شبکه های اجتماعی صدایی به نگون بخت داد

[ad_1]

هر روز صبح از خواب بیدار می شوم و دستگاه عذابم را می گیرم. تلفن من بخشی از یک فناوری انقلابی است که تمام جهان را در یک طومار ترک می کند، هر پیکسل آن یک شگفتی صنعتی است. این نیز یک دستگاه انتقال فاجعه است.

ورق می زنم و روی نشان آبی “f” کلیک می کنم تا ببینم دوستان و اقوام بزرگتر عصبانی می شوند و به سیاست خود می چسبند. روی توییتر کلیک می‌کنم و غرق در جریانی از اخبار وحشتناکی می‌شوم که پیام‌رسان‌هایی فریاد می‌زنند. در برنامه‌هایی مانند Citizen، هشدارهای فشاری به من درباره خشونت و جنایات کوچکی که در حال حاضر در منطقه من اتفاق می‌افتد هشدار می‌دهند، در حالی که مواد مخدر محله و NIMBY با هم اختلاف دارند و Nextdoor را به نام صدا می‌زنند.

در ماشین سرنوشت، احساس ناتوانی و ناامیدی آسان تر از همیشه است. سیاست، نهادها و خود واقعیت ما شکسته به نظر می رسد. شاید تنها نجات دهنده این باشد که با ماشین عذاب بجنگید که مقصر است. به ناچار، این باعث می شود که ما به جای بهتر شدن، حالمان بدتر شود. پس چرا به این کار ادامه می دهیم؟ به نظر می رسد بسیاری از کسانی که به شدت آنلاین هستند، جذب عذاب می شوند و این باید ما را نگران سلامت و آینده فضاهای دیجیتال عمومی خود کند.

Уمرغ روزنامه نگاران و دانشگاهیان در مورد باتلاق نفرت و دروغ به صورت آنلاین صحبت می کنند، آنها تمایل دارند بر پلتفرم های فناوری تمرکز کنند، درست است. پلتفرم‌ها بسیار قدرتمند هستند و طراحی آن‌ها می‌تواند به افراط‌گرایی و گسترش تئوری‌های توطئه کمک کند و سمی‌ترین نیروها را در فرهنگ ما تقویت کند.

اما زباله های آنلاین (اعم از اطلاعات غلط سیاسی و علمی یا میم های نژادپرستانه) نیز به دلیل وجود مخاطب برای آنها ایجاد می شود. اینترنت در نهایت توسط مردم – میلیاردها نفر – پر شده است. افکار، تکانه‌ها و نگرش‌های آنها گرد و غباری برای آسیاب محتوای الگوریتمی است. وقتی از نامزدی صحبت می کنیم، در مورد آنها صحبت می کنیم. آنها – یا بهتر بگوییم ما – کسانی هستیم که کلیک می کنند. ما اغلب کسانی هستیم که در سکوها می گوییم “بیشتر از این لطفا”.

این یک درک هشدار دهنده است. همانطور که ریچارد سیمور نویسنده در کتاب خود می نویسد ماشین توییتر«اگر رسانه‌های اجتماعی ما را با یک سری بلایا مواجه می‌کنند – اعتیاد، افسردگی، «اخبار جعلی»، ترول‌ها، اوباش‌های آنلاین، خرده‌فرهنگ‌های راست‌گرا – فقط از مشکلاتی سوءاستفاده می‌کنند و تشدید می‌کنند که در حال حاضر از نظر اجتماعی گسترده شده‌اند. رسانه های اجتماعی، علیرغم ظلم های مکررشان… پس چیزی در ما وجود دارد که منتظر معتاد شدن است.

