قانون اساسی که ما برای آن چانه زنی کرده ایم

[ad_1]

قانون حقوق برای حمایت از مردم وجود دارد. او از حق آزادی بیان، حق برخورداری از محاکمه عادلانه، حق نصیحت و حق رهایی از مجازات های ظالمانه و غیرعادی دفاع می کند. اگر کارمند دولتی بخواهد شخصی را از یکی از این حقوق قانونی محروم کند، فرض بر این است که دادگاه ها مداخله کنند.

اما در مورد یکی از مهمترین حقوق متهمان در پرونده های جنایی – حق محاکمه – این اتفاق نمی افتد. قضات به جای دفاع از حق متهمان در تصمیم گیری درباره گناه یا بی گناهی خود توسط همتایان خود، به طور معمول متهمان را به دلیل استفاده از این حق مجازات می کنند. به ویژه، قضات مرتباً برای آن دسته از متهمانی که اصرار دارند محاکمه شوند، نسبت به آن دسته از متهمانی که به جرم خود اعتراف می کنند، مجازات طولانی تری وضع می کنند. یک گزارش در سال 2018 نشان می دهد که به طور متوسط، متهمانی که اصرار به محاکمه دارند، سه برابر بیشتر از کسانی که به گناه خود اعتراف می کنند، محکوم می شوند. این عمل به حدی گسترده است که حتی نامی هم دارد: «مجازات برای محاکمه».

قوه مجریه از دادگاه ها الگو گرفت. بسیاری از دادستان ها متهمان را تحت فشار قرار می دهند تا برای حق خود برای حضور در هیئت منصفه چانه زنی کنند. آنها امتیازاتی را به متهمان می دهند – مانند پس گرفتن برخی اتهامات جنایی یا توصیه رفتار ملایم در ازای اعتراف به گناه. توافق نامه های دادخواست بر سیستم حاکم است. تنها 3 درصد از محکومیت ها نتیجه محاکمه است و بقیه از اعتراف به گناه ناشی می شود. همانطور که دیوان عالی گفت، “عدالت کیفری امروز در بیشتر موارد یک سیستم دادخواهی است، نه یک سیستم دعوی”.

قانونگذاران همچنین به دادستان ها کمک می کنند تا با تصویب قوانین جدید با حداقل مجازات های اجباری، حق محاکمه را اجرا کنند. این قوانین به دادستان‌ها نفوذ بیشتری در مذاکره درباره جرم می‌دهند، زیرا می‌توانند به متهمان معامله‌ای را پیشنهاد کنند که در آن متهم به اتهام کمتری که حداقل اجباری ندارد، اقرار کنند. در برخی موارد، قانونگذاران اذعان می‌کنند که به این حداقل‌های اجباری رأی داده‌اند تا به دادستان‌ها نفوذ بیشتری بدهند. به عنوان مثال، در سال 2015، سناتور چاک گراسلی با موفقیت تلاش ها برای کاهش حداقل مجازات های اجباری برای جرایم مواد مخدر فدرال را مسدود کرد. گراسلی با لغو این احکام مخالفت کرد زیرا معتقد بود که قوانین خشن مواد مخدر “هدف مورد نظر” تحت فشار قرار دادن متهمان برای همکاری با مجریان قانون را برآورده می کند.

فشاری که متهمان با آن روبه‌رو می‌شوند ممکن است سال‌ها حبس به دنبال داشته باشد. به عنوان مثال، زمانی که محمد طاهر به واردات و توزیع ماری جوانا در ایالت نیویورک متهم شد، دادستان در ازای اعتراف به مجرمیت، او را به 10 سال حبس محکوم کرد. طاهر موافقت نامه را رد کرد و دادستان ها با طرح اتهامات جدید با حداقل 22 سال حبس اجباری پاسخ دادند. طاهر در حال محاکمه است و با وجود اینکه غیرمسلح بود و مرتکب جنایات خشونت آمیز نبود، به 25 سال زندان محکوم شد. در واقع طاهر به دلیل اصرار بر حق خود برای محاکمه، 15 سال زندان اضافی دریافت کرد.

اگر بازیگران دولتی سعی کنند مردم را به دلیل استفاده از حقوق دیگر – مانند حق آزادی بیان، حق تعلق به کلیسا یا حق رای – به زندان بیندازند، قضات به سرعت مداخله کرده و این عمل را متوقف خواهند کرد. با این حال، تنها دیوان عالی کشور نیست که مجازات را در فرآیند و مذاکره در مورد گناه مجاز دانسته است. این در واقع آنها را تشویق کرد.

برخی از موافقان می گویند که مجازات محاکمه افراد را به دلیل استفاده از حق خود برای محاکمه مجازات نمی کند. این به سادگی به نفع کسانی است که می خواهند به گناه خود اعتراف کنند (یک جمله کوتاهتر). من شخصاً نمی‌دانم که چگونه می‌توان کسی را برای مدت طولانی در زندان به دلیل اصرار او بر حق خود برای محاکمه، به عنوان منفعت برای متهم دیگری که اعتراف به گناه کرد، طبقه‌بندی کرد. اما اگر منفعت هم بود، نباید به عنوان موضوع قانون اساسی فرقی کند. دادگاه ها معمولاً به کارمندان دولت اجازه نمی دهند که شما را مجبور کنند که از حقوق قانونی خود صرف نظر کنید تا در ازای آن چیزی به دست آورید. به عنوان مثال، اگر دولت فدرال به شما بگوید که برای دریافت مزایای تامین اجتماعی باید از حق رای خود صرف نظر کنید، قضات می گویند این یک “شرط غیرقانونی” است و این عمل را غیرقانونی اعلام می کنند. اما قضات دکترین شرایط غیرقانونی خود را به اعتراف به گناه یا مجازات در این فرآیند تعمیم نداده‌اند.

دلیل اینکه دیوان عالی کشور هیئت منصفه را از قوانین عادی خود جدا می کند ساده است: منابع. دادگاه معتقد نیست که سیستم عدالت کیفری بتواند محاکمه هیچ متهمی را انجام دهد. بدون مذاکره، دادگاه گفت که “ایالت ها و دولت فدرال باید تعداد قضات و امکانات دادگاه را چند برابر کنند.” وارن برگر، رئیس قاضی، که این نظر را نوشت، سخنرانی کرد و توضیح داد که قوه قضاییه به مجرم شناخته شدن متهم بستگی دارد. وی گفت: «سیستم دادگاه ها -تعداد قضات، دادستان ها و دادگاه ها- بر این فرض استوار است که تقریباً 90 درصد از همه متهمان به گناه خود اعتراف می کنند و تنها 10 درصد، کم و بیش، محاکمه می شوند. رئیس قاضی برگر معتقد نیست که این سیستم بتواند محاکمه های بیشتری را انجام دهد و هشدار می دهد که اگر تنها 80 درصد متهمان به گناه خود اقرار کنند، قوه قضاییه باید تعداد “قاضی، خبرنگاران دادگاه، ضابطان، کارمندان، هیئت منصفه و سالن های دادگاه” را دو برابر کند.

در برخی سطوح، استدلال منبع قانع کننده است. مطمئناً درست است که دادگاه‌های ما نمی‌توانند برای همه پرونده‌های کیفری که از طریق قوه قضائیه می‌شوند محاکمه کنند. اما این کمبود ظرفیت توضیح نمی دهد که اکنون چقدر آزمایشات کمی داریم. در سال 1990، بیش از 7800 دادرسی کیفری در دادگاه فدرال انجام شد. تا سال 2016، این تعداد به کمتر از 1900 نفر کاهش یافته بود. به عبارت دیگر، ما فشار دادن متهمان را برای اعتراف به گناه برای دادستان ها بسیار آسان کرده ایم که کمتر از یک چهارم محاکمه های جنایی 30 سال پیش را داریم. ما اکنون تعداد قاضی و دادستان بیشتری نسبت به آن زمان داریم. بنابراین منابع نمی توانند سیاست هایی را که ما اتخاذ کرده ایم برای تحت فشار قرار دادن تقریباً همه متهمان برای اعتراف به گناه توضیح دهند. حتی اگر منطق استدلال منابع را بپذیریم، باز هم می‌توانیم از حقوق قانونی هزاران آمریکایی دیگر در سال دفاع کنیم.

اما آیا استدلال منبع در ابتدا درست است؟ البته بسیاری از آمریکایی ها از دولت می خواهند که کارآمد باشد و هزینه ها را کاهش دهد. اما اثربخشی سیستم عدالت کیفری یک اشکال جدی دارد: هر چه مدیریت آن آسان تر و ارزان تر باشد، افراد بیشتری خود را در آن می یابند. متأسفانه، ایالات متحده در زندانی کردن مردم بسیار مؤثر بوده است. در نتیجه، ما رهبر جهانی در بستن شهروندان خود هستیم. ایالات متحده تقریباً 20 درصد از زندانیان جهان را در خود جای داده است، اگرچه کمتر از 5 درصد از جمعیت جهان را در خود جای داده است. بنابراین شاید لازم باشد به این فکر کنیم که چگونه می توانیم سیستم خود را ایجاد کنیم کمتر تاثير گذار.

هنوز برای تغییر مسیر کشور دیر نیست. ظهور اصالت گرایی – این نظریه که قانون اساسی را باید همانگونه که در ابتدا نوشته شده بود تفسیر کرد – ممکن است تصمیم برای مذاکره درباره گناه و حبس دسته جمعی را به تعویق بیندازد. شواهد خوب نشان می دهد که افرادی که این کشور را تأسیس کردند فکر می کردند که معامله گناه باید ممنوع شود. به عنوان مثال، توماس جفرسون زمانی گفت که اگر مجبور باشد بین مشارکت دموکراتیک در قوه مقننه و مشارکت دموکراتیک در قوه قضاییه در قالب هیئت منصفه یکی را انتخاب کند، هیئت منصفه را انتخاب خواهد کرد. به روشی مشابه، جان آدامز می نویسد: «افراد عادی باید در هر تصمیم دادگاه به همان اندازه کنترل داشته باشند که در قوه مقننه انجام می دهند. و داوران اولیه انگلیسی و آمریکایی هنگام مواجهه با این تمرین به طرز باورنکردنی خصمانه برخورد کردند. این شواهد مهم است، زیرا قضات اصلی دیوان معمولاً وقتی دلیل تاریخی خوبی برای این کار دارند، تمایلی به کنار گذاشتن سابقه مدرن ندارند.

اما اتخاذ دیدگاهی اصیل از قانون اساسی برای رد قانون اساسی بودن داد و ستد و مجازات در این فرآیند ضروری نیست. صرف نظر از اینکه نظریه تفسیری شما در قانون اساسی چیست، مجازات افراد به دلیل استفاده از حقوق اساسی خود کاملاً با ایده قانون اساسی ناسازگار است. این واقعیت که دادگاه های مدرن آمریکایی این موضوع را به رسمیت نمی شناسند یک شکست کامل است. آنها باید نقش خود را در نظام قانون اساسی ما ایفا کنند و از حقوق آمریکا دفاع کنند، نه مذاکره.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaredfoxbetmobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma ümraniye escort