رژیم کانادایی یک رژیم سریع است که امروزه به دلیل تناسب اندام بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از کسانی که این رژیم سریع را دنبال کرده اند بسیار موفق بوده اند. در نتیجه ، رژیم کانادایی به دلیل کاهش وزن شهرت و محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

اما قوانین و روشهای خاصی برای این هیئت وجود دارد که باید با دقت و به طور منظم رعایت شود تا نتایج عالی و مطلوبی حاصل شود. در ادامه ، ما به شما توضیح کاملی درباره پیروی از روند دقیق و روزانه این رژیم غذایی همراه با موافقان و مخالفان آن خواهیم داد.

با رژیم کانادایی آشنا است
امروزه یکی از بحث برانگیزترین موارد ، کاهش وزن و راه لاغر شدن برای تناسب اندام است. عوامل متعددی منجر به چاقی بین جوامع مختلف شده است ، که منجر به ظهور روش های مختلف کاهش وزن شده است. در این بین سریع ترین راه حل ها طرفداران بیشتری را به خود جلب کرده است.

در حقیقت ، اکثر مردم می خواهند صد سال یک شب در خیابان بروند ، اما دولت کانادا یکی از معروف ترین راه حل ها در این مسیر است.

مواد مربوط به رژیم غذایی کانادایی
رژیم مدیترانه ای سالم تر از رژیم کانادایی است. درباره آن بیشتر بیاموزید.
رژیم کانادایی یا رژیم کرفس؟ کدام رژیم غذایی سالم تر است؟ آشنایی کامل با کرفس.
آیا رژیم آمریکایی جایگزین بهتری برای رژیم کانادایی است؟
رژیم کانادایی نوعی رژیم است که فرد را مجبور به تحمل شرایط بسیار سخت و شدید می کند تا در مدت زمان کوتاهی به کاهش چشمگیری برسد. البته این عوارض زیادی را در افراد با شرایط جسمی متفاوت ایجاد می کند.

در واقع ، این رژیم شوک زیادی به بدن وارد می کند. در نتیجه این شوک ، بدن با گذشت زمان با کمبود منابع کلیدی برای زندگی اعضای اصلی مواجه خواهد شد. خوشبختانه این موضوع برای مدت کوتاهی برنامه ریزی شده است.

ویژگی های رژیم کانادایی
بنابراین ، بدن برای استفاده از آن همه توان خود را ذخیره می کند تا انرژی لازم برای انجام عملکردهای زندگی مانند ضربان قلب ، گردش خون و غیره را داشته باشد. اما این شرایط چه مدت باید ادامه داشته باشد؟

مطالب پیشنهادی
رژیم 13 روزه سوئدی و کاهش سریع وزن 7 کیلوگرم
چند روز رژیم کانادایی تنظیم شده است؟
این رژیم غذایی اغلب بین 12 تا 15 روز انجام می شود ، 3 روز گذشته در حفظ رژیم غذایی و افزایش وزن نقش دارد. بیشتر افرادی که این رژیم را رعایت کرده اند اعتراف کرده اند که پس از مدت کوتاهی دوباره وزن خود را افزایش داده اند. آیا این دلیل نمی شود که نمی توان آن را یک رژیم کامل دانست یا اینکه آیا آنها بعد از رژیم به رژیم قبلی خود بازگشتند؟

کاهش وزن به سبک رژیم های غذایی کانادایی
رژیم کانادایی توسط پزشکان و متخصصان تغذیه توصیه نمی شود ، زیرا وقتی به عدد روی ترازو نگاه می کنید ، ممکن است بسیار خوشحال باشید که به وزن ایده آل خود رسیده اید ، اما باید بدانید که در این مدت نه تنها چربی خود را از دست نداده اید ، اما همچنین کاهش وزن. شما همچنین آب زیادی دریافت کرده اید.

کمبود آب بدن می تواند منجر به سرگیجه شود. اگر همان روش ادامه یابد ، تاری دید اضافه می شود. این بدان معنی است که کاهش وزن به تنهایی نباید ملاک تناسب اندام باشد و بهتر است کاهش سایز بزرگتر در نظر گرفته شود.

توجه داشته باشید که اگر بدن مجبور شود شوک بسیار بدی را تحمل کند ، به جای سوزاندن چربی ، سعی می کند عملکردهای مهم خود مانند ضربان قلب ، تنفس و … را انجام دهد. اما بهتر است قوانین و روش ها را یاد بگیرید تا راز کاهش وزن را بهتر درک کنید و با این رژیم موفق شوید.

مطالب پیشنهادی
رژیم وایکینگ خوب است یا بد؟ مجله سلامت کوئیک فیت کاهش وزن همراه با سلامتی
قوانین و علائم رژیم 15 روزه کانادایی
رژیم کانادایی معمولاً به مدت 12 تا 15 روز انجام می شود. در واقع ، 12 روز رژیم باید کاملاً رعایت شود و روند 3 روز گذشته تلاش کند تا وزن از دست رفته را تثبیت کند.

مقررات کانادا
مهمترین قانون در این رژیم این است که حتی اگر آب نبات یا کمی شکلات به عنوان میان وعده مصرف شود ، باید همزمان رژیم را متوقف کرد. جالبتر اینکه در 2 ماه امکان شروع روند این بورد دوباره وجود دارد.

این رژیم غذایی اغلب برای افراد موفق که از سلامت جسمی کاملی برخوردار هستند استفاده می شود. بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند فشار خون بالا ، مشکلات قلبی ، زخم معده و حالت تهوع به هیچ وجه نباید از این رژیم پیروی کنند.

اگر قصد دارید رژیم غذایی کانادایی را کمربند لاغری برای دستیابی به اندامی زیبا دنبال کنید ، باید آن را از تعطیلات شروع کنید. همچنین باید بدانید که در این رژیم غذایی مصرف آدامس ، الکل ، روغن پخت و پز ، سس سالاد ، شیرینی ، شکر و. ممنوع

اما می توانید به اندازه نیاز آب بنوشید و در واقع نیاز به نوشیدن آب بیشتر از قبل دارید. در این رژیم هیچ میان وعده ای وجود ندارد. به طور کلی ، این رژیم غذایی دارای ویژگی های زیر است:

بسیار دشوار و وقت گیر است.
شامل یک منوی ثابت است که هیچ انعطاف پذیری ندارد.
با استفاده از این رژیم می توانید در اسرع وقت به نتایج مطلوب برسید.
توسعه روزانه رژیم 15 روزه کانادایی
اداره روزمره دولت کانادا
با وجود تمام این توضیحات ، وقت آن مجله سلامتی دکتر کرمانی رسیده است که روند اصلی تعیین شده برای این رژیم و هر روز وعده های غذایی را بیان کنیم. مهمترین نکته در پیروی از این رژیم غذایی است