بدبختی به عنوان عاشق شرکت شناخته شده است – و به همان اندازه که کم عمق است، رسانه های اجتماعی آن را در اختیار توده ها قرار می دهند. ارزش این را دارد که از خود بپرسیم: اگر اینترنت اغلب احساس نارضایتی می کند و باعث می شود ما که پست می گذاریم و واکنش نشان می دهیم احساس نارضایتی کنیم، چه می شود زیرا بسیاری از مردم در وهله اول ناراضی هستند؟ چه می شود اگر همه ما این بدبختی را به صورت آنلاین ببلعیم و گاهی ناآگاهانه آن را به یکدیگر تحمیل کنیم؟

مایزری قابل اندازه گیری است طبق استانداردهای جهانی، آمریکایی ها نسبتاً خوشحال هستند. اما برخی از شاخص ها نگران کننده هستند. از سال 1959 تا 2014، امید به زندگی در ایالات متحده 9 سال افزایش یافت. از آن زمان، این روند معکوس شد و همه‌گیری به شدت کاهش یافت و امید به زندگی یک سال کامل در سال 2020 کاهش یافت. بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط موسسه بروکینگز، بین سال‌های 2005 تا 2019، به طور متوسط ​​70000 آمریکایی در هر سال بر اثر “مرگ در ناامیدی.” مصرف بیش از حد و خودکشی. روندهای اقتصادی نشان دهنده کاهش تحرک اجتماعی است. مشکلات سلامت روان به ویژه در میان جوانان رو به افزایش است. جراح ارشد در مورد پیامدهای “ویرانگر” در این ماه هشدار داد و با استناد به یک مطالعه در سال 2019 نشان داد که از هر سه دانش‌آموز دبیرستانی و نیمی از دانش‌آموزان دختر، یک نفر احساس غم و اندوه یا ناامیدی را گزارش کرده‌اند که در کل نسبت به سال 2009 40 درصد افزایش داشته است. او به عوامل استرس زا مانند تغییرات آب و هوایی، بی عدالتی نژادی و نابرابری درآمد اشاره می کند.

چه اتفاقی می‌افتد وقتی افرادی که تحت پوشش این جریان‌های زیر آب هستند، صدایی آنلاین هم پیدا می‌کنند؟

بسیاری از شواهد نشان می دهد که افراد بیگانه و عصبانی جوامعی را حول شکایات مشترک ایجاد کرده اند. به طور کلی تر، میلیون ها آمریکایی احساس می کنند رها شده، در محاصره و دور از دسترس هستند. پذیرش و ارتباطی که جوامع آنلاین به ارمغان می آورند، خواه اعتبارات فرعی و گروه های فیس بوک یا تابلوهای پیام ناشناس باشد، به شکایات اجازه می دهد تا به یک هویت کامل تبدیل شوند. تحت تأثیر هم ایمانداران واقعی و هم کلاهبرداران بدبین، این احساسات اغلب به نفرت تبدیل می شود.

بدبختی یک نیروی گروه بندی قدرتمند است. در یک مطالعه در دهه 1950، روانشناس اجتماعی استنلی شاختار دریافت که وقتی به شرکت کنندگان در مطالعه گفته شد که آزمایش شوک الکتریکی آتی دردناک خواهد بود، اکثر آنها می خواستند برای آزمایش خود به صورت گروهی منتظر بمانند، اما اکثر کسانی که فکر می کنند شوک بدون درد خواهد بود. می خواستم تنها منتظر بمانم. شاختار می‌گوید: «میزری فقط هر شرکتی را دوست ندارد. “این فقط عاشق شرکت ناراضی است.”

اینترنت به گروه ها این توانایی را می دهد که نه تنها ناراحتی خود را ابراز کنند و متعهد به آن شوند، بلکه آن را برای دیگران نیز ایجاد کنند – تا در واقع بدبختی خود را به کسانی که از آنها رنجیده اند منتقل کنند. افراطی‌ترین نمونه‌ها در قالب کمپین‌های آزار و اذیت نژادپرستانه یا زن‌ستیزانه است – که بسیاری از آنها توسط مردان جوان سفیدپوست رهبری می‌شوند – مانند کمپین‌های Gamergate یا هشتگ‌هایی علیه فمینیست‌های سیاه‌پوست.

بدبختی به روش های ظریف تری جریان دارد. اگرچه این رشته هنوز جوان است، تحقیقات رسانه های اجتماعی نشان می دهد که احساسات آنلاین بسیار مسری هستند. در بررسی علم توسط آمیت گلدنبرگ از هاروارد و جیمز جی. گراس از استنفورد خاطرنشان می کند که “افراد احساسات شخصی خود را به صورت آنلاین به اشتراک می گذارند، به گونه ای که نه تنها بر رفاه خود، بلکه بر رفاه دیگرانی که با آنها در ارتباط هستند نیز تأثیر می گذارد.” برخی از مطالعات نشان داده‌اند که نشریات مثبت می‌توانند تعامل را به همان اندازه، اگر نه بیشتر از موارد منفی، تقویت کنند، اما از بین همه احساسات ابراز شده، به نظر می‌رسد خشم دورترین و سریع‌ترین انتشار را دارد. تمایل دارد «از طریق اشتراک‌گذاری و ریتوییت‌ها به کاربران بیشتری برسد و امکان توزیع سریع‌تر برای مخاطبان بزرگ‌تر را فراهم کند».

رهبران فناوری فکر می کردند که اتصال جهان نامحدود خواهد بود. دسترسی گسترده به اینترنت و رسانه های اجتماعی، شنیدن و شنیدن بسیاری از هموطنان خود را برای مردم عادی بسیار آسان کرده است.

کوین مانگر، استادیار در ایالت پن که مطالعه می‌کند چگونه پلتفرم‌ها افکار سیاسی و فرهنگی را شکل می‌دهند، می‌گوید: اما این بدان معناست که افراد بدبختی که قبلاً از خود بیگانه و منزوی بودند، می‌توانند یکدیگر را پیدا کنند. این ممکن است کمک کوتاه مدتی به آنها ارائه دهد، اما اصلاً مشخص نیست که آیا اتصالات آنلاین ضعیف حمایت عاطفی بسیار قابل توجهی را فراهم می کند یا خیر. در عین حال این بدبخت ها می توانند به بقیه هم برسند. در نتیجه، کاربر معمولی اینترنت، مانگر، در مصاحبه‌ای اخیر به من گفت، نسبت به نسل‌های قبلی افرادی که به دلایل مختلف آسیب دیده‌اند، در معرض دید بیشتری قرار دارند. آیا آنها همه ما را خراب می کنند؟

مانگر در مقاله‌ای با عنوان «فیس‌بوک افراد دیگری است» از یکی از نزدیکان خود به عنوان مثال استفاده کرد. بستگان 60 ساله و دارای اختلالات شناختی هستند. مانگر او را به عنوان “مردی تلخ و تنها، هدف ایده آل برای کلاهبرداران اطلاعاتی که ادعا می کنند توضیح می دهند که منبع درد او گروهی منفور (مهاجران، دولت عمیق) است، توصیف می کند. این بستگان علاقه خود را برای آنلاین شدن ابراز کرده است و مانگر فقط جنبه های منفی را می بیند: “حضور او به عنوان یک کاربر خبر آنلاین عواقب منفی هم برای خودش و هم برای محیط اطلاعاتی گسترده تر خواهد داشت.”

منتی می تواند بدیهی است که بگوییم فضاهای دیجیتالی ما خوب نیستند زیرا مردم خوب نیستند. اما صحبت بیش از حد در مورد مشکلات در جوامع آنلاین این واقعیت را از بین می برد. آنها بحران اطلاعات را تنها به عنوان یک مشکل تکنولوژیک معرفی می کنند. هنگامی که مارک زاکربرگ و مدیران ارشد فنی دیگرش به کنگره می‌آیند تا برای کباب‌کردن دو حزبی خود به کنگره بیایند، مفهوم این است که اگر شرکت‌ها فقط می‌توانستند سیاست‌های اعتدال درست را اجرا کنند، برخی از سمی‌ترین شخصیت‌ها را حذف کنند و روش توصیه‌شده را تغییر دهند. سیاست)، مشکل ناپدید خواهد شد.

بیایید واضح بگوییم: دست پلتفرم های فناوری خونی است. اسناد فاش شده در فیس بوک تنها آخرین مدرکی است که نشان می دهد چگونه وسواس فیس بوک به رشد باعث تشدید مشکلات مدنی در سراسر جهان شده است. بسیاری از شرکت های بزرگ اینترنتی، تجاوز به حریم خصوصی و نظارت را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از مدل کسب و کار خود استاندارد کرده اند. آنها روندهای بی ثبات کننده سیاسی و فرهنگی مانند QAnon را سرعت بخشیده اند. ریل های الگوریتمی تار فیس بوک و توییتر یک مزیت طبیعی را برای بی شرمان ترین کاربران آنها ارائه می دهد. پلتفرم ها خود را بازیگران بی طرف می نامند، اما آنها فقط واقعیت ما را افشا نمی کنند. آنها نیز آن را تحریف می کنند.

مولی کروکت اخیراً گفت: «داده‌های ما نشان می‌دهد که پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی فقط آنچه را که در جامعه اتفاق می‌افتد منعکس نمی‌کنند. او یکی از نویسندگان یک نظرسنجی دانشگاه ییل با نزدیک به 13 میلیون توییت است که نشان می‌دهد به کاربرانی که خشم خود را ابراز می‌کردند با تعهد پاداش داده می‌شد که باعث شد خشم بیشتری را ابراز کنند. به طور شگفت‌انگیزی، این مطالعه نشان داد که مصرف‌کنندگان نسبتاً متوسط ​​بیشترین آسیب را نسبت به این بازخورد دارند. کراکت گفت: «پلتفرم‌ها انگیزه‌هایی ایجاد می‌کنند که در طول زمان نحوه واکنش مصرف‌کنندگان به رویدادهای سیاسی را تغییر می‌دهند.

این کنایه از دموکراتیزه کردن گفتار در عمل است: سکوها فقط هیجان و نفرت را تحریک نمی کنند. آنها همچنین بدون توجه به فناوری، حقیقتی ناامیدکننده در مورد وضعیت این کشور به صورت آفلاین به ما نشان می دهند. در مقاله‌ای اخیر، جوزف برنشتاین، روزنامه‌نگار این سوال را مطرح کرد که آیا رسانه‌های اجتماعی “انواع جدیدی از افراد را ایجاد می‌کنند یا به سادگی انواع افراد را برای مدت طولانی برای بخشی از مردم که عادت به دیدن آنها ندارند، نشان می‌دهند.” هر دو چیز می تواند درست باشد.

پلتفرم های فناوری باید به خاطر نقش خود در باتلاق اطلاعات ما پاسخگو باشند. ما به تعمیرات اساسی و ساختاری، از جمله مقررات و نظارت نیاز داریم، اگرچه باید مراقب باشیم اینترنت باز را که برای ما ارزش قائل هستیم، نابود نکنیم.

اما فناوری تنها بخشی از نبرد است. از نظر عرضه و تقاضا به آن فکر کنید. پلتفرم ها عرضه (نبرد، ترولینگ، توطئه و زباله) را فراهم می کنند، اما مردم – گمشده، ناراضی و عقب مانده – تقاضا را فراهم می کنند. ما می‌توانیم فیس‌بوک و توییتر را اصلاح کنیم و در عین حال آنچه را که درباره سلامت روان کشور فاش می‌کنند، در نظر بگیریم. ما فوراً باید نیروهای عمیق تری را بررسی کنیم – نابرابری، یک شبکه اجتماعی ضعیف، عدم پاسخگویی در برابر قدرت کنترل نشده شرکتی – که ما را به اینجا رسانده است. و ما باید از خود بپرسیم که چگونه سیاست شکسته ما باعث می شود مردم به دنبال پاسخ های آسان و توطئه آمیز باشند. این یک نیاز بزرگتر از تنظیم ساده پلت فرم های فناوری است، زیرا کل کشور ما را تحت تأثیر قرار می دهد.

وقتی اکنون ماشین عذابم را باز می کنم، تا آنجا که می توانم سعی می کنم فراتر از انتزاع را ببینم. من سعی می کنم به یاد داشته باشم که اینترنت توسط افراد واقعی و زنده تامین می شود. این یک فکر ترسناک است. اما همچنین، شاید، تشویق کننده.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis