شرکت طراحی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی

حتما شما هم برای طراحی داخلی منزل مسکونی خود ترجیح می دهید خودتان به طور مستقل و کاملا مطابق با سلیقه ی خود به طراحی و دیزاین منزل خود بپردازید. اما دکوراسیون منزل نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد از این رو می توانید با مراجعه به سایت دکوراسیون داخلی منزل و مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی اطلاعات بسیاری در این زمینه کسب کنید. گروه مشاورین ما در سایت تخصصی دکوراسیون داخلی منزل به صورت آنلاین شما را راهنمایی خواهند کرد و ایده هایی را نیز به شما خواهند داد.

 

هزینه دکوراسیون داخلی مسکونی

برای طراحی داخلی مسکونی باید در ابتدا هزینه طراحی داخلی منزل برآورد شود. قیمت طراحی دکوراسیون داخلی منزل بستگی به عواملی دارد که عبارتند از:نوع مبلمان، لوازم، تجهیزات، پرده و… بسته به سبکی که برای دکوراسیون جدید منزل ایرانی خود انتخاب می کنید قیمت دکوراسیون منزل فرق خواهد کرد.برای دکوراسیون ارزان منزل می توان از لوازم و تجهیزات ساده تر استفاده شود و یا لوازم قدیمی را بازسازی کرد به عنوان مثال می توانید با یک هزینه ی اندک روکش مبلمان و فوم روی آن را تعویض کنید حتی می توانید پارچه ی مبلمان را با پارچه پرده ست بگیرید به این ترتیب هم سبب زیبایی بیشتر منزل می شود و هم قیمت طراحی داخلی منزل به میزان زیادی کاهش پیدا می کند.

 

تاثیر نور در طراحی دکوراسیون منزل از دیدگاه یک شرکت طراحی داخلی :

در طراحی داخلی مسکونی ، نور تاثیر زیادی دارد. نور طبیعی سبب می شود که لوازم و مبلمان موجود در فضا حجم و شکل بگیرند. به هنگام چیدمان لوازم و مبلمان منزل باید به انعکاس نور به اشیا توجه شود.مزایای نور طبیعی بر کسی پوشیده نیست اما در صورتی که نور طبیعی مد نظر وجود نداشت می توانید از نورپردازی مصنوعی نیز استفاده کنید. کیفیت و نوع نور پردازی از لحاظ روانشناسی نیز تاثیر مثبتی بر روی فرد دارد. میزان دریافت نور، ارتفاع آن و بازخوردی که نور در حس آرامش و امنیت فرد دارد موجب می شود که فرد به آن فضا علاقه مند شوند. افرادی که به نور طبیعی علاقه ی زیادی دارند، می توانند فضای پذیرایی خود را در قسمت جنوب قرار دهند به این ترتیب در طول روز از نور طبیعی بهره مند می شوند.

 

تاثیر نور در فضاهای مختلف منزل

·        تاثیر نور در اتاق غذاخوری: میز غذا خوری معمولا در مرکز اتاق قرار می گیرد از این رو روشنایی مرکز اتاق بسیار حائز اهمیت است. چند سالی است که لوستر های خطی برای این قسمت از منزل مد شده است و بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است.

·        تاثیر نور در فضای آشپزخانه: آشپزخانه از جمله فضاهایی است که معمولا بسته به وسعت منزل، از نور درجه دوم برای طراحی آن استفاده می شود از این رو بهتر است در بالای اجاق گاز نور تعبیه شود تا مادر، دید خوبی به غذا داشته باشد. حتی می توان از نورپردازی های پنهان در کابینت ها نیز استفاده کرد.

 

 

 

 

 

 

 

ایندکسر