ماجراجویی تلویزیونی خود را انتخاب کنید: نمایش‌های جدید و بازگشتی برای تماشا در سال 2022

[ad_1]

دوباره شروع می‌کنیم: جوایز به تعویق می‌افتند، جشنواره‌های فیلم رویدادهای شخصی را لغو می‌کنند و استودیوهای فیلم در برنامه‌های اکران خود تجدیدنظر می‌کنند – حداقل برای همه فیلم‌ها بدون شرکت ابرقهرمانانی که با اینترنت سروکار دارند. اما در حالی که ویروس کرونا همچنان صنعت سرگرمی را تهدید می کند، تلویزیون در حال رونق است.

بسیاری از پروژه‌هایی که به دلیل همه‌گیری به تعویق افتاده بودند، تکمیل شده‌اند و سرانجام در دست اجرا هستند. دفاتر اسپین در حال گسترش جهان‌های آشنا هستند و پلتفرم‌های استریم جدید نمایش‌های خود را تولید می‌کنند. مرتب کردن این لیست ها می تواند مانند پیمایش در آب های طوفانی باشد. برای کمک به ترسیم مسیر خود در عناوین توهین آمیز 2022، من یک راهنمای مفید بر اساس ساعت های صرف شده برای مرور خاطرات روزانه، تریلرها و فیلمنامه نویسان تهیه کرده ام. سوال اصلی من این است: چقدر می خواهید روال تلویزیون خود را اشتباه بگیرید؟

من برای شروع یک برنامه جدید وقت ندارم …

… و من می خواهم از همان جایی که متوقف کردم ادامه دهم

هنوز از "کشتن اوا"
آنیکا مولنار / BBCA / AMC
کشتن اوا (AMC +، 20 فوریه؛ BBC America و AMC هفته آینده)

به مدت سه فصل، این سریال جاسوسی نشان می دهد که چگونه افسر اطلاعاتی ایو (با بازی ساندرا او) و هدف قاتل او ویلانل (جودی کومر) نسبت به یکدیگر وسواس پیدا می کنند. در این سفر آخر، تعقیب گربه و موش خطرناک و گاهی حتی شهوترانه آنها خواهد بود. دارند تا انتها (درست؟)

قانون و نظم (NBC، 24 فوریه)

عنوان پرچمدار این فرنچایز فراگیر بیش از یک دهه است که پخش نشده است، اما اگر دیک ولف، تولیدکننده بزرگ، راه خود را داشته باشد، احساس می کنید که تمام نشده است. با بازگشت دادستان منطقه جک مک کوی (سم واترستون) و کارآگاه کوین برنارد (آنتونی اندرسون)، وولف در نظر دارد که فصل جدید “ادامه” رویه اصلی باشد.

یک خارجی (Starz، 6 مارس)

حماسه عاشقانه سفر در زمان پس از یک “خشکسالی” طولانی تر از حد معمول – وقفه ای بین فصل ها – با انقلاب تهدید کننده زندگی آمریکا که دو عاشق کلر (کاتریونا بالف) و جیمی (سام هوانگ) با هم ساخته اند، بازمی گردد.

آتلانتا (FX، 24 مارس)

پس از چهار سال دوری از روی آنتن، کمدی معروف دونالد گلاور به خارج از کشور می رود: ارن (گلاور) و داریوس (لاکیت استنفیلد) در اولین تور بین المللی پیپر بوی (برایان تایری هنری) را همراهی می کنند و ستاره رپ او رشد می کند. انتظار توقف در لندن، آمستردام و پاریس، و همچنین برخی از مسیرهای انحرافی سورئال را داشته باشید.

پسر ها (آمازون، 3 ژوئن)

این اقتباس از کمیک ها انتقادی تند از وسواس ما نسبت به افراد مشهور، گسترش فساد شرکت ها و – از قضا – اشباع بیش از حد ژانر ابرقهرمانی است. پس از نامزدی امی برای فصل دوم برای یک سریال درام برجسته، فصل سوم به بررسی ریشه‌های ستاره‌دار می‌پردازد. ماوراء الطبیعهجنسون آکلز در نقش سرباز پسر، اولین “فوق مشهور” به بازیگران می پیوندد.

و امسال: بریجرتون (Netflix، 25 مارس) شامل یک جفت مرکزی جدید است. تاج (نتفلیکس) با بازیگران جدیدی از جمله ایملدا استونتون در نقش الیزابت و الیزابت دبیکی در نقش دایانا بازمی گردد. باری (HBO) سنگ مرگبار خود را حل خواهد کرد. عروسک روسی (نتفلیکس) به گفته یکی از میزبانانش، با حال و هوای “بسیار متفاوت” بازخواهد گشت. فال نیک (آمازون)، اقتباسی از رمان نیل گیمن و تری پرچت، برای فصل جدید از کتاب خارج شده است. خانم مایزل فوق العاده (آمازون، 18 فوریه) از دهه 1960 استقبال می کند. و فصل های آینده از چیزهای بهتر (FX، 28 فوریه) و بهتره به سول زنگ بزنی (AMC) آخرین سری آنها خواهد بود.

… اما من کنجکاو در مورد بزرگترین اسپین آف هستم

صلح ساز (HBO Max، 13 ژانویه)

از جیمز گان جوخه انتحاری او ممکن است مخاطبان زیادی را در همه‌گیری پیدا نکرده باشد، اما فیلم شامل یک چرخش وحشتناک از جان سینا در نقش صلح‌ساز خود راضی است. در اینجا، سینا اسپین آف خود را دریافت می کند که می تواند حتی خونین تر (و کثیف تر) از فیلم باشد.

بازیگران از "چطور با پدرت آشنا شدم" لیوان هایشان را به صورت نان تست بلند می کنند.
پاتریک ویمور / هولو
چطور با پدرت آشنا شدم (هولو، 18 ژانویه)

هیلاری داف در این به روز رسانی احمقانه شیرین از افسانه شرکت می کند.صبر کن– یک کمدی کمدی روزانه برای گروهی از دوستان که با عشق در نیویورک سفر می کنند. کیم کاترال نقش یک نسخه قدیمی‌تر از شخصیت داف را بازی می‌کند در صورتی که می‌پرسید سامانتا کجاست. واقعا رفت دنبال جنسیت و شهر.

بل ایر (طاووس، 13 فوریه)

شاهزاده تازه نفس بل ایر به‌عنوان یک درام درشت، ممکن است مانند پرتاب کردن زمین به نظر برسد شنبه شب زنده طرح، اما این مفهوم نظر ویل اسمیت را جلب کرد. او تهیه کننده اجرایی این بازاندیشی در مورد کمدی مورد علاقه اش است که به او کمک کرد تبدیل به یک ستاره شود.

وایکینگ ها: والهالا (نتفلیکس، 25 فوریه)

History Channel یک موفقیت غیرمنتظره فرقه را با حماسه مشخص کرد وایکینگ ها، که به دنبال فتوحات یک قهرمان افسانه ای نروژی و پسرانش است. اسپین‌آف نتفلیکس با ردیابی تعدادی از وایکینگ‌های معروف که ۱۰۰ سال پس از رویدادهای نمایش اصلی برای برتری می‌جنگند، ریسک‌ها را افزایش می‌دهد.

بدون عنوان ارباب حلقه ها مجموعه تلویزیونی (آمازون، 2 سپتامبر)

آمازون در فصل اول این سریال رکورد 465 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد، دراماتیزه کردن تاریخ سرزمین میانه بسیار قبل از اتفاقات رمان های فانتزی جی دبلیو. آر آر تالکین. واضح است که شرکت پخش امیدوار است این تنها امتیازی باشد که همه آنها را مدیریت می کند.

و امسال: اوبی وان کنوبی و اندور (هر دو دیزنی +)، فرض در توسعه است جنگ ستارگان کائنات؛ هاله (Paramount +)، بر اساس فرنچایز بازی ویدیویی؛ خانم مارول (دیزنی +)، که اولین ابرقهرمان مسلمان را در دنیای سینمایی مارول معرفی می کند. و خانه اژدها (HBO)، پیش درآمد بازی تاج و تخت که در نهایت می تواند طعم بدی که از فینال نسخه اصلی باقی مانده را از دهان همه ما بیرون کند.

من آماده شروع یک نمایش جدید هستم …

… و شما چیزی کاملا اصلی می خواهید

بایگانی نوار را بررسی می کند "آرشیو 81"
دی کولبر / نتفلیکس
آرشیو 81 (نتفلیکس، 14 ژانویه)

این سریال فراطبیعی یک بایگانی را دنبال می کند که برای بازیابی نوارهای قدیمی ضبط شده توسط یک مستندساز که در مورد وجود فرقه شیطانی تحقیق کرده است، کار می کند. این راز در دو خط زمانی آشکار می شود.

سه شخصیت روی مبل نشسته اند "همانطور که می بینیم"
علی گلدشتاین / استودیو آمازون
همانطور که می بینیم (آمازون، 21 ژانویه)

خلق شده توسط چراغ های جمعه شب و فرزندپروری جیسون کاتیمز، مجری برنامه، این درام قدیمی سه هم اتاقی 20 ساله و چیزی را دنبال می کند که در طیف اوتیسم قرار دارند (و بازیگرانی در این طیف بازی می کنند). مانند سایر پروژه های Katims، برای تامین آب آماده باشید.

سرزمین موعود (ABC، 24 ژانویه)

دو خانواده ثروتمند آمریکای لاتین در این درام به رهبری جان اورتیز و سیسیلیا سوارز برای حفظ کنترل صنعت شراب دره سونوما تلاش می کنند. نمایش عالی به نظر می رسد، اما تلویزیون شبکه می تواند از تماشای کمی بهره ببرد.

جدایش، جدایی (Apple TV +، 18 فوریه)

آخرین تلاش بن استیلر در تولید و کارگردانی، کارگردانی این تریلر علمی تخیلی برای کارمندان اداری است که خاطرات خود را در هنگام کار از خانه پاک می کنند و بالعکس. (فکر نمی کنم این باشد تعادل زندگی کاری به معنای …)

دره درخشان (Starz، 6 مارس)

کورتنی کاکس و گرگ کینیر نقش زوجی را بازی می‌کنند که تلاش می‌کنند با نقل مکان به خانه‌ای (احتمالاً جن زده) در حومه شهر، ازدواج خود را نجات دهند. میرا سوروینو نقش یک دیو را بازی می‌کند – یا شاید هم فقط در شخصیت کاکس.

و امسال: مرد شنی (نتفلیکس)، اقتباسی از کار نیل گیمن؛ دفتر کنجکاوی های گیرمو دل تورو (نتفلیکس)، مجموعه ای از گلچین های ترسناک؛ و بت (HBO)، یک داستان فراصدایی درباره یک خواننده و متخصص خودیاری است که با The Weeknd نیز تهیه شده است.

… با داستانی کنده شده از سرفصل ها

پم و تامی (هولو، 2 فوریه)

به کارگردانی کریگ گیلسپی (من، تونیا)، این سریال محدود داستان واقعی چگونگی را بیان می کند sex نوار ضبط شده توسط پاملا اندرسون (لیلی جیمز) و تامی لی (سباستین استن) فرهنگ سلبریتی ها را مدت ها قبل از وجود داکسمویس تغییر داد.

هنوز از "اختراع آنا"
نیکول ریولی / نتفلیکس
اختراع آنا (نتفلیکس، 11 فوریه)

در سال 2018 a نیویورک مقاله ای در مجله درباره آنا دلوی، کلاهبرداری که وانمود می کرد یک وارث اروپایی است و ساکنان سکولار شهر را فریب می داد تا بودجه جت ست نجات دهنده او را تامین کنند، باعث جلب توجه سوپر تهیه کننده شاندا رایمز شد. رایمز در اولین تلاش خود در نتفلیکس به عنوان خالق، داستان دلوی را در تلویزیون ترجمه خواهد کرد که عجیب تر از داستان است.

Super Pumped: نبرد برای اوبر (برنامه 27 فوریه)

نویسندگان مشترک میلیاردها پشت این سری جدید گلچین هایی هستند که فرهنگ تجارت معاصر را بررسی می کنند. فصل اول ظهور و سقوط تراویس کالانیک (جوزف گوردون-لویت)، مدیر عامل سابق برنامه اشتراک گذاری سفر Uber را دنبال می کند.

حذف کردن (هولو، 3 مارس)

این مینی سریال بر اساس پادکستی در مورد الیزابت هولمز، مدیر عامل سابق شرکت تقلبی آزمایش خون Theranos، آماندا سیفرید را به عنوان کارآفرین بدنام و کم صدایی که ممکن است برای هالووین لباس پوشیده به تصویر بکشد. (یا شاید فقط من بودم.)

و امسال: WeCrashed (AppleTV +)، که شامل جرد لتو و آن هاتاوی به عنوان دو زن و شوهر پشت WeWork است. زمان پیروزی: ظهور سلسله لیکرز (HBO)، سریالی که توسط فیلمنامه نویس و کارگردان آدام مک کی برای تیم قهرمان NBA تهیه شده است. ما صاحب این شهر هستیم (HBO)، یک نمایش جنایی از سیم خالق دیوید سیمون برای اداره پلیس بالتیمور؛ و لوله کش کاخ سفید (HBO) و گازلیت (Starz)، دو درام سیاسی معتبر برای واترگیت.

… و باید بدانم که اجراها خوب خواهند بود

هنوز از "یک عصر طلاکاری شده"
آلیسون کوهن رز / HBO
عصر طلاکاری (HBO، 24 ژانویه)

خلق شده توسط داونتون ابی جولیان فلوز، مجری برنامه، این دوره برای خانواده های قدیمی که با تازه واردان به جامعه نیویورک روبرو هستند، شامل گروهی پر از متفاوت ترین بازیگران امروزی، از جمله کریستین بارانسکی، کری کون و سینتیا نیکسون است.

زن در خانه روبروی دختر پشت پنجره (نتفلیکس، 28 ژانویه)

در این طنز از فیلم های هیجان انگیز زنانه مانند زن در پنجره و دختر در قطارکریستن بل نقش زنی را بازی می کند که فکر می کند شاهد یک قتل بوده است، اما در آن شک دارد زیرا مجموعه ای از ترانه های این ژانر است.

پادشاه (روباه، 30 ژانویه)

سوزان ساراندون مادرسالار سلسله موسیقی کانتری در این صابون است که به نظر می رسد نشویل، امپراتوریو باشه، سلسله همه در یک جمع شده اند

سوء ظن (Apple TV +، 4 فوریه)

اوما تورمن گروه این تریلر را رهبری می کند که در آن پسر یک تاجر قدرتمند ربوده می شود و چهار مهمان در هتلی که او را در آنجا برده بودند مظنون اصلی می شوند.

چیزی که در مورد پم است (NBC، 8 مارس)

رنه زلوگر اولین موفقیت خود را به عنوان سرفصل برنامه های تلویزیونی در این کار انجام داد خط تاریخداستان الهام گرفته شده درباره یک جنایت به ظاهر ساده. او نقش پام را بازی می‌کند، زنی که درگیر نقشه‌ای برای کشتن یک بیمار سرطانی است.

و امسال: عشق و مرگ (HBO Max)، یک سریال جنایی واقعی با بازی الیزابت اولسون و جسی پلمونز. پیر مرد (Hulu’s FX)، اقتباسی از رمان توماس پری توسط جف بریجز و جان لیتگو. ایرما وپ (HBO)، به کارگردانی Olivier Asayas، یک سریال محدود، یک فیلم در مورد فیلم 1996 او با بازی آلیسیا ویکاندر. و مار اسکس (Apple TV +)، اقتباسی از پرفروش ترین کتاب بریتانیایی با بازی کلر دینز و تام هیدلستون.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis