فتح اریک Reconquista of Zemur – اقیانوس اطلس


در ماه اکتبر، اریک زمور، نویسنده و شخصیت رسانه ای پرفروش فرانسه که با به کارگیری درخشش فکری در مورد بیگانه هراسی معروف، طرفداران وفادار خود را به دست آورد، در نظرسنجی های آوریل ریاست جمهوری از پرچمدار راست افراطی فرانسه، مارین لوپن پیشی گرفت. او اواخر نوامبر رسماً نامزدی خود را اعلام کرد و یکشنبه گذشته اولین گردهمایی انتخاباتی خود را در پاریس برگزار کرد. این رویداد که در اصل برای ورزشگاه 9000 نفری Zénith Arena برنامه ریزی شده بود، به زودی به پارک نمایشگاهی بسیار بزرگتر، یک مرکز کنفرانس بزرگ در حومه پاریس ویلپنت، یک تاکسی کوتاه از فرودگاه شارل دوگل و نیمی از یک ساعت با قطار از Gare du Nord.

وقتی با دو دوست آمریکایی سفر می‌کردم، چند سال پیش به دوره‌ای فکر کردم که زمور را در خیابان شناختم: مردی لاغر اندام با موهای تیره و نازک و پوست برنزه، با کت و شلوار آبی سرمه‌ای باکیفیت، تلفن همراه. به گوشش فشار داد پاریس یک پایتخت کوچک و متراکم است که برای فرانسه تمام کارکردهای مختلف – سیاست، امور مالی، مد، هنر، رسانه، سرگرمی – را در بر می گیرد که در ایالات متحده بین نیویورک، واشنگتن و لس آنجلس تقسیم شده است. دیر یا زود همه را خواهید دید. این خاطره سرعت و عظمت باورنکردنی ظهور دگرگون‌کننده سمور را برجسته می‌کند، از یک روزنامه‌نگار تحریک‌آمیز اما عظیم که دیدش احساسات زیادی را برانگیخت تا چهره‌ای که من شاهد برانگیختن جمعیتی خشمگین و خشمگین خواهم بود.

از جهت اشتباه به سالن نزدیک شده بودیم و خود را در حال سرگردانی در ملک عظیم زیر باران دیدیم، از پیچی در پارکینگ رد شدیم، جایی که دوجین قوچ سیاه روی تپه‌ی چمن‌زاری از جای خود ایستاده بودند. من با تنها فرد حاضر وارد گفتگو شدم، مرد مسنی که خود را گابین ابینا، اهل کامرون، برهنگی و عضو گروهی به نام دوستان اریک زمور معرفی کرد. ابینا از توانایی سیاست در گفتن حقیقت قدردانی کرد، او با خوشحالی توضیح داد. به عنوان یک خارجی، زمور محصول آن نبودبوفالو سیاسی(نسخه ای با صدای اشتها آورتر از” مرداب “در واشنگتن دی سی). آبینا ادامه داد: «او چیزهایی می‌گوید که ما از دهه 1990 می‌گفتیم. «فرهنگ فرانسه از زمانی که در آفریقا بودم مال من بوده است. به گزارش ابینا، رسانه ها با توجه به اینکه زمور (یهودی) یهودی ستیز و بیگانه هراسی می دانند، سعی کرده اند او را چیزی که نیست جلوه دهند.او در پاسخ به سوالی درباره نژادپرستی در فرانسه در همه جا وجود دارد اما در آفریقا نیز وجود دارد. حامی زمور، سیاه پوست بودن چگونه است. «آنجا نژادپرستانی هستند. من آنجا به دنیا آمدم. نژادپرستی در همه جا وجود دارد. در سمت چپ نیز نژادپرستی وجود دارد.”

معلوم شد که آبینا اولین و آخرین حامی آفریقایی تبار است که آن روز متوجه شدم. در راه منزلم از گروهی داوطلب روزنامه دانشجویی خریدم. تیتر این بود: “مهاجرت در جهت منافع ملی”. تصویر روی جلد تصویر شگفت انگیزی از یک قایق پر از مردم گیج بود که نشان دهنده انواع گروه های قومی غیرسفیدپوست دور هم جمع شده بودند و پشت سر آنها خورشید داغی که به طرز شومی در حال غروب بود. درها ساعت 1 بعد از ظهر باز شد. این مراسم قرار بود ساعت 14:30 شروع شود. اکنون ساعت به 3 نزدیک می‌شد. هزاران نفر در آنجا حضور داشتند، در حالی که پرچم‌های سه‌رنگی به تن داشتند و در حال چرخیدن بودند. جمعیت به طرز شگفت انگیزی افراد جوان و طبقه متوسط ​​را تحریف کردند، بدون اینکه تحمل ناپذیری را نشان دهند. جلیقه های زرد قیام ها، جنبش پوپولیستی قبلی که نظام فرانسه را برای یک سال محکم قبل از کووید-19 تکان داد. نورا جونز از میان بلندگوها با تنبلی آواز خواند. اگر نوارهای مردان جوان زخمی که به طور دوره ای جمعیت را شانه می کردند، اطرافشان و به نظر می رسد هرکسی که شبیه یک عرب به نظر می رسید، زیر سوال می رفت، نبود، فراموش می کرد که ما در یک جلسه سیاسی جناح راست بودیم.

