شماره ژانویه / فوریه اقیانوس اطلس: عوام

[ad_1]

مردانی که روزنامه های آمریکایی را می کشند

در ماه نوامبر، مک کی کاپینز برای آلدن گلوبال کپیتال، یک صندوق سرمایه گذاری مخفی که اتاق های خبر را ریشه کن می کند و به دموکراسی آسیب می زند، نوشت.

من اصالتاً اهل شیکاگو بودم و هنوز هم از نزدیک خواننده آن هستم تریبون. شگفت انگیز است که چقدر اوضاع برای موسسه ای که زمانی زنده بود بد شده است. صفحات نازک تر هستند. داستان های آسوشیتدپرس جایگزین گزارش های اصلی شده است. همه جا اشتباهات املایی وجود دارد.

من مدام از خودم یک سوال می‌پرسم، زیرا تعداد بیشتری از خبرگزاری‌های محلی و منطقه‌ای با تعدیل نیرو یا سقوط کامل مواجه می‌شوند: مردم از کجا می‌دانند در حیاط خانه‌شان چه می‌گذرد؟

من فکر می کنم پاسخ این است که آنها واقعاً این کار را انجام نمی دهند یا اخبار خود را از منابع تحریف شده دریافت نمی کنند. برخی از دوستان و خانواده من اکنون پوشش خود را از شیکاگو فقط از طریق اخبار کابلی یا آخرین پست ویروسی در فیس بوک دریافت می کنند. معمولاً شهر را مانند یک سوراخ جهنمی پر از جنایت نقاشی می‌کند یا شهردار را به خاطر چیزی حزبی زده می‌کند – بدون تفاوت‌های ظریف محلی، بدون تحلیل، فقط یک تحریف انتخابی از آنچه در محل اتفاق می‌افتد. بسیاری از همین افراد اخبار خود را از قبیلهدیدگاه راست مرکزی حالا از رسانه ملی می گیرند که به فکر شهرشان نیست.

پرونده آلدن گلوبال کپیتال قبلا نشان داده است که آمادگی کامل برای نابودی یکی از معروف ترین روزنامه های پول سریع آمریکایی را دارد. مایه تاسف است که هیچ مرد مدنی و ثروتمند شیکاگو برای نجات روزنامه از مرگی آهسته اما حتمی مداخله نکرده است و شهر بدتر از آن است.

پاتریک وال
واشنگتن


افزایش روزافزون شخصیت هایی مانند رندال دانکن اسمیت و شرکت هایی مانند آلدن گلوبال کپیتال نشان دهنده مشکلات عمیقی است که ایالات متحده با آن مواجه است. آیا ما واقعاً برای این نوع سرمایه داری لجام گسیخته ارزش قائل هستیم؟ چگونه است که ما – از طریق مقامات منتخب – رفتارهایی را تحمل می کنیم که اینقدر برای سبک زندگی ما مخرب است؟

مورگان پاولاک
اوک پارک، ایل.


آلدن سزاوار تحقیر او برای رویکرد وحشیانه (اما سودآور) است. اما روزنامه‌نگاری آمریکایی با بحرانی بزرگ‌تر از صندوق‌های پوشش ریسک مواجه است.

مشکل واقعی از سقوط آمریکا به عنوان جمهوری حروف سرچشمه می گیرد. آموزش مدنی آمریکا بر نقش حیاتی روزنامه نگاری به عنوان قدرت چهارم تاکید نمی کند، به همان اندازه که برای یک جامعه خوب اهمیت تفکیک قوا یا کنترل و تعادل در دولت فدرال دارد.

اکنون آمریکایی‌ها دیگر برای اخبار پولی نمی‌پردازند و روزنامه‌های محلی را که جوامع را دست نخورده نگه داشته و مقامات محلی را مرتب کرده‌اند، تامین مالی نمی‌کنند.

بله، آلدن اسناد را چپ و راست می کشد. اما چرا صندوق تامینی این اوراق را می خرد؟ چرا که صاحبان قبلی به لطف یک مخاطب بی تفاوت، آینده مناسبی را نمی دیدند. صنعت رسانه کامل نیست. اما مشکل عمیق تر از شکست های روزنامه نگاری سال های اخیر است…

برای حفظ [the newspaper industry]ما به تلاشی تجدید برای احیای نهادهای محلی و بازگرداندن احترام به روزنامه نگاری نیاز خواهیم داشت.

آنتونی هانون
گزیده ای از الف بررسی ملی مقاله


اقیانوس اطلساین گزارش بر تهدیدی مهم برای روزنامه نگاری و آگاهی مدنی تاکید می کند. اما شما در مورد تاثیر آن اغراق می کنید شیکاگو تریبون. که در قبیلهروزنامه نگاران حرفه ای روسیه، مانند بازپرس کهنه کار ری لانگ، همچنان به سرکوب داستان های بزرگ فساد سیاسی ادامه می دهند. و دفتر اسپرینگفیلد پایتخت دوباره پرسنل شد. حقیقت به اندازه کافی بد است. نباید بدترش کنی

لورن واسل
سنت لوئیس، MO


من هر روز مطالعه می کنم هارتفورد کورانتیکی از سهامی که آلدن گلوبال کپیتال در اختیار دارد. بسیاری از مردم در کانکتیکات نگران برچیدن مداوم هستند در حال دویدن، قدیمی ترین روزنامه به طور مداوم در ایالات متحده است. با این حال، ما در حال حاضر یک جایگزین داریم: یک روزنامه دیجیتال غیرانتفاعی که از شکار کرکس مصون است. آینه در کانکتیکات در حال حاضر بیش از 10 سال از عمر آن می گذرد و اخبار غیر قابل جایگزینی را به مردم ارائه می دهد، البته به مقامات ایالتی و محلی اشاره نمی شود. من هر روز آن را با در حال دویدن.

تونی گلد
هارتفورد، کانکتیکات


مقاله McKay Copins برای غیر میلیاردرهای ما نگران‌کننده است، به همین دلیل است که تشخیص سازمان‌هایی که در تلاش برای دادن مسئولیت محلی به جوامع ما هستند بسیار مهم است. اینجا در ایلینوی، ProPublica و آژانس‌هایی که اتحاد رسانه‌های مستقل شیکاگو را تشکیل می‌دهند، ستاره‌های در حال ظهور در سایه شیکاگو تریبون.

بسیاری از منابع خبری مورد علاقه من امروزه سازمان های غیرانتفاعی هستند که برای کسب درآمد به حمایت خوانندگان خود متکی هستند. من ممکن است بودجه لازم برای خرید امپراتوری روزنامه آلدن گلوبال کپیتال را نداشته باشم، اما امیدوارم خوانندگان دیگر ماموریت خود را برای کمک به پیشرفت سایت خبری محلی به هر روش کوچکی که می توانند انجام دهند.

بن سوازو
شیکاگو، ایل.


مدرجه سانتیگرادکی کپینز پاسخ می دهد:

در پاسخ به نامه لورن واسل: شکی نیست تریبونروزنامه نگاران روسی در شرایط نامساعد به کار قهرمانانه ادامه می دهند تا خوانندگان خود را مطلع کنند. اما وقتی یک روزنامه تقریباً یک شبه یک چهارم دفتر تحریریه خود را از دست می دهد، همانطور که معتقدم گزارش های من نشان داده است، به ناچار کیفیت آن کاهش می یابد. کسانی که در آن باقی می مانند قبیلهنسخه در حال کاهش سزاوار شناسایی است. آنها – و شهرشان – نیز سزاوار حکومتداری بهتر از آنچه آلدن ارائه کرده است.


جدید ملاقات کرد

این دارو موجی از بیماری های روانی ایجاد می کند و به بی خانمانی کمک می کند. در ماه نوامبر، سام کینونز نحوه انتشار آن و چه چیزی باعث ایجاد مردم می شود، اعلام کرد.


از مقاله عالی در مورد استفاده از مت آمفتامین متشکرم. من سال ها با قربانیان جنایت کار کرده ام و ویرانی هایی را دیده ام که مت آمفتامین و سایر مواد مخدر برای قربانیان، مجرمان و به طور کلی جامعه ایجاد می کند. مقامات منتخب محلی من این ایده را بلعیده اند که توزیع مواد مخدر “بی قربانی” است. ما امیدواریم که بسیاری از مردم آثار سام کینونز را بخوانند و درک گسترده‌تری از نیاز به ارائه درمان و حمایت از جامعه وجود داشته باشد.

کرستن لوگان
دنور، کلرادو


مقاله سام کینونز آنچه را که من به عنوان یک پزشک خانواده و پزشک ترک اعتیاد شاغل در پورتلند، اورگان به خوبی می دانم، تایید کرد. ما در جنگ با مواد مخدر شکست خورده‌ایم و برای نسل‌های آینده قربانیان را می‌شماریم. قرار گرفتن در کریدور I-5، شمال غربی اقیانوس آرام را در خط مقدم مواد مخدر مصنوعی نوآورانه، بسیار اعتیادآور تولید شده توسط کارتل های مواد مخدر نگه می دارد. ویرانی خانواده ها و جوامع ما در خیابان ها به نمایش گذاشته می شود. و به نظر می رسد که هیچ پایانی در چشم نیست.

اکنون زمان رویکرد جدیدی به معضل مواد مخدر غیرقانونی و تأثیر آنها بر سلامت و رفاه جوامع ما است. اختلالات مواد، مانند بسیاری دیگر از مشکلات مزمن پزشکی، عمدتاً نتیجه آسیب سیستمیک، از جمله مداخله تاخیری است. اگرچه بسیاری در ابتدا به استفاده از داروهای غیرقانونی به عنوان وسیله ای برای مقابله با تروما روی می آورند، در برخی موارد رفتار ناسالم یک انتخاب نیست. زمان آن است که رفتار مواد مخدر را جرم زدایی کنیم.

آقای کینون به نکته مهم دیگری اشاره می کند. اگر ما خواهان جوامعی سالم و پر جنب و جوش هستیم که ریشه در صلح، عدالت اجتماعی و پایداری داشته باشند، نمی‌توانیم از این چهره‌های «وابستگی زنده» منحرف شویم. ما باید به طور انحصاری با کسانی کار کنیم که قبلاً به دلیل مشکلات سلامت روانی از جمله اختلالات مصرف مواد به حاشیه رانده شده اند. به هر حال، یک جامعه به اندازه آسیب پذیرترین عضوش قوی است.

کریستین گری، Ph.D.
پورتلند، سنگ معدن.


پشت جلد

در شماره این ماه، بارتون گلمن در مورد نیروهایی که منجر به قیام 6 ژانویه 2021 در ساختمان کنگره ایالات متحده شدند گزارش می دهد و به سال 2024 نگاه می کند و استدلال می کند که وقایع یک سال پیش فقط یک گرم کردن است. خط روکش دست خراش یک هشدار اضطراری ارائه می دهد. در برخی موارد، تایپوگرافی بلندتر از هر تصویری صحبت می کند.

پل اسپلا، مدیر ارشد هنری

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaredfoxbetmobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma ümraniye escort