید زیر این مدل مانتوها بپوشید، پیراهن مشکی است.

 

یکی از چیزهایی که خانم ها عموما برای نوروز عید تهیه می کنند و البته بسیار هم برایشان مهم است که خاص و زیبا باشد مانتو بوده و البته انتخاب این روپوش ممکن است بر اساس سلیقه و سنت هایی محلی و شهری متفاوت باشد . یکی از چیزهایی که خانم ها عموما برای عید تهیه می کنند و البته بسیار هم برایشان مهم است که خاص و زیبا باشد مانتو است. پارچه گیپور از آن مدل پارچه های گران و البته بسیار پرطرفدار برای لباس های مجلسی است در دنیای مد و فشن امروز دیگر هیچ پارچه ای در انحصار مدل خاصی از لباس نیست و می توان از انواع پارچه ها برای لباس های مختلف استفاده است . در صورتی که مدل خاصی مد نظرتان می باشد که در این مجموعه نیست ما را از طریق قسمت نظرات مطلع کنید. مانتوهای نایلونی از الیاف مصنوعی و پنبه تهیه شده اند که مقاومت زیادی در برابر ساییدگی یا کشیدگی دارند. یعنی نمیتوان به کسی که طرح لباس پلنگی یا راهراه دوست ندارد، اصرار کرد که لباسی با این شکل و مدل خریداری کنید.

 

برای انتخاب سایز مناسب خود نیز میتوانید از قسمت راهنمای سایز، اندازه مناسب مانتو موردنظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. خرید مانتو از فروشگاههای اینترنتی معمولا چالشهایی به همراه داره که خیلیامون تجربش کردیم مثل یکی نبودن مدل مانتو و عکسش ، یا اندازه نبودن مانتوی ارسالی و یا کیفیت پایین مانتویی که به دستت میرسه. اما مانتو جین برای استایل کژوال و اسپرت کاربردی است و اگر برای موقعیتهای مهمتر به دنبال مدل مانتو پاییزه هستید، از مدلهای کلاسیک مانند مانتوهای شش دکمه و یا بارانی استفاده کنید. بخشی از این مبارزات بدون شک با نام “مسیح علینژاد” گره خورده است. این مانتوها معمولا خطوط عمودی دارند و در پشت و جلو برش خورده هستند. پارچه مانتو را یا ساده و یا با طرح و خطوط عمودی انتخاب کنید تا شما را کشیدهتر نشان دهد. اگر میخواهید با مانتو رنگی یک شال یا روسری نخی تهیه کنید، توصیه میکنیم سراغ رنگهای پاستلی بروید تا ترکیب رنگ مانتو و روسری زیباتر شود. از مانتوهای کمردار تنگ و مانتوهایی که بر انحنا و برجستگی هایتان تاکید دارند استفاده کنید، زیرا توجه را از قد بلند شما دور میکند. فروشگاه من در موقعیتی قرار دارد که در معرض دید است و اداره اماکن اول از همه سراغ من می آید، برای همین مجبورم این مانتوهای پرتقاضا را در رگال های پشتی قرار دهم تا از چشم آنها دور بماند.همه بازار پر شده از مانتوهای جلوباز، هر چند وقت یک بار سرو کله بازرسان اتحادیه و اماکن پیدا می شود.

 

مانتو از جمله پوشش ضروری برای بانوان ایرانی است که امروزه در انواع و اقسام مدل ها و طرح ها توسط تولید کنندگان مطرح داخلی و خارجی تولید و سپس به بازار عرضه می شود. در وهله اول باید ببینید کدام بخش از مانتو رنگ غالب دارد و سپس رنگ روسری را میتوانید با توجه به آن رنگ انتخاب کنید. انتخاب رنگ سفید و صورتی به صورت توام در طراحی و دوخت مدل مانتو عید ۱۴۰۰ بسیار هوشمندانه است بهار سرشار از رنگ و زیبایی بوده و غالب رنگهای موجود در این فصل عاشقانه ها ، شکوفه های سفید و صورتی هستند و پوشیدن لباس و مانتوهایی با این رنگها و تم ها می تواند شما را بسیار جذاب و زیبا نشان دهد . البته در مورد این نوع مدل مانتو ها می توان طرح ها و رنگهای دیگری هم در نظر گرفت ترکیب سفید و آبی یک انتخاب کلاسیک و مدرن و در عین حال سرشار از سادگی و زیبایی است بدون هیچگونه چیز اضافه ای. رنگ مشکی یکی از زیباترین رنگهایی است که کاربرد فراوانی دارد می توان از آن برای تمامی مجالس استفاده کرد البته اگر این رنگ با رنگ پوست شما سازگاری داشته باشد مانتو مجلسی با رنگ مشکی انتخاب بسیار عالی و کاربردی خواهد بود.

 

اصلیترین قابلیت این نوع پارچه خنک بودن و سازگاری آن با پوست بدن است. بنابراین بخشهای دیگر استایل شما مثل روسری، شال یا شلوار باید با طرحهای ساده و سازگاری انتخاب شوند. اگر مانتو شما یقه هفت است، شال یا روسری را در قسمت باز یقه بیندازید. این مانتوها در طرحهای شرقی تولید میشوند و استایل تابستانه شما را شیک و جذاب میکنند. ما در این مطلب از سری مطالب ساتیشو قصد داریم نمونه های شیک مدل مانتو جدید 1400 را برای شما خانم ها و دختران شیک پوش ایرانی ارائه کنیم. دانشجویان و دختران خوش ذوق معمولا مدل مانتو اسپرت راحت و شیک به مدل مانتوهای مجلسی و رسمی ترجیح می دهند . هر چند امسال برای دومینبار است که مردم از ترس ابتلا به کرونا و البته نوع جهش یافته آن؛ کرونای انگلیسی ترجیح میدهند از فروشگاههای آنلاین پوشاک خود را خریداری کنند، اما مشاهدات میدانی نشان میدهد که بازار شب عید خلوت است و افراد مانند سالهای گذشته خریدی انجام نمیدهند که مهمترین دلیل آن قیمتهای بالاست.

 

جنس پارچه مانتو: جنس پارچه مانتو تا حدودی در شکل دهی به اندام شما موثر است، اما بیشترین تاثیرگذاری آن در بخش شستشو و اتوکشی مانتو خلاصه می شود. بنابراین با توجه به شکل زندگی های امروزی و مشغله های زیادی که با آن ها دست و پنجه نرم می کنیم، انتخاب مدل مانتو با جنس پارچه ضدچروک شدن و بدون نیاز به اتوکشی عاقلانه تر خواهد بود. دانشگاه جزو مکان هایی است که سخت گیری های خاص خودش را دارد و نمی توان با هر پوششی که دلتان بخواهد در آن رفت و آمد کنید. شما قطعا کار سخت تری برای پیدا کردن مانتویی که اندام شما را خوش فرم و زیبا نشان دهد خواهید داشت. مدل مانتو دانشجویی در ایران که دانشگاه ها لباس های فرم خاصی ندارند میتواند شامل خیلی رنگ ها و خیلی مدل ها بشود فقط یک اصول کلی است که مدل مانتو های دانشجویی باید از آن ها پیروی کنند در نوشته زیر در این رابطه بیشتر صحبت خواهیم کرد و در کنار آن ۴۰ مدل شیک و اسپرت دانشجویی مانتو را با هم خواهیم دید . هم در آقایان و هم در خانم ها جزو تفکیک ناپذیر تیپ دانشجویی شلوار جین است ، مخصوصا رنگ تیره .

 

برای فصل پاییز خانمها معمولا از بارانی و یا مدل مانتو پاییزه زنانه استفاده میکنند و در نهایت تیپ منحصر به فرد و مورد علاقه خود را رقم میزنند. مدلهای دخترانه مانتو معمولا مدلهایی را پوشش میدهند که کوتاه و بالای زانو هستند یا طرحها و رنگهای جوانپسند و شادی دارند. رنگهای شادی مانند رنگ زرد میتوانند به متفاوت شدن استایلتان کمک شایانی کنند. مردم در این کمپین از وضعیت نامناسب مانتوهای موجود در بازار گلایه کردند، خواستار ریشه یابی پدیده مانتوهای جلوباز شدند و از عادی شدن این سبک از پوشش نامتعارف انتقاد کردند. • اگر قدتان کوتاه است باید از مدل مانتوهایی استفاده کنید که علاوه بر ساده بودن ارتفاع مناسبی داشته باشند. معمولاً از این مدلها در استایل کژوال استفاده میکنند؛ مانتو بافت را با یک شلوار جین زنانه و یک پلیور یقه اسکی، در استایل زمستانه خود بپوشید؛ همچنین نیم بوت چرم انتخاب مناسبی برای اضافه شدن به این استایل است. اما باید بدانید که لزومی به پوشیدن چکمه و بوت نیست و شما این کتهای خز را با کتانی سفید می توانید بپوشید.

 

مطمئنا دلتان نمیخواهد با خریدن یک مانتو و ست کردن آن با یک کفش مناسب به دردسر خرید کفش یا بوت جدید بیفتید. این قانون به این معناست که میتوانید رنگ مانتو یا بخشی از آن را با کفش، مدل کتونی یا شالتان ست کنید. کاربران موسوم به “ارزشی” از این طرح استقبال کرده، اما اکثر کاربران یا به تمسخر این طرح پرداخته یا با اشاره به اولویتهای اصلی جامعه ایران و وضعیت وخیم اقتصادی کنونی، از آن انتقاد کردهاند. مانتوهای سنتی بلند معمولا به صورت راسته یا دامنی طراحی میشوند. اگر بالاتنه چاقی دارید از مدلهای راسته گشاد استفاده کنید اگر اندام متناسبی دارید از هر مدلی میتوانید استفاده کنید اما از مدلهای تنگ دوری کنید چون نه تنها دیگر روی بورس نیستند بلکه بیشتر چروک شده و دردسر بیشتری دارند. مدل مانتو باید متناسب با اندام شما باشد یعنی مثلا اگر پایین تنه چاقی دارید از مدلهایی استفاده کنید که در پایین تنه گشاد و چیندار باشد و چاقی شما را نشان ندهد. یکی از دختران جلو می آید. بهترین کار این است که افرادی که پوست شان تیره رنگ است نگاهشان یبشتر به سمت مانتوهایی با رنگ های روشن نظیر صورتی، سفید، گلبهی، خاکی و آبی روشن باشد و از رنگ هایی مثل مشکی، سرمه ای، زرشکی که جزو طیف های تیره محسوب میشوند خودداری کنند اما همانطور که میدانید رنگ مشکی و سرمه ای در مانتوهای اداری و رسمی کاربرد بسیاری دارد و نوعی رنگ رسمی به حساب می آید اما بهتر است استفاده از آنها را به حداقل برسانید.

 

در این امکان ما برای شما یک نمونه با مشخصات مد نظرتان از نظر سایز, نوع پارچه و مدل مانتو شلوار اداری مورد نظرتان ارسال میکنیم و در صورت تایید و رضایت شما از نتیجه حاصل شده, کار را ادامه خواهیم داد و در صورتیکه اصلاحاتی مد نظر شما بود بعد از انجام تمام و کمال اصلاحات مد نظر شما, پروژه ادامه خواهد یافت. با توجه به اینکه سال ۱۳۹۸ با عنوان سال رونق تولید نامگذاری گردیده است، مانتو تواهن تمام اهتمام خود را در زمینه ارائه مانتوهای تولید داخل کشور به کار گرفته است؛ به همین دلیل و در همین راستا مانتو تواهن در حال حاضر در حال همکاری با ۴۰ تولیدی مطرح ایران واقع در تهران می باشد و تلاش نموده است تا انواع پوشاک زنانه را در راستای چارچوب موازین اسلامی ارائه دهد. ما در واحد تولید شرکت بن بیگی با حساسیت بسیار بالا تلاش میکنیم در انتخاب پارچه همواره از بهترینها استفاده نماییم. از دیدار شما خوشحال خواهیم شد. نه اجازه صحبت دارم نه اطلاعات خاصی که به کار شما بیاید.

 

به این شرط که اسم و رسمی از او در گزارش نیاوریم سرنخ هایی به ما می دهد:« من سال هاست در میدان هفت تیر فروشگاه مانتو دارم. البته در انتخاب جنس هم باید بدانید که پارچه هایی نظیر شانتون و نخ و پنبه نسبت به سایر پارچه ها گزینه بهتری برای پوشیدن در فصل بهار و تابستان خواهند بود زیرا علاوه بر وزن سبک، گرمای هوا را از خود عبور میدهند. همچنین پوشیدن مانتوهای کلوش و گشاد، اصلاً برای خانمهای کوتاه قد م