سرانجام ، شارژرهای قابل حمل فوق العاده با ظرفیت بالا وجود دارد که حداکثر ظرفیت پاوربانک مجاز از TSA را دارند. RAVPower 26800 PD 30 واتی یا Anker PowerCore PD 26800 30 واتی دو بانک قدرت PD با ظرفیت مجاز برای TSA برای iPhone XS هستند. این بانکهای قدرت عظیم قادر به شارژ شدن تقریباً در 4.5 ساعت توسط هر شارژر PD 30 واتی مانند هر شارژر مک بوک 29/61/87 وات یا شارژر PowerPort Speed ​​Duo با توان 30 وات است.
سریع شارژ iPhone XS با iPad Pro 2019 ، iPad Pro 2018 ، iPhone 11 Pro ، iPhone 11 Pro Max Chargers

شارژر 18 واتی Apple PD که همراه با iPad Pro 2019 ، iPad Pro 2018 ، iPhone 11 Pro ، iPhone 11 Pro Max خواهد بود ، تقریباً در مدت زمان 30 دقیقه XS را تا 50٪ سریع شارژ می کند. در کنار این ، شارژر PD همچنین به بانکهای قدرت PD / شارژرهای قابل حمل نیز شارژ خواهد کرد.
شارژ سریع آیفون XS را با شارژرهای 2.4 آمپر یا پاوربانک ها انجام دهید

شارژرهای 2.4 آمپلی یا پاوربانک می توانند آیفون XS شما را با سرعت کمی کندتر از شارژرهای PD یعنی از خالی تا 50٪ در حدود 50 دقیقه شارژ کنند. شارژرهای 2.4 آمپری مانند شارژر پورت دوتایی 24 وات یا Anker Elite یا پاور بانک مانند PowerCore 20100 یک راه حل کم هزینه سریع برای XS است و دو برابر سرعت شارژر سهام اپل XS را ارائه می دهد.
شارژ سریع 2.4 آمپر خریدن پاوربانک شیائومی redmi
شارژر پورت دوتایی 24 وات با Anker Elite حدود 50 دقیقه طول می کشد تا XS را تا 50٪ شارژ کنید
سریع شارژ iPhone XS با درگاه USB-C Macbook

MacBook Air / Pro با درگاه USB-C با اتصال Macbook به XS از طریق کابل USB-C به Lightning سریعاً شارژ می شود.
شارژ سریع آیفون XS با شارژرهای سریع شارژ یا بانکهای برق

اگر هزینه ترکیبی برای خرید پاوربانک PD + کابل USB-C به لایتنینگ خیلی زیاد به نظر می رسد و شما در حال حاضر یک شارژر سامسونگ / اندرویدی با خود دارید ، در این صورت بانک های برق Quickcharge راه حل شارژ سریع آیفون XS با هزینه کم ارائه می دهند.

شارژ QuickCharge تقریباً در تمام تلفنهای Android از جمله تلفن های سامسونگ استفاده می شود. یک شارژر سریع شارژ آیفون XS را از طریق جریان 2 آمپر از صفر تا 50٪ در حدود 50 دقیقه (دو برابر سریعتر از شارژر سهام اپل) شارژ می کند. تمام تلفن های جدید سامسونگ یا جدیدترین تلفن های Android از QuickCharge 3.0 / 2.0 پشتیبانی می کنند و بیشتر آنها با یک شارژر تلفن Quickcharger همراه هستند که می تواند از آن برای شارژ XS نیز استفاده کند.
شارژ QuickCharge 3.0 / 2.0
PowerCore 10000 Slim یک بانک قدرت سریع Quickcharge است که با شارژرهای سامسونگ سریع شارژ می شود

شارژر قابل حمل سریع مانند Anker PowerCore 10000 Slim گوشی های سامسونگ / اندرویدی را با چربی شارژ می کند و XS را در مدت 50 دقیقه صفر تا 50٪ شارژ می کند. بانکهای قدرت QC برای شارژ مجدد نسبت به بانکهای قدرت 2.4 آمپر زمان کمتری می گیرند و بنابراین بهتر به نظر می رسند.

به عنوان مثال ، 2.4 آمپول قدرت آمپلی مانند PowerCore 10000 Redux یا PowerCore Lite 10000 حدود 8-10 ساعت طول می کشد تا به طور کامل شارژ شود در حالی که تقریباً 4 ساعت طول می کشد تا PowerCore 10000 Slim با استفاده از یک شارژر سامسونگ یا هر شارژر سریع شارژ شود.
دسته بهترین شارژرها برای شارژرهای دو پورت شارژر برای آیفون
برچسب خورده 10000 میلی آمپر 18 وات USB-C PD پاوربانک 18 واتی PD برای شارژرهای قابل حمل با آیفون 2.4 آمپر شارژر iphone بهترین شارژرهای قابل حمل آنکار بهترین شارژرهای تلفن بهترین شارژرهای تلفن قابل حمل بهترین شارژرهای تلفن قابل حمل دوگانه شارژرهای پورت دوگانه دو درگاه PD شارژرهای قابل حمل باتریهای شارژر سریع برای شارژ سریع آیفون پاوربانک پاوربانک برای آیفون شارژ سریع آیفون XS شارژرهای قابل حمل با ظرفیت بالا آیفون شارژرهای قابل حمل آیفون شارژ سریع آیفون شارژر سریع آیفون XS آیفون XS مک بوک پاور شارژر PD برای آیفون XS بانکهای قدرت برای آیفون XS QuickCharge 3.0 / 2.0 شارژر سریع powerbanks شارژرهای با قیمت مناسب شارژرهای دیواری با ظرفیت مناسب
بهترین شارژرهای قابل حمل برای گلکسی نوت 8 سامسونگ
بررسی شارژر قابل حمل Jackery Bolt 6000
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای موردنیاز مشخص شده اند *


PowerbankGuide.com یک شرکت کننده در برنامه خدمات همکاران Amazon Services LLC است ، یک برنامه تبلیغاتی وابسته است که به منظور فراهم کردن ابزاری برای سایتها برای کسب هزینه تبلیغات از طریق تبلیغات و لینک دادن به Amazon.com طراحی شده است.