فانتزی Holiday-Rom-Com هیچ ربطی به عاشقانه ندارد

[ad_1]

فیلیس میچل زنی است که از طریق جادوی تعطیلات، یک گروهبان در دکترین می شود. اوایل خانه کریسمس، که اکنون یک رام-کام کلاسیک از هالمارک است، او شوهر و دو پسر بزرگترش را در ماموریت خود برای احیای یک سنت قدیمی خانوادگی مشارکت می دهد: ایجاد یک خانه تعطیلات تهاجمی که به فیلم عنوان خود را می دهد. فیلیس (با بازی شارون لارنس) با اشتیاق کمیک به این هدف اختصاص داده شده است. در یک لحظه، با سوت به گردن و کلیپ بورد در دست، به یکی از سربازانش یادآوری کرد که “این تاج گل خودش را خراب نمی کند.” در موردی دیگر بر سر عزیزانش فریاد زد: «حالا برو بیرون و تا کریسمس اتفاق بیفتد

خانه کریسمس از بسیاری جهات معمولی فیلم های تعطیلات است که توسط کانال هالمارک و بسیاری (بسیاری!) دیگر شبکه ها در این زمان از سال منتشر می شود. این شهر در شهری عمدتاً سفیدپوست و مبهم طبقه بالا قرار دارد. او نیز به نوبه خود اردوگاه و جدی است. طرح او توسط این ایده هدایت می شود که می توان یک دنیای تحریف شده را اصلاح کرد – زوج های بیگانه با یکدیگر آشتی کنند، شکست های حرفه ای غلبه کنند، شادی ها احیا شوند – از طریق جادوی کریسمس. ولی خانه کریسمس همچنین به طور قابل توجهی با دیگر فیلم هایش در نگرانی صریح خود برای گلدسته هایی که نیاز به هرس دارند و درختانی که نیاز به هرس دارند متفاوت است. خانه کریسمس داستانی است که اساساً در مورد ضد جادو است. این در مورد تمام کارهایی است که مورد نیاز است تا کریسمس اتفاق بیفتد.

رمان های تعطیلات به دلایل زیادی محبوب هستند. آنها پنیر خود را با مهارت بیشتری نسبت به پیتزای ناپل. توطئه های آنها به طرز مطمئنی قابل پیش بینی است. اما من برای توضیح دیگری استدلال می کنم. مخاطب اصلی فیلم ها خانم ها هستند. و برای بسیاری از زنان، تعطیلات می تواند شامل شادی و با هم بودن باشد، اما کار زیادی نیز دارد. پخت و پز تمیز کردن. پخت. میزبانی. کارت بفرست خرید هدیه. بسته بندی هدایا همه اینها در کنار خواسته های همیشه سبز زندگی. از سوی دیگر، رمان های تعطیلات حوزه های بی دردسری هستند. کیت های آنها با چراغ های آویزان از دست های نامرئی می درخشد. فنجان های خامه کاکائو زده شده آنها به همان اندازه که مادی می شوند ساخته نمی شوند. درختان سرسبزشان سوزن نمی اندازند. وجود خلاء در این فیلم ها خیانت در امانت خواهد بود. کار در دنیای آنها به دقت پاک شده است. خانه کریسمس، که فصل تعطیلات را به عنوان یک اثر عاشقانه در نظر می گیرد، استثنایی است که بر این قاعده تأکید می کند: فانتزی نهایی که این رامکام ها می فروشند امکان عاشقانه نیست. این فرصتی است برای خلاص شدن از شر جادوی انسان ساخته کریسمس.

فیلیس، در آغاز خانه کریسمس، چک لیست دقیقی از همه کارهایی که باید قبل از اینکه بتوانند معماری را در حال و هوای جشن کیمیا کنند، به خانواده اش ارائه می دهد. این کار شامل نصب انیماترونیک، قطارهای چند اتاقه، روشنایی در فضای باز و برف داخلی است. او نقشه های خود را با کمک تصاویر سه بعدی که در تلویزیون پخش می شود به تصویر می کشد. آدم برفی های دیجیتال روی صفحه نمایش در حیاط ظاهر می شوند. زیور آلات از سقف می افتند. درختان – چندین نفر از آنها – به طور کامل از کف بهار می آیند.

پسرانش، مایک (رابرت باکلی) و براندون (جاناتان بنت)، سر تکان دادند، سرگرم شدند و استعفا دادند. جیک (براد هاردر)، شوهر براندون، مشتاق کمک است، اما به پیچیدگی پیش بینی شده همه چیز شک دارد. او قبلاً پرسید: «واقعاً فکر می‌کنید دو هفته طول می‌کشد تا این را جمع کنیم؟» پسران فیلیس لبخند می زنند. او هیچ نظری ندارد. به زودی جعبه ها، جعبه ها و پله ها ظاهر شدند. خانه شبیه یک منطقه ساخت و ساز است. متحرک ها نامیده می شوند. کامیون ها درگیر هستند. فیلیس اشتباه نکرد. او به سرپرستان خانواده‌اش می‌گوید: «ما یک کار شیطانی در پیش داریم، و انجام همه آن به اراده قوی و قلبی قوی نیاز دارد.»

همه اینها را با … تقریباً هر کام تعطیلات دیگری که در حال حاضر موجود است مقایسه کنید. در میان تمام داستان‌هایی که در این فیلم‌ها بازی می‌شود، زنانی هستند که در شهر بزرگ کار می‌کنند و راه خود را گم کرده‌اند. قهرمانان با نام هایی مانند هالی و کارول. شاهزادگانی که قرار است تاج و تخت یک ملت کوچک اروپایی را به ارث ببرند – یکی در میان آنها یک امر ثابت است: جادو. نه جادوی بابانوئل یا الف‌ها، بلکه افسون‌های عمومی‌تر چیزی که اومبرتو اکو فراواقعیت می‌نامد. همه چیز در این فیلم ها روشن تر از نور، گرم تر از گرم، شادتر از شاد است.

وسایل تزیینی فیلم‌ها، از تزئیناتی که آلاچیق‌های پارک را می‌پوشانند، تا بیسکویت‌هایی با سینی‌هایی که روی میزهای پر زرق و برق قرار داده شده‌اند، در خدمت کل فوویسم جشن هستند. این چیزها، از یک سو، تقریباً هرگز از نظر هزینه های مالی مورد بحث قرار نمی گیرند: پول، زمانی که شامل خرید کتابفروشی ها یا نانوایی ها نمی شود، یک حضور شبح مانند در این دنیاها است. و شما به ندرت می بینید که اثبات زیبایی شناختی کریسمس – درختان، تاج های گل – قرار داده شود. در عوض، تعطیلات ساده است آنجا. در صحنه ای در هالمارک کریسمس ابدی، پیتر (دوندره ویتفیلد) با آوردن درخت کریسمس لوسی (تاتیانا علی) را غافلگیر می کند. خوشبختانه برای هر دوی آنها، اتاق نشیمن دارای یک پایه چوبی خالی است که به راحتی برای تنظیم آسان ارائه شده است.

چه کسی این موارد را در جای خود قرار می دهد؟ چه زمانی؟ پاسخ واقعی «دستیاران تولید» است، اما پاسخ گسترده‌تر برای اهداف فیلم این است که اصلاً لازم نیست بپرسید. سوال در آمادگی فوق‌العاده‌ای است که در هر محیطی نفوذ می‌کند: کوکی‌هایی که از قبل درست شده‌اند، کاسه‌های همزن شسته و خشک شده، آرد طولانی پاک‌شده. تنها چیزی که باقی می ماند جادوی تولید شده است – و اعتماد به نفس حاصل از آن. فقط بشین و راحت باش! به همه چیز رسیدگی می شود.

فیلیس میچل برنامه های پیچیده خود را برای تزئینات جشن کریسمس خانواده اش فاش می کند.
خانه کریسمس رام کام تعطیلات کمیاب است که اعتراف می کند که ایجاد “جادوی” فصلی در واقع یک کار است. (شبکه های خانواده رسانه تاج)

حتی پارودی های رمان های تعطیلات نیز بر غیرواقعی بودن جادویی فیلم ها تاکید دارند. که در کریسمس در Clüsterfünke، که در اوایل ماه جاری در Comedy Central، Holly (دوست دختر سابق دیوانه‘s Vella Lovell) یک شغل پرکار و بیش از حد جاه طلب است که تبدیل هتل های کوچک به شهرها را به استراحتگاه های لوکس بی روح آسان می کند. کار او او را به Yuletown می برد، خانه یک مسافرخانه عجیب توتونیک و مکانی که کریسمس فقط یک روز در تقویم نیست، بلکه احساس در قلب. او با یک هیزم شکن خوش تیپ آشنا می شود. جرقه ها و تراشه های چوب پرواز می کنند. نوشته و با بازی راشل دراچ و آنا گاستیر، کریسمس در Clüsterfünke بسیاری از تروپ هایی که به رام-کومی جشن شادی و جناس می بخشد می فرستد: جناس های بد، قرار گرفتن در معرض ناشیانه، موقعیت یابی ناشیانه محصول، صحنه هایی که به وضوح در کانادا فیلمبرداری شده اند، “بارش برف قابل توجه”. (گاستیر به من گفت: “اگر مهمانی مشروب خوری است، من می خواهم مردم طبق قانون سوم مست شوند.”)

ولی Clüsterfünke همچنین ارزش تولید این فیلم ها را به سخره می گیرد. «کریسمس در هر قاب» قانونی است که دراخ و گاستیر از آن پیروی می کنند. این همان قاعده‌ای است که ورودی‌های جدی در این ژانر از آن پیروی می‌کنند: کریسمس، که به نظر می‌رسد در همه جا وجود دارد، همه‌جانبه و شاید حتی قادر مطلق است. (“وقتی تعطیلاتش اشتباه می شود”، تبلیغ دیسکاوری کریسمس با آب نبات او می گوید: «او مأموریتی در سر دارد. اما روح کریسمس برنامه های دیگری دارد.) Clüsterfünke به ابربولی چشمک می زند. او تصاویر رام-کام های جشن را جعل می کند، که واقعی تر از واقعی هستند. شهروندان Yuletown فنجان های قهوه می پوشند که به وضوح خالی است و بازیگران تلاش کمی برای ایجاد توهم وزن انجام می دهند. مردم منتظر هستند تا هالی یک فنجان شکلات داغ بنوشد، و او تردید کرد: “خامه فرم گرفته” بالای غذای او کاملاً واضح از پلاستیک ساخته شده است.

جعل، ج Clüsterfünke و در فیلم هایی که تقلید می کند، کمدی خوبی می سازد. همچنین یک پیام اطمینان بخش ایجاد می کند. Clüsterfünkeهالی با وجود صحنه های بد فیلمش عاشق می شود. این فیلم ها به ما یادآوری می کنند که برخی چیزها مهمتر از ارزش تولید هستند. به همین ترتیب: شما ممکن است یک سفره تعطیلات مجلل، یا درختی که به خوبی چیده شده باشد، یا اصلاً درختی نداشته باشید. شما ممکن است آن دکور کریسمس انفجاری را که تبلیغات فصلی به عنوان یک استاندارد در نظر می گیرند و فیلیس میچل بسیار ناامید از نشان دادن آن است، نداشته باشید. ممکن است کوکی ها را سوزانده باشید. اگر هالمارک بتواند افسانه های کریسمس آمریکایی را از صحنه های فیلمبرداری شده در ونکوور در ژوئیه بچرخاند، می توانید نوع طلای خود را بچرخانید. و در عین حال، می‌توانید استرس را روی Netflix، یا Lifetime، یا OWN، یا Crown Media Family Networks قرار دهید. دراچ به من گفت که فیلم های تعطیلات آنها می توانند “احساس بودن در روحیه تعطیلات بدون هیچ تلاشی” را ارائه دهند.

آنها قادر به انجام این کار در هر زمان هستند. با این حال، امسال فیلم‌ها ممکن است نوع عمیق‌تری از کاتارسیس را ارائه دهند. بسیاری از زنان این کار را نه تنها صرف انجام کارهای روزانه خود، در صورت داشتن یکی، کرده اند، بلکه در خانه نیز به عنوان معلم و آشپز، درمانگر، گرافیست، ماشین ظرفشویی، لباسشویی، انیماتور و نظافت منزل، همه به طور همزمان خدمت می کنند. بسیاری از آنها زیر بار فرهنگی فرو ریخته اند که مراقبت از دیگران را نه به خودی خود یک شغل، بلکه به عنوان وظیفه پیش فرض یک زن می داند. خیلی ها دست تکان می دهند: کار زیاد و کمک بسیار کم. جسیکا کالارکو، جامعه شناس، می گوید: «کشورهای دیگر شبکه های ایمنی اجتماعی دارند. “ایالات متحده زنان دارد.”

تعطیلات همه اینها را به سر شما می آورد. این فصل از سال کار بیشتری را به همراه دارد. بخشی از آن نه به خاطر زنانی که این کار را انجام می دهند، بلکه به خاطر الف هایی است که اثربخشی خود را از جادو می گیرند. همه اینها بخشی از جذابیت فصل است (لطفاً من را در لیست چیزهای خوب خود نگه دارید، بابانوئل!)، اما این کار بیشتر ناشناخته می ماند. این به معنای خستگی بیشتر زمانی است که جهان انتظار شادی شما را دارد. یک شوخی معمولی است: “کریسمس عالی است، زیرا می توانید فریاد بزنید “اینجا وارد نشو” و مردم می پذیرند که به جای اینکه فقط بخواهید تنها باشید، هدایای آنها را بسته بندی می کنید.”

جای تعجب نیست که فیلم های تعطیلات جذاب هستند. آنها کار را برای شما انجام می دهند. و جای تعجب نیست خانه کریسمس افتخار عالی را برای ملک تعطیلات هالمارک دریافت کرد: ادامه داد. خانه کریسمس 2: عرشه این سالن ها را بپوشانید اولین نمایش در کانال هالمارک فردا. فیلم اصلی جذاب و دیوانه کننده و در مواقعی بسیار خنده دار است. اما فقط کمی رادیکال است. این تلاش های فیلیس را تصدیق می کند. او از این تلاش ها تجلیل می کند. و مهمتر از همه، به او در این تلاش ها کمک می کند. او فانتزی نهایی تعطیلات را به تصویر می کشد: خانواده ای که تمام کارهایی را که باید انجام شود می بیند و می پرسد: “چگونه می توانیم کمک کنیم؟”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal