قیمت انواع چمدان در حالت های مختلف


تصور کنید که تازه سفر سفری را پشت سر گذاشته اید . اما می فهمید که اشتباه بزرگی کرده اید. همراه شما در مسافرت بی نظم و غیرقابل اعتماد است ، غالباً در ازدحام جمعیت گم می شود و تمیز کردن آن غیرممکن است. به جز ، همراه شما یک دوست قدیمی نیست که شما می توانید با جدیت از او بخواهید برخی اوقات طولانی بخواهد. در عوض ، این یک چمدان قدیمی ضرب و شتم است ، با چرخ های وینسی ، یک دسته ترک خورده و یک زیپ که به صورت سیستماتیک هر وقت لازم است وسایل مورد نیاز خود را برای غربالگری TSA بیرون بیاندازید ، متلاشی می شود. اگر این به نظر آشنا است ، وقت آن رسیده که چمدان خود را به روز کنید. با وجود تعداد بیشماری گزینه های چمدان در آنجا ، انتخاب چمدان می تواند یک کار دلهره آور باشد. نه تنها لازم است بدانید که چه اندازه ، قالب و ظاهری مناسب شما را دارد ، بلکه می خواهید مواد ، گزینه های گارانتی ، مواد ، دستگیره ها ، چرخ ها و حتی ویژگی های فنی را نیز در نظر بگیرید و بعد چیزی را با قیمت پیدا کنید برچسب متناسب با بودجه شما. قبل از شروع جستجوی چمدان خود برای همیشه ، راهنمای کامل ما را در مورد اینکه در چمدان چه می خواهیم جستجو کنید ، بررسی کنید تا بتوانید با اطمینان خرید و سفر کنید.

قیمت انواع چمدان

در توییتر به اشتراک بگذارید

در فیسبوک به اشتراک بگذارید

در Pinterest به اشتراک بگذارید
چه برند چمدانی را باید در نظر بگیرم؟
چه مارک چمدانی را در نظر بگیرید؟ چمدان مسافرتی

تنها زمانی که حتی باید یک چمدان ارزان قیمت و عمومی را در نظر بگیرید ، این است که اگر فقط به چیزی احتیاج دارید تا یادداشت های خانگی را از سفر خارج کنید. در هر شرایط دیگر ، ارزش سرمایه گذاری در یک چمدان با کیفیت بالا را دارد که بتواند در آخر سال مطمئن ترین دوست مسافرت شما باشد. مارک های باکیفیت و معتبر شامل TravelPro ، Samsonite ، Away و Tumi برای ذکر چند مورد هستند ، اما ایده خوبی است که اطلاعات گارانتی چمدان را در خط خاص چمدان هایی که قبل از فروختن هرگونه پول نقد در نظر گرفته اید ، بررسی کنید. شرکت های چمدانی که بیشتر روی کوله پشتی و چمدان های ورزشی تمرکز می کنند نیز به نظر می رسد برخی از بهترین ضمانت ها را دارند. مثلاً اوسپریمهم نیست که چقدر قدیمی است ، آسیب شما را تعمیر می کند یا کیف شما را به صورت رایگان جایگزین می کند ، در حالی که ضمانت Eagle Creek جایگزینی و تعمیراتی را ارائه می دهد ، مگر در مواردی از ساییدگی طبیعی.

چه چمدانی باید اندازه بگیرم؟
چه چمدان – چمدان دور
هنگام حمل چمدان ، کمتر از آن بیشتر است. بعلاوه ، موارد کمی بدتر از پرواز کردن فقط برای پیدا کردن کیف شما برای سطل های سربار نیست. برای ایمن بازی کردن ، چیزی بزرگتر از 22 22 22 14 14 ″ x 9 want نخواهید داشت ، حداکثر اندازه حمل در اکثر پروازهای داخلی بین المللی و آمریکای شمالی (تنها استثناء پرش های گودال است که معمولاً به مسافران نیاز دارند) کیسه های خود را هنگام شبانه روزی تحویل بگیرید و هنگام فرود دوباره آنها را به سمت هواپیما بگیرید. حامل های بودجه اروپا تمایل دارند سطل های سربار حتی کوچکتر نیز داشته باشند ، بنابراین ایمن ترین شرط شما این است که با یک کیف حمل بر روی آن به اندازه 18 اینچ بروید. اگر قصد دارید چمدان خود را چک کنید ، می توانید بزرگتر شوید. در شرکت هواپیمایی دلتاکیسه های بررسی شده هنگام ترکیب طول ، عرض و ارتفاع نمی توانند از 62 اینچ فراتر روند. و به یاد داشته باشید ، یک کیسه چک شده نمی تواند بیش از 50 پوند بسته بندی شده را بدون تحمل هزینه های اضافی وزن کند.

برای چمدان جدید من چه موادی را باید در نظر بگیرم؟
چه ماده ای برای گرفتن چمدان

چگونه چمدان مناسب را انتخاب کنیم: ما هر تصمیمی گرفته شده را پوشش می دهیم

چمدان های نرم و مهیج هر کدام دارای جوانب مثبت و منفی خود هستند. کیف های جانبی نرم عموماً بادوام و قابل انعطاف هستند ، به این معنی که اگر یک کالای عجیب و غریب را درون آن قرار دهید ، پارچه معمولاً به اندازه کافی برای جای خود قرار می دهد. بیشتر کیسه های نرم دارای مقاومت در برابر آب نیز هستند و از باران به خوبی محافظت می کنند. چمدانهای هاردشلی به اندازه خوبی ندارند ، اما محافظت بسیار بیشتری را ارائه می دهند و سبک تر از همتایان نرم خود هستند. با این حال ، همه چمدانهای تختخواب برابر نیستند. بهترین شرط شما این است که به دنبال چیزی از پلی کربنات باشید که ترک خوردگی یا آسیب دیدن آن سخت باشد ، یا پلی پروپیلن که کاملاً با دوام نیست اما مطمئناً سبک است. دور حمل بر روی متناسب با لایحه پروپیلن.

چه نوع چرخهایی در چمدان جدید من نیاز دارم؟
چه نوع چرخ – سامسونیت

چمدان های مدرن معمولاً دارای یکی از دو نوع چرخ هستند: چرخ های ثابت یا چرخ های چرخان. چرخ های ثابت به شما امکان می دهند تا چمدان های خود را به سادگی با چرخاندن آن در یک زاویه و کشیدن پشت سر خود حمل کنید. چرخ های چرخان این امکان را فراهم می کنند که چمدان خود را کج کرده و بکشند یا فقط بصورت قائم آن را بپیمایید – مخصوصاً در فرودگاه های شلوغ و لابی های هتل. در حالی که اسپینرها ممکن است راه حل آشکار به نظر برسند ، اما آنها نیز مستعد شکستن هستند. اگر در حال خرید چمدان بودجه هستید و می خواهید آن را دوام بیاورید ، به چرخ های ثابت بچسبید. سقوط دیگر؟ اسپینرها بزرگتر هستند و فضای کمتری را درون بدن چمدان خود می گذارند.

انواع دسته چمدان بهترین هستند؟
دسته چمدان – توشه تومی

این روزها اکثر چمدان ها حداقل یک دسته بالا و دسته دوم تلسکوپی دارند که می توانید در صورت لزوم برای چمدان از چمدان بیرون بیاورید. برخی از دسته های تلسکوپی را می توان در ارتفاعات مختلف قرار داد ، که بدون توجه به اندازه شما ، چیدمان آنها را آسان تر می کند ، هرچند دسته های مخصوص تجهیزات می توانند فضای زیادی را در داخل چمدان شما جای دهند. اگر قصد دارید چمدان خود را به داخل صندوق های اتومبیل بکشید یا به سطل بالای هواپیما بکشید ، بسیار مهم است ، زیرا معمولاً آسانسور کردن یک کیف از آن طرف از بالا آسان تر است. برخی از چمدانها دارای دستگیره های پارچه ای یا پارچه ای نیز هستند که از تعویض دست جلوگیری می کند.

چه در مورد مجموعه چمدان تطبیق؟
مجموعه چمدان ، چمدان سامسونیت

اگر شما فردی هستید که با هماهنگی همه چیز لذت می برید ، ممکن است در داشتن یک مجموعه چمدان رضایت زیادی پیدا کنید . بیشتر مجموعه ها شامل سه قطعه است: یکی حمل ، یکی در دسته چک شده کوچک و متوسط ​​و یک چمدان بزرگ. اگر به هر سه قطعه احتیاج دارید ، می توانید با خرید یک مجموعه هماهنگی ، مقدار کمی از پول نقد را ذخیره کنید. به یاد داشته باشید که بیشتر بلیط های اقتصادی به مسافران این امکان را می دهد تا بدون پرداخت هزینه ای بیش از یک قطعه چمدان چک شده را چک کنند (به استثنای این برخی از پروازهای طولانی ، معمولاً بین آمریکای شمالی و آفریقا و آسیا). اما برای برخی از مسافران ، هیچ راهی برای تعیین قیمت در سه چمدان تطبیق وجود ندارد.

در مورد چمدان های خارجی چه باید در نظر بگیرم؟
نمای خارجی چمدان – چمدان سامسونیتی

هنگام صحبت از خارج ، مهمترین ملاحظات شما باید رنگ ، طراحی و وجود یا عدم وجود جیب باشد. رنگ چمدان اغلب به سلیقه شخصی می رسد ، اما حتی اگر ترجیحی هم ندارید ، ممکن است بخواهید چیزی را با چاپ یا رنگ غیرمعمول در نظر بگیرید (بخوانید: سیاه نیست) تا راحت تر بتوانید جای آن را پیدا کنید. چرخ فلک چمدان. یک چمدان حمل با جیب خارجی برای دسترسی آسان به لوازم توالت و سایر مواردی که ممکن است برای بازرسی یا استفاده در داخل آن نیاز داشته باشید ، مفید است.

چمدان من چقدر ایمن باشد؟
امنیت کیف – چمدان سامسونیت

اگر به هیچ وجه نگران دورنمایی از غریبه های بی توجه به محتوا نیستید ، باید قفل بیرونی یا یک تکه چمدان را با یک قفل داخلی خریداری کنید (یک ویژگی استاندارد در اکثر چمدان های این روزها) . اگر به طور مکرر به ایالات متحده آمریکا ، یا از داخل ایالات متحده سفر می کنید ، اطمینان حاصل کنید که قفل چمدان تأیید شده با TSA است. چنین قفل هایی باعث می شود تا مأمورین TSA بتوانند بدون نیاز به شکستن قفل ، به فضای داخلی برای غربالگری دسترسی پیدا کنند ، در حالی که هنوز سارقان را از کیف های خود دور نگه می دارند. برخی از چمدان های هوشمند همچنین دارای قفل دسترسی به اثر انگشت هستند ، اما ممکن است فقط به جای آنکه قفل اثر انگشت خارجی را خریداری کنید ، مقرون به صرفه تر بدانید .

آیا باید یک چمدان هوشمند با فناوری اضافی در نظر بگیرم؟
فناوری برای چمدان – شارژر usb – چمدان های دور

چمدان های هوشمند با ویژگی های فنی داخلی این روزها همه عصبانیت دارند ، اما بسیاری از زمان هایی که ممکن است پیدا کنید مبلغ بیشتری را برای جی میک ها پرداخت می کنید تا عملی. یکی از ویژگی های مشترک ، یک پاور بانک داخلی برای شارژ آسان USB به طور مستقیم از چمدان شماست ، اما بسیاری از کشورها به مسافران اجازه نمی دهند بانک های برق را چک کنند ، به این معنی که شما مجبور به حذف آن و حمل آن در چمدان های دستی خود هستید. یکی دیگر از ویژگی های محبوب دستگاه ردیابی است که به شما امکان می دهد چمدان خود را بدانید ، آرامش خاطر برای مسافرانی که از احتمال از دست دادن چمدان های چک شده خود در این شلوار استرس دارند ، آرامش خاطر شما را فراهم می کند. برخی از چمدان ها مینی اسکوتر دو برابر هستند که می توانید برای جت اطراف فرودگاه از آنها استفاده کنید.

کدام طرح داخلی بهترین است؟
فضای داخلی چمدان – چمدان های دور

بسیاری از چمدان ها دارای فضای داخلی یک طرفه و یک زیپ در سه طرف محیط هستند. این قالب برای كسانی كه ترجیح می دهند تمام وسایل خود را در یك بخش بریزند و یا وسایل بزرگی را حمل می كنند كه نیاز به عرض كامل چمدان دارند ، بسیار مناسب است. برخی دیگر پیکربندی های تاشو را ترجیح می دهند ، که معمولاً دارای روپوش های فشرده شده در یک طرف کیس و یک منطقه باز با یک بند بند از طرف دیگر هستند. چنین چمدان ها معمولاً دارای صفحات جانبی پائین هستند که باعث می شوند تا چند اینچ بتوانند گسترش یابند. پیکربندی های Clamshell امکان سازماندهی ترین بسته بندی را فراهم می کند و می تواند مواردی مانند کفش و لباس های کثیف را از موارد تمیز دور نگه دارد.

چه تعداد جیب نیاز دارم و برای چه هدفی؟
چند جیب – توشه تومی

اگر معمولاً با لپ تاپ سفر می کنید ، یک جیب کامپیوتر پر شده در چمدانهای حمل کننده شما ایده خوبی است. بسیاری از چمدانها ، بویژه موارد بزرگتر ، دارای محفظه مخصوص کفش ، کیف های پوشاک ، بخش های ضد آب جهت ذخیره سازی چمدان های مرطوب ، و یا جیب های جلویی برای آنهایی هستند که نیاز به دسترسی آسان به کتاب و اسناد دارند. با این وجود ، اگر تمایل دارید چمدان خود را به ظرفیت خود پر کنید ، شاید بهتر باشد که چیزی را با چند جیب خریداری نکنید و مکعب های بسته بندی جداگانه ، کیف کفش و کیسه های شنا را خریداری کنید و خودتان آنها را مرتب کنید تا به حداکثر فضای خود برسید.

آیا برای تمیز کردن و ذخیره سازی من به کیف هایی نیاز دارم که راحت تر باشند؟
تمیز کردن و نگهداری آسان – کیسه دوقلوی patagonia

چمدان شما هرگز نباید شبیه به یک آزمایش علمی باشد. همیشه عاقلانه است که کیسه های خود را قبل از ذخیره کردن آنها به طور کامل تمیز کنید ، به خصوص اگر در ساحل شنی بوده اید یا در جایی مرطوب هستید. بقیه چمدان های سخت پوستی به راحتی از بین می روند ، در حالی که چمدان هایی که دارای لکه های مقاوم در برابر لکه هستند ، قابلیت پاک کردن فضای داخلی را آسان تر می کنند. از لحاظ ذخیره سازی ، شما بهتر است از چمدانهایی که می توانید انباشته شوید ، استفاده کنید نه چمدان های نرم که می توانند تحت فشار خم شوند. یا ، در چمدانی سرمایه گذاری کنید که برای ذخیره سازی آسان چیده شده است.

داستانهای مرتبط

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>