تقریباً در 5 ساعت، ویدیوهای تبلیغاتی شیک – فیلم هایی از راهپیمایی های قبل از کمپین انتخاباتی که زمور اخیراً در استان ها برگزار کرد – شروع به پخش کرد. در بوردو، گروهی از دانش‌آموزان دبیرستانی بنری با مضمون ZEMMOUR MEILLEUR CRU 2022 (“بهترین برداشت”) به نمایش گذاشتند. زمور در کورس، با صحبت از پس زمینه درخشان مدیترانه، گفت که فرانسه “از قبل بسیار متنوع است”. او با برشمردن ساووی، بریتانی، نرماندی و دیگر فرهنگ‌های منطقه، به مخاطبان خود اطمینان داد: «ما همه تنوعی را که نیاز داریم داریم!» به زودی تعدادی سخنران در صحنه ظاهر شدند. اولی، «پسر مهاجران» قهوه‌ای رنگ، با این جمله که «همان‌سازی ضد نژادپرستی است» مورد تشویق ایستاده قرار گرفت. یکی دیگر از رئیس جمهور امانوئل ماکرون را متهم کرد که “یک مترقی، چندفرهنگ گرا، یک فراانسانی است که جامعه ما را مایع می کند.” یک زن 22 ساله به لزوم “بازگرداندن غرور فرانسه” اشاره کرد. همه این کشور را گونه ای از “زیباترین ملت روی زمین” می نامند. یکی از سیاستمداران، پل ماری کوتو، خاطرنشان کرد که در طول 27 سال دوستی خود با زمور، این دو «فقط درباره کتاب‌هایی درباره تاریخ فرانسه صحبت کردند». او به این نتیجه رسید که زمور که “یک مرد سیاسی نیست، بلکه یک مرد دولتی است” باید ساخته شودپادشاه فرانسه“، که با تایید شگفت انگیزی روبرو شد.

فرانسوی ها تمایل دارند از پادشاهان یا حتی روسای جمهوری که بیش از حد “مشتری” می شوند، بیزار باشند. آنها قطعا به سیاستمداران احترام نمی گذارند. تابستان گذشته، در یک نشست و استقبال در تاین هرمیتاژ، مردی که مدعی بود از «افول» فرانسه خشمگین شده است، به صورت تکانشی مشت به صورت ماکرون زد. در موقعیتی مشابه، مرد دیگری که در صف دست دادن بود، یک بار به طرز وحشیانه ای، نیکلا سارکوزی، رئیس جمهور وقت، را از ژاکتش کشید و تقریباً او را روی زمین کشید. عصر همان روز، وقتی سمور سرانجام در مسیری که مستقیماً از مرکز تماشاگران عبور می کرد به سمت صحنه رفت، یک جوان عرب به جلو هجوم آورد و قبل از اینکه نگهبانان بتوانند او را آزاد کنند، او را در قفلی محکم گرفت. زمور به سرعت جمع شد، روی صحنه ادامه داد و حتی به سارا کنافو، مدیر 27 ساله کمپین انتخاباتی خود چشمکی زد، اما چیزی در فضا تغییر کرد.

او شروع کرد: «بدون حیا کاذب. “مخاطرات بزرگ است.” تقریباً بلافاصله غوغایی بزرگ به پا شد. دیدن همه اتفاقات غیرممکن بود. ده ها حامی به دنبال چیزی به پشت فضای آشیانه مانند هجوم آوردند. ما هم مثل حضار اطرافمان روی صندلی ها نشستیم تا بهتر ببینیم. زمور بدون پاسخ ادامه داد، اما کسی در نزدیکی من گوش نکرد. یکی از دوستانم به من گفت که دیده است افرادی را زیر پارچه هایی که شبیه برزنت های سیاه بود انداخته و سپس کتک می زنند. حلقه ای از نیروهای جوان مانع از نزدیک شدن تماشاچیان شد. وقتی مردم شروع به خروج از خروجی ها کردند، موجی از مردان جوان ما را زیر گرفت که برخی از آنها کمربندهای چرمی خود را درآوردند و برای آنها اسلحه ساختند. آنها توسط تعداد بیشتری از افسران پلیس با تجهیزات در ورودی ساختمان دفع شدند. سپس متوجه موارد آزار و شکنجه شدیم: یک مرد جوان و دو زن جوان که هر سه به دلیل جراحات وارده به سرشان خونریزی زیادی داشتند و اکنون در حاشیه ماموران پلیس و خبرنگاران بی رحم تلویزیون هستند. اینها معترضان غیرخشونت آمیز از گروه SOS Racisme بودند.

پلیس ما را به ایستگاه و سکوی RER هدایت کرد و در آنجا با هواداران زمور سوار شدیم که دقایقی پیش از چشم انداز توقف مهاجرت خشمگین شدند. توقف به توقف، همانطور که ما به Gare du Nord برمی گشتیم، ترکیب ماشین از نظر فیزیکی مجدداً پیکربندی شد، زیرا مملو از انواع دقیق چهره هایی بود که سمور هشدار داده بود که نمادی از استعمار معکوس جدید هستند. وقتی به پاریس رسیدیم، چهره‌های سفید پراکنده، احاطه شده و تقریباً نامرئی بودند، دنیای واقعی «مبادله» بود. تعجب کردم که این حامیان الان چه فکری می کنند. چه چیزی را دوست دارید انجام دادن آیا این افراد باید در آوریل راه خود را داشته باشند؟ به خانه برگشتیم، با شنیدن بقیه سخنرانی‌هایی که از دست داده بودیم، شروع یک پاسخ کمتر ظریف را شنیدیم. زمور حزب سیاسی جدید خود را Reconquest نامید که یادآور اخراج مسلمانان در قرون وسطی از شبه جزیره ایبری است.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر