قدرت سگ مشکل عجیبی دارد

[ad_1]

این مقاله حاوی اسپویلرهایی برای قدرت سگ.

شرلوک هلمز در این فیلم در سال 1945 گفت: “زهر سلاح یک زن است.” آزار و اذیت الجزایر، ارائه یکی از داستان های فریبنده مورد علاقه فرهنگ عامه. بیشتر قتل‌های واقعی با مسمومیت، مانند اکثر اعمال خشونت‌آمیز توسط مردان است. و اما آثار سرگرمی مانند آرسنیک و توری قدیمی، نخ فانتوم، و بازی تاج و تخت آنها دائماً از همین منطق پیروی می کنند: وقتی قدرت بدنی و موقعیت اجتماعی نیرو می بخشد، زنان با دقت، پنهانی و با سوء استفاده از نقش خود به عنوان یاور مردان مبارزه می کنند.

مسمومیت یک سلاح زنانه در درام وسترن جین کمپیون است و نیست، قدرت سگ. در انتهای دیگر فیلم، پیتر دانشجوی پزشکی (با بازی کودی اسمیت-مک فی) گاوچران فیل (بندیکت کامبربچ) را به طور مرگبار آلوده می کند. کمبود و هیکل باریک پیتر باعث می شود که پسران دیگر او را “نانسی” و “عوض” صدا کنند و او از سیاه زخم از طرف زنی استفاده می کند، مادرش (رز با بازی کرستن دانست) که فیل او را مسخره می کند و دستکاری می کند. و با این حال پیتر آن را بیانی از جوانمردی می‌سازد: «اگر به مادرم کمک نمی‌کردم، چه جور آدمی بودم؟»

چنین تظاهر و مخالفت با انتظارات جنسیتی کمک کرد قدرت سگ برنده بهترین فیلم در درام گلدن گلوب و رهبر بهترین فیلم اسکار. داستان تنش‌های بین فردی در مزرعه‌ای در مونتانا در دهه 1920، که توسط فیل و برادرش جورج (جسی پلمونز) اداره می‌شد، به‌عنوان مطالعه‌ای حیرت‌انگیز درباره مردانگی سمی و پیشرفت آمریکایی مورد استقبال قرار گرفته است. با این حال، فیلم من را سرد کرد، و شناختی که برانگیخت به‌طور عجیبی قابل اعتماد به نظر می‌رسد. تحریکات ادعایی Champion عمدتاً از کلیشه های مربوط به افراد عجیب و غریب ناشی می شود.

فصل‌های ابتدایی فیلم دیالوگ‌های افشاگرانه‌ای را علیه منظره‌های پشتیبان به اشتراک می‌گذارد، و کنجکاوی را در مورد یک سوال جمع‌آوری می‌کند: معامله با فیل، تهدید پسران از مزرعه چیست؟ ظلم او به افراد آسیب پذیر – رز، پیتر، اسب ها – او را به ایده آل الاغ افلاطون تبدیل کرد.. او همچنین بیزاری تماشایی از خود (امتناع از حمام کردن برای حفظ بوی تعفن خود)، رهبانیت (یک مجرد، از ازدواج برادرش خشمگین است)، زیبایی شناسی (او می تواند بانجو را بشکند) و ناسازگاری (این اخته گاو نر، ما می آموزیم) نشان می دهد. ، یک آموزش علوم انسانی در ییل وجود دارد). اگرچه بهترین رفیق است، اما به نوعی شبیه گاوچران های دیگر نیست.

این به این دلیل است که او همجنسگرا است. در اواسط فیلم، دوربین فیل را در دره ای منزوی دنبال می کند، جایی که او روسری مربی فقید خود برونکو هنری را نوازش می کند. اندکی بعد، پیتر به طور تصادفی به این دره برخورد می کند و یک مخفیگاه از مجله گوشت گاو هنری که فیل نگه می دارد، کشف می کند. بسیاری از بینندگان خیلی زودتر متوجه جهت گیری فیل شده اند، اما کمپیون آن را به عنوان مکاشفه ای معرفی می کند که باعث می شود قطعات ساعت قبل مطابقت داشته باشند.

بخشی از دلیل برای AHA نکته این است که مخاطب قبلاً این داستان را دیده است. بالاخره چه چیزی در مورد کابوی عجیب و غریب تعجب آور است؟ ما در زمانی زندگی می کنیم که پس از “جاده شهر قدیم”، پس از کوه بروکبک، پس از جلد موفق ویلی نلسون در سال 2006 “کاوبوی ها اغلب، مخفیانه یکدیگر را دوست دارند” نوشته ند سابلت در سال 1981. بسیاری از مهم ترین فیلم های وسترن، به نوعی، کهن الگوی انسان تنها و نجیب را پیچیده کرده اند. در واقع رمان 1967 توماس ساویج. قدرت سگ، تا حدی بر اساس تجربه خود نویسنده به عنوان یک شخصیت عجیب در غرب آمریکا است و به راه اندازی کابوی کمک کرد.

کمپیون به محیطی که Savage درباره آن می نویسد باز می گردد، بدون اینکه متوجه شود چگونه بینش ها می توانند برای چندین دهه به مسیرهای خود تبدیل شوند. گاوچران عجیب در این فیلم به دور از قوی بودن و ساکت بودن، جلوه ای خشن و خشن از روانشناسی نوازش است. بینندگان به این نتیجه خواهند رسید که وحشت فیل از سرکوب نشات می‌گیرد و در حین انجام این کار، ممکن است تحت تأثیر حس گسترده‌تری از دژاووی فرهنگی قرار بگیرند. شاید یادشان باشد زیبایی آمریکاییفرانک فیتس است، مرد نظامی هیولا که همان را پنهان می کند…sex شهوت مطمئناً، آنها شرورهای فیلم‌های باند را می‌شناسند و بدون شک مم‌های ولادیمیر پوتین را در حال بوسیدن دونالد ترامپ دیده‌اند. برای اطمینان، قدرت سگ فیل را مسخره نمی کند گنجه آن را قابل درک و غم انگیز می کند – یا شاید اصطلاح بهتری باشد تأسفبار – رقت انگیز.

او یک فویل قدرتمند در پیتر دارد، استاد دسته گل های کاغذی که مادرش را بسیار دوست دارد. کمپیون جذابیت‌های پیتر را مرموز می‌کند، اما در دنیای فیلم او برای همه اهداف عجیب است: کسی به‌دقت برای نحوه مخالفت او با سناریوهای جنسیتی مورد مطالعه قرار گرفته است. مانند فیل، مخاطب باید از دانش خود در مورد چنین سناریوهایی استفاده کند تا درونیات پیتر را آشکار کند. او نمی‌تواند یا دست‌کم نمی‌خواهد خود را به‌عنوان یک فرد معمولی به شیوه‌ی فیل نشان دهد، و در عوض نوعی استحکام خاص خود را ایجاد کرده است: بی‌تفاوتی نسبت به نامیده شدن «فاگوت»، وقار در سرگرمی‌های خوبش.

در حالی که فیل پیتر را به کارآموزی می کشاند، مخاطب نه آنقدر به روان درام که به بازی حدس زدن درباره نوع فیلمی که تماشا می کند جذب می شود. آیا عاشقانه است؟ آیا این یک تراژدی است؟ آیا این، مانند بسیاری از آثار معتبر همجنس‌گرایان، یک عاشقانه تراژیک است؟ این دو مرد ممکن است از روی اشتیاق آویزان شوند، یا پیتر ممکن است از حمایت یک ستمگر سابق لذت ببرد، یا فیل ممکن است شوخی بدی انجام دهد – راهی برای دانستن آن وجود ندارد. چیزی که کمپیون روشن می کند این است که در پایان خون خواهد آمد. با هر بار فلاش تصاویر ناخوشایند S&M و لرزش امتیاز جانی گرینوود، فیلم از مرا به نام خود صدا کن یا کوه بروکبک و به کشتی تفریحی، فیلم بدنام 1980 در مورد قتل میله های چرمی.

جزئیات از قدرت سگپایان مرگبار – در ابتدا نامحسوس، در گذشته آشکار، در نهایت خودسرانه – واقعاً نشانه ای از اوج بازی سرنخ است: پیتر بود، با گوشت حیوان سمی، در انبار! همانطور که پیتر آیه کتاب مقدس را می خواند که نام فیلم را می دهد و به زنی که معتقد است از او دفاع کرده است لبخند می زند، علایق موضوعی قهرمان – حلیم ها زمین را به ارث می برند، طعمه ها بر شکارچیان برتری می یابند، ماده الهام بخش نر – متبلور می شود. پس چند درس بزرگتر و مبهم در مورد مردانگی نمایشی انجام دهید.

این درس‌ها را بیش از حد تعمیم دهید و خود را در قلمروی آشکارا همجنس‌گرا هراسی خواهید یافت – ما نباید فرض کنیم که هر قبر توهین‌آمیز برای برونکو هنری می‌جنگد. اما مشکل با قدرت سگ مشکل این است که خسته کننده است: یادگیری کند شخصیت های اصلی. در زیر هاله رمز و راز عمیق فیلم، تصدیق کمتر و مشخصی نهفته است که جامعه اغلب ارتباط بین افراد عجیب و غریب را سرکوب کرده و آنها را مجبور به کشتن یا کشته شدن کرده است. اما Champion با این واقعیت به عنوان هدف یک تشریح بالینی وحشتناک برخورد می‌کند، اما متوجه می‌شود که هر قسمت از روده و استخوان دقیقاً همان جایی است که همیشه بوده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmaKamagrakameralı su tesisatçısıen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici haptheta healing nedirAnında KrediKısa Saç ModelleriBağlama Büyüsü