فروش بیشتر اسلحه ممکن است به اوج قتل در آمریکا کمک کرده باشد

[ad_1]

از آنجایی که قتل در ایالات متحده به بیش از 21000 نفر در سال 2020 رسید، محققان به دنبال توضیحی قطعی برای علت آن هستند. عوامل زیادی ممکن است در این امر نقش داشته باشند، مانند از بین رفتن همه گیر برنامه های اجتماعی و تغییرات اجتماعی و پلیسی از زمان ترور جورج فلوید. اما یک فرضیه ساده تر است و شاید قدرت توضیحی قابل توجهی داشته باشد: افزایش گسترده فروش تسلیحات در اوایل سال 2020 منجر به کشتار بیشتر شده است.

داده های جدید از اداره الکل، تنباکو، سلاح گرم و مواد منفجره (ATF) نشان می دهد که ممکن است واقعاً چنین بوده باشد. بر اساس داده‌ها، سلاح‌های تازه خریداری شده در سال گذشته بسیار سریع‌تر و بیشتر از سال‌های گذشته راه خود را به جنایت پیدا کردند. به نظر می رسد این به نتیجه نهایی اشاره دارد – اینکه سلاح های جدید منجر به کشتار بیشتر شده است – اما مجموعه داده ها هنوز نمی تواند این را ثابت کند.

ارقام ATF نتیجه ردیابی نزدیک به 400000 اسلحه گرم در سال 2020 است. به گفته این اداره، اسلحه های گرم تنها «به درخواست یک سازمان مجری قانون که در تحقیقات جنایی با حسن نیت درگیر است، زمانی که یک اسلحه گرم استفاده شده باشد یا مشکوک به استفاده از آن باشد، ردیابی می شود. استفاده شده است. همه سلاح های کشف شده از اجرای قانون ردیابی نشده اند، و بسیاری از سلاح های مورد استفاده در جرم و جنایت هرگز از مجریان قانون کشف نشده اند. اما داده های ATF معتبرترین منبع برای تخمین افزایش استفاده از سلاح گرم در ایالات متحده در سال 2020 است.

آنچه در این داده‌های جدید شگفت‌انگیزتر است، میزان گنجاندن سلاح‌های گرم خریداری‌شده در سال 2020 در جرایم ارتکابی در سال 2020 است. مجموعه داده‌های ATF شامل معیاری است که به عنوان «زمان تا جرم» شناخته می‌شود. قانونی خریداری شده تا زمانی که پس از یک جنایت بازیابی شد. این شاخص تغییر بزرگی را نشان می دهد: تعداد سلاح های ردیابی شده با یک سال یا بیشتر قبل از جرم در سال 2020 نسبت به سال 2019 کمتر از 1 درصد افزایش یافته است، اما تعداد سلاح هایی که زمان جرم آنها شش ماه یا کمتر بوده است 90 مورد افزایش یافته است. درصد

سال های قبل بسیار متفاوت به نظر می رسید. تنها حدود 13 درصد از تسلیحات ردیابی شده از سال 2015 تا 2019 طی شش ماه پس از خرید بازیابی شدند. در سال 2020، 23 درصد بود. به طور کلی، میانگین زمان وقوع جرم از 8.3 سال در سال 2019 به هفت سال در سال 2020 کاهش یافته است و تنها حدود نیمی از تسلیحات ردیابی شده به جرم در سال 2020 سه سال یا بیشتر قبل از بازیابی خریداری شده اند، در مقایسه با بیش از 70 درصد در یک دهه. پیش. علاوه بر این، کشورهایی که افزایش بیشتری در بازرسی‌های اسلحه داشتند – به معنی خرید بیشتر سلاح‌های جدید – همچنین شاهد افزایش بیشتر سلاح‌های جدید کشف‌شده و ردیابی جرم بودند. گفته می شود، نشان می دهد که سلاح های مورد استفاده در جنایت در سال 2020 نسبت به گذشته جدیدتر هستند. علاوه بر این، در سال 2020 سلاح های بیشتری نسبت به سال 2019 کشف شد و جنایات بیشتری نیز داشت. آرون چالفین، استاد جرم شناسی در دانشگاه پنسیلوانیا می گوید: «می بینید، این سلاح ها سریعتر از گذشته در معرض خطر هستند.

نموداری که نسبت سلاح های ردیابی شده توسط ATF را نشان می دهد که شش ماه یا کمتر پس از خرید بازیابی شده اند.
منبع: اداره الکل، تنباکو، سلاح گرم و مواد منفجره

دقیقاً مشخص نیست که چه تعداد سلاح در سال 2020 فروخته شده است. بهترین نماینده، تعداد بازرسی های اسلحه گرم توسط FBI است که نشان دهنده تلاش برای خرید است، اما لزوماً به معنای تکمیل نیست. این بررسی‌های پیشینه در سال 2020 به طور چشمگیری افزایش یافت، اولین بار زمانی که موارد ابتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده ظاهر شد و دوباره پس از ترور فلوید در اواخر ماه مه. بازرسی ها در چند ماه اول سال 2021 بسیار بالا بود، اما در نیمه دوم سال اندکی کاهش یافت.

نمودار بازرسی های FBI در ماه آغاز شده است
منبع: FBI

به همان اندازه که ارتباط بین سلاح های جدید و خشونت اسلحه واضح است، تلاش برای نشان دادن ارتباط به ویژه با افزایش قتل ها دشوار است، زیرا داده های ATF به محققان اجازه نمی دهد صحت این پیوند را تأیید کنند.

داده‌های ATF زمان جنایت را برای زیرگروه سلاح‌های گرمی که در قتل‌ها پیدا شد نشان نمی‌دهد. همه چیز گروه بندی شده است و نمی توان آن را تفکیک کرد. در نتیجه، نمی توان با اطمینان گفت که سلاح های تازه خریداری شده به افزایش تعداد قتل ها کمک کرده است. کمتر از 3 درصد از تسلیحات ردیابی شده در مجموعه داده 2020 با قتل مرتبط است. علاوه بر این، هیچ ارتباط قابل توجهی بین جایی که میزان قتل در سال 2020 افزایش یافته است و مکان‌هایی که سلاح‌های گرم جدید کشف و ردیابی شده‌اند وجود ندارد: کشورهایی که افزایش زیادی در سلاح‌های گرم استخراج شده دارند نسبت به ایالت‌هایی که افزایش کمی در سلاح‌های گرم کشف‌شده دارند، کمتر شاهد افزایش قتل هستند. . در نهایت، برای پاسخ دادن به این سوال حیاتی که آیا سلاح‌های جدید منجر به کشتار بیشتر می‌شوند، داده‌های دقیق‌تری مورد نیاز خواهد بود، اما دلیلی هم وجود ندارد که شک کنیم سلاح‌های مورد استفاده در قتل‌ها به طور قابل توجهی متفاوت از سلاح‌های مورد استفاده در انواع دیگر هستند. از جنایت

داده های ATF تا حدی به دلیل محدودیت های قانونی مشخص نیست، به ویژه قانونی که به عنوان اصلاحیه تیاهرت شناخته می شود. کاساندرا کریفاسی، محقق در زمینه پیشگیری و سیاست خشونت با اسلحه در دانشگاه جانز هاپکینز، گفت: «متمم Tiahrt اساساً قانونی است که می گوید ATF نمی تواند سرنخ های اسلحه را به کسی جز پلیس ارائه دهد. «این بدان معناست که محققان به نوع گزارش‌های سطح بالایی که ATF صادر می‌کند محدود می‌شوند. بنابراین ما نمی دانیم که آیا سلاح های مورد استفاده برای جرم توسط شخصی که آنها را خریداری کرده است یا به شخص دیگری منحرف شده است. در مورد اول، قوانینی مانند دوره انتظار و الزامات سخت گیرانه صدور مجوز ممکن است از امکان خرید اسلحه توسط افرادی که مرتکب جرم می شوند جلوگیری کند. دومی ممکن است به تلاش‌های سازمان‌یافته‌تر ضد قاچاق نیاز داشته باشد تا خریداران اسلحه را از هدف قرار دادن تسلیحات به بازارهای ثانویه منصرف کند.

اما کریفاسی و سایر محققان بر این باورند که ATF هنوز هم می‌تواند داده‌های بهتری مانند میانگین زمان تا جرم بر اساس نوع جرم ارائه دهد. با این حال، ATF تاکنون از به اشتراک گذاشتن این ارقام خودداری کرده است، از جمله در پاسخ به درخواست رسمی قانون آزادی اطلاعات. دانیل وبستر، مدیر مرکز جان هاپکینز برای پیشگیری و سیاست خشونت با سلاح گرم گفت: صادقانه بگویم، من فکر می کنم آنها می توانند موارد بیشتری را آزاد کنند. او افزود: «اما من فکر می‌کنم از نظر نهادی آنها فقط می‌خواهند… همه چیز را محدود کنند.» او با اشاره به اینکه ATF به دلیل کمبود منابع و فشار لابی‌گران و اعضای کنگره متمرکز بر حقوق اسلحه با مشکل مواجه است، افزود.

اکنون می دانیم که فروش اسلحه از مارس 2020 به طور چشمگیری افزایش یافته است و این قتل ناشی از قتل با اسلحه چند ماه بعد به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. ما شواهد قانع‌کننده‌ای داریم که نشان می‌دهد قبل از افزایش قتل‌ها در سال 2020، افراد بیشتری اسلحه حمل می‌کردند، و داده‌های ATF به ما می‌گوید که از سلاح‌های گرم تازه خریداری‌شده در جنایات بیش از حد معمول استفاده شده است. قابل درک است که سلاح‌های جدید به افزایش کشتار در سال 2020 کمک کرده‌اند، اگرچه داده‌هایی برای تأیید این نتیجه‌گیری به طرز دردناکی در دسترس نیست. ارقام کامل نیستند، اما بسیار گویا هستند: سلاح های بیشتری پشت اوج قتل ها در آمریکا هستند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis