فقدان مرخصی با حقوق به این معنی است که بسیاری از آمریکایی ها منزوی نیستند

[ad_1]

زندگی یک مسئول پذیرش هتل با لباس قرمز می تواند چیزهای زیادی در مورد شکست COVID-19 در آمریکا به شما بگوید. او به دلیل نگرانی از اخراجش نمی‌خواهد شناسایی شود، اما می‌توانم این را به شما بگویم: او هیچ بیمارستان و بیمه درمانی پولی ندارد. حدود یک ماه پیش، او کووید دریافت کرد و چهار روز مرخصی گرفت، سه روز از هفت روز مرخصی خود را استفاده کرد و یک روز را بدون حقوق گذراند. هفته گذشته تست کووید یکی از فرزندانش مثبت شد و او فکر می‌کند دوباره به آن مبتلا شده است. اما وقتی او سعی کرد آزمایش کند، اولین ملاقات چند روز بعد بود. بنابراین با سردرد، گلو درد و آبریزش بینی دست به کار شد. او به من گفت: «اگر مجبور باشم کرایه بدهم و غذا بخرم، باید بروم سر کار. “قبلاً احساس بدی داشتم، اما مثل این است که می‌توانم کمی DayQuil بخورم.”

او ماسک زده است. او سعی می کند مراقب باشد. او نگران آلوده شدن سایر کارگران و مهمانان است. اما گاهی اوقات منطقی نیست زیرا برخی از مهمانان هتل بدون ماسک وارد می‌شوند، اعلام می‌کنند که مبتلا به کووید هستند و بعداً کارکنان هتل را برای حوله‌های تازه به اتاق خود فرا می‌خوانند.

زمانی که CDC دستورالعمل‌های انزوا را برای افراد مبتلا به کووید به پنج روز از 10 روز کاهش داد، برخی از مردم فکر کردند که آژانس به‌طور زودرس افراد بیمار را به سر کار باز می‌گرداند. اما در واقع، بسیاری از آمریکایی ها هرگز نتوانسته اند 10 یا حتی پنج روز کامل برای بهبودی از ویروس کرونا مرخصی داشته باشند. مانند کارمند هتل، بسیاری از افرادی که فکر می‌کنند ممکن است مبتلا به کووید باشند، نمی‌توانند فورا آزمایش‌ها را پیدا کنند. دولت فدرال به مردم در انزوا خدمات یا پرداختی ارائه نمی دهد و کسی نیست که بیماران را چک کند. اکثر مقامات محلی و ایالتی نیز برای مردم در انزوا کاری انجام نمی دهند. مهمتر از همه، میلیون‌ها آمریکایی هنوز مرخصی استعلاجی با حقوق ندارند، پس از آن استفاده کنید انواع مرخصی – پنج روز، 10 یا دو روز – می تواند از نظر مالی ویرانگر باشد. CDC دستورالعمل‌های انزوا را برای تمام کارگران بدون مرخصی با حقوق صادر می‌کند، همان چیزی است که دولت به مردم می‌گوید مطمئن شوند در یک لامبورگینی سبز لیمویی قرنطینه شده‌اند. هانا متیوز، معاون مدیر اجرایی سیاستگذاری در مرکز قانون و سیاست اجتماعی گفت: «فقدان ضمانت مرخصی با حقوق، عنصر اصلی گمشده بهداشت عمومی در واکنش ما به بحران است.

حدود یک پنجم همه کارگران در ایالات متحده مرخصی استعلاجی با حقوق دریافت نمی کنند و کمترین دستمزد کارگران – آنهایی که غذا، هتل های تمیز یا مواد غذایی سرو می کنند – کمترین احتمال را دارند که مرخصی استعلاجی داشته باشند. چهارده ایالت و واشنگتن دی سی، به علاوه حدود دوجین شهر و شهرستان، قوانین بیماری را پرداخت کرده‌اند، اما طبق گفته گروه A. مرخصی با حقوق A. تعادل بهتر، تقریباً 75 میلیون کارگر بخش خصوصی در حوزه‌هایی زندگی می‌کنند که تحت پوشش این اقدامات نیستند. برخی از ایالت ها مرخصی استحقاقی را در طول بیماری همه گیر تمدید کرده اند، اما بسیاری از این برنامه ها از آن زمان به پایان رسیده است. برخی از کارفرمایان نیز ارائه مرخصی استحقاقی را آغاز کرده اند، اما مشخص نیست که تا چه زمانی به این کار ادامه خواهند داد. والمارت، به دنبال نمونه CDC، مرخصی با حقوق کارگران دریافت کننده کووید را به یک هفته از هر دو هفته کاهش داده است.

قانون مرخصی استعلاجی با حقوق اضطراری که در سال 2020 توسط کنگره تصویب شد، از حدود 400 مورد ابتلا به کووید به ازای هر کارمند در روز جلوگیری کرد. این ماده از آن زمان منقضی شده است، و همچنین مورد دوم که برای کارفرمایانی که به طور داوطلبانه مرخصی استحقاقی ارائه کرده اند، اعتبار مالیاتی ارائه می کند. حتی زمانی که اقدام 2020 اجرایی شد، همه کارگران را تحت پوشش قرار نداد. فقط نیمی از کارگران در مورد آن می دانستند. یک مطالعه نشان داد که حدود 15 میلیون آمریکایی در ماه هنوز مرخصی استعلاجی کافی ندارند. از آن زمان تاکنون هیچ چیز وجود نداشته است. ویکی شابو، یکی از همکاران ارشد سیاست مرخصی با حقوق در اندیشکده آمریکای جدید گفت: «ما به مقررات جدید در محل کار در این کشور حساسیت داریم.

یک راه خوب برای اطمینان از اینکه مشکل هرگز حل نمی شود، اجتناب از اندازه گیری آن است. شاید به همین دلیل است که به نظر نمی رسد هیچ آژانس آمریکایی اندازه گیری کند که آیا آمریکایی های مبتلا به کووید مثبت می توانند خود را منزوی کنند یا نه. ما روی یک سیستم ملی افتخار کار می کنیم و تعداد موارد به سرعت در حال افزایش نشان می دهد که ما خیلی صادقانه رفتار نمی کنیم.

کشورهای دیگر پول یا مرخصی استعلاجی با حقوق را به افراد جدا از کووید ارائه می دهند، اما حتی در این مکان ها نیز رعایت قوانین قرنطینه عالی نیست. در بریتانیا، جایی که افراد کم درآمد هر بار که مجبور به انزوا شدند، 500 پوند (حدود 680 دلار) دریافت می‌کردند، حدود 80 درصد از مردم اعتراف می‌کنند که حداقل هفته‌ای یک بار پس از بروز علائم کووید، خانه را ترک می‌کنند. در نروژ، جایی که مرخصی استعلاجی اجباری است، 65 درصد از افرادی که مجبور به انزوا بودند این کار را نکردند. در ژاپن، جایی که افراد مبتلا به کووید مثبت مزایای بیماری دریافت کردند، تنها 17 درصد از افرادی که در بهار 2020 علائم تب یا سرماخوردگی داشتند، قرنطینه شدید خود را انجام دادند.

بنابراین، آمریکایی‌های بیمار، که بسیاری از آنها در انزوا پول دریافت نمی‌کنند، بعید است که به طور مداوم منزوی شوند. دانیل اشنایدر، جامعه شناس مستقر در هاروارد، در پاییز از کارگران در هر ساعت نظرسنجی کرد و دریافت که تنها 45 درصد از مبتلایان به کووید مرخصی استعلاجی پرداخت کرده اند. این کارگران عملاً در فقر زندگی می کنند: یک پنجم آنها به اشنایدر گفته اند که در ماه گذشته گرسنه بوده اند زیرا نمی توانند غذای کافی تهیه کنند. از بین کسانی که در دوره ای از بیماری همه گیر گزارش کرده اند که احساس ناخوشایندی داشتند، 65 درصد آنها در حالی که علائم داشتند کار می کردند، بسیاری از آنها به این دلیل که می ترسیدند به خاطر تماس بیمار دچار مشکل شوند.

یکی دیگر از دلایل اصلی که پاسخ دهندگان در نظرسنجی اشنایدر شروع به کار کردند، این بود که «نمی‌خواستم همکارانم را ناامید کنم». در بسیاری از محیط های کاری، بیمار شدن یک فضیلت یا حداقل یک هنجار است. مارکوس پلشا، مدیر ارشد پزشکی انجمن متخصصان بهداشت ایالتی و منطقه ای، گفت که بسیاری از چیزها در سلامت عمومی با هنجارها حفظ می شود، نه جریمه یا مجازات، و این هنجار به آرامی با کووید در حال تغییر است.

Better Balance، که خط کمکی را برای کارگرانی که با مرخصی استحقاقی دست و پنجه نرم می‌کنند، نگه می‌دارد، «کم و بیش روزانه» تماس‌هایی از افرادی دریافت می‌کند که می‌گویند: «تست من مثبت است. آیا غرامتی وجود دارد که بتوانم دریافت کنم؟ “مارسلا کوکولاتوس، مدیر خط کمک می گوید.” اغلب باید به آنها بگویم نه، متأسفانه نه. تست در وسط روز کاری

کارگرانی که اتحادیه ندارند – که اکثریت کارگران را تشکیل می دهند – پس از درخواست برای کار در هنگام بیماری، حق کمی برای حمایت دارند. تنها در سال گذشته، اداره ایمنی و بهداشت حرفه ای، شعبه دولت که کارفرمایان را کنترل می کند، ده ها شکایت از کارمندان دریافت کرد مبنی بر اینکه رئیس آنها به کارگران بیمار اجازه داده به سر کار بازگردند یا کارگران به دلیل عدم بازگشت به کار تنبیه شده اند. انزوا ظاهراً مشروب فروشی پنسیلوانیا “به کارمندان گفته است که قبل از برآورده شدن معیارهای پایان دادن به انزوا در خانه سر کار بیایند”. شخصی در یک فروشگاه تلفن همراه در ویرجینیا گفت: “یک کارمند مجبور می شود قبل از پایان دوره انزوا به سر کار بازگردد و سپس دو کارمند دیگر بیمار می شوند.” یکی از کارگران پیتزا فروشی مینه سوتا می گوید: «کارمندان به دلیل محدودیت کارکنان تشویق می شوند در هنگام بیماری کار کنند. دبورا برکوویتز، مشاور ارشد سابق سیاست OSHA و دستیار در دانشگاه جورج تاون، گفت که برخی از آنها شکایات “بسته” هستند، که در دوره دولت ترامپ معمولاً به این معنی بود که OSHA با کارفرما تماس گرفته و به آنها گفته است که متوقف شوند. (OSHA به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.)

برکوویتز به من گفت که قانون پشت این آژانس ضعیف است و OSHA بودجه کافی ندارد. برای دولت های جمهوری خواه، مانند دولتی که در طول سال 2020 بر ایالات متحده حکومت کرد، کار آژانس اجرای قانون به حالت تعلیق درآمده است. زمانی که برکوویتز در OSHA بود، بر روی یک قانون کار کرد که هدف آن محافظت از کارگران در برابر گرد و غبار سیلیس بود. شش سال طول کشید تا صادر شود. برکوویتز گفت: «قرار گرفتن در محل کار یک محرک مهم این بیماری همه گیر است. و قرار گرفتن در محل کار، کارگران را در معرض خطر ابتلا به کووید قرار می دهد.

دولت می تواند مشکل مرخصی با حقوق را حل کند – در سال 2020 نشان داد که قادر به انجام این کار است. درعوض، «دستورالعمل‌هایی» را صادر می‌کند و مردم را تماشا می‌کند که کووید را منتشر می‌کنند، زیرا نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat