فرهنگ اغتشاش آن چیزی نیست که بود

[ad_1]

یک را بگیرید توییت از هفته پس از شورش کنگره در ژانویه 2021: «قیام لیبرال بسیار متفاوت به نظر می رسد. ما با بازیگران اصلی برادوی همیلتون در گالری‌ها همراهی می‌کنیم. آنها آهسته آواز می خواندند… در حالی که اعضای جمهوری خواه دروغ های خود را تف می دادند به عنوان یک طنز در نظر گرفته شده است از نوع خاصی از خودرضایتی لیبرال به شدت آنلاین و دلخراش، اما معلوم شد که خود آن چیز بوده و سپس بیشتر آن را تولید کرده است. “من به معنای واقعی کلمه برای روزها در حال گوش دادن به موسیقی متن همیلتون در محل کار هستم.” نوشت یک زن «به همین دلیل است. همه بچه های تئاتر در همه جا “، دیگری نوشت.

سپس شوخی به حقیقت پیوست. هفته گذشته، به عنوان بخشی از مجموعه ای از رویدادهای عمومی به مناسبت یک سال از شورش های 6 ژانویه، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، اجرای از پیش ضبط شده بازیگران را ارائه کرد. همیلتون، آواز “تئودوزیای عزیز”. پلوسی بلند بخوان از متن آهنگ: “ما این کار را فقط برای تو انجام خواهیم داد. اگر به اندازه کافی پایه محکمی بگذاریم، آن را به شما منتقل خواهیم کرد. ما جهان را به شما خواهیم داد. “نیازی به بحث در مورد اینکه آیا cringe بود (که اکنون یک صفت و همچنین یک اسم و فعل است) وجود ندارد، زیرا cringe چیزی است که شما می‌دانید – وقتی – آن را ببینید. شما می توانید آن را در همه جا ببینید

به عنوان یک اصطلاح عجیب در سال های اولیه در انجمن ها ظاهر شد، زمانی که عمل تحقیر کردن خود به صورت آنلاین هنوز چیز جدیدی بود. اگر الان جریان اصلی است، لایک کنید مم و یک ژانر سرگرم کننده و یک توهین فوق العاده تند – به این دلیل نیست که انسان ها به عنوان یک گروه وحشی تر شده اند. این به این دلیل است که به ما داده شده است فرصت های بیشتر برای نشان دادن ویژگی های تحریک کننده خود و همچنین اشاره به رفتار غیر قابل قبول دیگران. در حالی که مردم قبلاً رفتارهای ناخوشایند دست دوم را از طرف دوستان و خانواده خود تجربه می کردند یا از رفتار ناهنجار خود می لرزیدند، اکنون در معرض رفتار بالقوه شرم آور کل شبکه های اجتماعی هستند.

پس از گذراندن سالها در این محیط، احساس خجالت ما به سطوحی از حساسیت به خوک های ترافل افزایش یافته است. ما می‌توانیم حتی کوچک‌ترین نقص‌ها را در ارائه عمومی یک نفر حس کنیم، آن‌ها را کشف کنیم، آن‌ها را به اشتراک بگذاریم. ما خبره کلاهبرداری هستیم. شاید ما حتی برای آن حریص هستیم.


فرهنگ اولیه شکنجه بیشتر محتوای خود را از یوتیوب می گرفت، و بسیاری از وحشت از این واقعیت ناشی می شد که به نظر می رسید افرادی که در آنجا پست می گذاشتند کاملاً درک نمی کردند که هر کسی در جهان می تواند آن را ببیند. او انبرهای مورد علاقه اش را داشت، مثل بچه جنگ ستارگان، تنها در فضایی وصف ناپذیر، که با یک توپ گلف مانند شمشیر نوری به طرز وحشیانه ای دور یک رتریور می چرخید. همچنین ویدئوهای زننده ای مانند “ویدیو من برای بریونا برای 7 ماهگی ما” وجود داشت که در آن شخصی بین جملات عاشقانه ای مانند: “من تو را از همه دانه های برف روسیه بیشتر دوست دارم” چشمک می زند و لب هایش را می لیسد. در هر صورت، خجالت ناشی از همدلی بود. اگر چنین ویدیویی با شما عمومی شود وحشت خواهید کرد. شما می توانید در خلوت تماشا کنید و احساس قدردانی کنید که زندگی شما اصلاً عمومی نیست.

سبک های دیگری از تحریف وجود داشت: سوزن سوزن شدن خود تحقیر کننده; شکنجه بازیگوش؛ شرمساری خصمانه بر اساس این درک شوکه‌کننده و سرگیجه‌آور که ممکن است افرادی در دنیا وجود داشته باشند که حتی از خودشان ناراحت‌تر باشند و به راحتی می‌توان آن‌ها را آنلاین پیدا کرد. در انجمن 4chan Random، برخی از اولین بحث‌ها درباره cringe، بسیاری از دشمنان نرم edgelords را به سخره گرفتند: کاربران Tumblr (“SJWs”)، طرفداران، خزدار. پوسترهای 4chan همچنین از این اصطلاح برای توصیف ذائقه “هنجارها” استفاده می کنند، افرادی که به اندازه کافی آنلاین نیستند تا حس طنز آمیز خود را درک کنند.

اما فرهنگ واقعی خجالت در Reddit بود. اولین انجمن ویژه Reddit در سال 2012 پس از اینکه مایکل دامبکوفسکی یک بخش خبری تلویزیونی محلی را در مورد “گرگینه های نوجوان” خودخوانده را دید، تشکیل شد. او احساسی را که برایش جالب بود پیدا کرد و شروع به جستجوی ویدیوهای بیشتری کرد که «دیدن آن غیرممکن بود» – ویدیوهایی که باعث شد بارها و بارها «مکث» را فشار دهد و خود را برای ادامه تماشا تقویت کند. او انجمن r/cringe را به عنوان یک مخزن مرکزی برای این ویدیوها راه اندازی کرد و یک فید RSS ایجاد کرد تا هر بار که شخصی در Reddit – در هر انجمن – در مورد چیزی که «بی دست و پا» یا «دیدنش سخت است» نظر می دهد به او هشدار می دهد. سپس او پوستر را تشویق می‌کند تا ویدیو را در انجمن خود به اشتراک بگذارد.

همانطور که r / cringe به بیش از 1 میلیون عضو افزایش یافت، Dombkowski مجبور شد به کاربران Reddit آموزش دهد که cringe چیست. “در روزهای اولیه، ما می‌خواستیم افراد زیادی را بفرستیم که چیزهایی را پست کنند که با آنچه من دنبالش بودم مطابقت نداشت، یا افرادی که قرار بود ویدیوهایی از استخوان‌شکستن افراد یا چیزهایی مانند چیزهای بی ادبانه پست کنند.” او گفت: باید فهرستی از قوانین سخت گیرانه تهیه می کرد و افرادی را که با کودکان فیلم به اشتراک می گذارند یا نظرات یوتیوب را در یک ویدیوی زشت وارد می کنند و به سوژه می گوید خودکشی کند ممنوع کند. (کاربران ممنوعه یک انجمن جداگانه به نام r / CringeAarchy ایجاد کردند که بعداً به یک مخزن راست افراطی تبدیل شد و سپس بیرون انداخته شده Reddit برای ترویج خشونت.) «من از آن متنفر بودم. او گفت که این واقعاً مرا آزار می‌داد.» من همیشه به این ویدیوها به عنوان تمرینی همدلانه نگاه کرده‌ام. اوه، می توانستم خودم را در حال انجام این کار ببینم، یا من فقط احساس می کردم یکی از آن کابوس هایی هستم که در مدرسه بدون شلوار یا چیزی دیگر. این فقط شما را پر از ترس برای این شخص می کند. “وقتی مثالی را خواستم، او پیوندی به یک ویدیوی سال 2009 برای من فرستاد که در آن کارمندان فروشگاه مایکروسافت با آهنگ Black Eyed Peas می رقصند” I Gotta Feeling “خیلی، خیلی بیشتر. طولانی تر. بیش از آنچه انتظار دارید

در کتاب او، ترسناک: نظریه ناهنجاری، خبرنگار ملیسا دال اعتراف کرد که به طور منظم در r / cringe حضور دارد. او نوشت: «من تقریباً هر روز از سایت بازدید می‌کنم، تا حدی به این دلیل که شنود جنگ‌ها در این جامعه کوچک آنلاین عجیب و غریب برایم بسیار سرگرم کننده است. مناقشاتی که او توضیح داد اغلب بر روی چه چیزی متمرکز بود عجیب حتی به معنی. مصرف کنندگان بحث کرده اند که آیا ویدیوی طرفداران تیلور سویفت که آهنگی را که درباره او نوشته اند می خوانند واقعا “وحشیانه” است یا فقط “هیجانی کوچک” است و اینکه آیا “سرگرمی کوچک” یک نفر می تواند “وحشیگری” شخص دیگری باشد. آیا تقلب یک واقعیت عینی است؟ یا این یک واکنش شخصی و فیزیکی است که قابل توضیح نیست؟ آیا باید از میان انگشتان خود نگاه کنید یا تا زمانی که به معنای واقعی کلمه در روده سفت شوید تا چیزی موز پیدا کنید؟

این پاسخ درونی به سردرگمی با ادغام تدریجی ژانر کاهش خواهد یافت. با رشد فرهنگ ناراحتی آنلاین، صنعت سرگرمی کمدی را پذیرفته و به وعده بزرگ تلویزیون واقعیت پی برده است. این باعث می‌شود که ویژگی‌های cringe در حالی که عمل فراخوانی کرج – بر خلاف فقط، بیشتر آشنا شود احساس این چیزی شبیه به یک رفلکس شد. در سال 2018، همان سالی که کتاب دال در مورد تداخل منتشر شد، چندین ماکرو تصویری محبوب به طور خاص برای این منظور ایجاد شد، از جمله یکی از شخصیت های کارتونی Shrek، که روی عکسی با عنوان YEP کلیک کرد. این در مجموعه من آمده است. (با عرض پوزش، می دانم که توضیح این موضوع نیز آزاردهنده است.) به زودی اکانت های تلفیقی در اینستاگرام ظاهر شدند که به جمع آوری بدترین شرمساری اختصاص داده شده است، با تمرکز بر شرمساری ایجاد شده توسط افراد نه چندان تصادفی که خود را معرفی کرده و به هزاران همکار در TikTok شکست خورده اند. . (واکسربکا جنینگز از ربکا جنینگز cringe را “ستون فقرات TikTok” نامید.

همین هفته گذشته مجله W Leia Jospé نامیده می شود، یک فیلمبردار که روی سریال محبوب (و تحت تأثیر وحشتناک) HBO کار کرده است. چگونه با جان ویلسون“The Cringe Curator” به خاطر تلاش‌هایش برای فهرست‌نویسی ویدیوهای اینفلوئنسرهای داغ کلاسیک که احمق می‌کنند. او گفت: “من بدجنس نیستم.” بچه‌های TikTok هیچ خودآگاهی یا حس کنایه‌ای ندارند و جوسپ از حس «شرم دست دوم» او عصبانی می‌شود. اینها ویدیوهایی نیستند که شما را از اعتراف و درد مشترک به لرزه درآورند. همدلی، که زمانی بخشی از فرهنگ آشفتگی بود – “می تواند برای من اتفاق بیفتد یا برای من اتفاق افتاده است” – سخت تر به دست می آید زیرا موقعیت های بیننده و سوژه بسیار ناهموار است. لرزش هنگام برداشتن می آید.

پلتفرم‌هایی مانند TikTok یا توییتر یا یوتیوب، که در آن هر کسی می‌تواند با یکدیگر برخورد کند، جولانگاه خجالت هستند، زیرا خجالت ناشی از تفکیک زمینه است: این مردی است که در جمع می‌ایستد تا چیزی بگوید که به روشی کاملاً متفاوت پذیرفته شود. از آنچه او امیدوار یا برنامه ریزی کرده بود. گاهی اوقات این اشتباه به قدری بزرگ است که بینندگان خشمگین می شوند – همانطور که در مورد تصویر صمیمانه نانسی پلوسی از چیزی که برای بسیاری به نماد خونسردی لیبرال تبدیل شده بود، صدق کرد. (بخوانید: “من بلافاصله از وحشت شروع به گریه کردم.” یک جواب به ویدیو “این یک فاجعه است. من را شکست.») این یک پیچ تاریک است، اما منطقی است. پس از یک دهه تماشا و تجزیه و تحلیل میلیون‌ها لحظه اجرای عمومی به صورت آنلاین، در حالی که هنوز احساس می‌کنید مجبور به تنظیم مجدد اجراهای خود هستید، وقتی کسی متأسفانه نحوه اجرا را اشتباه متوجه می‌شود، توهین آمیز است.

در حالی که قبل از اینکه می‌لرزیدیم چون درک می‌کردیم، حالا کوچک می‌شویم چون نمی‌توانیم آن را باور کنیم: چگونه هنوز بسیاری از مردم هستند که نمی‌دانند چگونه رفتار کنند؟[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat